• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
tobi, martinek taky až ted, taky dříve řval :grinning: potrvrd mi účast na srazík - večerní . doufám že půjdeš

kdo nemůžete,kvůli kojení, tak určitě musíte dojít alespon na chviličku v kojící pauze, ju??? :wink:
14. říj 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj. Marti, pán přijede v pátek tak ji objednám, nebo rovnou vezmu, on je mívá v autě, já ji chci taky, je fakt super.
14. říj 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych každopádně dorazila ráda, ale nemůžu to ještě potvrdit na beton, manže jede začátkem listopadu na dva týdny do Německa, no a zatím se ještě neví, kdy přesně se vrátí...to se upřesní asi až v tom listopadu, blbý co.....ale u těch služebek člověk nikdy neví... :unamused:
14. říj 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk,
tak jsme po školce a cvičení jeli ještě nakupit, dítko jsem dala spát, nákupy jsem vytahala domů, nandala do ledničky atd pak ještě uvařit obídek, setřít země aspoň a k pc jsem se dostala až teď a to už Jajda bude za chvíli vstávat...
S dámskou jízdou 13.tého počítám a večer oznámím manžovi.
Odsávačku na vysavač Jajda nesnáší - ale on řve i při čištění nosu tou vatovou tyčinkou...je na nos hrozně háklivej. JInak vysavač miluje.
Tady děsně hnusně fučí a do toho trochu prší, takže ven nejdem, tady je to otevřená pláň všude, by jsme byli jak na větrné hůrce. A ještě by to odmarodil. Snad se ten vítr uklidní. Jo Jajda má na tváři takové červené fleky.. že by reakce na očkování? až se vzbudí, kouknu na něj na celého brouču...
Adámkovi posíláme pusenku, ať je brzy líp. Ilčo chápu jak se cítíš. Já jsem hotová i z pouhé rýmy těch našich broučků.
14. říj 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky díky za energii a sílu,předám ji Adámkovi a dadli s tím hovězím vývarem jsem si hned na tebe vzpomněla a maso už je na kamnech,já potvrzuji svoji účast na srazíku a jak jsem psala , těším se :slight_smile:

těším se k tobě na masáž, potřebuji trošku přijít na jiné myšlenky , já hysterka :grinning: , tak pa
14. říj 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já přijdu určo po 8:slight_smile:podle situace možná až v 21hod.ju? :wink:
už se těším
holky mám tu krásný manšestrový zateplený sáčko...taková přírodní barva béžová..moc pěkný po Tomáškovi..je tak na jaro..Tomík nosil cca ve 1,5-2let.kdybyste některá chtěla poslat fotečku :wink: zn.debenhams...je jaké nový a krásný :wink:
14. říj 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli klárka spala 40 minut..tatínek ji vzbudil telefonem.....jen se chtel zeptat co deláme...a moc dobře ví,že tuto dobu malá spí :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

jdeme ven,pak dočtu..pa pa
14. říj 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti to je tatínek teda zlato :angry: . U nás se ještě spí, ale už se tam chruje. Tak za chvíli mám po vegetu. Psal Jára, že dnes přijede normálně, tak aspoň že tak, se zabaví i s tatínkem kdyžtak.
14. říj 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mě chodí od tohoto měsíce rodičák složenkou nevíte kdy mi přijde,??dnes nic:(
14. říj 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás se taky ještě spí, usnul přesně ve 12, takže už skoro 3h. mám uvařen. večeři, teda udělanou, těstovin. salát. a naloženého pangásiusa na zítra a rozvařenou hovězí poléfffku , a pošontáno po netu, no paráda, tak by mohl spinkat furt. když spí tu svoji hodinku, to nic nestihnu. však to znáte .

psala jsem renčiasárince o srazíku bez dětí, tak mi odepsala, že by ráda, pokud jí to vyjde. ju?? tak zatím mám :
sebe, verdíka, martinku, kolču, jonusku, renču a tobi s otazníkem, a kaelan?? myslím že ano, kristyan??kdo dál??

ááá, už je vzhůru, papa jdu se věnovat dítěti, pak jdu na 17 h do práce, do 21h a pak na vás kouknu.
14. říj 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jonusko, mě chodí 14-tého na účet, tak podle mě počítej, +1 -3dny?? fakt nevím .
14. říj 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romčo - složenkou to prý chodí v průměru o týden později, Česká pošta no :angry:

Všem nemocným dětičkám přeju brzké uzdravení. Vím jaké to je když ditko něco bolí, neteř má 7 už si umí přesně říct co a jak ji bolí a stejně je každá chřipka o nervy (maminčiny) :slight_smile:

Na večerní srazík se pokusím dorazit. V zásobě mám odstřikané mléko a tak to manžel snad nějak zvladne. Ale taky to nepotvrzuju na 100% protože malá bude mít teprv necelé 2 měsíce a tak nevím co bude.
14. říj 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Edith fotečky fotečky...... :grinning: :grinning:
14. říj 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme doma.....vichr jako prase......vleteli jsme do hané k makovcovi pro jatýrka a kuřecí křídla,do peny pro hrozno a rajčata a v bile se svezla na autíču poštákovi a koupili v papirníctví pastelky,omalovánky a skicák na malování..tak snad bude chvíli čmárat....

nebuj Oli..však to schytá tatka ,jen jak dojede večer....

Mateřská mi dnes přišla na učet.....jonuško...
14. říj 2009 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě mateřská taky dnes přišla
My dnes nejdeme je tam hrozně pojedeme na chvili k našim at to není malé dlouhé celé dny doma
Jak hlásí zítra snad už líp.Chceme jit ven?
14. říj 2009 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo mě taky chodila na učet 14...ale složenkou asi nespěchyjí pošta je fakt hruza :stuck_out_tongue_closed_eyes:
byla jsem ve školce a teda venku mazec...dneska nevylazeme....
a děti jsou pěkně protivní :angry:
14. říj 2009 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli pak mi prosím pošli ty recepty......děkuji.....

vařím na zítra obídek,a bubud delat za chvíli večeři..jatýra na cibulce.....

malá chvíli čmárala,zblajzla jogurt a čučíme ted na kouzelnou školku....ale není nad to když bylo teplo a my byly celý den venku...ach jooooooo :frowning2:
14. říj 2009 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak před chvílí jsme dorazili z venku...byla jsem jako exot, v parku samozřejmě ani noha...fakt hnusný počasí. Ale malýmu to očividně nevadilo, byl pořádně zabalenej a spinkal jak andílek. Večer se pořádně prohřeju v sauně, už se nemůžu dočkat.
Dneska jsme zase byli s očním kanálkem. Vymáčkla mu z něho zase hromadu hnisu, vzala kultivaci a příští týden na kontrolu a případně zase propláchnutí. Ach jo, no ale prý do 6. měsíce se to musí udělat.
Dočtu vás večer, zatím paaa
14. říj 2009 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé zuzík vy máte teda trápeníčko s tema očenkama...
14. říj 2009 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

je to venku fakt hnus a být s malou celej den doma ja fakt deprimující. Zítra se chystám do cipísku na sídliště svobody. Od 8.30 jsou tam děti do 1,5 let. Nemáte někdo zkušenosti s cipískem na sídlišti. Jak to tam probíhá?

13. listopad zní dobře, snad mi to vyjde a dorazím

HOLKY namáte některá knížku DĚTSKÝ SPÁNEK V OTÁZKÁCH A ODPOVĚDÍCH? Slyšela jsem že je to super knížka a my s tím spaním máme furt problémy
14. říj 2009 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli a ty bodynka..to musíme vyřídit...to nejde..... :wink:
14. říj 2009 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti ani nápad. Jsme u vás každou chvíli i s obědem...a už se stydím
14. říj 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych taky ráda na srazík dorazila...taťka si prostě volno udělá a bude s malým. Už se těším...

Adámkovi přejeme, aby se brzy uzdravil a vlastně všem nemocným.

Edi, už se hrozně těšíme na Editku.

Romi, to víš, že můžeš dorazit...budu moc ráda.
14. říj 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laurito, takovou knížku nemám, ale mám v elektronické podobě "Každé dieťa sa vie naučit spať"...tak kdyby ses chtěla mrknout klidně to v mailu pohledám a poštlu ti.
14. říj 2009 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a holky, vím, že je to brzy, ale všichni se mě ptají co chceme malýmu k vánocům. Nemáte náhodou někdo nějakej nápad? díky
14. říj 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahuj ¨Zuzi, prosím prosím zkus mi to poslat, pošlu ti na ip meilika
14. říj 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laura mi po srazíku usnula po cestě domů a spala až do 19 hodin :slight_smile: . Myslela jsem že miá v 8 už neusne, ale naopak. Asi je něco na tom že si má dítě před spánkem odpočinout. :slight_smile:
14. říj 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
laurito malá mě taky usnula hnedka na té kravařce a spala ještě pulhodku doma v kočáriu.usla pootm asi v pul9 a pěkně spinkala dneska...pohoda
jo a dneska mi spala po o hodinu a pul :confused:
14. říj 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, všem co máte nemocné dětičky přeju brzké uzdravení. My se zatím zdárně nemocen vyhýbáme. Musím to zaklepat. Poslední rýma nám trvala 14 dní a byl to nářez.
Jinak jsem dneska byla venku, šli jsme s Klárkou ke kamarádce, a myslela jsem, že zmrznu, zima jak na Sibiři a ten vítr byl fakt hnusnej.
Edi - my jsme to uspávání měli taky tak a teď ji ještě pořád uspáváme na rukách, ale když ji položíme tak už se neprobudí a spinká jak andílek. To se za chvíli změní uvidíš.
Dadli - já se hlásím na sraz bez dětí. Už se moc těším. :slight_smile:
14. říj 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky máte prabdu..malá když mi usla i v 18 hod.tak já ji nechala spát 20-30 minut at si zdáchne..tak šla spát stejne jako chodívá a spala celou noc bez probuzení.... :wink: asi na tom neco bude...a když odpo nespala,tak jsem si říkala to bude krásne spát v noci a houby...byla furt vzhuru...
14. říj 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek