• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
autor
NO malej má opravdu tenkej polštářek.Tak nevím jestli koupit nějakej trošinku vyšší.

Marti tak to je blbý :frowning2: My taky pláčem ale asi zuby no :frowning2: Už asi 14 dní a pořád nic.Jeden týden zvýšená teplota a druhý týden nic jen pláče a je mazlivý a ukňouraný.
19. pro 2008 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky je furt u mě..chce se mazlinkat,chovat a poplakává..beruška moje....mohly by to být taky zoubky..máme stále dva od 8 měsíce a jinak vtýdnu jak kakala tak to měla plné hleníků....
19. pro 2008 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
my taky nemáme polštářek .... pokud teda zrovna nespí u nás, že :angry:
Marti, no za sebou, my UŽ ZASE kašleme :confounded:. Teď jsem to právě popisovala u nás na diskusi ... půl noci prokašlané, dospávaly jsme do půl desáté, tudíž jsem nestihla skočit k mudře, tak jsem jí aspoň zavolala. Teplotu nemá, jen večer měla zvýšenou .... no snad se to přes víkend zlepší :confused:
19. pro 2008 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to ja musm zatim zatukat tuk tuk ze mi uz par dni nekaslem ale dloouuhhooo jsme se toho poradne nemohli zbavit aspon uz vim ze ho tady nenecham behavat jen v puncoskach a v papuckach ale budu mu davat porad teplacky...
jak doma prcky oblikate vy?
19. pro 2008 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deny, Michalka věčně běhá bosa ... teda jako jen v ponožkách nebo punčoškách, bo papuče má furt vyzutý :angry:
Takež většinou má bodynko nebo tričko s dlouhým rukávem a buď tepláčky a ponožky nebo punčošky. My tu máme poměrně teplo, tak kolem dvaadvaceti stupňů, a to skoro netopíme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. pro 2008 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to mame taky jenze mame plovoucky a ty sou pekne studeny..

holky tak sem strihala malymu ted nehty a tak sem zabrousila na jednu kudrlinku na hlave apak na druhou a na treti.....a tak sem ho celyho osmikala :grinning:
19. pro 2008 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky máme plovoučky ...
19. pro 2008 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jiji oblíkám stejně jako ty a máme takly 22 stupňů,ale topíme :unamused:

Denoušky my jsme o víkendu objednaní k holičce :slight_smile: Taky jsem si říkala že bych ho zkusila sama,alemá rovný vlasy a to by te nedokonalosti šly hodně vydˇět :confounded:
19. pro 2008 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
vssak abi si to mohla zkusit a kdyz se ti to nepovede tak pujdes k holicce ono je to v pohode trosva vlasku...cisnes to hrebinkem..ostrihas to a kdyz budou zub ty se pak rovnaji ze pres hrebinek prostrihavas konecky a ono to zestejna.....
covece,ale sme fakt fesaci :grinning:
19. pro 2008 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé, tak to já mám výhodu ... máme kadeřnici v rodině :slight_smile:. Předminulej víkend přijeli ke tchánovců, tak jí říkám, že jsem jí chtěla volat, aby si vzala nůžky ... a ona že je má. Tak mi ji pěkně ostříhala ... bylo to teda s bengálem, ale už nemá ty dredy vzadu a netrčí jí to, když sundáme čepici. A taky si myslím, že to těm jejím jemným vláskům pomůže :slight_smile:
19. pro 2008 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
my mame taky kadernici v rodine a ne jednu...jenze jse si rekla ze to zkusim sama,,a nastesti dobry no...
19. pro 2008 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Klárinka má 38,2...tak to vidím zítra na mudr...ach joo..nekašle,soplík neteče....jen hoří a ruky má furt jako led..ale papkat moc nechce... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
19. pro 2008 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti a pred odectem nebo po...??to me mrzi....snad se toho rychle zbavite.
19. pro 2008 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já ji to v prcce už neměřím,už se nenechá jak je větší..měřím ji to pod paží..a má 38,2 .tam se to prý neodčítá už...
19. pro 2008 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
tak polštářek: mi máme ale v nemocnici ho neměla máme lalej co je do postýlky.
A dneska v noci masakr usnula v 19h a v 22,30 začala bračet a tak jsem myslela že má hlad tak jsem jí v 23,30 dala banán a pak zase řvala a řvala do 3,30 prostě sedí a brečí nechce chovat a ani ležet když si ji vemu k sobě tak to nepomůže tak nevím snad ještě ta namocnice já nevím. :unamused:
19. pro 2008 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a od kdy dáváte ty polštářky?
19. pro 2008 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no od kdy se dává? já teda Klárince ještě polštářek nedala.....zatím...kdosi mi říkal že ještě je to zbytečné..tak ani sama fakt nevím kdy?
19. pro 2008 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Denoušku to asi neznáš chosého je jak nadopovanej.Nezastaví se ani u jídla ani u pití a ani spáta nepůjde aji kdyby usnul za pochodu je fakt hroznej od každého poslouchám že mi to nezávidí :rolling_eyes: No a ještě ho stříhat to bych nedala.

Marti ta správně by jsme neměly mít ani my.Jenže lepší je to s polštářkem :grinning:
19. pro 2008 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to mi chosínek připomíná Klárinku...ta nevydrží sedět ani minutku ujídla..furt lítá je jak utržená ze řetezu..a jak píšeš..byl ajsem u kamošky a ta mi říkala,že mi Klárinku vůbec nezávidí...že je to hrozný číslo..ž ejsem chuderka...Ale to já si osobně nemyslím...není to žádná pecka,je hold žívé dítě... :wink: akorát jsem si říkala,že si ji nedovedu přestavit,že by měla sedět v lavici ve škole :grinning: :grinning: :grinning:

Ráno skočíme na pohotovost a pak písnu jak jsme dopadli...pa holky
19. pro 2008 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti tak držíme pěsti ať se do rána zpravíte.
Já už si to teda myslím do nedávna tomu bylo jinak.Co pozoruju tyděti v mateřince stejného věku a to je jich tam je dost.Tak všechny jsou takový klidnější dokážou posedět,alepepes ne :unamused: No neříkám že jsme nejhorší ale poslední dobou to začíná být hustý.nevím co dřív.
19. pro 2008 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, nebudou to zubiska? Píšeš žádný jiný příznaky nemá, ale klíďo to může být chřipajzna jak vyšitá, asi je fakt lepší jít s takovou teplotou :confused:. My jsme zatím bez teploty, tak uvidíme, jak zvládneme ten kašlík. S tím ohňostrojem to zítra nevypadá nadějně, bo žádná babča se nějak nehrne do hlídání, tak asi s ní zůstanu doma já :unamused:.
Nooo, tak holky, nejste v tom samy. Michalka je na červenci legendární dítko, zvlášť poté, co ji některé holky viděly naživo na naší společné dovolené na Mácháči. Teďka jsme zase s některýma byli v Praze a zrovna dneska se tam rozebíralo, že by bylo zajímavý vyměnit si děti, aby jsme je mohly porovnat. Tak prý některý by asi zůstaly na ocet a o jiný by byla bitka. No Míšu by určitě nikdo nechtěl :grinning:. Přesně, jak píše abi ... prostě se nezastaví (viděly jste v létě v Lerku, a to ještě nechodila, teď je to ještě tak desetkrát horší). Dneska vstávala v půl desáté a usnula až v půl páté v autě. Chtěla jsem ji dát spát kolem druhé, aby se tak vyspala než dorazí manžel z práce a ani jsem to pak nezkusila, bo právě v tuhle dobu lítala tam a zpátky po chodbě, rozhodně nevypadala jako nemocný dítě a na spaní už vůbec ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
19. pro 2008 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
abi no prave ze je takovy neposeda tak podle me spis drzel tobe jak cizi holicce ne?? :unamused:

my mame polstarek od vzdycky ale pul roku jsme spali a slozene perine jen v zavinovacce a pak ve spacim pytli a po pul roce jak zacal spavat normalne pod perinou tak i na tom polstari...
stejne to je polstarek jak kdyby tam zadnej nemel....

jinak treba moje segra kdyz vidi co dela vojcek tak mi taky rika ze je to hrozny dela veci a do vseho pry stara a to by jeji malou ani v zivote nenapadlo :grinning:

marti jo a nevedela jsem ze se uz merite pod pazi to mi v pohode v zadecku uuuppllnneee nastesti bez problemu...
19. pro 2008 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, půl hodina ,než to dočtu. ted jsem dobalila dárky- hurááá - nikdo není doma, všichni jsou fuč, dcera u babičky, syn v putice, přítel na vánoč.večírku, to zas budu celou noc vzhůru a čekat s jakou dojdou :confounded:

jinak my už neomdlíváme, pač ho umím rozdejchat předem :grinning:

zítra jedu k našim na Stražisko a taky se chystáme na ohňostroj do Konice, teda hlavně na Spálenýho - přítel ho miluje - vlastně jen jeho písničky :grinning: :grinning: :grinning:

jinak malej je taky takový - já říkám "rampelník" , neposedí, kramuje, no jak píšete

Verdiku , jak ses dnes odpojila po tom punči , tak my jsme daly s Leou ještě jeden, no hrůza, ještě že jsem se mohla držet kočárku :grinning: :grinning:

malej je ted už zdravej, to je taková paráda, když těm prckům nic není , žádná rýma, kašel , tak se držte všichni co jste marodci a at jste všichni brzo ok, budou VÁNOCE :slight_smile:
19. pro 2008 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
pokud mě v konici někdo poznáte, tak do mě drbněte :grinning: :grinning: :grinning: já vás nepoznám, a vy mě taky asi ne, jedině si dát nějaké znamení - třeba slamák na hlavu :grinning: :grinning: :grinning:
19. pro 2008 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadli ty nemas album skoda ale mrkni na moje treba me tam pak poznas budu tam s manzelem a jeste s jednim pareckem....
no a budem stat asi u svaraku :grinning:
19. pro 2008 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deny, u kterýho svařáku? :grinning:
Tak tam vás nenajdeme vůbec, bo tam bude nátřesk největší :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. pro 2008 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jestli to teda nějak klapne a půjdu ....
Minule měl kámoš stánek se svařákem v průjezdu vedle nové lékárny, tak jsme tam nakonec makali všichni :grinning: .... tak nevím jak to bude letos, jestli ho bude mít zase, tak mě hledejte tam :grinning:
19. pro 2008 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha :grinning: no to se uvidi :slight_smile:
19. pro 2008 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak jsme byly na pohotovosti...malá ma chycenej nosohltan..klasika...do pondelí by měl být vysoké horečky....a od uterý by to mělo být dobré..prý štedrej den by měla být už fit říkala paní dr... a i na narozeninky..Ale kdybyb náhodou byly v uterý ještě teplotky tak ke své mudr zajít...tak uvidíme..Jinak řádí jako čert...opravdu nemocné dítě..jak ji vysvětlit že mí hajat.... :grinning: :grinning: :grinning: a tomu jídlu moc nedá ale mudr.říkala důležitý že pije a to pije hodně,tak jsem ráda.... :grinning:
20. pro 2008 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti my jsme taky moc nechteli jist kdyz jsme byli nemocni,,,tak hlavne at je na stedry den a na NAROZENINY fit no

jinak jsme ted dojeli z tesca bleee tam byli lidi v pul 9 jsme tam dojel a dobry pohoda a le ted se tam uz nada pohnout des....
20. pro 2008 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek