• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Ahoj holky, bude zítra srazík na újezdě vevnitř? Jsme rádi za každý kontakt s dětma. A moc ráda s váma pokecám live
12. říj 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ráno jsem ukecala segu a šli¨jsme do cvičení do Mostkovic, jsem moc rádas že jsem to udělala, než se v takovém počasí nudit doma. Konici teď 14 dní nebudou, ale pak jestli nebude moc hnusně nebo moc sněhu snad budem zase chodit.
12. říj 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda, ten náš drobek zase doma neusnul tak jsme museli chtě nechtě jezdit ven...tam se nám aspoň hodinka podařila, před chvílí jsme dorazili domů. Protivnej je teda jako hrom, ale to bude tím očkováním. Doufám, že brzy usne, aby si odpočinul.
Brrr, teď jsem koukala na předpověď a prý má být celý týden kolem šesti stupňů...no fuuuuj, prý počasí tak na začátek prosince...asi budeme vytahovat zimní bundy nebo co. A já nemám malýmu co oblíct na zimu :grinning: ...bezva. Tak abych rychle zasedla k netu a něco koupila

Peťo, dneska jsem potkala v parku tu kamarádku co s tebou byla jak jsme se potkaly s Laurito. Tak jsme se aspoň pozdravily...za chvíli už budu znát všechny maminky v parku...chodí tam skoro pořád ty samý :grinning: ale to je celkem jasný :slight_smile:
12. říj 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi to byla Misa ja ji tam taky viděla asi jsme se spolu minuly.Klidně si ji mohla oslovit je fajn není žádná netykavka aspon jste mohly kočárkovat spolu když máte ty stejně staré děti
Venku opravdu hnusně asi jsem malou málo oblékla nebo nevím měla jsem jen deku bez nánožníku ale měla kalhoty a punčochy tak si říkám co ji dám v zimě ale má úplně promrzlé ručky asi ji budu dávat rukavice je to asi trapas ale mám chvílemi obavu že ji ty ručky upadnou
12. říj 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jdeme zítra na roční prohlídku a na poslední hexu
12. říj 2009 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky já taky dojdu na ujezd....v pul 4 jo?pujdu sama bez kluku...nevímjak to tam vypadá a dělali by čurbes myslím :confounded:
12. říj 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no na ujezde je to ve vnitř malé pro nás a kočáry teda nevím kam dáme....no uvidíme jak bude...jestli bude hnus...tak se mi nebude chtít ani vylízat...

ale pravdepodobne zítra jdu k našim....takže nebudu na netu,takže se ani nedovím kde jste,zda ujezd platí atd..
12. říj 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tam nemuže se jet dovnitř s kočárama??to je blbý... :unamused:
12. říj 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak jsem s hruzou zjistila že tady opravdu není kam jít..ve dvou ještě ano ale...jinak :angry: :confounded:
nic mě nenapadá
12. říj 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky, tak malá už spí. Dneska byla teda dooost protivná. Zítra máme plavčo, doufám, že nenastydnem.
No srazíky v zimě nevím jaký budou. Tady fakt není kam jít. :frowning2:
12. říj 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda jestli se tam nedá vjet s kočárem tak nevím nevím...no uvidíme jak to bude vypadat. Každopádně já dorazím, zajdu se zeptat do toho Hobitu jestli by nás tam nepustili do toho salonku.

Peti, ona tam byla ještě s jednou kočenou s dvojčátkama tak jsem se nechtěla vnucovat
12. říj 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
zapoměla jsem vám napsat že budeme nemocní Kája kašle jako tuberák přes den jen trochu,ale teď jak spí tak má úplný záchvaty kašle tak zítra jedem k dr.Já spolím a pšikám no lazaret. Kristýnku nechám od středy doma páč nechci ,aby ještě něco horšího dotáhla domů ze školky. :unamused:
12. říj 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to teprve asi začne minimálně rýma malé taky trochu teče z nosíku ale to už tak v zimě asi budde
12. říj 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petko malá taky byla protivná znuděná tak jsme šly na chvíli ven a nevím jeslti jsem ji malo neoblíkla to jsem netušila že je taková zima
12. říj 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi já byla v parku tak po 3 hodině a miša sbírala lístky ze stromu tak jsme s ní chvíli splkly a to byla sama
12. říj 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak hlásím, že Elly skolila rýmečka :unamused: . Na zítřejší srazík určitě nedorazíme, abychom nešířily bacily.
Dnešní počasí bylo spací a Ellča toho využila - poprvé mi přes den spala v kuse 2,5 hodiny, heč :pensive: .
Jinak jsme byly převážně doma nebo v práci, pak měli příjemnou návštěvu a den ufrnknul jak voda.
Od švagrové vím, že se schází v té kavárně v Linii na Újezdě. Prý se jich tam vejde asi 10. Jak to ale dělají s kočárkama, to nevím. Mám ale telefon na pí Ftačníkovou, tak jí můžete brnknout a zeptat se jí. Případně si to tam i rezervovat....
12. říj 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
bodinko to bysi mohla se zeptat......jestli ta mužem zítra a comkočárky...
vidím že já a zuzik dorazíme a editka myslím psala že taky ne????
12. říj 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás malá taky trochu rýmečka...ale jinak dnes hystarikcý záchvaty u oblikání...nechce bundu,kalhoty,boty nic....válela se po zemi..desný.....uplne me dnes tak rozhodila....že se těším do práce :grinning:,už chrupe,jsem zvedavá jaká bude noc...dnes jsme ji trošku zatopili v pokojíču,pač ráno tam mela 19 st., v noci se budila co 2 hodky tak snad to bude lepší,leze ji zub další tak možná tím,přemýšlím zda ji nebyla zimenka..no každopádne jdu hajat za tátou,ten přijel dnes až po 19 hodine od 4 od rána,tak je unavenej....
12. říj 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
a v té super star ti lidi co hlasují nejsou moc normální,pač ti co neumí zpívat vůbec tam zustavají a vypadávají ti lepší...třeba ten čínan.....ale ono tu šikmookejch je hodne,tak má hodne hlásu..to samé te cikáneček.....

uzík když tak mi prosím písni kde jste na srazíku....mám číslo na tebe.....asi nebudu mít přístup na net..děkuji a dobrou
12. říj 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzík...jsem myslela.... :wink:
12. říj 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme rýmu taky tak že je to moc príma.Co kýchne tak je soplík venku jsem zvědavá jestli nás naočkuje to vždycky jako naschvál.
Užijte si srazík budeme na vás myslet.Venku jsou 4 stupně což je už na zimní oblečení.No nic já dám malé rukavice protože včera ji málem upadly ručičky....já tu zimu nemám ráda
13. říj 2009 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti já dávám malé zimní bundu tenčí ,pač v šustce by ji musela být zima.....a ve meste se mrknu na zateplený kalhoty sporotvní pro ni,koupila jsem ji oranžový tak ješte bych chtela v černé a zimní bundu.....ach jooo...tak moc se těším na jaro....jdeme se oblíkat a vycházíme k našim..jsem zvedavá zda bude hysterčit nebo ne...
13. říj 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak pěkná zima teda já dám malé zimní bundičku už...fuj.i rukavice dám..i klukum
holky a co atrium?že bych to tam reservovala???kolik nás bude?
13. říj 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj všem,
holky já jsem taková strašná bordelářka, hlavně na tel. čísla...takže já to na Marťu prostě nemůžu najít. Jak si ho hned neuložím tak je to v čudu. Nemáte ho náhodou některá, abych jí mohla napsat kde odpoledne budeme? prosím
Marti, promiň :sweat_smile:

Romi, vidíš...atrium mě vůbec nenapadlo. Já nevím jak je to totiž v té Linii vevnitř velký. Ale myslím, že nás nebude moc, tak že bysme to mohly risknout tam.

Ještěže máme ten flísovej fusak, tak snad malýmu bude teploučko...ale teda ruce pořád vystrkuje, takže rukavky by se taky šikly...mám jen jedny zimní, tak snad mu v nich nebude moc horko.
13. říj 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj ok na ujezdu..kdyžtak to nějak s kočárkma vymyslíme..:slight_smile:už se na váš těšíííme já a malá:slight_smile:kluci budou doma..:slight_smile: :wink:
13. říj 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi poslala jsem ti do IP číslo na martulu
13. říj 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, koukala jsem...díky moc...už je uloženo :grinning:
13. říj 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,tak mi jsme byli u dr. páč malá v noci tak kašlala že kolikrát ani nemohla popadnout dech.Měla jsem strach že má nějakou bronchytidu a nemá,ale sedlo ji to prudůšky.V tu noc měla takové záchvaty že jsem měla bobky jestli se udusí nebo co bude :unamused: .Dostali jsme kodein na noc na zklidnění kašle a ditustat a kdyby cokoliv máme volat :fearful: .No a já mám rýmu ,tátu bolí v krčku :cry: tak jak jsem byla v lékárně tak jsem koupila i něco pro nás a 430,- jen to hvízdlo :sweat_smile: no děs.
13. říj 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a kde se toulá OLI :dizzy_face:
13. říj 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všichni, Kristyan a Peti, to je teda počasíčko, že? Nás rýmečka trápí od včera, takže se straníme všem malým lidičkám.
Holky, které dnes plánujete srazík, tady je telefonní číslo: Prostějov Fit club Linie Újezd 3 608 881 704. Zkuste se tam domluvit raději samy, podle toho, jak se dohodnete spolu. paa
13. říj 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek