• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Nazdárek,
tak pozdě tady asi nikoho nepotkám, že jo :slight_smile:. Dlouho jsem tady nebyla, ale jsme ve stěhovací fázi, takže už nám trošku hapruje net a nevíc toho času moc není...spíše je hodně krabic a tak... :unamused:
10. říj 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to nevím ,ale tam chodí manža.ale třeba někoho z Knice znám.Jo a ze skřípova znám Janu Dlouhou.
10. říj 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, tu znám ale nějak se spolem nebavíme. Je o něco straší než já.
10. říj 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tobi..jak se jmenuješ??jo krabice znám..já se stěhovala v červnu a ještě ted dohledávám krabice na udě..u nás je to ale jiný trošku.
ale stěhování je mazec..nezávidím
10. říj 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no je to segra mé kamoška Aleny Jeličkové.
10. říj 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tobi, do které části města se stěhujete?
10. říj 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
to každopádně by to chtělo fotečky tebe a přítele třeba ho znám od vidění když je z Konice
10. říj 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jonusko, jmenuju se Eva. Už jsem tady párkrát byla, ale toho času fakt moc není. Je to mazec, už nemůžu najít Vikčin rodný list....a to je asi teprve začátek, blbý je, že potřebuju co nejdřív zajít na socku kvůli rodičovské :confounded:
10. říj 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stěhujem se z Tylovky na Krasickou, do těch nových baráků. Nejvíc se děsím zase toho lítání kolem nových dokladů, ještě nemám všechno změněný od svatby a to jsem vdaná už dva roky..... :grinning:
10. říj 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes už jdu spat, tak kdyžtak během zítřka se po nějaké fotečce podívám i když já vypadám na každé jak pako
10. říj 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tobi, tak Tě vítám - bydlíme taky v Krasicích. Stěhování Ti opravdu nezávidím, bo vím, co všechno obnáší všechno sbalit a pak zase hledat. No starostí budeš mít asi hooodně, ale je tady fajn :sweat_smile:
10. říj 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díkec,
tak už v Krasicích alespoň někoho znám, i když zatím jenom takhle virtuálně :slight_smile:. Mě se tam taky líbí a je to kousek do centra, takže pohoda.
10. říj 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
francesko už si jednou odkázek dávala :wink:
10. říj 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tobi, taky jsem ráda za zpřízněnou dušičku, už se těším až se zabydlíte, pak se třeba budem mít čas potkat. Myslím, že na srazíku jsme se neviděly, že?
Jen nevím, nevím - na náměstí chodím svěží chůzí 15-20minut :unamused: . Už jsem bydlela i blíž. Na náměstí do 3 minut, to byl vegáč. Ale dá se to. Jsme tady hrozně spokojení, bydlíme tady 4 roky a Pozemstav KONEČNE dostavěl poslední dům (asi ten, kam se teď stěhujete). Doteď tady totiž denodenně šramotili dělníci a stavební stroje od šesti ráno. Tak jsme rádi, že už dostavěli a bude klid.
10. říj 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak doufám, že to zvládnem do konce října....nee, na sraze jsme zatím nebyly. Těch dvacet minut je celkem pohoda, teda když se nikam nespěchá, že jo.
Jo jo, ten poslední barák, tak ten je náš :slight_smile: . Bydlíte taky v těch od Pozemstavu, a ve kterém? A jak, spokojenost?
10. říj 2009 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já toho 13.nemůžu.R i naši mají noční a neměla bych hlídače :cry: :cry: no jedině že bych holky dala k prababi ale nevím jestli by zvládla obě dvě už není nejmladší :wink:
10. říj 2009 ve 22:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tobi, přeju, ať máte přesun co nejdřív zdárně za sebou.
Nee, my bydlíme v těch starších bytovkách, vám se koukáme do oken :sweat_smile:
10. říj 2009 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuju, doufám, že to bude v poho! A třebas si budem do těch oken mávat :grinning:
10. říj 2009 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
vidím že sama nespím:slight_smile:)
ale už se chystám..asi hodinu jž :grinning: :grinning:
kalean ale to j blbý..bude asi těžké se trefit do datumu kdy by mohli všechny.... :confused:
10. říj 2009 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jonusko, zrovna jsem přepla na fotoalba a myslím, že tam máš zrovna složku, že jo...no holčička je moc pěkná,okatá :slight_smile:
10. říj 2009 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky krásný den..zatím teda pěkně je :wink:
Tobi děkuju..jjj všichni jsou takový okáčci :slight_smile:
ted jdou kluci ke tchýni a jás e t+ěším až po o s malou zalehnu..nespala opět v noci mám povit že nepotřebuje spát... :unamused:
11. říj 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marti ve dvě jsem byla doma jkao na koni.V x-ku bylo moooc lidi nedalo se tam pak ani pohnout natož tak nadechnout-Zůstala tam Andrea s Petou a Tomáš.Honza to tam kvůli ženě přetrpěl :grinning:
Dari uplně závidím že můžeš pořád jíst a jsi tak hubená.Ani u kojení jsem neměla tolik štěstí
11. říj 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je vidět, že je neděle a všichni si užíváme svých rodinek :slight_smile:
manž. s Elly spí, mám navařeno a po obědě vyrážíme do Ikea. Se moc těším, bo jsem tam strašně dlouho nebyla...
Mějte holky všechny pěkný zbytek neděle.
11. říj 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dobře nakupte
11. říj 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky taky já už mám taky hotovo uf. :wink: přemýšlím že stáhnu zeme ,ale zatím se mi nějak nechce :sweat_smile: .
11. říj 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaelan zrovna tebe znám ty bys přijít měla!!!!!!! :sweat_smile: :wink:
11. říj 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuk :wink:

Jé Ikeu bych taky potřebovala navštívit, ale to u nás připadá v úvahu takové výlety až bude fakt hnusně a nebude se moct nic dělat kolem domečku :wink: :wink:

Včera večer jsme byli na bowlingu, holky já pohořela na plné čáře. No chybí trénink, vždy jsem všechny porážela a teď ouha :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . No a o půl jedné jsme už byli doma, nějak teď nevydržím ponocovat, no musím trénovat asi všechno :grinning: :grinning:
11. říj 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

přeji krásnou neděli a hloavně vítám těhulku petulu a závidím ti bříško a prozatím klidek.

Tobi, tebe taky ještě neznám, jsem tu nová a ještě jsme se minuly
11. říj 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petulo tak to budeš znát i policajty z Konice, že?
11. říj 2009 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek