• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Oli a nebyl ten chlapeček takovej blondáček co ho naočkovala?A maminka taky štíhlá blondýnka a měla jěště holčičku? jestli jo tak jo je kamoška a dneska se přijeli podívat na štěnata :slight_smile: a na pokec.
9. říj 2009 ve 21:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky se dívám a ted bude chodur..muj favorit...já bych ho tak chytla za ty škraněčky..... :grinning: :grinning: :grinning:
9. říj 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuk :wink:

ještě jednou Sárinka moooc děkuje za přáníčka a za pusinky :grinning: :grinning:

Holky s večírkem to nechám na Vás, zkusím se přizpůsobit, ikdyž asi zrovna toho 6.11. budu mít výuku kreslení, ale od 8-mi už bych byla volná, takže se přizpůsobím :wink: :wink:

Laurito Sárinka vůbec nechtěla umělý mlíčko, pořád jen prseno a preseno, večerní usínání u prsa, v noci několikrát taky, no prostě hrůza, dudlíka nemá od narození, flašku taky nechtěla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No prostě začala jsem tak, že jsem odbourala denní kojení, asi po měsíci jsem odbourávala ranní kojení a dávala normální snídani, pže mlíko nechtěla a pak asi po týdnu jsem zkusila večer prseno nedát, dát do postýlky... no byl řev, ale ne moc, za chvíli usnula. V noci jsem ji nechala taky řvát, to vždy vzdala, lehla a usnula... a po pár dnech si i vzala mlíčko z flašky, pže zjistila, že nic jiného nedostane a tak v pohodě usíná v postýlce sama bez brečení, no prostě jsem hrozně ráda, že jsme to takhle zvládly :wink: :wink:
Jo a taky co jsme vyzkoušely mlíček, nakonec zabralo Hami :wink:
9. říj 2009 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli u Kalicha je tam jak je gympl, kousek od Dadliné práce, jestli se nepletu :wink:
9. říj 2009 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
renci my dodatečně taky všechno nej Sárince a velikou pusenku, ty ještě taky nespíš??? ty jo půl 1 a já tady taky ještě straším, ale to bude tím, že jsem po těch antibiotikách odpoledne chvíli spala a teď ne a ne usnout :wink: , prášky mi zabraly konečně, tak je už líp, nemarodila jsem ani nepamatuji, tak snad mám zas na dlouho pokoj :wink: :wink:

holky tak táta má 6.11. dvoudenní akci, tak nešlo by to toho 13.11.????je to pouze dotaz , zkuste to promyslet

peti nápad u kalicha i smíchovský zámeček je dobrý, ještě by šel hobit, že dadli, ale tam nevím, jak bychom si v takovém počtu posedaly všechny abychom mohly vzájemně komunikovat
oli písnu ti zítra do pošty něco, teď už zalezu pod peřinu a do té školičky ve středu,uvidím , jak na tom Adámek bude, ještě stále má soplík, dr nám dala něco na vykašlávání, tak asi ještě týden vydržíme bez školičky, ať nenakazíme děti

no a s těma úterníma srazíkama ve škaredém počasí, to bude asi problém se někam dostat s kočárkama a v tak velkém počtu :frowning2: :frowning2:
olinko tak u vás bylo velké praní, no asi měl Jaroušek pocit, že medvídek by potřeboval trošku umýt a jelikož se k tomu nikdo neměl, vzal to do svých rukou :grinning: :grinning:
dadli Martínek tak řádil, však jsem ho viděla u vás, jak záclony lítaly a dnes i garnyž!!!!! jsou to rošťáci :grinning: :grinning:, co pařba pak mi musíš napsat v poště jaký to bylo, taky ti písnu poštu, ale až zítra
tak pa dobrou noc, jonusko super prdelky :slight_smile: :slight_smile:
10. říj 2009 v 00:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky

to je počasíčko..hruuuuzaaaaaaaaaaaaaa

malá začíná soplinkat......tak jsem zvedavá co se z toho vyklube..třeba nic.....a bude to jen dnes.....to vidím že mám po srazíku dnes....pač bude furt vzhuru a bude chtít maminku...

na chatu taky nejedu..pojede tatka sám..v tomto počasí bych tam zbláznila..nemela bych kam malou dát spát po obede.... :unamused: stojí to za prd....se z toho počasí poseru fakt..nesnáším to... :unamused: :angry:
10. říj 2009 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
počaasí hnus. Ještěže jedem k našim, tam se zabaví. Přijde i brácha s přítelkyní, tak se o malého s dědou a babí poperou :grinning:
Kamčo jojo byla blondýnka, myslím takové polodlouhé vlasy měla. Chlapeček nevím.
Jé Ilčo to jsem zvědavá teda, co mi písneš do IP :confused: :slight_smile:
10. říj 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a nakonec byl nejlepší ten Chodůr teda. Fakt dobrej. Ten by to měl vyhrát.
10. říj 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jdu dobalit a v 11 vyrážíme. Teda snad do té doby vykopu manžu z postele :sweat_smile:
10. říj 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky...tak počasí naprd co já s nima budu dom,a dělat :confounded:
jojo chodur je nejlepší...a ten černoušek mě zklamal... :rolling_eyes:
a co holky u ječmínka??na ujezdu?tam jsou veliký stoly a prostředí moc fajn navíc v městě... :wink:
10. říj 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
U ječmínka je to super ale hroznej frmol a hluk ale říkám mě je to jedno kdy a kde
Ještě že dnes jdeme na osluvu narozenin a nebudeme sedet doma počasí na prd ale dlouho nepršelo bylo to potřeba ale ne zrovna o vikendu
10. říj 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti snad bude do večera líp a půjdeš s námi.Bude sranda a bez tebe se tam tak neteším kdzž bude nejhůř budu sedět vedle ségry kdybys s ní mluvila tak at mi drží místo vedle ní
10. říj 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petuli chci jít.....me jde jen o to..že když má rýmu tak blbe spí,tak bude furt vzhuru....ale snad do půl noci bude spát ...dnes se budila od 2 hodin a už mi to bylo jasný,posám jak pije v noci,že chrochtá..ale naštestí pak hajala do půl 8....jako ...

a segra nevím zda jde..... :wink:
10. říj 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

já bych na srazík navrhla Pod kaštany, bude se tam otvírat nová tušim selská restaurace a má to tam kocourek. Nevím přesně kdy to bude otvírat, ale to se dá zjistit. Datum je mi docela jedno, přispůsobím se, babička na hlídání funguje.

Venku je teda fakt hnusně, už od rána se chystám do šparu, vždycky když se obleču tak venku chčije
10. říj 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
laurito a kde rto je pod kaštany???to vubec neznám...já jen že pak budu muset jít pěšo domu..a nechtěla bych jít sama přes celý město.... :confounded:
10. říj 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsembyla pro prádlo a pěkná zima...fuj..neprší ale zima je.takže pujdu na pudu vytáhnout zimní :confounded:
10. říj 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, manž. s Ellinkou usnuli, tak mám chvilku času. Odpoledne vč. oběda máme strávit u známých, tak se už teď těším.
Jonuško, "Pod Kaštany" je doteď relativně 4.cenová v Krasicích poblíž Galy. Od tuším 16.října to má mít otevřený nový provozovatel (asi Kocourek, jak někdo zmiňoval). Pro nás z tohoto konce města by to bylo super, ale ani Smíchovský zámeček u nové nemocnice nebo U Kalicha u gymplu by to nebylo špatné. Jinak termín 6.11. by mi asi vyhovoval nejlíp.
Peťi a Marti, večer si srázek užijte. My si užívali včera - měli jsme návštěvu a tak ňák se nám to protáhlo :grinning: :grinning: :grinning:
10. říj 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj aha...já bydlím na dolní..no uvidím..možná taxik nakonec nejspíš...pěšo bych se pos..jsem strašpytel :grinning:
10. říj 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
to se nedivím, já v dnešní době taky. Pokud by nás ale bylo víc z jedné strany města, myslím, že taxík vyhraje.
10. říj 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

už nevím kdo se ptal - vířivka i cokoli jiného jde jako dárkový poukaz, máme krásný :wink: a vířivka stojí 1h 400,- 1,5h 500,- 2h 600,- je to pro 2 osoby , ale můžou i 4, cena je stejna.

Pro každou z vás , z koníka - mám 50% slevu na první vstup do víř. a infrasauny.
už byla martina a zuzka.

pak první 2 návštěvy zdarma na vyzkoušení cvičení a lymfovenu a jako maminky na mateřské máte celoroční slevu na cvič.kúru , mínus 450,- .

Oli , promin za Ivoše, já myslela že tam bude do 12 a on až do 13 :grinning: :grinning: :grinning:
s můj syn v poho?? on tam je jen pátky 13-16h, kdy tam nejsou lidi, tak vysává, cvaká letáčky atd.
:wink:
do školičky je mi to jedno, můžu i ve středu, klidně - a zavolám to paní Monice kolik nás přijde

na večerní srazík , myslím že někdo nemůže toho 13.10. že??? a Verdík zas nemůže 6.10. ?? a toho 20.11. se bojím že bude pozdě, ale když to domluvím hned příští týden? co??? a určitě až kolem 20h, nebo kdo bude chtít dřív tak tam může jít a ostatní se dotrousíme , to není problém

v Hobbitu je salonek pro 20 lidí, tam by to bylo nejlepší, nebo mají dole vinný sklípek pro cca 15 lidí, ale tam by nám nedonesli jídlo. a u kalicha je to tady super, ale tam bývají zamluvené večírky rok do předu - listopad , prosinec. půjdu tam na oběd ve čtvrtek, zeptám se. ale ten salonek by byl asi nejlepší.

já se taky bojím chodit pěšky, jezdíme tágem a rozdělíme si peníz , nestojí to za to, kdyby se nám něco stalo, co pak naše dětičky
:wink:
včera večer mi Martinek po koupání naházel z prádelního koše všechno prádlo do vany :angry: no, tak jsem ho dnes vyprala

včera jsem byla na večírku, babském, a je mi pěkně blbě, pily jsme šáno s ananasem, hééč kristyan, nebo kdo ho tady miluje?? byla to dobrota ,ale dnes mě bolí kebule a ráno mi bylo blbě, ale večírek uuuužasnej.

a včera byla v galaxii v kubusu Zumba párty 21-01h , já chtěla jít, ale měla jsem ten večírek, prý to byla bomba.
10. říj 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neví, jaké máste zkušenosti s Fiestou, ale taky by to tam nebylo špatné. Mě je to fuk, stejně asi dorazím autem :cry: . Musím být v pohotovosti a ještě kojím :confounded: . Ale sklípek v Hobbitu zví suprově.
10. říj 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky hlavne at se domluví kde dobře vaří....jinak je mi to fuk..a jezdím taxikem určo...njesem blázen jít pešo v nočních hodinách..a z toho našeho konce jsme čeha,bodinka,já určitě....
10. říj 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ČTU si to po sobě až teď, a omlouvám se za chyby. Dala jsem si po obýdku pivko a už to se mnou máná :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
10. říj 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já kaštany mám taky kousek, ale stejně pojedu autem, tak se zařídím podle vás
10. říj 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadli ty se máš....jéé a zumba párty to muselo být supr...ale já to budu zvládat asi až tak po 10hodině..jestli vubec :grinning: :grinning: :grinning:
vy jste mě včera tak navnadili štrudlem že dnes taky budu péct... :wink:
holky...co říkáte na kočárek buggster a aveo cosatto nemá to nekdo známej nevíte zkušenosti?chci na jaře prodat ten muj a koupit nějaký lehký typ...trojkolku nejlíp..odpruženout a hl.širokou sedajdu..landery mi přijdou uzký :confused:
10. říj 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky kde jste,?VENKU JE HNUSNĚ MĚ SE CHCE SPÁT A DĚCKA JSOU PROTIVNÍ..POMOOOC :angry: :grinning: :grinning:
10. říj 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jonuško my ve 2 vypadly ke kamšoce vedle v baráku na kafi a polábosit,Klárka jim to tam převrátila na ruby a pak jsme byly venku hodku,mela gumáky a pláštenku,tak byla spokojená,vlezly jsme do Billy na autíčko a do peny na letadlo,tak se povozila. Tata ted přijel z chalupy,tak já pádím do vany a pomalu se chystat a tátovi veci a pak vyrážíme do večírku
10. říj 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadli, Hobbit zní dobře, ale asi raději ten salonek - kvůli jídlu.
my jsme dnes venku na procházce nebyli, bo je tam počasí na prd. Pokud neprší, tak mrholí. :confounded:
10. říj 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti to je fajn mít někoho takhle že?????
tak já už peču štrudl a tatínek si přišel pro kluky je vyvětrat ted jdu koupat malou.spala dneska jenom 20min za celej den.-takže myslím že pak po kaši vytuhne :confused:
10. říj 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky bych brala ten salonek, kvůli jídlu. tak zatím vyhrává 6.11. ale asi verdik nebude moct, to by mě mrzelo. ještě se s ní domluvím.

fiesta - tam je šílenej hluk, tam si nepokecáme, maximálně jedna s druhou, víc ne

jonusko, já po obědě lehla s malým, jsem KO, pak jsem musela do vířivky s klienty, a nemohla jsem se vyhrabat z gauče, to bylo hrozný, navíc jsem sama a bez auta, tak dítě oblíct, do kočáru, pláštěnku, deštník, hrůůůza, už jsem zpět a udělalo mi to dobře

martinek je taky doooost otravnej, a jak mi je blbě, tak mi to připadá nad hlavu.
10. říj 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek