Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

Nazdárek Tak kromě snažilek a těhulek js Pv nenašla tak snad nám to nezruší 🙂
ceha
8. říj 2009
Co se týká srazu tak me je to uplně jedno přispůsobím se většině.
jonuska
8. říj 2009
mě je taky jedno jedno kdy ten večírek se zkusím ně´jak zařídit...
kristyan
8. říj 2009
ježiš mě se tak nechce žehlit prdím na to :-S
za chvilku budu mít ordinaci takže je to jasný pak vytuhnu žehlení se odkládá nejdřív do zítřka nebo na neurčito 😉
babu07
8. říj 2009
Ahoj holky, na "Vánoční srázek bych se holky ráda přidala. I když teda pořád kojím co dvě hodiny. 🙂 Ale třeba to bude v listopadu jinak. Jsem pro pátek, to by bylo ideální. Těším se až Vás poznám.
martinataylor
8. říj 2009
Holky jsem pro datum vánočního srazíku......13. listopad- pátek 😃 😃 😃 😃 😃 😃
kristyan
8. říj 2009
néééééééééééé 13 má Kristýnka narozeniny tak asi budem slavit
bodinka
8. říj 2009
Ahojte holky, zkoušela jsem dočíst, ale nepodařilo se mi všechno... Mluvila jsem s Darčou (babu07 😃 ) a ta mi poreferovala, co je tady nového. Za což Dari děkuju, bo se na net doma v poslední době slkoro nedostanu.
Předvánočního srazu se zúčastním mooooc ráda, snad vás všechny konečně poznám :-p . Přizpůsobím se (stejně jako Peťa=Ceha) většině, i když pátek by pro mě byl ideální. V prac. týdnu nikdy nevím, kdy se nám tatínek vrátí z práce a o víkendu jsme rádi, že jsme aspoň chvilku spolu.
Návštěvu solné jeskyně máme se švagrovou v plánu taky, do konce roku "musíme" vyčerpat 10 vstupů. Takže už abychom začali. Jen si myslím, že víc jak 6 maminek a 6 miminek se sem v PV do solné nevejde. Jak se budete domlouvat, snad budu na netu a stihnu vás.
Normo (teda doufám, že ses ptala Ty), zubaře bych doporučila jen jednoho a to Martina Feita z Kostelce. Je naprosto fantastický a s dětma to umí parádně.
bodinka
8. říj 2009
Jo Romi, mohla bys prosím ještě jednou hodit do placu odkaz těch stránek, které jsi vytvořila? Jsem tady za váma po dlouhé době a stejně jako Marťa nestíhám dočítat a nemůžu to najít. Děkuju
rencaasarinka
8. říj 2009
Kuk 😉

jj pravda, nestíhám nějak... jednak kreslím kámoškám ty portréty dětiček, chystám se na první lektorování kreslení asi v listopadu a navíc jsem se holky dala na podnikání z domu na PC.... takže času nějak nic moc :-| . Ale potřebuju dělat i něco jiného než jen přebalovat a žehlit a uklízet... asi mi rozumíte. Ale v žádném případě nedělám nic na úkor Sárinky!!!! Vždy jen když spí anebo večer až do noci :-p :-p

Jé srazík bez dětiček, supééééééér!!! Jen holky kam chcete jít? Problém je, že listopad a prosinec je vždy beznadějně plný Vánočních večírků... =-) =-)

Jo a Sára snídá UM (konečně už ho chce jak nekojím) a pak chlebík nebo rohlík s Lučinou, nebo sýrem, nebo Žervé.... a na véču někdy kašičku od Nutrilonu - hruškovou, tu má ráda anebo někdy "zbytek" od obídku co nesní...
bodinka
8. říj 2009
Ahoj Reni, je dobře, že se ozveš, že ještě žijete 😃 😃 😃 . Tvoji zálibu v práci naprosto chápu, trpím stejnou "úchylkou" :-p . Každopádně Ti to schvaluju. Dělám to stejně - nic na úkor dítěte, vždycky když spinká. Do jakého oboru, teda kromě kreslení, ses pustila?
Jinak Elly si dá po ránu 180 ml Nutrilonu a pak s náma snídá to co my - chleba nebo rohlík s máslem, sýrem, nebo samotný tvrdý sýr nebo nějakou sladkou buchtu.
Renča má bohužel pravdu s obsazeností restaurací před Vánoci, ale pokud se co nejdřív domluvíme, snad by se ještě něco dalo sehnat.
rencaasarinka
8. říj 2009
Bodinko věnuju se oblasti Welnes u jedné nejmenované firmy 😉 jsem v začátcích, proto to zabere víc času, až se "zabydlím" bude líp. 😃 Doufáááám..... 😃 😉 🙂 🙂
bodinka
8. říj 2009
Přeju, aby jo. Hlavně, že děláš něco, co Tě baví.
jonuska
8. říj 2009
http://pvkonici.webnode.cz/

tak jsem je upravila a zkrášlila🙂))

ahoj Renči..vidím ty jsi taky akční🙂ale jedině dobře..šikulka🙂
tak a já jdu spát jsem dneska ko a začínám pěkně cítit boky a záda.... :-p
papa a dobrou noc🙂
jonuska
8. říj 2009
když si najedete na mou fotečku..mám tam odkaz dole🙂papa
bodinka
8. říj 2009
Teda Romi, naprosto super. Ty stránky jsou fakt skvělé, stejně jako Ty. Obdivuju, jak jsi šikovná a že si na to najdeš čas. Měj dobrou noc. Mě se ještě nechce. Mám vyžehleno a kukám na Zoufalky....
ceha
9. říj 2009
Renco jsi šikulka držím pesti at jde vše jak si přeješ.K dnešnímu svátku Sárinky přeju hlavně zdraví a ještě zdraví prtože bez něho není nic.At dělá rodičům jen samou radost.Těším se až se za nami přijdeš podívat už jsem malinkou dlouho neviděla.
ceha
9. říj 2009
Jestli má ještě někdo Sáru tak přidávám svě přání i pro vás bohužel je nás moc a jmena dětí všech si nepamatuji
kaelan
9. říj 2009
Ahojky kočeny

za chvíli jedeme nakoupit 🙂 došlo snaed už všechno 😃

odpoledne kuknu :-p

Vše nej nej Sárince hodně zdaravíčka štěstícčka a hlavně hodné rodiče 😃 😃

Jdeme se oblíkat R jěště leží nemůžu ho vytáhnout z postele 😉
kolca
9. říj 2009
kuk,

vše nejlepší Sárince k svátku, zdravíčko, štěstíčko, ať nezlobí maminku a Jaroušek posílá velkou sladkou pusinku.
rencaasarinka
9. říj 2009
Jé holky Sárinka moooc děkuje, tvářila se důležitě když jsem jí to četla, jakoby tomu rozuměla, ale kdoví 😃 😃

Ceho jj na příští srazík dorazíme, doufám!! Jen nevím, zda se někde v takovém počtu vůbec vejdeme??

Kaelan taky nic doma nemáme, doslova vyjezeno jak u snědeného krámu jak se říká 😉

Všem přeji hezký den!!! 🙂 🙂
laurito
9. říj 2009
Ahoj Rencoasarinko, ještě se neznáme, ale děkuji za tip na snídani a véču. Já teda ještě kojím a nutrilon mi nechce. Jak jsi přestala kojit? a Jak malou uspáváš? Já ostuda stále uspávám u prsa
laurito
9. říj 2009
Jo a mimochodem všě nej nej Sárince k svátečku 🙂 🙂 🙂
wendeska
9. říj 2009
Ahojky všichni,vy se tu teda rozepisujete nestíhám si to všechno číst týden jsem tu nebyla a tolik novinek i sraz jsem bohužel zmeškala a tím pádem i šanci vás poznat osobně,ale doufám, že na vánoční večírek se dostanu už víte kdy bude a kde?Zkrátila jsem si malinko mateřskou už pracuji tak toho času moc nemám, ale aspon jsem mezi lidma 😉

Sárince všechno nejlepší

Jonusko ty stránky koníka jsou super moc se ti to povedlo 🙂 jsi šikulka

krásný den a ještě krásnější víkend 🙂
kristyan
9. říj 2009
Ahojky tak mi dneska byli domlouvat pálení tak 2 prosince to vypukne pám říkal že mají narváno :-N

Všechno nej Sárince k svátečku.

du trochu poklidit pr ještě budu dělat štrůdl a odpol jedeme do Čelechovic popřát mamčinýnu přiteli. zatím pa
martinataylor
9. říj 2009
jéé kristy my taky jedeme dnes odpo do čelechovic ja tatka dorazí z práce,ale stříhat hafana.... 😉
martinataylor
9. říj 2009
a jinak se připojuji k blahopřání Sárince k svátečku-vše nej...hodne zdravíčka a hlavne štastnou rodinku a pohodovou maminku 😉
kristyan
9. říj 2009
No tak já mám napečeno pekla jsem štrůdl a listové trubičky 😉
TÁTA vysává zááááááázrak 😃 😃
za chvilku pojedem tak večer kuknu pa pa
jonuska
9. říj 2009
Sárince taky..vše nejlepší...zdravíčka hodně 😉
tak se nám ochladilo..... :-|
já dnes byla u kámošky u nové nem a odpol jdeme na hvězdárnu do parku.kdyžtak kdo by se přidal..budem tam ve 4 😉
tzak a malá má bouličku malinkou na hlavičce pořád se staví někde..o gauče,u stolu všude ]-(
martinataylor
9. říj 2009
taky jsem pekla včera štrudly a mám v plánu upect jablkovou buchtu s pudinkem..testo je jak linecké podobné..a je to taky mnamka...když je tolik jablek....

malá chrupe přes hodinu,jak se vzbudí tak půjdem s hafanema a počkáme na tatku venku a pak pojedeme do tech čelechovic....

zimenka je a to nás čeá ješte pekná zimenka po nedelei..fujky...to jsem zvedavá kde se v uterý slezeme.... ]-(

zítra máme srazík po 10 letech ze střední tak se tam slezem s čehou a bonynkou...už se těšíme,že chvíli vypadneme a odreagujeme se...

navrhnite datum vánočního večírku....at to muže pak dáška zamluvit,pač za chvíli bude plno a firmy to mají stejne pak zamluvené....vím to z práce jak jsme to domlouvaly dopředu..zvlášt když je více lidí...já zatím mužu pátek kterýkoliv...toho 13 listopadi byl jen návrh kristy.....ale je to pekný datum na dámskou slezinu a neco spáchat....ono to stejne bude tšžký určit datum pro všechny...pač každá neco bude mít...ale prosinec už ne....to se bude píct a uklízet...je to síla jak to letí...človek by se mel začít dívat po dárcích...chybí mi ale inspirace a finance...ale to je nás asi více.... :-N
dadlina
9. říj 2009
ahojte
Jonuško nááádhera, ty prdelky těch dětiček, to je božíííí 😃

koukám do diáře, na ten vánoční srazík pro maminky 😃 tak co 6.11, nebo 20.11. ???? vyberte datum a dejte mi tip a já zajdu to zařídit. pisněte podniky kam by jste chtěly jít, ju?? musíme se rozhejbat, dávám čas do ¨neděle, tak každá hodte návrh.

Martinek má dnes trochu rýmečku 😞 ale čert je šílenej, dnes shodil záclony, závěsy, pak i garnyž, sundal se sedačky polštáře a pak do nich skákal, u oběda ani nemluvím, nudle byly všude, dnes sodomagomora, poprve jsem byla z něho vyřízená, a vůbec neposlouchá. ufff

Začni psát odpověď...

Odešli