• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
mě jedno kdy....se přizpusobím... :wink:
9. říj 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty prdelky jsou co??? :grinning:
já pujdu kamkoliv...jak nikam nechodím tak ani nevím o ničem :confused: :grinning:
9. říj 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky

tak jsme dorazili až ve 12.Fuj před chvílí jsem to tady dala do kupy :grinning: :grinning: :grinning: nákup šílenej 3litry v pr..... to snad ani není možný no ale brali jsme 3 granule,pampersky,prášek na praní takže ono to naskáče :angry: :angry: :angry:

ten večírek je super nápad :wink: už slyším ty kecy a kam a s kým jdeš???????? ale prostě půjdu musím už mezi lidi jako každá z nás :slight_smile: Já bych mohla spíš toho 6.11. podle směn co má R.Ale je to zatím předběžný nevím jestli se něco nepos....

Dadli chtěla jsem se zeptat šla by ta vířivka darovat formou nějakýho poukazu třeba k vánocům?????????a kolik to tak zhruba stojí?
Tak Martínek zlobí?to jsem ráda že to není jenom u nás :grinning: :grinning: :grinning: mě včera Anet našla laky na nehty a asi si umíte představit co s nima dělala.Byla celá pomalovaná včetně pipky a taky potahy na sedačce :angry: :angry: :angry: nejdřív jjsem ju trošku odlakovala a pak rychle do vany.Takže se taky nenudím :grinning:

Marti dárky už jsem chtěla nakupovat asi od září a zatím nemám ani jeden :wink: je fakt že to pak stojí strašný peníze :cry:

Kristy a kde pálíte?? my to máme na 5.12. v Těšěticích.Loni to měli chlapi v Kostelcu a všechen kvas zkončil v kanále a to bylo asi 1000l nikdi neví jak je to možný prostě z toho nic nevyteklo :cry: :cry: tak si to letos dali jinam :grinning: :grinning:

Tak zatím pa večer :slight_smile:
9. říj 2009 ve 14:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk, tak jsme nakonec na očkování jeli. A docela jsem čučela, pr přišla paní s malým, že má rýmu. Tak se ptali jestli žlutou nebo vodovou...vodovou , šup a už mu lupli očkování. Prý takhle bychom to neoočkovali nikdy.... A my teda očkovali s teplotou 37 od zubů, tak snad to nějak zvládnem.
Jo a dr. říkala, že J. vypadá jak andílek...hahahaha... ta by koukala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: opravdu jen vypadá :grinning:

Dadli byla jsem u Tebe cvičit, ty jo a děláš mi šoky, otevřu dveře a tam pan Ivoš :confused: :confused: :confused: :confused: naštěstí pak tvůj synátor dorazil, tak jsem byla ráda. :slight_smile:
9. říj 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
srazík, je mi to jedno v listopadu kdy. Jo a od kolika? Kdyby to bylo dřív než od sedmi, tak musím juknout manžovi do rozvrhu, kdy nemá školu.
9. říj 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a než na to zapomenu-
Marti, Dadli případně Ilčo či ostatní, kdo budete dávat prcky do školičky - navrhuju středu, bo do út jsme u našich. Kdyžtak asi jestli nás půjde víc, tak asi bychom měli písnout paní Monice? Co Dadli?
9. říj 2009 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Daši Jajda dnes taky řádí, před chvílí vymáchal svého medvěda na spaní ve vodě od želv - manža čistí akvárko - a neumí si uhlídat dítko. Tak jsem ho prala, a samo že ho hned chtěl, tak jsem ho vyfénovala aspoň trochu, a až na něj zapomene, tak ho musím ještě dosušit. :confounded:
9. říj 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mě by spíš vyhovovalo ten večírek až po 8...ale třeba bych pak došla..to mi nevadí :wink:
mamča pohlídá takže supr:slight_smile:
jo a máme 5 zoubek..to je ten týden nespaní takže ted se zase nějakou dobu vyspím..než poroste další :angry:
holky na zpěvnění těla co by bylo dobrý..jako cvíčo... :confused:
9. říj 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi teda Johanka bere ty zoubky hopem, my měli na roce dva :grinning:
9. říj 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak ten srazík je mi jedno ..tak dáme třeba toho 6 listopadu.....a taky po té 20 hodine.....táta dá malou hajat to je bez problému,ale než se to tu porychtuje,koupání atd....už se těším..to bude babinec... :grinning: :grinning:

Oli tak jestli mužeš ve středu tak my půjdeme taky do školičky..je na J8ju zvyklá že chodí spolu...tak si znamenám středu školička....a mohly jsme jít cvičit i co ty na to? ale to se musí domluvit s dadli že?
9. říj 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a malá u obedu pila čajík z flašky co má na čaj...a od té doby ho nemužu najít....takže na spaní musela pít čajík z falšky na mlíko...me řeknite kam ho dala..byt prohledanej 2 krát a nic.....asi tu máme černou díru...pač nekde neco dá a už to nikdo nenajde... :angry:
9. říj 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo Marti mohli bychom, akorát teda já jdu i ve čt, tak dva dni za sebou nevím nevím...ale tak kdyžtak bych šla s tebou ve st a čt bych zrušila.

Marti Jajda dnes hledal Klárku v autě. Říká jí "káka" :grinning: :grinning: :grinning:

Dnes se Jajda jak popelnice, pořád něco jí, a pořád je mu to málo. :confused:
9. říj 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
my jsme dnes byli taky na očkování a Kolči, viděla jsem Tě i s Jajdou. Je moc pěkný chlapeček :grinning:
9. říj 2009 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé monynko, musím kuknout na fotečky, jestli zavzpomínám - ale já neměla moc čas koukat okolo,však jsi viděla toho draka našeho...furt jsem za ním lítala...
9. říj 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé aha, nekouknu, ty nemáš žádné v albíku :sweat_smile:
9. říj 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si pamatuju akorát chlapečka a maminku, co s námi jeli ve výtahu a pak chlapečka, co bral Jajdovi autíčko :frowning2: bylo nás tam hodně, pak teda maminky z holčičkama ještě...
9. říj 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemám, ještě jsem se k tomu nedostala. Stála jsem vedle vás, když jste dojeli :wink:
9. říj 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm :frowning2: , nevím. Co měl malej na sobě?
9. říj 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
šedy tričko s dl. rukávem a světlé rifle, a já modré riflle a tričko s třičtvrtečním rukávem
9. říj 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to fakt nevím, jsem slepoň :frowning2: . Daník byl asi moc moc hodňoučký, že si ho nepamatuju. :wink:
9. říj 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Daneček stál vedle toho chlapečka, co vám bral autíčko. Nejsi slepoň, já Vás poznala podle fotek a to Ty jsi nemohla když žádné nemám :wink:
9. říj 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
:sweat_smile: se polepším příště. Musíte dorazit na srazík :wink:
9. říj 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsi do mě měla drcnout, že jsi to ty :wink:
9. říj 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, to měla, ale bylo mi to blby :sweat_smile: A na srazík by jsme se mohly domluvit
9. říj 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale prosímtě...scházíme se každé úterý. Teda nevím kde to bude tohle út, pr bude asi už zima...do Lerku se nejspíš nevejdem... a my vlastně v út pojedem od babí teprv, takže my dorazíme až to další.
9. říj 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak mi už jsme doma Kája spí a Kristýnka zůstala u babičky.

ten srazík klidně toho 13.11 táta je stejně v práci takže se slavit bude z odkladem.A od 8 to je pozdě né .Jo a než si domluvím hlídání tak musím vědět kdo mě doprovodí večer domů já se totiž děsně bojím takže kdo půjde směr plumlovská tak jdu s ním.
9. říj 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem!Sraz 6 príma datum a místo co já vím aby jsme se konečně slyšely a taky si něco řekly.Napadl mě smichovský zámeček je to tam nahoře na pohodu jinak všude bude hroznej mumraj.Když tak to mužu reservovat tata s panem Hudečkem dobře vychází.

Na sraz do lerku nevím nevím já tam dnes byla s kamarádkama a bylo tam vzadu úplně narvané asi 6 kočárků seřazeno v chodbě no nic moc.I maminky odcházely neměly si kam sednout.Jo jo jak je škaredě všichni zalízají dovnitř
9. říj 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krystian já i Marta půjdeme pres plumlovskou nebo spiš pojedem asi taxikem tak můžeme postupně vysedat
9. říj 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě mě napadlo u Kalicha navic kdo by chtel i veceret moc dobre tam vaří
9. říj 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petí kde je U Kalicha? něco mi to říká, ale nemůžu si vzpomenout kde to je...
holky koukám na superstar a úplně mě mrazí - ten bloňdák a po něm ten Bendig byli super.
9. říj 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek