• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Ivi to já taky, bo jsem fakt už nešťastná z té mé postavy.
8. říj 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych hlavně to břich .vážila se už jsi něco zhubla? při téhle dietě tak 1-2 kg za týden jo a pij zelený čaj ten spaluje tuky ten já piju po litrech
8. říj 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivi vážila, za 6 dní půl kg, nic moc no. Přemýšlím, že si ty obědy budu dávat menší, pr to jsou fakt mega porce...
Až se uvidíme, proštuduju ty tvoje brožurky. Zelený čaj určo někde mám, tak si ho taky uvařím. Teďka jsem se naučila pít samotnou vodu nebo vodu s citronem. A vypiju ty dva litry. Tak to je taky dobrý myslím. ALe furt lítám na wc :grinning:
8. říj 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky do solné jeskyně se přidáme jestli to teda solná po nás vydrží :slight_smile:
Malá mi včera opice zase nespala byly tu holky popřát Nellince tím to ještě jednou moc děkujeme.Chodí mi spát ted později tak jsem z toho trochu zmatená.Místo v 10 usíná před 11 ale je pravda že vstává o hodinu později tak že vlastně ji to holce vychází :slight_smile:
já bych potřebovala břicho a boky, nohy jsem měla dycky silné, s těma jsem jakž takž smířená
Já břicho ale s tím bojuju celej život
Tak nevím jestli by jsme se s tím neměly nějak smířit...ale těžko se s tím smiřuje kor to oblečení ve skříních leží tam tak ladem :slight_smile:
8. říj 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já jsem se dívala na ten jídelníček a je tam víc jídlanež jsem měla já to je fakt
8. říj 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ceha jo jo to je pravda ,ale já bych si tu kůži nechala nejrači ufiknout a hotovo
8. říj 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLANI zase jsem ti apomněla dát těch 40Kč tak ti zaplatím v pondělí cvičení vždycky na to zapomenu prosím když tak si klidně o to řekni
8. říj 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jo kdyby se to tak dalo kristyan něco ufiknout, něco zas přifouknout :grinning: :grinning: .....
já jsem od včerejška taky na antibiotikách, mám angínu tak ležím, včera mi vyskočila i horečka ,do toho mě mlela zimnice, asi jsem to chytla od tátu a to jsem si říkala, že se držím a ustojím to a houby,houby, ach jo :frowning2: :frowning2: :frowning2:
tatínkovi je už líp, tak si vzal na starosti Adámka a já se kurýruju, snad už zítra ty léky zaberou a bude líp

oli díky za uzdravovací pusenky, opravdu není nad to, když člověkovi nic není a je fit a to jak píše dadli, že teprve to období chřipek, soplíků přijde brrrrr, fuj.......

jonusko parádní stránky, taky před tebou smekám, tři děti a stíháš vše :slight_smile: :slight_smile:

ani jste mi nenapsali, jak děti zvládly v úterý školičku, Oli dobrý Jaroušek, Klárinka ta taky určitě v poho a Martínek??

kami někdy se musím přijet podívat na ty vaše pejsky s Adámkem :slight_smile:
8. říj 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
daši já jsem ještě nebyla na zumbě a ž na čtvrt na 5 :wink: taky budu lítat jak hadr..už začínám být nervozní jak před randětem :grinning: :grinning: :grinning:
jo barvila jsem si vlasy n atmavo.:slight_smile:docela dobrý snad :grinning: :grinning:
naty jak jsem psala já nevím o nikom...:(
8. říj 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ty stránky jsou už udělanýjen si je doděláte jak chcete a kolča mi s tím pomuže..mám nějaké nedostatky :grinning: dík Oli
8. říj 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak už nám ty nemoci začínají řádit.
Přejeme verdikovi a Adámkovi brzké uzdravení,vlastně všem dětičkám :wink: .

Editah nebyla jsi dnes u Bati?A pak zamířila na grilované kuřátko?Podle kočárku si myslím že jsi to byla ty :wink: .
8. říj 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes jsem byla s dětmi na prohlídce u zubuře,no děs běs,Natálce vrtali nakonec 2 zuby,tak strašně řvala,že začal i Adámek.Měla kaz až na dáseň,musím změnit zubaře,nevíte o někom dobrém?Tahle,ty děcka úplně mučí,Adámek nechtěl ani otevřít papulu.
8. říj 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
normo..u koho jsi byla?my chodíme k hl.nádru...ale je tam nová mladunká...my chodíme k té vedle.ona teprve začla děla děti a vrtala ted Honzíka a jsem spokojená...fakt
8. říj 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, srazík byl super, ráda jsem vás poznala

Jonusko, jak se těšíš na zumbu? Já už mám absťák, dost mě to baví a 1x týdně je asi málo
8. říj 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
těším aleuž mám nervy.. :grinning: to bude sranda totiž se mnou asi :grinning: :grinning:
8. říj 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ta solná zní dobře, šli bysme taky jen jsem se nedočetla kdy chcete jít a :unamused: podobně.
8. říj 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jonuš prosím oprav mě tam to jméno.z Kalean na KAELAN :grinning: :grinning:

Ilčo tak to by jste se měli rychle vyléčit pejsky budeme mít jenom do konce října.Tak vás s holkam rádi uvidíme jestli to myslíš teda vážně :wink:

Normo my chodíme na hl.nádraží je tam taková mladá dokrotka a jedna starší ale obě jsou doobrý.Aspon my jsme problémy zatím neměly.Chodí tam Olinka s Jájou.Kdyžtak ti písnu číslo do IP jestli budeš chtít. :slight_smile:

Nic musím pustit na pc Elu už tady čeká jak slipka na sopel :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: zatim pa
8. říj 2009 ve 14:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk, jsem to odpo zase zalomila :sweat_smile:, to počasí k tomu přímo svádí.
Laurito ještě jsme přesné datum nedomlouvali na tu jeskyni.
Ilčo Jajda to zvládl dobře, on to nějak neřeší. Je až moc samostatnej :grinning: Martínek myslím brečel chvilku a Klárka v pohodě.
8. říj 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
To zalomení ti kolco závidím, já s malou nemám šanci. Jsem ráda že jsem teď u "babičky" a můžu být chvíli na netu naž si zajedu protáhnout tělo. To se pak bude večer spinkat.
8. říj 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivi a ona Ti nespinká po obídku?
8. říj 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli no ona spí od 11,30 do 14,30 takže spí přes oběd :slight_smile: ,ale někdy spí taky jen dvě hodinky jak kdy.
8. říj 2009 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
mo chodím tady k dr.Zárivné je to super zubařky chodím k ní už od školy a teď i z dětma.Švagrová ta chodí do PV k tomu nádraží je spokojená protože Anetka měla fobii ze zuařky a tak šli tam a super už se nebojí.
8. říj 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy já se ptala druhé Ivy (tj. Laurity) - no budu muset u vás zůstat u přezdívek :grinning:

My chodíme k nádraží k té mladé a super.
8. říj 2009 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Kristy a schválně jsem si zadala na www.flora.cz ty potraviny z toho jídelníčku a na KJ to nevychází špatně. Asi 6100 to není moc. No ale vytiskla jsem si tam jeden jídelníček co měli, tak ho taky zkusím.
8. říj 2009 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
a asi si koupím tuhle knížku, taky by tam měly být nějaké jídelníčky http://www.nejlevnejsi-knihy.cz/3/Hubneme-s-rozumem-v-praxi-2vyd-0075475/
8. říj 2009 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a já jsem u te doktorky byla na krvi a ona mi podle výsledků řekla kolik KJ za den mám sníst a řekla mi 5800.
8. říj 2009 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
a taky mi řekla že hlavně v mozku (smířit se s tím)si to musím uvědomit že chci zhubnout že nepomůže držet dietu a přitom slintat nad anglickou.
8. říj 2009 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy já mám právě taky pocit, že problém je u mě v mozku :frowning2:
8. říj 2009 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek