• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Nazdárek

tak počasí nemá chybu kosa jak blázen a ten vítr fuj :angry: :angry:

já včera třídila a hledala věci po Ele protože jsem Anet uklidila ve skříni vyházela letní a vyřadila malý věci a moc jí tam toho nezůstalo.Ale po Ele jsem našla hromadu věcí atak jsem prala a večer budu asi žehlit :wink: jenže Anet je podle ní hrozná špagetka takže budu muset všude dát do kalhot gumu.A u triček bude mít všechno ohrnutý :slight_smile:

Na srazík dnes nedoju R je v práci a dnes nám přijede veterinář očkovat štěnata.

Kristy ty léky jsou drahý to je hrůza .No já budu muset nakoupit taky do zásoby aspon něco od kašlu a bolení v krku. :slight_smile:

Zítra vezu Elu do vv tak budu lítat po městě projdu si obchody tak snad nezmrznu zítra má být největší zima :frowning2: :frowning2:

S tím vánočním srazem jěště sem o tom R neřekla ale už tajně plánuju kam šupnu holky protože chci jít a to móóóóc :grinning: :grinning:

zatim pa
13. říj 2009 ve 13:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, nestačí že jsem si rozbila notas, odešel druhý den i PC, tak jsem byla 3dny bez spojení :grinning: dnes jsem si půjčila notas od dědečka, ale nevím na jak dloouho, můj notas bude až za 14 dní, chjo :frowning2:

kristyan malej taky kašle, ale jen v noci, má ten dusivej suchej navalovací kašel, hrůza, dávám hedelix přes den a nějaké tlumící homeopata na noc ,ale u dr. jsem ještě nebyla, počkám do zítra

martinek mi ted po obědě vypadl z postýlky, nevím jak to udělal, ale je to v pr..... ted není nikde v bezpečí. ted spí a já se chodím koukat jestli žije, nevím na co spadl , tak pro jistotu ho hlídám. ta postýlka už nejde níž, tak nevím.

na srazík nedojdu, kašlem a máme taky vodovou rýmu

zkuste i ten bývalý lerk , ted coctail café, tam se vlezete

na ten večerní srazík nechceta raději něco uzavřeného, nějaký ten salonek, at si pokecáme?? navrhuji ten hobit, je to tam dobrý a vaří taky dobře. a tak toho 13-tého??? mám se zeptat??? zavčas
13. říj 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
petulo 7 , znám ze skřípova Františka H. :wink:
13. říj 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak já už dobrala antibiotika, tak je konečně líp, Adámka ta rýma stále drží , ale už je to lepší
vidím, že nachlazení a nemoci propukly plným proudem :frowning2: , ty rýmy a kašle to nás s těma prdítkama čeká přes toto období asi pořád dokola, ach jo, není nad teploučko :wink:

píši hlavně, že tedy na srazík ještě nedorazíme, pokud tedy nějaký bude, ale zuzik a jonuska asi jdou, olinka je ještě u rodičů myslím a dadli je bez PC, ale psala, že Martinek má taky soplík a kašle :frowning2:

od švagrové malý skončil v sobotu na pohotovosti a pak jipce, kašel ,nechtěl moc jíst ani pít a nakonec z toho vylezla laryngitida, takže opravdu to počasí s námi pěkně mává

peti je to na rukavice, zimní bundu a deku s nánožníkem, když jsem ráno viděla ty stupně a ten vítr,brrrrr, mladá přišla ze školy a má ruce jak z ledárny

jinak zuziku Ondrášek jekus chlapíka :grinning: :grinning: vidíš, jak hezky rostete a ještě kojíš nebo už dáváš um, nějak mi to uniklo, jo a co ten ekzémek, dr tě poslala do brna , tady ti nic neporadili?????
13. říj 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj verdíku

já dnes byla s malým jen v práci, cca 5min cesty a šílený zima, měl zimní bundu , deku a zateplený nánožník, ale fučelo na něho, snad z toho nic nevyleze horšího než máme :frowning2:
13. říj 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
už jste viděly ten test kočárků, který dělali v Německu? No mazec, naštěstí můj kočár netestovali, tak mám naději že je ok :stuck_out_tongue_closed_eyes:
http://www.babyweb.cz/Clanky/a3544-Test-kocarku-v-Nemecku-Katastrofa.aspx
13. říj 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tobi, ani ten můj tam není :wink:

my jsme se stěhovali začátkem července, a ještě ted něco občas hledám, ted jak bylo škaredě, tak si dělám pořádek, a hledám :wink:

tak at se vám tam dobře bydlí. a jak budeš zabydlená tak přijdu se mrknout, pozdravuj manžela :wink: a samozřejmě vikinku
13. říj 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky , hledám ke koupi zimní kombinézu na hory, zatím teda kukám přes PC, ale nic moc nikde, nemáte tipa?? nebo neviděli jste někde , nechce se mi chodit po všech těch obchodech, :frowning2:
13. říj 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Dadli,
mě už z těch všech krabic fakt šibe...navíc mám pocit,že to vůbec neubývá :unamused:. Doufám, že se zabydlíme brzo, doufám že vybalování bude rychlejší... :grinning:
13. říj 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vybalíš si jen to nejnutnější, já měla ty krabice popsané, a ty které nespěchají tak počkaly, ikdyž já jsem se v pátek přestěhovala , v sobotu dopol. zbytek, nábytek a všechny věci a do neděle večera jsem měla i vybalené krabice , ve skříních, v lince atd. ale víš co, já jsem moc šikovná :grinning: :grinning: :grinning: taky se mě pak na 3 dny blokly záda
13. říj 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tobi já ti to taky nezávidím my jsem se stěhovali taky od našich do vedlejší vesnice a jsem ráda že už to máme za sebou.Je to 3 roky.Ale kdybych se měla stěhovat ted tak nevím.Sice toho moc nemáme já nemám ráda přeplácaný zdi v obýváku atd.ale i tak by to byl masakr :grinning: :grinning: :grinning:

tak to hezky zvládni a pak si užívej novej byteček :wink:
13. říj 2009 ve 14:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo, už to vídím, ještě po Vánocích budem mít věci v krabicích :grinning: , naštěstí zatím bude jeden pokoj volný, tak to bude takové prozatímní skladiště, což se ale taky šikne, že jo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. říj 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já bych řekla že to je dost důležitý mít takový skladiště :grinning: :grinning: Nejvíc je toho oblečení letní,zimní a kde to má člověk pořád schovávat :slight_smile:
13. říj 2009 ve 14:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to je fakt, a když přijde taková nenadálá návštěva, tak se tam dá uklidit nějaký ten bordel, že jo :grinning:
13. říj 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk, tak jsme doma od našich. Brrr ale je tu kosa. Manža hned šel nahodit kotel. Na dálnici na Vysočině dokonce sněžilo. :confused:
13. říj 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak test kočárků je vtipnej raději to nevědět.Ale je vidět že kluci z německa asi o kočících něco vědí protože Teutonia (můj vysněný na který jsem marně 4 měsíce čekala)a Hartan jsou kočárky vyrobené v německu.
Stejně je to vrchol to nejsou žádné kontroly ?Aspon pro ty detičky by na to mohly dohlídnout.
Tak očkování u nás neproběhlo protože Nelli má trochu průjem tak nám to raději odložila.Vidím to na zuby průjem i ta rýma je chudák zřízená tak jako minule když ji rostly zoubky.Jsme dnes raději doma jistota je jistota
13. říj 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tobi lituji já se v životě už 3 krát stěhovala a poslední stěhování proběhlo když měla malá 2 mšsice a s takovýmmiminem se balit to bylo moooc príma.Ale nic jiného ti stejně nezbyde tak že hlavu vzhůru.My třeba ještě po roce nějaké ty krabice mamé plné nevybalenmé asi je rovnou vyhodim když jsemje rok nepotřebovala nechci pořád skladovat ,,krámy,, k ničemu
13. říj 2009 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
No k těm testům, já si myslím, že na každém kočárku by něco našli...
Petí a tys měla Teutonku někde objednanou jo?
Já se stěhovala dvakrát a stačilo zatím teda. I když teda do většího bytečku... to by mě i to balení bavilo :grinning:
13. říj 2009 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tak čeho, já taky udělala čistku a byla to příležitost spoustu krámů vyhodit, a ani jsem si na nic nevzpomněla, takže jsem je asi nepotřebovala :grinning:
13. říj 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé a vše nejlepší Renči k svátku, teda jestli slaví dnes :wink:
13. říj 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já doufám, že už se nebudu stěhovat NIKDY v životě :grinning: :grinning:
Stěhování a malování jsou moje noční můra, nevím co je horší. Asi to malování,protože to absolvovujeme častěji :wink:

Já jsem s Teutonkou zatím docela spokojená, jen jsem si raději dokoupila ještě další fusak, protože mininest mi přijde na zimu tenký. Objednala jsem si Lodger Bunker, protože se mi moc líbí, dnes dorazil a tak jsem zvědavá jak se v něm bude Editce líbit.
13. říj 2009 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Edi jakou máš barvičku a je fakt tak velký? Já ho chtěla koupit v Praze a ty prevíti ho neměli na obchodě.
13. říj 2009 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malování mě baví :wink:
13. říj 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
právě zrovná koukám na e-obchody a nemůžu se rozhodnout jakou barvu :sweat_smile:
13. říj 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tiše závidím všem co maji teutonku já si ji zamilovala a objednala u debila z Prahy kterej chtěl zálohu kterou jsem k dnešnímu dni neviděla ani neuvidím.Nebere telefon poštu nebere no prostě ani se mi o tom nechce psát protože kdybych mohla uškrtím ho na místě.Jsem bez 7000 ,- a už i smířená
13. říj 2009 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vybrala jsem růžový (folklore framboise). Já ho ještě neviděla, přišel mi poštou do práce. Ale mamka mi už volala, že je nádherný. Později poreferuju :slight_smile:
13. říj 2009 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo prosím neobjednávejte NIC přes I-krám nebo dopadnete jako já
13. říj 2009 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťo - to je fakt děsný. Já jsem taky objednala v Praze, ale v kameném obchodě a vše proběhlo OK.
13. říj 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli já se rozhodla pro tu růžovou, protože mi bude (snad) sedět ke kočáru.
13. říj 2009 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky Edi, dej vědět. Já se rozhoduju mezi zelený stripes a modrý folklor, ta modrá se mi líbí, pasoval by i do golfů ale nevím jestli by to nebylo moc ulítlý v zelené Teutonce.
Peti tak to mě moc mrzí, já objednávala přímo u dovoce.
13. říj 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek