• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
ahojky tak já určo pujdu taky na solnou:slight_smile:
Zuzi já vím že je malej 6.června už to tam je :wink:
je tam krásný teplo...parádička.
holky tak zítr jdu na tu zumbu..se těšíííím:slight_smile:
7. říj 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk, tak jsem 20 minut recitovala všechno možné a dítko je v postýlce a neřve a prohlíží si knížku. Tak snad to bude dnes ok.
7. říj 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě nespí ani to nejmladší :angry: zase leze a prská klasika..hl.že je spokojená :grinning:
7. říj 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
laurito..prosímtě kámoška s em ěptala jestli se tam pak muže i osprchovat.....??
7. říj 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si myslím jonuško že ano..sprcha na šatne je a žensý se tam po cvíču sprchují.....

malá jde za chvíli chrupkat....musím zaklepat,že u nás položím do postýlky a je tuhá :wink:
7. říj 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak u nás už se hajá.
7. říj 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, my už hajáme od půl osmé. Snad to vydrží aspoň do 1 :slight_smile:
7. říj 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky už dnes vyjímečně spí :grinning:

Zuzi jo mám strojárnu v Prostějově obor stojírenská technická administrativa :wink: ale už to tam tak 4 roky není ten obor.Stejně je mi to k ničemu.Bylo to myšlený něco jako ekonomka akorát navíc tam byly třeba tech.kreslení,stroje a účto ,ekonomika atd. stejně už nic neumím za ty roky jsem to zapomněla :cry: :cry:

Dívám se na Přešlapy a čekám na R :grinning:
7. říj 2009 ve 20:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaelan tys dělala ve stařkách na těch maskách? od nás tam dělají dvě neznáš je Marcela Hajkrová a Jarka Mikulková
7. říj 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kaelan, já mám úplně ten stejný obor :grinning: tak to bysme se asi měly ze školy znát...končila jsem 1999...
7. říj 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristy marcelu znám ona nasoupila krátce před tím než jsem otěhotněla s Anet a tu Jarku neznám teda aspon si nevzpomínám :wink:

Zuzi já končila 98 :slight_smile: a ze školy si tě teda určitě nepamatuju ty mě jo?????????? a koho jste měli za třídní?
My Gajdošovou a potom Milana Pavlovskýho :sweat_smile:
7. říj 2009 ve 21:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi a kde jsi dělala před těhu?Uplatnilas nějak ty znalosti?????????????
7. říj 2009 ve 21:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kami, já si tě taky nepamatuju...teda ale je to divný, páč nás tam nějak moc nebylo...jen dvě třídy v ročníku, že jo. My měli za třídního Čepičku. Pavlovský byl dobrej týpek :grinning:
Dělala jsem v Olmiku na České inspekci životního prostředí...studovala jsem pak ještě VŠ, takže jsem uplatnila spíš to než tu strojárnu.
7. říj 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla, já jsem teda nikdy moc nepříspívala, ale občas jsem zašla mrknout, co je tu nového. Koukám, co je tu nových tváří :wink: Já jsem taky chodila na strojárnu na administrativu, maturovala jsem 2002 a byli jsme poslední třída tohoto oboru. Třídní byla Gajdoška a Čepička byl ještě dlouhou dobu mojí noční můrou :o) Berete mezi sebe ještě další maminy a děti? Ráda bych se k Vám přidala a zašla s Adámkem na srazík. Kde se scházíte a kdy? Máte to nějak pravidelně nebo se domlouváte na každém srazíku tady na MK?
7. říj 2009 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko

jonusko, ty stránky jsou nádherný, jsi fakt šikulka, nevím co vše chceš pisnout, tak ti vše pisnu do IP

do solné chci taky, takže se mnou počítejte.

veroniko, samozřejmě že bereme další maminky a míiminka, vítej . srazíky máme každé úterý v 15.30 , zatím vždy na újezde, je tam super pískoviště atd. ale ted jak bude zima , tak zatím nevíme kde, ale to se tady dočteš.

ted jsem si vzpomněla, kde je tobi?? budu ji muset pisnout sms, dlouho tady nebyla a já na ni úplně zapomněla

a verdik mi psala, že Adámek je nemocný, pak onemocněl tatínek, ale prý mooooc a ted i verdik, je na ATB, tak asi hajinká, už to sakra začíná, ty chřipajzny atd. úplně na prd.... :frowning2:
8. říj 2009 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jonusko, taky jdu na zumbu, v 9h, tak pak pisni jaké to bylo????

včera u nás v práci ta předváděčka radiofrekvenč.liposukce byla zajímavá, paní to předváděla na mě :grinning: byla jsem modelka :grinning: a za 40 min jsme měla o 2cm přes břicho mín, dělala mi jen bříško, a ted jsem schválně zkoušela i rifle co nezapnu a jsou ok. ale asi do toho nepůjdeme, pač jedno ošetření jedné části stojí 3000,- a musíš jít 4-8x podle špeku, takže si myslím že moje klientky o to mít zájem nebudou. Děláme tam podobné věci , pomocí vacuových baněk a o hodně levnější.
8. říj 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
a holky, uděláme vánoční srazík, někdy třeba v listopadu, pač před vánocemi je shon a nikdo nestíhá. takže vyberte kdy můžete, bude to bez miminek, jen maminky, takže večer ve 20h . já můžu kterýkoli den, i v týdnu, tak pisněte návrhy, jestli v týdnu, nebo pátek, sobota? at budete mít doma tatínky. musíme to už ted řešit, pač je nás tady hodně a at se stihneme domluvit. beru si to na starost.

jejda já si tady píšu sama, už je 8:35 a já mám v 9h zumbu a sedím tady v pyžamu. martinka mám od včera u našich, takže pohoda :wink:
8. říj 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko,
je mi moc líto, že jsem nestihla srazík. Fotky jsou moc pěkné :wink: snad příště.
Za chvilku vyrážíme za sestřeničkou do Krakovče, musíme využít pěkného počasí :slight_smile:
8. říj 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadli....vánoční večírek to zní dobře teda:slight_smile:jen doufám že budu moct..:(
ten příštroj bych potřebovala mít doma :grinning: :grinning: :grinning:
verdik tedy marodí..tak at jste rychle fit...:slight_smile:
my jsme dneska spali docela dobře...doufám že nám to vydrží :angry:
8. říj 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk,

Dadli přístroj dobrý - ty cm, ale ta cena...to si může málokdo dovolit :frowning2:

Marodům pusinku, ať se brzy uzdraví.

U nás usnutí večer v pohodě, ale v půl jedné se vzbudil totálně pos...průjem....naštěstí se to už neopakovalo, a usnul v půl druhé a chrupal do osmi. Ale teď je děsně protivnej, má novej druh vztekacího řevu -děsně kvílí.

Volala jsem dr., že by bylo vhodnější to očkování Priorixem odložit, že je umručenej, rostou mu zuby a teplota 37. A dr. mě nepotěšila, prý pokud je to jen 37 a zoubky, tak máme na očko přijít. Ale on je hotovej, tulí se, vzteká... :frowning2:
8. říj 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
kolči, tak to nevím, pokud se ti zdá že není úplně OK, tak nechod, to počká

kolči, myslím si že pro ty co podstupují náročnou liposukci, která stojí cca 35000,- a je to obrovský zásah do organismu, nepočítím lymfat. cesty a energetické dráhy atd. tak pro ně je to defakto super věc.

no já byla na Zumbě, zplavená jako pr.... ted jsem si dala tmavý chlepa a 20%tvrdý sýr a před tím než začnu v práci makat tak lehnu do lymfovenu a já teda půjdu touhle cestou, :grinning: tou přírodní :grinning: a ty dnes teda nedojdeš??? nechám tě objednanou, když nedojdeš , omluvím tě. papa

jonusko, tak co zumba??? mě to teda baví. až ted když jsem byla po 5x tak už znám víc ty kroky a choreografii, tak je to jiné, než když jsem se tam prvních pár návštěv motala jako hadr na holi :grinning:
8. říj 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadli tak určo je to lepší než ty hnusné klasické liposukce - jednou jsem viděla video...maso
Ale chce to finance :frowning2:

Dadli dnes ne, manža je ve službě, přijde až ráno. Ale zítra po poledni dorazím.
Jo vidíš, to jsem se chtěla zeptat, ten lymfoven je na co?

Já si právě dle jídelníčku dala nízkotučný tvaroh a jablko. A oběd ještě nevím co budu vařit, musím se kouknout o tabulky :slight_smile:
8. říj 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
monynko za kým do Krakovče to je vesnice 3 km od nás????
8. říj 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky ,tak Kájinka už hajá,já jsem po obědě a relaxuji. :wink:
Dáši prosím tě co jsou ty vacuové baňky jak se to dělá co a jak to funguje jsem to ještě nikdy neslyšela???Já bych potřebovala hlavně spevnit břicho mám hrozně povolenou kůži a taky špek!!!!!!!!! :angry: a kolik to stojí ??

vánoční večírek beru :wink: :wink:
Holky už nakupujete na vánoce?? já už mám pro Kájinku a Kristýnku dárek pro každou jeden musím postupně ať to pak není velká lata.a taky pak je všechno jednou tak drahý.
8. říj 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristyan : při vakuové masáži se narušují tuk.bunky v podkoží, a zlepšuje se činnost lymfy , tím se odvádí mikroč.tuku , toxické látky, nadbyt.voda, zpevnuje to povadlou kúži , hodně zlepšuje celulitidu atd. dělám nohy, zadek, břicho , boky , paže - vše zajednou, pak pomocí zpevnuj. krému udělám masáž a následně skořicový zábal. 5x za 1600,- 10x za 2600,- /což vychází jedna návš. na 260,-/

kolči, - lymfoven zlepšuje činnost lymfy, odvod odpadních látek z těla, proti otokům, na celulitidu , zlepšuje žíly, a výrazně zlepšuje imunitu. dá se kombinovat právě s vacuovou masáží.

asi vám budu muset udělat přednášku, takže příští srazík u mě v práci :grinning:
8. říj 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
pa , nestíhám, letím s tatkou ve 12 na oběd, a jsem nenachystaná, nenamalovaná, a zas tady sedím, sem koukala na hory, na pohovku pro dceru atd. ach jo, je to žrout času :angry:
8. říj 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
dáši a za těch 1600,- je to poznat? a o kolik asi nebo se to musí víckrát??a to ajo na mě dáš nějaké přísavky nebo jak já jsem asi mimoň ale nedovedu si to jaksi představit :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
8. říj 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Daši jj přednáška by se hodila, no půjdu kouknout do kasičky, ta vakuová masáž zní dobře.
8. říj 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli já bych tu přednášku potřebovala ať nevypadám jako šašek :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: těch 1600,- by obětovala ale to bych musela vědět že to má ten účinek . :wink:
8. říj 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky chci se zeptat neznáte někdo v Prostějově nějakého zednika potřebovala bych spravit venkovni schody obložit a dát dlažbu děkuju za odpověd.
8. říj 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek