• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Jonusko, zítra jdu na tu Lenku taky cvičit, tak se tam snad potkáme.

Co já všechno za víkend pojedla :frowning2: , musím se začít krotit. Teď do sebe tlačím štrůdl :astonished: a před ním jsem měla okurkový salát se smetanou :astonished: . Když jsem byla těhotná tak jsem takové chutě neměla :sweat_smile:
11. říj 2009 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Halooo, co všichni děláte? Na chvilku jsem se utrhla od Lauritky a vy nikde.
11. říj 2009 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
laurito...zítra nejdeme ve čtvrtek na zumbu a další pondělí na lenku:slight_smile:tak pak se tam uvidíme:slight_smile:

holky a je vše v...manžovi dnes umřel táta..takže hruza n prostě :confounded:
11. říj 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted jsme se vrátili z chalupy..pak písnu a dočtu vás
11. říj 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj jo něterý policajty znám, koho máš na mysli?
11. říj 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jonuško......není tvůj manžel náhodou Kaprál? měl nebo má boxera psa...a mely tu cukrárnu na Brněnské a bydlí rodiče na Kravařce? a jestli mu umřel táta ..tak to je mi líto....

Petula 7- my jezdíme na chalupu do Klužínka ,kousek od Konice.... :wink:

Tobi1- já bydlela kosek od tylovky,na Brněnské...a ted bydlíme 5 let v Krasicích na Myslbeka.....tak to už jsme 3.... :wink:

Reni já se vždycky taky těším že večer nekam mužu,ale me se pak chce už strašne spát..nejsem zvyklá...tak jsem včera ze zrazu dorazila ve čtvrt na 1.....

Reni a videli jsme vás v pátek projíždet smržicemi,táhla jsi Zdendu....my byly s Klárinkou na detským hřišti v tech Smržicích....jak jsme jeli do čelechovic stříhat psa.A Péta říkal,že ted jedeš jak širon..... :grinning:
11. říj 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak koukám že v Krasicích bude silná holčičí parta :slight_smile:. Koukám že chodíte poctivě cvičit, já můžu doporučit spinning v Jitřence, chodím tam na Hanku a pohodička. Navíc se tam nemusí objednávat dopředu....teda zatím.
11. říj 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak víkend za námi toto uteklo.Oslava proběhla v klidu a pohodě zase o pár ,,krámů,, doma víc.Dnes jsme byly s tátou ve floridě Nellka všude no prostě si už nesednu.Po cestě nazpátky jsme potkaly zuzíka s manželem.
Tobi já a laurita bydllíme v čechovicich do krasic do by kamenem dohodi
Já s Nelli na sraz zítra nedorazím jdeme na očkování tak že budeme raději nekde poblíž domu tak nás prosím omluvte :wink:
11. říj 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blani poslala jsem ti zpravu do IP
11. říj 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,tak já znám policajty z konice taky :wink: Patrik Kýr, :wink:
11. říj 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
zítra srazík není,až v uterý....nebo je to jinak? hlásí déšt celý týden a zimu tak máme myslím po srazu stejne všichni
11. říj 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda Marti myslim v utery jsem ti zpravu na IP
11. říj 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti pisni mi kolik za to body co je klarce male
11. říj 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti jj dík
malá mi ted usnulaa mě není dobře jakoby na mě něco lezlo..bolí mě hlava..nebo možná taky nervy těžko říct.jdu se mrknout na superstar...a pak chrnět
možná na mě doléhá taky to nespavý období Jonušky jsem už uplně hotová..papa holky.oisnu zítra zase:slight_smile:
11. říj 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti já ti psala,že ráno určo půjdeme s váma.....do IP..

a bodynko stálo 75 kč,je vyprané,je nám malé.....
11. říj 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jsme si běhe superstar udělala gelovky(nehty) konečně po měsíci vypadám jako člověk :sweat_smile:
a co říkáte na superstár mě se to líbilo akorát ta mladá rokerka co zpívá v těch červených galoších tak ta teda nééééé :unamused:
11. říj 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, (snad) jsem Ti poslala zprávičku do IP. Doteď jsem netušila co to je a jak to funguje :zipper_mouth:
11. říj 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno všem ,dneska je tam hnus,už jsme doma ze školky trochu jsme zmokly. :frowning2:

kolem 9 h jedeme do města vůbec se mi nechce ale už máme doma jen paštiky :sweat_smile: .káju bereme sebou no to zase bude v takovém počasí.

tak pa odpol. nakouknu ju :slight_smile:
12. říj 2009 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
My už doma nemáme ani ty paštiky :grinning: Chtěla jsem jit na malý nákup, ale v tomhle počasí s kočárem nikam nepolezu, maximálně dám malou na chvilku na balkon, aby se nadýchala čerstvého a vlhkého vzduchu, prý je to zdravé :slight_smile:

Na nevyspání jsem si už docela zvykla, ale na ten její občasný pláč moc ne, hlavně když plače a já vůbec netuším proč. Začínám mít pocit, že se nudí a chce jen společnost :wink:
Včera spinkala krásně, dokonce 5 hodin vkuse, ale dnes se zase předváděla a budila se po hodině a půl. Teď spí jak zabitá ani se nepohne :slight_smile:

Jak to vypadá se zítřejším srazem? Bude? A kde? Na Újezdě je i něco uvnitř? Ráda už bych vás viděla a pokecala :slight_smile:
12. říj 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,

malá byla dnes vzhuru co 2 hodky..vůbec nevím co chtela..desný!!!!
ted se oblíkáme,musíme vyvenčit psa,ale budem jak slipky,zvlášt když madam Klárka nesnese pláštenku na kočáře,tak má obliknou normální a gumáky.....ale já jak zmoknu,deštník nemám když táhnu psa....a to malá už stojí u dveří s kočárkem na panenky a řve že půjde s ním.....by me dnes jeblo fakt.....nekdy si říkám zda mi ty nervy za všecko stojí....

jinak teda odsáváme semtam rýmečku,ale vodovou....není to tak hrozný jak minule.....jinak hlásím že máme první špičák venku a tlačí se 5 stolička.... :wink:
12. říj 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek všem,
já nějak nestíhám ani psát...je to hrůza...malej zlobí a zlobí, noci jsou strašné, nevím co se děje. Snad to brzy přejde. Dneska je teda hnus, ani se mi nechce vystrčit nos ven, ale musíme...jdeme k mudr. na poradnu a očkování, tak vám pak napíšu naše modelkovské míry...na naší dig. váze jsem mu ráno navážila 7.700 g...tak to asi bude tak nějak kolem :grinning: Vůbec netuším jak je to možný...tlouštíček náš malej :slight_smile: ale teda moje záda už docela protestují :unamused:

Jo k tomu srazíku bez dětí...mně je to celkem jedno, klidně toho 13., fakt se podřídím. A místo taky nechám na vás...vím, že u koníčka a na kovárně vaří dobře, ale to bude asi fakt plný. U ječmínka taky dobrý, U kalicha to neznám, jinak si nevzpomínám co jste ještě navrhovaly.

Včera jsme byli konečně po dlouhé době na procházce s tatínkem, měl volnou neděli tak jsme si ho užili. Sice prskal jak hrom, že má jít ještě po fotbale někam ven, ale nakonec šel (prý ho bolely nožičky :slight_smile:) Byla teda ale docela zima...no a dneska taky sodoma gomora :frowning2:

Pěkný den všem
Jo a Editko, chceš se mrknout ještě na ty věcičky nebo na to už prdíš?
12. říj 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky krásný den..i když teda fakt dneska na holinkyco :unamused:
holky já mám akční dítě..ještě to nemá 9m a už obchází gauč,postele no všude leze děs :grinning:
tay bych potřebovala prodat věcičky po malé hodně levně nevíte io nekom kdo má malou mimi holčičku??nemám to už kam dávat:(
12. říj 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky, nepíšu ale čtu :slight_smile:. Srazík je mi vcelku jedno. Přizpůsobím se většině. Jinak sraz ze školy byl na pohodu. Dojela jsem domů o půl jedné a Val chtěla papat až ve 2, takže přítel to měl naprosto bez práce :angry: :slight_smile: V neděli jsme měli rodinnou oslavu, tak to bylo na pohodu. Zase jsem se nadlábla....
Jonuš: tchána je mi líto..jinak bych potřebovala body s dlouhým rukávem, ale tak 68 a větší.
12. říj 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky a co srazík?já dojdu ale kam...na ujezdě tam je to i vevnitř ale kam dáme kočáry mužou se dát dovnitř?:??
Peti....bodíka..nemám zatím...jen menší... :confounded:
12. říj 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak to dnešní počasí opravdu hnus....o víkendu máme dělat zbytek fasády,tak to nevidím moc růžově...

Dnes jsem byla na kontrole u Baláka,jako v poho,ale tlak jsem měla 181/88,tak mi ho sestra ještě dvakrát měřila,a pak dobrý.Asi jsem měla nervy,nebo já nevím.

Na srazík bez dětí,nevím zda dorazím,a kdyby ano tak datum i místo je jedno :wink: .
12. říj 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
normo..tak to je tlak jak má být :grinning: :grinning: :grinning: ...já taky když jdu ale k dr.nejakému tak musím mít tlak...aji když vím že mi nic delat nebudou tak ten pocit asi že jdu k mudr.....
12. říj 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to budeme mít asi syndrom bílého pláště :grinning:
12. říj 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
právě jsme dorazili z očkování. Dostal druhou hexu a synflorix. Aktuální míry jsou: 7 740 g a 68 cm. Paní doktorka mě pochválila jak krásně nám ten chlapeček roste :grinning: A doporučila nám nějakou kliniku v Brně, kde se řeší přímo atopické ekzémy. Tak to určitě prubneme.
Teda je tam ale hrozná zima...přestalo sice pršet, jsem si myslela, že půjdeme odpoledne ven, ale ten vítr je děsnej, takže nikam. Už jsme byli tak hodinku venku po doktorce, lékárna, nakoupit...tak to snad stačí. Horší bude jak malej usne, když nebudeme jezdit v kočárku :slight_smile:

Se srazíkem zítra počítám, teda jestli se bude někomu chtít...ať tam nejsem sama. Ikdyž Romi, ty půjdeš určo že jo?
12. říj 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi - omlouvám se, že jsem se neozvala, ale nějak v poslední době nestiham. Ještě jednou ti děkuju za nabídku oblečků pro malou, ale nakonec ji nevyužiju. Navštívila mě sestřenice, která má 2 letou holčičku a dotahla kufr plný obleční po její dceři, asi nebudeme schopni unosti ani to po ni :slight_smile: A jinak kdyby jsi šla na procházku tak se u nás klidně zastav.Budu ráda. Teda raději předem napiš sms ať tady nelitam v pyžamu :grinning: :grinning:
To samozřejmě platí pro vás všechny, pokud se budete nudit a budete mít chuť na čaj nebo kafe tak se stavte u mě doma!!

Já mám naopak u doktra vždycky strašně nízký tlak. Doma ho mám OK, ale jak vidím doktory tak mi klesá. Největší hrůza to byla v těhotenství, to jsem občas měla tlak jak poloviční mrtvola :grinning: :grinning:
12. říj 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Edi, to přece vůbec nevadí...jééé taky jsem ze začátku tak lítala a nestíhala :grinning: ale i tak to bylo krásný. Pak byl chvíli klid a teď je to zase nanovo...ani už nevím kdy jsem se pořádně vyspala bez kojení 4x až 5x za noc :grinning: Ale doufám, že se to brzy spraví.
Jo a ty plínečky (Itti Bitti SIO) mám prodat nebo si je vezmeš? Nemusíš, já se jen ptám...
12. říj 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek