• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
mě to trvalao měsíc něž jsem se stím fakt smířila dívat se jak manžu jak jí vepřo knedlo zelo a já jen kuřecí ze zeleninou ale jak jsem viděla vysledky tak jsem byla ráda.no ale myslím že ta knížka je zbytečná klidně kdybys chtěla přiet na kafi dala bych ti ty letáčky je to tam barevně a fakt to stačí než utrácet za knížku jak chceš klidně i teď hned jsme doma
8. říj 2009 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já bych se stavila kdyžtak příští týden, teďka už je pozdě. Jajda za chvíli papá. Díky :wink:
No právě, Jára o víkendu u telky sežral celou čokoládu, no a koukej se na to... :frowning2:
8. říj 2009 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaelan, tak to my se budeme snažit, ať jsme zdraví co nejdřív a stihneme pejsky a mám vzít i taťuldu :grinning: :grinning: ???
však si ještě písneme,já myslím , že po neděli budeme fit a tak bychom pejsky mohli stihnout

zítra jsme měli jít s dadli a holkama oslavovat narozky večer a já tady ležím v peřinách :frowning2: :frowning2: taaaak jsem se těšila

jo a ten předvánoční srazík v listopadu bez dětí , jak navrhuje dadli jsem pro, můžu večer taky kdykoliv, táta pohlídá, aspoň vás všechny které neznám, poznám :slight_smile:

renca od sárinky tu dlouho nebyla, asi nestíhá :slight_smile: :slight_smile:
8. říj 2009 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk Ilčo, čí narozky? Tvoje?
Renča myslím nestíhá, psala Marťě.
8. říj 2009 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
olinko ani moje ani dadliny, ale máme takovou partičku 6kámošek, tak jedné z nich, tak si místo mochitta dám čaj s citronem

ty jsi doma s Jarouškem?, táta si vzal Adámka na chvilku do lesa na záhoří a mladá jela nakoupit, tak tu ležím u pc
8. říj 2009 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo jsem doma s Jájouškem. Smutníme, pr taťka je ve službě a přijde až zítra v deset. Děsně tu fučí, tak jsme odpo ven nešli. Ale je to dlouhý odpoledne.
Je celkem v pohodě, tak nevím s tím očkováním zítra, asi teda půjdem.
8. říj 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je pravda, olinko, jak se nedá jít s dětmi ven , tak je to doma nekonečně dlouhé
oli, tak pokud je už Jaroušek lepší a není tak rozmrzelý a jste jinak ok,tak bych asi šla na očkování, ale to víš ty nejlíp, jak je Jájovi,však pak napíšeš

včera se mi večer u koupání Adámka zdálo, že má červenou špičku šulinka a dnes taky , tak asi zavolám mikuláškové, co to je
stahuješ malému pindíka oli,mně dr minule řekla, že mu to nejde,tak nám dala mastičku na 6týdnů s kortikoidama a 2xdenně mazat, ale mně se do těch kortikoidů moc nechce :frowning2:
8. říj 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilčo Jajdovi to nejde. Do roka jsem s tím nic nedělala, nějak mě to nenapadlo a prý se teď s tím nic do roka nedělá. No a na roce na to koukla a řekla, že ma fimozu (nejde mu to přetáhnout ani o kousíček), tak že to zatím mám nechat a nezkoušet stahovat, že bych mu to natrhla.
No jsem zvědavá co čeká nás, myslím, že na tu mastičku je ještě brzo. Četla jsem jeden dobrý článek o tom, najdu a hodím odkaz.
8. říj 2009 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.rodina.cz/clanek5274.htm

Tak tady to je. Na dvou letech bych to teda ještě neřešila. Hlavně doufám, že nebude mít nějaký zánět nebo něco, aby nemusel na urologii, pr tam to rvou násilím. A to já teda nedovolím.

Jo špičku měl Jája občas taky červenou, mázla jsem bepantenem a druhý den ok.
8. říj 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli klidně můžeš přijet budu ráda :wink: :slight_smile:

Ještě že mám holky a tohle nemusím řešit . :wink: Slyšela jsem o tom že holkám může prcinka nějak srůst takže ono si člověk nevybere jestli kluk neb holka :wink:

za chvilku půjdeme koupat holky dostanou jogurty a do hajan.Táta se dneska zdrží a já mám ordinaci a taky žehlení :unamused: tentokrát jsem vyprala všechno jak bylo tak krásně a taky budu žehlit asi do rána. :wink:

Co budete o víkendu vařit hoďte nějaký tip nemám inspiraci a ani nápad.
8. říj 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy jojo to se stalo známé mojí známé, museli jí to nějak řezat - hrůza. No já to musím při druhém naštudovat pořádně, kdybychom měli holčičku co a jak.
8. říj 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
kolco, taky bych asi nepochopila že píšeš mě. Malá mi po obýdku spinká hodku, max 2.

Vánoční večírek bez dětí zní úplně božsky, snad to klapne. :grinning:

Kolco jsem ráda že nemán takové problémy jako vy. Modlila jsem se za holčičku a jsem ráda že ji mám, ale oni nastanou jiné problémy o kterých nemám ještě tucha :unamused:
8. říj 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky co dáváte dětem na snídani a na večeři. Laura mi kašičky večer už docela odmítá a ráno jogurt mi přijde málo
8. říj 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laurito no já se ptala, pr jsi psala, že spaní ti s Laurinkou nehrozí víš :wink: nebo nejsi Iva? já v tom mám hokej
8. říj 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem, ale at se to neplete piš laurito
8. říj 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jen jsem mrkla
a už musím domů uspávat zlobidlo.
8. říj 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mi snídáme lupínky z mlékem a večeříme jogurt protože Kája když se víc na noc nají tak špatně spí připadne mi že když má plný břicho a tak se kroutí a pofňukuje.
8. říj 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
A už dáváš kravské mléko a plnotučné?
8. říj 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ,ale myslím že kdyby jsi udělala třeba nutrilon nebo jaké dáváš tak to taky bude k jídlu.
8. říj 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ptala jsem se dr. a říkala že mám kupovat to flaškové a né krabicové že to v krabici je plné éček aby bylo tak trvanlivé.
8. říj 2009 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
my snídáme jogurt - bílou Hollandii většinou. Stačí mu to, pr je celkem velká.
8. říj 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky vás dočíst..to nejde......není čas :angry: :angry: :angry: ,začla jsem začátek a přečetla o vánočním srazíki...

tak já navrhuji pátek..prosím.....pač soboty začneme zabíjeti to zvířecrtvo..a to budeme spávat na chalupe...tak bych nemohla..a v týdnu nehrozí.....táta stává po půl 4 do práce a k malé nevstane v noci....pač ji ani neslyší....

pak se pokusím dočíst....ale asi se tu nedostanu...snad zítra po obede jak malá usne...tak zatím pa pa holky
8. říj 2009 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem pro pátek, to je největší jistota, že Jára přijde normálně z práce
8. říj 2009 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Omlouvám se, ale nedočitam jen jsem rychle proletěla pár stránek :wink:

Pro vánoční srazík jsem taky spíš pro pátek, ale protože budu moc jen na chvilku tak na mě se ohlížet nemusíte. Už teď se těším a nemůžu se dočkat. Doufám, že v té době už budu mít aspoň 3-4 hodinky svobody :grinning: :grinning:

Marti - tvůj chudák manžel vstává tak brzo ráno? To je opravdu dobrej, ten můj vstává o půl šesté a vykopat ho z postele je skoro nadlidský výkon :grinning:
8. říj 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Edí, jak se má nejmladší koníček? a kde jsou fotešky????? prosíme mocinky
8. říj 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
edi a kdy s emalá narodila a míry mi napiš prosím děkujii:slight_smile:
verdiku..náš Honzík bude mít 6 let.má přžedkožku zuženou.kortikoidy jsme měli asi 5krát.vyždy to pomohlo.ale na chvíli.a zase to mívá zarudlý a uplně zužený...v uterý jdeme na kontrolu na chirdu.dr.ale říká že bude muset na operaci...protože kortikoidy už nechci :confounded:
jinak zumba ok..jsem teda nadšená..ale větší dřevo jste neviděli :grinning: :grinning: :grinning:
kaelan opravím nebuj..jen co děti zaženu do postele :wink:
8. říj 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no edi fotečky honem honem.
u nás už se spí teda Kájinka :wink:
8. říj 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé kristy to máš fajn, já ho dám v půl osmé a má půl hodiny na usnutí, pr pak je Ordinace, tak jestli neusne, tak je to v háji. Pr mu musím vyprávět říkanky, jinak chce z postýlky ven
8. říj 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to naše Karol ta teda lehne a spí je tak uchozená a unavená že odpadne někdy se ani nestihne otočit na bok a spí na zádech jak ji položím tak spí. ale víš jak ťuk ťuk :wink:
8. říj 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo ťukej, Jajda usnal sám....ale časy se mění. Nicméně držím palečky, at u vás ne.
8. říj 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek