• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Ahojky, konečně jsem se asi po týdnu dostala k počítači... Bohužel nestíhám přečíst všechno.
Každopádně pokud ale zítra holky plánujete srazík, dorazíme rádi :slight_smile:. Snad Elly i počasí dovolí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. říj 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky bodinko..konečně někdo jkdo ještě nespí..:slight_smile:
jak se máte?dorazíte?paráda:slight_smile:
já jsem se dívala po kočárkách..na sportáčky.příští rok na jaře chci vyměnit.
nemáte někdo zkušenost s aveo cosatto???
5. říj 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak jaký byl dnes srazík? Já tady měla jesličky - přišly 2 kámošky s miminkama (staršíma o týden a 14 dní než my), bylo to super. Miminka řvala jedno přes druhé, no prostě úlet :wink:

Příští týden už snad na sraz dorazím. Ale nevim jaké bude počasí, má být hnusně. Kam půjdem? Do bývalého Lerku?
6. říj 2009 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Já dneska louskala loňské ořechy ať mám na vánoční cukroví.Teď už zbíráme letošní tk ať nemám zmatek které jsou starší . :wink: A pak mi vyhovuje je vzít už vyloskané a né teprve louskat ,večer se chystám u ordinace žehlit :unamused: zase se mi nechce ale mám tak 2 pračky tak snad to do první reklami stihnu.Kája dneska nechce plínu tak už máme asi třetí kalhotky no jednou jsme to chytli do nočníku a třikrát né :unamused: :sweat_smile:

Du chystat koupání tak pak kuknu co je nového ale dneska nic moc vy spíte dneska??

A jaký byl srazík a kolik vás bylo??

Ještě teda vyrovnám myčku, a asi setřu zeme :wink:

Tak zatím pa
6. říj 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
:confused: ahojky konečně fungujeme :grinning: paráda
srazík parádní bylůo nás tam 8????ted nevím..mám fotečky tak je šupnu jen nevím kam jen nevím kam....
máte nějaký album tady nasrazíky,??
6. říj 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi jojo bylo to fajn, akorát já byla nějaká unavená z Jarouška dnes. Snad půjde dnes dřív spinkat, pořád mě třeští hlava, tak bych taky ráda zalezla do pelíšku.
Albíčko máme miminkapv, ale koukala jsem, že už je plné. Tak leda založit další...

Marti moc díky za azyl a obídek. Pusu Klárince.
6. říj 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
kolči aha ajak se založí nové?to se musím přihlásit jako nějak znova???
já jsem taky hotová..roztržitá celej den..malá je ted už v pohodě hned jak jsme přišli ono ji nebaví sedět v kočárku..takže Oli vím jak ti je že jsi utahaná..mě to ted začlo taky.... :angry: doma si vesele lozí a je ráda a spokojená.už spinká...
6. říj 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, taky už spinkáme, Marta byl dnes na srazíku fakt zlobidlo :frowning2: ale ted doma jako andílek, tak nevím , snad depka ze školičky ???

jdu taky žehlit

ráno jsem rozbila notas, jak ho mám na baru v kuchyni, tak jsme s Martinkem zavadili a roztříštil se o zem, celá obrazovka popraskala, prý to půjde opravit, vymění se celý díl, ale tak cca 3000,- do prdele, mám vyděláno.
ted jsem vlezla k dětem do pokoje na PC, ale to není ono, mám ráda když ho mám v kuchyni a obýváku.

srazík byl super a bylo venku celkem fajn

tak papa, třeba ještě kuknu , Kristyan ale já ponocovat asi ¨nebudu, zkus Jonusku a kaelan
6. říj 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojyk mám hotovo :slight_smile: :slight_smile:

Vyžehleno,vykoupánu ,uloženo ,vyskládáno.uffff :slight_smile:
jj ještě jsem vysála tu tunu drobků :wink:

A co vy no nám donese noťas ježšek nebo nový počítač,ještě nevíme kdyby to byl noťas tak nebude z připojením na net (a to je pro mě na nic)a když počítač tak net bude ,ale není přenosný :unamused:
6. říj 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky neštvěte mě s tím spinkáním, já jdu zkusit dítko uložit, ale jestli bude chtít společnost, tak mám po ordinaci :frowning2:
6. říj 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak teď jsem dosedla. Ze srazíku jsem skoro letěla s kočárem, protože malá v něm nechce být když je vzhůru, kupodivu to vydržela až k domu, ale ještě minutu a už by byl hysterák :slight_smile:. Okoupat, nakrmit, uklidit, umýt nádobí a jsem k.o. :grinning: . A moje večeře? jogurt :sweat_smile: . Naštěstí přítel přišel přede mnou a o svoje jídlo se postaral sám. Já Ordinaci neviím, přítel se dívá na fotbal :unamused:
6. říj 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky domu,vykoupat večeře...do toho se kluci pořád hádají..ještě musím poklidit svoje hadry..jsem si vytáhla trika a svetry atd...a ješte jsem taky dělala nádobí.... :confounded: hotovo
6. říj 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, i když jsem na srazíku nebyla dlouho, ráda jsem viděla všechny, s kým jsem se potkala :slight_smile:. My dnes měly fajnový den. Ze srazíku jsme si dali s manž. "rande", jeli domů připravit večeři, pak byli s Elly spolu a já si zašla do aerobiku, teď zkukla Ordinaci a musím jít žehlit. Ale není toho hodně.
Teda Edith, Tobě nestačí jedno mimi, už zakládáš školičku :grinning: ?
6. říj 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdar kočky

na sraz jsem dnes nemohla protože mě R vzal auto do práce :cry: :cry: :cry: dost mě to teda nas.... :frowning2:

tak jsme se nudily doma :stuck_out_tongue_closed_eyes: no aspon já a Anet protože Ela lítá do půl 7 venku :wink:

včerejší superstar to byla pro Elu hrůza jak vypadl ten Lukáš tak Ela začala natahovat a normálně se rozbrečela a řvala asi 10 minut :grinning: :grinning: tak to prožívala.Pak nadávála že jsou to blbci a že ona by ho určitě nevyhodila ;-
No moc ji to vzalo jestli to tak bude pokaždý tak se mám na co těšit.

Kristy a nechceš posbírat ořechy aji u nás válí se tam po zemi a nikomu se tdo toho nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Edit už jsi našla gábl do počítače??????? :grinning: :grinning: hod fotečky :wink:

Dnes ponocovat nebudu k pc se nahrne R jak přijede z práce :angry: hlavně že máme i notas ale je v něm blbá pamět a je to pak stašně pomalý tak se na něho práší na poličce :-

tak páááááá
6. říj 2009 ve 21:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, ahoj Kaelan. Já mám v poslední době problém dostat se doma k počítači a naposled jsem Ti neodpověděla - jo, paní, kterí chodím na nehty se jmenuje Světlana :slight_smile:. Teda ten Prostějov je malý.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: . A proč jsi se rozhodla s gelovkama skončit?
Dadli, s tím nouťasem je to teda smůla. Ale hlavně, že to půjde opravit. A berme to tak - je to jen spotřební věc. Jsou mnohem horší věci na světě.
6. říj 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jaksi už to lezlo do peněz :frowning2: :frowning2: :frowning2: přece jenom 1,5 roku každej měsíc to je už dost :frowning2:
6. říj 2009 ve 21:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
babulky jestli vám to nevadí...dělám nám stránky i s fotečkama..prosím dobrou dušičku...kdo mi vypíše...naše loginy a jména+jmén adětiček......a pak mi holky piště i datumy narození dětiček:slight_smile:jestli hcete budu to tam postupně přidávat...:slight_smile:
a taky kdy se narodila malá editka a míry???
zatím mrkněte http://cms.pvkonici.webnode.cz/
6. říj 2009 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. říj 2009 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Romi, kde na takové věci bereš čas a energii?!?!?! Komu by taková aktivita mohla vadit?
Já už jdu spát. I když se mi nechce.... Zítra máme zase napilno, má být krásně (teda aspoň odpoledne, podle předpovědi). paa a dobrou
6. říj 2009 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
bodinko..má být krásně:slight_smile:
malá se mi pořád budí takže stejně nenaspím...lale už jdu..papa a dobrou :wink: :slight_smile:
6. říj 2009 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,

vy jste teda ponocovali...to já šla chrupkat o půl 10...to je moje doba..jak pak moc přetáhnu,tak nemužu usnout...malá se vzbudila o půl 3 na mlíčko a spinkala do půl 8...takže paráda....

venu sluníčko,nádhera....jdeme s malou za chvíli ven a po obede jak se vyspinká tak jdeme poprát Nelince 1 ročku....
7. říj 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko,
teda Romi ty jsi šikulka.

Holky Jajda usnul v půl deváté a chrupal celou noc až do půl osmé. Akorát teda jsem tam s ním musela být já než usnul a vyprávět mu říkanky. Když si lehl, tak mě vystřídal manža a ležel u něj na zemi. No příští týden bude velká postel, tak si sednem k němu na postel a bude to lepší. Asi se tam sám bojí nebo nevím.. no hlavně že usnul celkem brzo.
7. říj 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach jo, akorát na fotkách zas vypadám jak tlusté rozcuchané prase :cry:
7. říj 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
od přespříštího týdne se chystám chodit k Dadli dvakrát týdně, tak snad se brzy efekt projeví
7. říj 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
kolči..prosímtě...fotečky náhodou supr... :wink:

jen my hiolky teda každá písněte svoje jméno a datumy nar.dětí :slight_smile:díík
pak to tam večer upravím ještě je tam chaos:slight_smile:)
ted dojde kamoška na kfíno..tak podrbeme,,
7. říj 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem nás napočítala 22 i s abinkou a megge :slight_smile:

jonuška,zuzik,kolča,martinataylor,bodinka,bonynka,kalean,kristyan,dadlina,editah,laurito,čeha,verdik,monynka,megee,abinka,rencaasarinka,wendeska,norma,babu07,tobi1,denousek
mrknětě a hlašte se na koho jsem zapoměla:slight_smile:
7. říj 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi nikdo další mě nenapadá. Datum narození Jajdy tam uvádět nechci.
7. říj 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem se po týdnu dostala k počítači. Než jsem Vás dočetla tak jsem vyseděla důlek v židli.. :grinning:
Jonuško moc tě obdivuju, já mám jednoho prcka a nestihám vůbec nic a ty máš děti tři a ještě toho stiháš tolik kolem.
Zuzi - do solné jeskyně mám pernamentku a je to super. Může se tam i s prckama, ale pokud jdu sama, tak se musím přizpůsobit lidem,kterým nevadí že tam jde dítě. Některým to vadí. Chtějí klid a s malou to někdy v klidu není. :wink: Lepší je zaplnit celou jeskyni.
Peti - jsem ostuda zapoměla jsem malé na narozeniny. Tak dodatečně všechno nejlepší. :slight_smile:
7. říj 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
kolči ok...
tak kdo nechcete uvádět tam nebudu ju?
7. říj 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jonusko, tak moje jméno je Darina 24.8. jsem měla 32 a malá se narodila 15.7.2009. Jo a ta moje kamarádka jak jsem ti říkala, že se taky rozvádí, tak stáhla žádost o rozvod a vrátila se k manželovi. Tak dlouho ji přemlouval až ji přemluvil :slight_smile: Tak se nedej.... :wink:
7. říj 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek