• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
holky taky bych to mohla zařídit na mlýnské..nevím přesně jak se to tam jmenuje..ale znám majitele i obskuhu:slight_smile:
a je to tam pěkný...je to nově spravený:slight_smile:
mamkami ted říkala že v hobitu nebyli spokojený ani s obsluhou ani jídlem:(..že tam měli slezinu z práce tak nevím...
ale jak říkám pujdu kamkoliv a kdykoli.ju?
tak Jonis usla po kašičce vykoupaná...paráda ale zdá s emi že maličko chrochtá..sna z toho nic nebude.
Tomášek taky odpadl..a Honzík se dívá na tv s dědou:slight_smile:
laurito.jj pujdem zase na zumbu..:slight_smile:jen ten další týden pujdem na tu samou holčinu ale v pondělí na nějaký posílení těla..pak uvidíme co nám sedne líp:slight_smile:
10. říj 2009 v 18:55  • Odpověz  • To se mi líbí
jonusko myslíš ten velkej bar na mlýnské,aji tam vaří? ten tuning bar? tam je to taky pekné...ale myslím že zámeček nebo Kalich vede kvůli jídlu,nebo vyborné je jídlo i na kovárně.Dnes jdeme ke koníčkovi tak to tam s čehou omrknem,dnes nás tam bude 25 lidí ze třídy....a vaří stejě vyborně jak na kovárně.....tak se rozhodnite.....ale kristyan psala že 13 vlastne taky muže a verdík taky...
tak jsem pro toho 13.listopadu-pátek......magický pátek a slezina čarodejnic v uvozovkách.....at se to nekoho nedotkne....je to ze srandy :wink:

jdu pro malou do vany....dám ji mlíčko...nachystáma vyzvedává me čeha a razíme....tak se tu mejte....
10. říj 2009 v 19:02  • Odpověz  • To se mi líbí
jj ten bar:slight_smile:
13.pátek..jééé aby to nedopadlo špatně :grinning: :grinning: :grinning: tam vínko tam něco a polezu domu po čtyřech :grinning: :grinning: :grinning:
10. říj 2009 v 19:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky tak já jsme taky pro pátek 13 :wink:

jen mám prosbu a to vážně všechny si veme vysačky ze jménem ju protože já se nechytám monynka bodinka a laurito no mazec já znaám nás začínajících 6(verdík,kaelan, dadlina,kolča,jonuška,marťa ) i zuzíka ,normu poznám ,ale to jeta asi všea ten zbytek se fakt nechytám a bude to prča když budeme mít jména na krku :grinning: :grinning: :grinning:

Dneska fakt hnus byli jsme doma aspoń jsem vyžehlila a trochu něco poklidila ,ale už zase to tady vypadá jako po vybuchu :wink:
10. říj 2009 v 19:18  • Odpověz  • To se mi líbí
tak super tak to jsme tři co pasuje 13 listopad...tak holky potvrdte.....at to muže dadli domluvit..je to za mesíc tak at chytneme místa :wink:
10. říj 2009 v 19:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, vůbec nestihám. Do toho mám dneska úplně úžasnou migrénu. To je určitě z toho dnešního hnusného počasí. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já se přikláním k tomu 13., kde to bude to nechám na Vás. Já chodím na obědy ke Koníčkovi a vůbec to tam není špatné. Moc dobře tam vaří.
10. říj 2009 ve 20:22  • Odpověz  • To se mi líbí
kde je ten koníček?to vubec neznám:slight_smile:
ted jedna na dámě porodila chlapečka 53cm a 4700g :confused: :sweat_smile: :grinning:
10. říj 2009 ve 20:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Koniček je na Plumlovské, přesný název U Koníčka. Je to tam pěkný a vaří tam doře, a velké porce. Já jak teď kojím tak nejím, ale žeru. Mám furt hlad. Včera jsem snědla šest zákusku. :confused: Měly být pro návštěvu. :grinning: Jestli to tak půjde dál, tak nevím. Ty brďo, chudák maminka, takový macek. :sweat_smile:
10. říj 2009 ve 21:03  • Odpověz  • To se mi líbí
A ještě se přidávám k tobě Jonuško jako fanynka Chodura. :wink: V čera byl fakt boží. Druhý Kája Gottů. :grinning:
10. říj 2009 ve 21:06  • Odpověz  • To se mi líbí
to je macek že..týjo....
jojo to je ten pěknej domeček...už vím..tam jsem ještě nebyla:slight_smile:
já mám taky chutě...ted jsem měla suchej salám na tom ulítávám.takovou chut na ten štrudl jsem měl aa snědla jem jeden kousek.mě baví víc to píct a pak vidět že to chutná :grinning: totiž
jé a zítra máme brymborovej salát tak se nadlábnu...
10. říj 2009 ve 21:08  • Odpověz  • To se mi líbí
No takového macka bych fakt rodit nechtěla. :slight_smile: Malá měla 3600 a stačilo mi to až nad hlavu.
Já jsem měla bramborovej salátek dneska a k tomu řízečky. A ulitávám teď na hovězí polívce, tak nemohla chybět. Přítel říka, že jsem jak z reklamy na TUC, že sežeru co vidím. :grinning:
10. říj 2009 ve 21:13  • Odpověz  • To se mi líbí
tak mi měli taky dneska hovězí polívku a plněné kuře a zítra opět polívka hovězí a řízky a baramb.salát tak vidím že všichni máme stejné chtutě :wink:
10. říj 2009 ve 21:25  • Odpověz  • To se mi líbí
no se odchladilo tak si začnem obalovat kostičky asi podvědomě :grinning: bycha na to :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
10. říj 2009 ve 21:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky hlásím se zde jako budoucí matka z Prostějovska, 30 tt. :grinning:
10. říj 2009 ve 21:31  • Odpověz  • To se mi líbí
petulo7 vítej,napiš něco o sobě :wink: založ album ať tě můžem omrknout jestli tě neznáme :wink:
10. říj 2009 ve 21:39  • Odpověz  • To se mi líbí
jééé ahojky Peti...zrovna jsem kterýsi den přemýšlela že nemáme už žádnou těhulinku...honem si dej nějaké fotečky a něcoo napiš o sobe:slight_smile:
jo a jábych si klido dala i kapra :grinning:
10. říj 2009 ve 21:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Kristyan, ty cedulky se jménem jsou super nápad, to musíme uskutečnit. Myslím, že my "nováčci" jsme vám v tom udělali pěkný "hokej" :pensive:
Dari, Koníček nebo Kovárna jsou super nápad, ale já se mooooc obávám, že zrovna tam bude už teď narváno. Ale za dotaz nic nedáme a jinak s referencemi jen a jen souhlasím.
10. říj 2009 ve 21:40  • Odpověz  • To se mi líbí
petulo a co čekáte holčičku nebo kluka?a jaké máte vybr. jména?
10. říj 2009 ve 21:40  • Odpověz  • To se mi líbí
já už teda na jonušku slyším..i mi hodně lidí říká Renčo..takže jsem zvyklá :grinning:
10. říj 2009 ve 21:43  • Odpověz  • To se mi líbí
No to bude chvíli trvat než vyberu nějakou normálnlí fotku :grinning: , jinak já nejsem přímo z PV ale od Konice.
Jak už jsem psala jsem ve 30 týdnu, co mě teďka trápí je těhotenská cukrovka, musím si píchat i inzulín, tak je to naprd. A už se nemůžu dočkat Vánoc, protože to už budem doma tři a konečně se budu moct nadlábnout pořádně něčeho sladkýho :grinning:
10. říj 2009 ve 21:45  • Odpověz  • To se mi líbí
no já jsem zvědavá jak to bude myslím že bude sranda :grinning: :grinning: :grinning:

Jo a petula7 nám vzala roha na maminky olomouc II.
10. říj 2009 ve 21:46  • Odpověz  • To se mi líbí
já jsem z Rakové u Konice znáš???
10. říj 2009 ve 21:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Vidím, že těhulek a maminek přibývá. Ahoj Petulo
Romi, kapra máme v mrazáku už od léta, manž. byl na lovu a zvítězil nad rybou. Jenomže na něj mám chuť pořád jenom já :frowning2: a tak je u ledu.
10. říj 2009 ve 21:47  • Odpověz  • To se mi líbí
peti...u nás by se neohřál....:slight_smile:
už se těším an vánoce.)mám ráda ty dni...
jak jako vzala roha??na olomouc? :confused:
10. říj 2009 ve 21:49  • Odpověz  • To se mi líbí
nevzala jsem roha, jen jsem se tam ptala ohledně jedné ordinace ve fakultce.
Rakůvku moc neznám, bydlím ve Skřípově, ale teď převážně v Konici s přítelem.
10. říj 2009 ve 21:55  • Odpověz  • To se mi líbí
já jsem z RAKOVÉ !!!
10. říj 2009 ve 21:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsi první člověk z Rakové co znám. :grinning:
10. říj 2009 ve 21:59  • Odpověz  • To se mi líbí
10. říj 2009 ve 22:00  • Odpověz  • To se mi líbí
jj a kolik máš let ?
10. říj 2009 ve 22:00  • Odpověz  • To se mi líbí
23, možná mě znáš jestli někdy bylas na úřadě v Konici na dopravce
10. říj 2009 ve 22:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek