• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Jonusko a byla ti ta moje žádost k něčemu? Asi moc né, co?
7. říj 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
babu zapoměla jsem ti poděkovat..určitě...ještě ji nemám sepsanou...mám na to 2m čas.zatím je to u sociálky a oni nám pošlou pozvánku k soudu nebo co to je....
takže moc ti děkuji...
víš co já každej de přemýšlím..kdyby...kdyby se snažil :confounded:

Honzík včera vypadal že na něj něco leze..ale je dobrej.šel do školky...a dneska mají první hodinu tancování..chodí tam hubená..tak jsem zvědavá jak s emu to líbilo :wink:

Jonuška zatím bez teploty ,takže reakce na hexu snad už žádná nebude.
jo a tlačí se nám zub..do konce týdne bude venku takže proto asi špatně spinká :unamused:
7. říj 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
babu07 ty máš narozeninky jak můj tatínek ten by slavil 54 :cry: :cry: :cry: :cry: ,ale bohužel už 6 let není mezi námi teda se mnou je pořád :cry: :cry: :cry:
7. říj 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Není zač Jonuško. Nás všechny to překvapilo, že to stáhla, táhlo se to dva roky. Pořád mu odpouštěla a on pendloval mezi milenkou a jí. Až si našla chlapa a podala žádost o rozvod, tak mu najednou docvaklo o co přišel a začal o ní bojovat. Ono to dojde i tvému chlapovi, ale kdo ví kdy. Oni potřebujou nějak moc času.
Můj bývalý se chtěl ke mně vrátit dva roky po rozvodu. To jsou prostě chlapi.... :wink:
Tak ať máte brzo zoubek ven a dobře spinkáte.
Holky a neznáte tady v PV nějakého dobrého očního doktora? Potřebuju zajít na oční a raději bych k někomu na doporučení než to zkoušet na pasblink. :slight_smile:
7. říj 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dari já chodím k hl.nádraží.jak je tm lékárna na svatopluk.tak na tom riouhu z ulice jsou doktoři.smékalová...vždy mě objednala brzy pokud jsem potřebovala a je sympatická a dobrá :wink:
7. říj 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristyan, to je mi moc líto. :frowning2: Tyhle životní ztráty jsou ty nejhorší a člověk na ně není připravený. :frowning2:
Jonusko díky, tam by to bylo fajn z Vrahovic bych to měla kousek.
7. říj 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

Babu já chodím do OP jak je to zdravotní středisko je tam dr.Hrubá.je taky dobrá ale já tam chodím jenom když mám nějaký potíže.Nosím už 9 let čočky a brýle mám jen jedny teda v dezolátním stavu ale mám je na sobě asi 5 minut za den tak to stačí :grinning: :grinning:

Ela jela s dědou do VV a já pro ni na 16h pojedu .Dneska jsme doma celej den samy R šel na šestnácku :frowning2: :frowning2: my se fakt vidíme snad jenom v posteli :cry:

Jonuš teda ty bys snad stíhala chodit i do práce :grinning: :grinning: smekám před tebou.Já mám času teda taky dost ale mě se do ničeho takovýho nechce :angry:

Popíjím kafe a mám siestu :grinning: :grinning:
7. říj 2009 ve 13:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kalean..ani nevíš jak bych něco doma dělala..hlídáni na chození do práce nemám ale cokoliv..jenže těžký je něco sehnat.dnes jsem ammce říkala že bych šla do práce klido místo ní :unamused:
7. říj 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mě to taky doma už nebaví :frowning2: :frowning2: ale dělat něco doma s Anet je nemyslitelný :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale penízky by se hodily :wink:
7. říj 2009 ve 13:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já dělám občas ubrouskovou techniku to mě baví :wink: asi začnu na strý kolena štikovat nebo háčkovat :grinning: :grinning:
7. říj 2009 ve 13:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaelan a na kolik roků máš mateřskou?3 nebo 4?
7. říj 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
na 3 už se mi to krátí ale ted mě mrzí že jsem si to nedala na 4 :cry: :cry: Anet je číslo to chcu vidět jaká bude ve školce a hlavně mám strach že ji tam neuhlídají :frowning2:
7. říj 2009 ve 13:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jonuš písla jsem ti IP :wink:
7. říj 2009 ve 13:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
vracíš se do původního zaměstnání?A kde dělalas jestli semůžu zeptat.?
7. říj 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ani se radši neptej :grinning: :grinning: tady ve stařkách v jedné firmě na paruky :grinning: :grinning: :grinning: mám strojárnu s maturitou a takhle jsem dopadla :cry: :cry: :cry:
7. říj 2009 ve 13:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
na tom nic není,aspoň máš místo.já mám strach jak to bude s prácou za ty 2 roky,jak mě skončí mateřská.
7. říj 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to já taky moc práce tam ted není a jestli mě vezme zpátky tak mě určitě pak vykopne a bude to v pr.....
a kde jsi dělala ty?????
7. říj 2009 ve 13:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já?nikde :grinning: .Ne dělala jsem v Kaufu ale jen brigádně,nastupovala jsem tak když Natka měla 1 rok a končila jsem tam ve 4měsíci těhotenství,pak mi nechtěli prodloužit smlouvu,a stejně 15.1.08 mi končila mateřská,tak jsem byla na pracáku asi 5dní a pak na neschopence,což jsem myslela že nemůžu když jsem byla jen brigádník.
7. říj 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé v Kaufu tam jsem dělala před Elou a už nikdy více :grinning: :grinning: :grinning: za pokladnou to je masakr a peníze žádný :cry: :cry:
7. říj 2009 ve 14:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
z té původní sestavy jich tam moc nezbylo :frowning2: já jsem tam byla když se poprvé Kauf otvíral :wink: hned po škole protože mě nikde nechtěli vzít že prý nemám praxi tak jsem vzala za vděk i takovýmto místem vlastně mě nic jinýho nezbylo :cry: :cry:
7. říj 2009 ve 14:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych tam už taky nešla,poslouchat ty arogantní lidi,jak si na tobě vylívaj zlost,no to ne.taky jsem jednoho zákazníka poslal do prd...,bylo mi jedno jestli mě vyhodí,ale zůstala jsem tam.
7. říj 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé tak to jseš taková ,,držka,, jak já já jsem to udělala jedné starší paní a ona vyhrožovala že to dá do novin :grinning: :grinning: :grinning: ale neudělala to
7. říj 2009 ve 14:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
to mě taky vyhrožovala cigánka že mě dá do novin,že jsem rasistka,tak jí říkám:a mé jméno je Černá Karolína,aby jste ho nezamoměla.Narvali si všechno zboží na pás a nahoru piva,samozřejmě pás popojel,pivo se skutálelo,já jsem se po něm natáhla,že ho chytnu,ale už bylo pozdě,pivo se rozbilo a cigánka řekla vedoucí,že jsem ho po ní vhodila,že jsem rasista,že to tak nenchá,p... jedna,jsem odešla nasraná s kasy na kuřárnu,vypálila dvě cigára a byla jsem opět ok :grinning: .
7. říj 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk,

jé holky teda to máte zážitky.
I když já z recepce bych taky mohla vyprávět...no ale radši ne, to byste se pak divili (no možná ani nedivili), jaký jsou naši politici a známé osobnosti prasata...

Já si dala s Jájou dvacet, protože jsem od rána byla jak přejetá parním válcem. A to teda nevím z čeho, když spal celou noc. Ted jsme vstali, Jája se napapaá a půjdem ven, když je tam tak nádherně.
7. říj 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
gramatická vsuvka divilY. ještě spím asi :sweat_smile:
7. říj 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, dneska jsme byli zase až do teď venku...je to bezva, horší to bude v zimě...malej doma spát prostě nebude, tak jsem zvědavá jak budeme bloumat po venku s kočárem v těch mrazech.

Romi, teda ty jsi číslo...kde ty na to se třema dětma bereš čas? Myslím to teď v dobrém...jsi hrozně šikovná. Je to bezva nápad. Datum narození malého je 6.6., jestli tam bude ještě něco jiného tak doplním :wink:

Holky, co kdyby jsme se teda někdy domluvily na tu solnou? A zaplníme ji celou...aby teda nikdo cizí nenadával, kdyby nějaké dítko moc plakalo...(nejspíš teda to moje :grinning: ) jak psala Babu...
7. říj 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kamčo, ty máš strojárnu tady v Prostějově?
7. říj 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, já bych se určitě ráda přidala. Je tam šest míst a děti do 15 let v doprovodu rodiče neplatí. Jinak to stojí 140 Kč. Blani - ty s Ellenkou bys určitě šla taky, co?
7. říj 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi taky bych šla a Marťa s Klárkou taky myslím
7. říj 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky ted jsme došly z venku od 14 hod. ta tma me štve ale dnes je nádherný teplo....

v rychlosti jsem dočetla....solnou jeskyni chci taky.... :wink:
7. říj 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek