• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Co se týká srazu tak me je to uplně jedno přispůsobím se většině.
8. říj 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě je taky jedno jedno kdy ten večírek se zkusím ně´jak zařídit...
8. říj 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiš mě se tak nechce žehlit prdím na to :confounded:
za chvilku budu mít ordinaci takže je to jasný pak vytuhnu žehlení se odkládá nejdřív do zítřka nebo na neurčito :wink:
8. říj 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, na "Vánoční srázek bych se holky ráda přidala. I když teda pořád kojím co dvě hodiny. :slight_smile: Ale třeba to bude v listopadu jinak. Jsem pro pátek, to by bylo ideální. Těším se až Vás poznám.
8. říj 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jsem pro datum vánočního srazíku......13. listopad- pátek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. říj 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
néééééééééééé 13 má Kristýnka narozeniny tak asi budem slavit
8. říj 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, zkoušela jsem dočíst, ale nepodařilo se mi všechno... Mluvila jsem s Darčou (babu07 :grinning: ) a ta mi poreferovala, co je tady nového. Za což Dari děkuju, bo se na net doma v poslední době slkoro nedostanu.
Předvánočního srazu se zúčastním mooooc ráda, snad vás všechny konečně poznám :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Přizpůsobím se (stejně jako Peťa=Ceha) většině, i když pátek by pro mě byl ideální. V prac. týdnu nikdy nevím, kdy se nám tatínek vrátí z práce a o víkendu jsme rádi, že jsme aspoň chvilku spolu.
Návštěvu solné jeskyně máme se švagrovou v plánu taky, do konce roku "musíme" vyčerpat 10 vstupů. Takže už abychom začali. Jen si myslím, že víc jak 6 maminek a 6 miminek se sem v PV do solné nevejde. Jak se budete domlouvat, snad budu na netu a stihnu vás.
Normo (teda doufám, že ses ptala Ty), zubaře bych doporučila jen jednoho a to Martina Feita z Kostelce. Je naprosto fantastický a s dětma to umí parádně.
8. říj 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Romi, mohla bys prosím ještě jednou hodit do placu odkaz těch stránek, které jsi vytvořila? Jsem tady za váma po dlouhé době a stejně jako Marťa nestíhám dočítat a nemůžu to najít. Děkuju
8. říj 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuk :wink:

jj pravda, nestíhám nějak... jednak kreslím kámoškám ty portréty dětiček, chystám se na první lektorování kreslení asi v listopadu a navíc jsem se holky dala na podnikání z domu na PC.... takže času nějak nic moc :unamused: . Ale potřebuju dělat i něco jiného než jen přebalovat a žehlit a uklízet... asi mi rozumíte. Ale v žádném případě nedělám nic na úkor Sárinky!!!! Vždy jen když spí anebo večer až do noci :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jé srazík bez dětiček, supééééééér!!! Jen holky kam chcete jít? Problém je, že listopad a prosinec je vždy beznadějně plný Vánočních večírků... :confused: :confused:

Jo a Sára snídá UM (konečně už ho chce jak nekojím) a pak chlebík nebo rohlík s Lučinou, nebo sýrem, nebo Žervé.... a na véču někdy kašičku od Nutrilonu - hruškovou, tu má ráda anebo někdy "zbytek" od obídku co nesní...
8. říj 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Reni, je dobře, že se ozveš, že ještě žijete :grinning: :grinning: :grinning: . Tvoji zálibu v práci naprosto chápu, trpím stejnou "úchylkou" :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Každopádně Ti to schvaluju. Dělám to stejně - nic na úkor dítěte, vždycky když spinká. Do jakého oboru, teda kromě kreslení, ses pustila?
Jinak Elly si dá po ránu 180 ml Nutrilonu a pak s náma snídá to co my - chleba nebo rohlík s máslem, sýrem, nebo samotný tvrdý sýr nebo nějakou sladkou buchtu.
Renča má bohužel pravdu s obsazeností restaurací před Vánoci, ale pokud se co nejdřív domluvíme, snad by se ještě něco dalo sehnat.
8. říj 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bodinko věnuju se oblasti Welnes u jedné nejmenované firmy :wink: jsem v začátcích, proto to zabere víc času, až se "zabydlím" bude líp. :grinning: Doufáááám..... :grinning: :wink: :slight_smile: :slight_smile:
8. říj 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeju, aby jo. Hlavně, že děláš něco, co Tě baví.
8. říj 2009 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://pvkonici.webnode.cz/

tak jsem je upravila a zkrášlila:slight_smile:))

ahoj Renči..vidím ty jsi taky akční:slight_smile:ale jedině dobře..šikulka:slight_smile:
tak a já jdu spát jsem dneska ko a začínám pěkně cítit boky a záda.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
papa a dobrou noc:slight_smile:
8. říj 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
když si najedete na mou fotečku..mám tam odkaz dole:slight_smile:papa
8. říj 2009 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Romi, naprosto super. Ty stránky jsou fakt skvělé, stejně jako Ty. Obdivuju, jak jsi šikovná a že si na to najdeš čas. Měj dobrou noc. Mě se ještě nechce. Mám vyžehleno a kukám na Zoufalky....
8. říj 2009 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Renco jsi šikulka držím pesti at jde vše jak si přeješ.K dnešnímu svátku Sárinky přeju hlavně zdraví a ještě zdraví prtože bez něho není nic.At dělá rodičům jen samou radost.Těším se až se za nami přijdeš podívat už jsem malinkou dlouho neviděla.
9. říj 2009 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jestli má ještě někdo Sáru tak přidávám svě přání i pro vás bohužel je nás moc a jmena dětí všech si nepamatuji
9. říj 2009 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky kočeny

za chvíli jedeme nakoupit :slight_smile: došlo snaed už všechno :grinning:

odpoledne kuknu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Vše nej nej Sárince hodně zdaravíčka štěstícčka a hlavně hodné rodiče :grinning: :grinning:

Jdeme se oblíkat R jěště leží nemůžu ho vytáhnout z postele :wink:
9. říj 2009 v 08:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk,

vše nejlepší Sárince k svátku, zdravíčko, štěstíčko, ať nezlobí maminku a Jaroušek posílá velkou sladkou pusinku.
9. říj 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé holky Sárinka moooc děkuje, tvářila se důležitě když jsem jí to četla, jakoby tomu rozuměla, ale kdoví :grinning: :grinning:

Ceho jj na příští srazík dorazíme, doufám!! Jen nevím, zda se někde v takovém počtu vůbec vejdeme??

Kaelan taky nic doma nemáme, doslova vyjezeno jak u snědeného krámu jak se říká :wink:

Všem přeji hezký den!!! :slight_smile: :slight_smile:
9. říj 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Rencoasarinko, ještě se neznáme, ale děkuji za tip na snídani a véču. Já teda ještě kojím a nutrilon mi nechce. Jak jsi přestala kojit? a Jak malou uspáváš? Já ostuda stále uspávám u prsa
9. říj 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a mimochodem všě nej nej Sárince k svátečku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. říj 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všichni,vy se tu teda rozepisujete nestíhám si to všechno číst týden jsem tu nebyla a tolik novinek i sraz jsem bohužel zmeškala a tím pádem i šanci vás poznat osobně,ale doufám, že na vánoční večírek se dostanu už víte kdy bude a kde?Zkrátila jsem si malinko mateřskou už pracuji tak toho času moc nemám, ale aspon jsem mezi lidma :wink:

Sárince všechno nejlepší

Jonusko ty stránky koníka jsou super moc se ti to povedlo :slight_smile: jsi šikulka

krásný den a ještě krásnější víkend :slight_smile:
9. říj 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak mi dneska byli domlouvat pálení tak 2 prosince to vypukne pám říkal že mají narváno :sweat_smile:

Všechno nej Sárince k svátečku.

du trochu poklidit pr ještě budu dělat štrůdl a odpol jedeme do Čelechovic popřát mamčinýnu přiteli. zatím pa
9. říj 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé kristy my taky jedeme dnes odpo do čelechovic ja tatka dorazí z práce,ale stříhat hafana.... :wink:
9. říj 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jinak se připojuji k blahopřání Sárince k svátečku-vše nej...hodne zdravíčka a hlavne štastnou rodinku a pohodovou maminku :wink:
9. říj 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak já mám napečeno pekla jsem štrůdl a listové trubičky :wink:
TÁTA vysává zááááááázrak :grinning: :grinning:
za chvilku pojedem tak večer kuknu pa pa
9. říj 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sárince taky..vše nejlepší...zdravíčka hodně :wink:
tak se nám ochladilo..... :unamused:
já dnes byla u kámošky u nové nem a odpol jdeme na hvězdárnu do parku.kdyžtak kdo by se přidal..budem tam ve 4 :wink:
tzak a malá má bouličku malinkou na hlavičce pořád se staví někde..o gauče,u stolu všude :angry:
9. říj 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem pekla včera štrudly a mám v plánu upect jablkovou buchtu s pudinkem..testo je jak linecké podobné..a je to taky mnamka...když je tolik jablek....

malá chrupe přes hodinu,jak se vzbudí tak půjdem s hafanema a počkáme na tatku venku a pak pojedeme do tech čelechovic....

zimenka je a to nás čeá ješte pekná zimenka po nedelei..fujky...to jsem zvedavá kde se v uterý slezeme.... :angry:

zítra máme srazík po 10 letech ze střední tak se tam slezem s čehou a bonynkou...už se těšíme,že chvíli vypadneme a odreagujeme se...

navrhnite datum vánočního večírku....at to muže pak dáška zamluvit,pač za chvíli bude plno a firmy to mají stejne pak zamluvené....vím to z práce jak jsme to domlouvaly dopředu..zvlášt když je více lidí...já zatím mužu pátek kterýkoliv...toho 13 listopadi byl jen návrh kristy.....ale je to pekný datum na dámskou slezinu a neco spáchat....ono to stejne bude tšžký určit datum pro všechny...pač každá neco bude mít...ale prosinec už ne....to se bude píct a uklízet...je to síla jak to letí...človek by se mel začít dívat po dárcích...chybí mi ale inspirace a finance...ale to je nás asi více.... :sweat_smile:
9. říj 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
Jonuško nááádhera, ty prdelky těch dětiček, to je božíííí :grinning:

koukám do diáře, na ten vánoční srazík pro maminky :grinning: tak co 6.11, nebo 20.11. ???? vyberte datum a dejte mi tip a já zajdu to zařídit. pisněte podniky kam by jste chtěly jít, ju?? musíme se rozhejbat, dávám čas do ¨neděle, tak každá hodte návrh.

Martinek má dnes trochu rýmečku :frowning2: ale čert je šílenej, dnes shodil záclony, závěsy, pak i garnyž, sundal se sedačky polštáře a pak do nich skákal, u oběda ani nemluvím, nudle byly všude, dnes sodomagomora, poprve jsem byla z něho vyřízená, a vůbec neposlouchá. ufff
9. říj 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek