• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
tak jen pro zajímavost naše Kájinka bude mít za chvilku 2 roky a má 10 kg tak buďte klidné :wink: :slight_smile:
13. říj 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
babu..to je přesný..jsi to vystihla :grinning: :grinning: :grinning: tak jsem dopadla i já na zumbě :grinning:
ale mě to docela i bavilo:slight_smile:i když teda trapas to byl :stuck_out_tongue_closed_eyes:
kristyan..týjo to je hubenorka...to Jonis bude asi krev a mlíko :grinning:
13. říj 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, další mrazivý den za náma a s nemocňátkama se do toho větru ani nechce. Zkukla jsem Ordinaci a jdu se mrknout na net, co je ve světě nového.
Peti, Elly se zdá být drobnější v porovnání s Nell, ale v roce jsme měli přes 10 kilo! To je zvláštní :unamused:
Dari a všechny holky, které zvládáte zumbu, jste dobré. Jen jsem zkukla, co to obnáší a zjistila, že do toho nepůjdu. Zlatý aerobik - tady se dostatečně "vyřádím" a nabiju energii.
Kristyn - jak pak to, že je Kájinka tak drobňoučká? Znám teda holčičku, která měla v roce 6 kilo!!! Je naprosto zdravá, ale ta váha je pro mě až nepřirozená.
13. říj 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Anet bude mít v dubnu 3 a má 13 když se sem tam nají tak možná už i 14kg :grinning: :grinning: :grinning:

tý jo Bodinko 6 tak to je masakr :wink:
13. říj 2009 ve 22:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo Jonuš jěště odpružený je ale do terénu asi moc nee :frowning2:
13. říj 2009 ve 22:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadli, myslím teda, že to Ty ses ptala na nějakou tu zimní kombinézu (resp. bundu a zateplené kalhoty). Zkus mrknout na tohle: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25897428&tab=1
13. říj 2009 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, s tou drobulinkou holčičkou jsme se potkávali v plavání. Později jsme se seznámili a zjistili, že je to mimíšek mého spolužáka ze základky. Je skoro stejně stará jako naše Elly, ale když jsou holky vedle sebe, vypadá to, že Elly je tak o půl roku starší a hlavně větší.
Tak to vypadá, že nejsem jediná, kdo je ještě vzhůru :sweat_smile:
13. říj 2009 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
blani taky ještě nespím..ale měla bych asi....
holky tam je šílenej vichor venku..dělá to na dvoře divný zvuky a já se bojím :sweat_smile: :confounded:
13. říj 2009 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dneska jsme spali dobře..hurá.jen 5krát vzhuru ale nedala jsem ji prso jen čajik.paráda.jsem po dlouhé době vyspaná a nevypadám jak zombik :grinning:
14. říj 2009 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
bodinko, díky, ta je nádherná, ta oranžová je boží...sice jsem chtěla jen kombinézu, ale tohle asi bude praktičtější, že to můžeš nosit i zvlášt, jen se bojím to takhle koupit přes net, uložím si to a já jedu příští víkend do phy, tak se tam mrknu.

martinek je už ok, v noci ani nezakašlalo, asi tím šokem jak na něho chudáka včera venku fučelo a vymrzl i s bacilama :grinning:

marti , psalas že když dáš malé fusak atd,tak nevíš co ji dáš v zimě. dáš ji to stejný, pač si na zimu zvykne,ale ted ten přechod je nejhorší. pak se ty děti aklimatizují a stačí jim to co jim dáš ted. Já jsem dnes vytáhla fusak , ale nevím jestli ho narvu do toho golfáče, kdyžtak budu muset vytáhnou i kočár, ještě jsem si ho na zimu nechala, má veliký kola, tak do sněhu, na hory, k našim, atd.

chystáte se s olou do školičky?? tak at jsou prcci spokojeni a vy si krásně zacvičte, mrzí mě ze tam nejsem a nemůžu ti to marti ukázat osobně :wink: pokud mi nepřijde návštěva tak za váma kuknu na cvičo. pa
14. říj 2009 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jonusko, 5x ???? to bych byla mrtvá, martinek se občas vzbudí 1x , a ted ja kašlal, tak častej a já byla zobmik :grinning:

na zumbě jsem taky první cca 3-4 návštěvy byla jak rak a myslela jsem že mě šlahne, musela jsem tak v půlce jít jako na wc a rozdýchat to, nemám žádnou fyzičku po tom těhotenství, kojení atd. ale už se to zlepšuje.

6.11. je prý zasa Zumba párty, v galaxii /kubusu/ dole v diskotéce, od 9 do 1 h . půjdeme???? prý to bylo úplně nejvíc super. a pak chceme srazík, tak to by bylo na manžele dost , že ??? :grinning: :grinning: :grinning:

už se ten srazík večerní neřeší, tak co, dáme toho 13???
14. říj 2009 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj jsem pro 13...už to mám domluvené s mamkou takže parádička:slight_smile:po té 8bych dorazila :wink:
14. říj 2009 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadli, klidně 13. pokud můžou i ostatní a klidně Hobit, jestli to tam znáš a je to tam dobrý.
Kombinézu jsem řešila taky, ale dvoudílní komplet mi přijde praktičtější. Teď použiju bundu a kalhoty později.
Fusak jsme vytáhli vč. nánožníku už včera. Motat Elly do dek bylo pitomý.
Noc u nás byla velmi neklidná - soplík vystřídal suchý dráždivý kašel :angry:. Dávám Hedelix i Stoptusin, a Hedelix už asi vynechám. Takže se nenudíme.
Za chvilku zase vyrážíme ven, asi fakt už taky oblíknu zimní bundu. Ty teploty odpovídají snad prosinci....
14. říj 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
to snad ani není možný, taková zima :confounded: Musím mrknout, jak jsme na tom se zimními věcmi :rolling_eyes:
Daneček měl včera teplotu a dnes už jen trochu zvýšenou. Doufám, že je to jen reakce na očko a nic na něj neleze :frowning2:

Marti, vy jezdíte do Klužínka? My zase do Hvozdu :grinning:
Teď už nevím kdo se ptal, Kaelan? Jezdím do Krakovče za sestřenicí, přestěhovala se s přítelem do domku po dědovi.
14. říj 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ta zima je fakt děsná, ani se mi s malou nechce ven. Ale na druhou stranu jsem ráda, že aspoň využiju zimní kombinezu velikosti 56 :slight_smile: Za pár týdnů, spíš dnů nám bude malá :wink:

Já už si pomalu zvykám na to, že v noci spím max 6 hodin (a to chodime spat už v 8večer), protože naše beruška se budí co 2-3 hodinky a pak nemůže usnout nebo spíš - usne hned, ale v mé náruči a jakmile ji položim do postylky tak se hned probudí a řve jak tur. Jenomže furt ji chovat nemůžu. Navíc s dudlikem vydrží tak 5 minut a pak zase chce můj prst. No jo, není to jednoduché :wink:
14. říj 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verdiku: moc na vás myslím a úlně chápu tvoje pocity.Zkus hrníček to malou baví ale kolik z něho vypije nevim.To je práce s dětma ale jak to tak sleduju tak počasi zamávalo s námi všemi.Tak se držte

Editah:ty začátky jsou opravdu náročné ale za chvíli se to určitě upraví a budeš spokojená vyspaná maminka.Nám se to sice,,kecá,,pač už to máme za sebou ale uteče to jako voda.Nelli má už rok a ani nevím jak to rychle uteklo.Občas mám pocit že si to člověk nestihá ani užít jak ten čas letí.
14. říj 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fuj, to je teda počasí co...já byla dneska už o půl osmé nastoupená s Vikčou v nemocnici zmrzlá jako hrom...ještě že jsme dostaly od tchýně zateplenou bundu :slight_smile:.
Odpoledne jdu konečně k holiči....jupí, akorát jak je ten vichr, tak počítám že mě účes nevydrží ani cestu domů...to pak nevím jak budu manžovi vysvětlovat za co jsem dala takový prachy... :grinning:
14. říj 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

tak detičky jsme odevzdaly v 8:45 do školičky a vyzvedli v 11:15 hod. a zvládli to jako vždy na 1 s hvezdičkou...Jája s Klárinkou jsou velcí kamarádi..doufám že příšte půjde Martínek i Adámek.... :wink: a ješte chtela dávat občas i Renča Sárinku....a zacvičili jsme si u dadli dobře...Ivošek byl na nás mooooc hodnej...uvidíme co zítra na to moje teličko....

malá půjde za chvíli chrupkat,a pak skočíme s hafíkem a nakoupit do penny..povozí se tam na autíčku a aspon se trochu zabaví....venu ten vich je šílený...musíme se zababušit..já dnes vytáhla zimní bundu na sbeb taky a i čepicy...a Klárinka byla spokojená že máme čepicu obě :grinning:

srazík 13. platí....píšu si to a tatkovi jsem to oznámila :wink:

jo jo monynka jezdíme do Klužínka na chalupu k manželovým rodičum a zpravujeme si tam pokojíčky na přebývaní na víkendy....a ve Hvozde má Péta tetu se stýcem a bratranca....
14. říj 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky počasí teda hnus.brr
ráno jsem byla na kafíčku u bonynky.....tak jsme pkně splkli..a myslím Merti že malá bude asi druhá Klárinka...to je hruza jak je akční.. :angry: ale hl.že jsou holky tak v pohodě ne?? :grinning:
jo zuzi...v pondělí budu mít cestu na novou tak bych se mohla zastavit...:slight_smile:jestli budeš chtít..
jdeme papjkat tak dobrou chut všem:slight_smile:
14. říj 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky , tak já to asi zakřikla, říkala jsem, že malý už to vypadá , že bude ok a včera jak se vyspinkal po obědě tak hořel a večer měl uzlinky na krku a nechtěl polykat, tak jsme s ním šupli do auta , na dětském nám ho prohlídli a oznámili nám- angína :frowning2: :frowning2:
volali i z domu doktora na orl, ať přijede na Adámka kouknout, tak jsme na ATB, já to obulela už při psaní receptu, jsem máčka na tyto věci, ale jsou horší věci na světě mi řekl pan doktor a má pravdu

včera nechtěl malý moc pít, asi ho to opravdu bolelo, měl horečku a byl rád, že leží. měl horečku i dnes ráno, ale teď už je bez teploty, dokonce vypil dvě flašky a snědl trošku obědu , tak snad ty atb brzy zaberou a uleví se mu.ach jo, to je trápeníčko :frowning2: :frowning2:
peti děkujeme , že na nás myslíš, však si mě viděla, já jsem měla slzy na krajíčku, jsem hysterka, raději bych marodila 100x za Adámka než aby on ležel, jako každá máma :wink:
pak napiš , jak Nelinka přijala odsávačku, Adámek ze začátku nic neříkal a teď jak vidí, že beru vysavač a odsávačku, tak úprkem pryč

já měla dnes rolák a zimní bundu, ten vítr je tak studený , hory zasypány sněhem, dadli tu kombinézku mám vybranou v té modré :grinning: :grinning: :grinning: , ale máme ještě z loňska oranžovou, tak uvidím jestli Adámek do ní ještě vleze

na srazík se 13.těším už mooooc, neznám tobi, monynku atd, tak snad se konečně uvidíme, tak budťe zdraví, hlavně dětičky a zatím pa
14. říj 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tobi, to si vem prostím tě tágo a připiš to manželovi za holiče :grinning: :grinning: :grinning:

dnes je tam fakt zima a vichr, brrrr. byli jsme dopo chvilinku venku ve fusaku i s nánožníkem, zimní bundu a děs, malej tam nechtěl, chtěl chodit, pořád se v tom kopal, sundával a zahazoval rukavice, no já byla zpocená až na pr..... příště půjdu v tričku :grinning:
14. říj 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé verdíku,tak se držte......uplne cítím jak ti je..já obrečela Klárincčin prujem...... :frowning2: , no všecky nemoci dětí nás trápíí......ale musíme to zaklepat...a jak říkal dr.jsou horší veci na svete jak rýma,angina......nemoci jdou vylečit a to je nejdůležitejší...ale detičky se trápí a my pak maminky taky.....tak posíláme pusenky at je brzo Adámek zdravej..... :wink:

holky Klárince ted odsávám semtam soplík,není to tak hrozný..a máme fakt štestí že ji řeknu :Klári,odsajeme soplík? a ona letí k vysavačí a říká jo jo......a už si bere odsávačku a dává si ji k nosu....

malá usla,jdu se na ni kuknout a tay se natáhnu na chvíli k tv po deku....pač pak zase vymrzneme...

A martínek od dadli byl dnes kouzelnej.....nejdříve naházel Kolči klíček do takové přepravky,která je zapečetená ve slendru,tak Ivošek lovil klíče a pak mi chodil vypínat stroj na cvičení... :wink:
14. říj 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéééjda verdíčku, brouček adámek to dostal asi od vás, to se tak vždycky točí, to je na prd. tak držíme palečky at to rychle zabere, nejhorší je než odezní to trápení, zvlášt když pak mimi nechce papat, pít, vůbec ti nezávidím, já tohle taky beru hrozně , taky jsem hysterka, no však ty víš. Martinek přestal soplit a už ani nekašle,. jo a uvař adámkovi silný hovězí vývar /vařit pomalinku, 4h/ a dávej mu to jako polífffčičku , a i po lžičkách jako medicínku .

ted jsem volala do hobbitu, H-clubu - tak se mi známej mrkne co má volného, má tam víc míst, kde nás může usadit, bud salonek, nebo galerka nad restaurací, dá mi ještě dnes vědět, ju ?? a já pisnu.
14. říj 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
verdiku tak to je mi moc líto...moc
ono u dětí je ten pruběh takovej horší a trpíme i my mámy....at se brzy uzdravíte..
když kluci nechtěli pít dávala jsem jim pít z kelímku..a brčkem klasickým pro ně to bylo něco co normál nemají a pily.....)zkus
14. říj 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti , psaly jsme verdíkovi skoro zároven a skoro stejnou větu, alespon ten začátek :grinning:

martinek při odsávání taky tak , běží pro vysavač, zapne ho a strká si odsávačku do nosu :grinning: Marti, oni jsou úplně stejní raraši :grinning: a ve Slenderu nebyl kouzelnej, byl zlobivej, to si trochu pleteš néééé :grinning:
14. říj 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda, tak to bych si taky přála, aby se Vikuli to odsávání líbilo, my to máme úplně naopak, už jen když spustím vysavač, tak řev jako hrom. Manža jí musí držet ruce a já se snažím trefit dírky, když se to konečně povede, tak se ještě vzteká alespoň 5 minut. No děs!!!!!!!!
14. říj 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tobi ona je ještě maličká tomík už si taky málem odsává sám...má 2,5...tak se tím netrap...malá taky hlasitě protestuje..jako ted nemuže usnout :angry:
14. říj 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak budu doufat, že se to časem zlepší a bude si taky odsávat sama :grinning:. Když byl manža malej tak prej furt řval a jediné co ho uklidnilo byl puštěný vysavač, tak todle evidentně VIkča nezdědila....
14. říj 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže je to domluveno, srazík je v pátek

13 . 11 . od 20 h v H-clubu /hobbitu/

jen by chtěl upřesnit kolik nás bude, od toho záleží kam nás usadí. takže mi holky pisněte , kdo půjdete, zkuste i poslat sms těm, které tady dlouho nebyly, at se vyjádří, ju??? díky moc. beru si papír a budu si postupně psát kdo můžete .
14. říj 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak naše neplakal nikdy...tuky tuky..u toho odsávání a to jsme mely první rýmu ve 2 mesících...tak jsem za to ráda..

Martínek byl jako Klárka...uplne jsem ji videla..co by tam vyvádela ona.. :grinning:

Dadli to jsem ti ješte chtela..jak je tam ta knížka o zviřátkách,jak jsi mi ukazovala,jde to objednat....byla moc krásná pro Klárinku..dala bych ji ji k narozeninám po Vánocích.....jde to objednat?
14. říj 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek