• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Jo a co se týče toho Lodgera - na oficielnich stránkách pišou, že ho mají v PV v Prioru. Já jen, aby jsi nemusela jako já platit poštovné. :slight_smile:
13. říj 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ten stripes se mi líbil nejvíc, ale pak mi připadal moc světlý a nehodil by se mi k těm kytkám na kočáru. Všechny barvy vypadají pěkně, myslím si že s žádnou se nesekneš.
13. říj 2009 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Edi díky za info, tak to tam naběhnu. Chci vidět naživo barvu. Tys platilo poštovné? na hodně stránkách maj akci, poštovné zadara... :wink: :sweat_smile:
No právě, je moc světlej... a to naše prasátko....
13. říj 2009 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,

tak na srazík jsem nedorazila..teprve ted jsem přišla od našich,promrzlí....asi vytáhnu taky čepicy...já malé dnes koupila další zateplené sportovní kalhoty fleesem za 120 kč,chodí v nich ted bez punčocháču a nožky má teplý..na zimu ji dám pod to punčochy....ale deku ani nánožník teda nemáme,pač nevím do čeho bych ji pak balila v zimu....mela zimní bundu a kalhoty....jen ty hysteráky u toho oblikání mikiny bundy by ji mohly přejít...dnes jak spadla tak se i kousla a tukla do brady..takže vypadá fakt kouzelně..... :angry:
a pa jsem ji koupila super zimní kombinezu,ale jsou to kalhoty a bunda....k.rásně kárkovanej,růžovo šedej, na zimu...a super že teda to bude moc nosit jako zimní budnu zvlášt ke kalhotum,a kalhoty zvlášt i k jiné bundě....fat je to frajerský komplet....mají jho naproti prioru v tom podchodě v tom sekaáču,ale jsou tam i nové veci..už mají jen klučičí za vylohou...

Oli tak zítra teda stím počítám...v 8:30 hod...akortá jsem si neuvedomila,mohla jsem po ceste vybrat..tak až zítra třeba u lidlu jestli ti to nevadí....jak vyhodíme detičky ve školce,už se těším na cvíčo...akortá teda nemám nic navařeno na zítra,tak přemýšlím že skočím pak pro menu na kovárnu,mají od 11....jestli ti to nevadí.... :wink:
13. říj 2009 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti jasné, o půl jsme u vás. Já bych potřebovala skočit do toho Prioru na ten fusak, tak můžeš vybrat na městě kdyžtak. No přinejhorším necháme prcky ve školce do půl dvanácté, kdybychom nestíhali co?? No a nebo tam zajdu pak i s Jajdou.
Jé to my nepočítáme s obídkem u vás ani, potřebuju dojet nakoupit atd. Ale jestli chceš pro sebe meníčko, tak se tam stavíme cestou jak vás povezem dom ju.
13. říj 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsi hodná..klidně je tam necháme o půl hodky déle,jak budeš potřebovat..oni to zvládnou
13. říj 2009 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli - poštovné jsem neplatila, protože jsem toho nakoupila víc a tak bylo zadara :slight_smile: Fusak je velkej dost, pro naši malou až moc a taky mám strach jak to narvu do korby.

Zimní kombinézy jsem nakoupilav C and A.
13. říj 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti poslala jsem ti do IP tu odsávačku na vysavač... :wink: At je to brzo za vámi...pa je dobrý i sinupret na rýmu....je to bez předpisu pro deti od 1 roku...
13. říj 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky babulenk..tyk srazík jsme měli jen já zuzka a laurito...peta??ted nevím.. :wink: ale pokecali jsme dobře..zuzka donesla trubičky...jen malá byla mrzutá trošičku ale jinak parádní posezeníčko:slight_smile:
ted ji uspat...to bude boj.usla mi v 6hodin cestou z města...
tomášek už spinká...
13. říj 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás už se haja Kája spí a Kristýnka už si šla lehnout :wink: takže pohodička doufám že už nebude Kájinka v noci tak kašlat. :frowning2:
13. říj 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk,
a kde byl nakonec srazík v tomhle počasí?
U nás se taky chrupe.
13. říj 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
naše půjde za chvíli chrupinkat.....dnes se vzbudila 2 krát v noci tak uvidíme co dnes...jdu na ruovku...tak holky pa pa a Oli ráno
13. říj 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malá dnes byla celý den super hodná, protože skoro pořád spala :grinning: A teď zase začíná svůj cirkus, řve a řve. Konečně jsem do ni dostala dudel a tak už mi aspoň furt necucá prst, začínam ho mít pomalu deformovanej :wink: Ale ten prst ji furt chutná víc :wink:

Kde byl srazík? Já myslela, že žádný není, ale je fakt, že diskuzi nestiham pročíst celou. Tak snad příští týden.
13. říj 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
srazík byl na ujezdu vevnitř je to tam pěkný ale bylo docela plno...tak ze 5možná 6 by se nás tam vlezlo... :wink:

malá mi pořád nehce usnout.... :angry:
13. říj 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak my jsme byly včera na kontrole u paní doktorky a měříme 63 cm a vážíme 5500g. Jsme docela hubeňoučci. :slight_smile: Včera nás poprvé očkovali, tak to byl celkem cirkus, ale zvládla to líp než jsem čekala.
Ten test kočárku, je teda nářez. Pak kup něco kvalitního pro prcka. :unamused:
13. říj 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
kalean...prosímtě ty máš co za golfáč??jsi sním spokojená?jak je odpruženej a co zvládne za terén...moc díky:slight_smile:
13. říj 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jonusko a šlo jít dovnitř s kočárkama?
13. říj 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
babu jj měli jsme je vevnitř..nevdilo to.
13. říj 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale na víc kočárku to taky není no :unamused: bylo docela DOST LIDÍ JAK CHODÍ CVIČIT SE TAM STŘÍDALI....
13. říj 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Dari!My se měly taky dnes očkovat ale jelikož má malá trochu průjem a rýmu tak nám to odložila ta je chudák zařízená z tech zubu úplně stejnej průběh jako minule.
Ellenka je na tom stejně taky má rýmu.Tak jsme byly dnes celej den doma a na večer jsme jely k babičce a dědovi protože doma pro malou nuda
13. říj 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, to je nahouby.... Chudáky holky, nejhorší je být s něma doma a nějak je zabavit, špunty naše. Tak ať se brzo uzdravíte. I když v tomhle období je toho plno. Jinak já včera byla se švagrovou na Zumbě a hrozně mě to chytlo. Byla jsem rudá až za ušima a sípala jsem jak při posledním tažení. :slight_smile: Ale jinak super, na to že to bylo první cvičení po porodu tak dobrý.
13. říj 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ven by jsme jit mohly ale v tomto počasi se mi ani nechce.Zumba je fajn taky jsem byla červená ako hrom.Blanka šla dnes na aerobik holky vy jste akční
13. říj 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsi vypadala asi jako já. Těsně před infarktový stav. :grinning:
13. říj 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme v roce 9.70kg Klarinka je akorát nemyslím že je drobná až začne papat i jídlo půjde váha nahoru
13. říj 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsi mě uklidnila Peti. S náma tam byl chlapeček, o týden od Klárky a ten měl 7.50Kg a 69 cm. Klárinka byla vedle něho jak špagetka. :slight_smile:
13. říj 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky srazík bezva, pořádně jsme pokecaly. Ale teda ta zima po cestě zpátky...brrr, měla jsem zmrzlý ruce jak hrom. Zítra večer razím do sauny, pořádně se prohřát. Už se hrozně těším.
Asi budu muset tu zumbu taky vyzkoušet.

Dneska byl malej tak hodnej, že jsem ho ani nepoznávala. Spinkal krásně, usínal bez řevu a bez prsa. Takže máme celkem úspěchy s uspáváním. Jen ten večer byl trošku horší, řev a řev...nevím co mu bylo. Ale bylo to děsný. Tak jsem ho prostě nechala...srdce mi to trhalo, ale už jsem fakt nevěděla co s ním. Tak za čtvrt hodiny usnul. Já půjdu asi taky po ordinaci, kdyby byla horší noc tak ať něco naspím.
13. říj 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jonuš já mám Moon Buggy Fit(nevím jestli to mám dobře napsaný) je celkem dobrej ale nemá moc pevný záda.Je spíš pro starší děti co už v kočárku nespí.Je lehký dobře skladný je určený do města.prodává se i se 4 kolečkama.
13. říj 2009 ve 21:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dari váhu neřeš hlavně že nehubne to je nejdůležitější každé miminko není jako Zuzanka :wink: ona to dožene však je to děvčátko ty bývají drobnější vem si že Ellenka je taky drobnější jednu dobu byla Nelča větší a dohnala ji
13. říj 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
kalean aha.....dobrý vědět díky..shníním lehkej kočárek pro Jonis na jaro..to už bude velá...ale zase chci odpruženej a aby byl dobrej i na terén...
malá měla ted v 8m 9kilo :grinning: takže je takovej malej macínek...
jo a dneska usnula sama ,prvně teda u prsa ale jak jsem ji šoupla do postýlky je jak radar šupla jsem ji teda flašu a spí
13. říj 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzanka bude holka krev a mlíko. Míša říkala: Pravá Slovanská žena. :slight_smile: Holky tak já jdu chrupat. Jsem úplně K.O. Malá se budí co 4 hoďky tak ať se trochu vyspím. Zuzi - Zumbu jenom doporučuju. Jsem se tam sice třepala jak po zásahu elektrickým proudem, ale třeba mi to příště pujde líp.
13. říj 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek