• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Ahojky,
Já taky přijdu na srazík bez dětí :wink: :wink:

Ondráškovi ať se co nejdřív uzdraví očičko a ať nemusí na proplachování.Byli jsme proplachovat z Kristýnkou když měla 4 měs a ještě teď si vybavím jak plakala :cry: :cry: :cry:

Dneska jsme byli v mrkru a děs peníze jen lítali (a to jsme tam jeli jen pro plínkya pro prášek na praní :angry:)

Táta mi koupil nové boty ve spotisimu no plácl se po dlohé době přes kapsu :wink:
Kristýnka už má zimní boty pro sychr :wink:

teď jsme si z tátou uvařili svařáček mňamka to můžu :wink: jen sedíme odděleně já u PC a táta ležink u TV :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jinak máme krásný večer :sweat_smile: :grinning: :grinning:
14. říj 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak svařáček bych si dala.....ale nebaví me pít sama...tak si musím počat na víkend na tchýni....boty musíme koupit malé zimní..pojedme v pátek..to snad přijede táta do 4..ted přijel v 7 opet...to je šílený....,budu koukat na přešlapy a pak na bočanku...
14. říj 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli...malá chce jít delat hají s jájou...celej den o nem mluví.. :grinning:
14. říj 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já chci taky svařák!!!!! :grinning: :grinning:

Přidala jsem fotky malé do alba. Konečně :wink:
14. říj 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky, tak už mám uspáno, teda doufám :slight_smile:.
Na srazík bych chtěla, ale nevím, jestli to přítel tak brzo po srazíku ze střední rozchodí :slight_smile: :grinning:
14. říj 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jůůůůůůůůůůů ta je krásná je podobná na Kájinku když se narodila tak snad bude i ta vaše takovej ďábel pořád se díváme na Pat a Mat a kája říká když to chce pustit tak A PATA :grinning: :grinning: :grinning: a komentuje to když spadne tak B8C ,adyž jedou autem tak AUTO BRM no mazec jak už začíná mluvit :grinning: :grinning: :grinning:
14. říj 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti: Klárinka má asi s ženichem jasno :slight_smile:
14. říj 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
monynko, a jak se jmenuje ta sestřenice z Krakovče třeba ji budu znát? :wink:
14. říj 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadli se mnou taky počítej.
Jinak hlaásí na zítra opět vítr tak že paráda.
Marti to jste si dnes dalz v takovem počasí ven je to fakt umorné.
Malá má pořád trochu průjem rýmu už nemá a kýchla dnes jen dvakrát tak jen ty zuby aby vylezly
Dari když tak dej malinké přes kočárek slídu taky to asi zítra budu praktikovat jeslti vylezeme ven ale když byla miminko chodila jsem tak často
14. říj 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristyan - dáběl to bude určitě, protože nejspíš bude po mamince :grinning:
14. říj 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Editah malinká je nádherná tak ti to i závidím to nunání že ještě nikam neuteče nechá se chovat.Je opravdu moc krásná očka ji jen hrají ta vás asi nenechá moc v klidu ..... vítej v klubbu.Nellka je hodná ale tak zvědavá že jsem pořád ve střehu
14. říj 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Edi malá je nádherná, fakt kočenka. Krásný miminečko. Už se těším, až ji uvidíme naživo.
14. říj 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Edi tvoje malá má jmeno jako od mé kamaradky maaminka za svobodna :wink:
14. říj 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
editko...malá je krásná....babulenka malá ukápla mi slzička..malá naše jakoje tak veliká už...taky jsme si ji devezla takovou a ted mi lítá po bytě :frowning2:
krásný miminečko máte :wink: edi mužu si dovolit ze dvě fotečky okopčit a šupnout na stránky???
14. říj 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásná Editka... :grinning:
14. říj 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach jo, manža čučí na fotbal :angry:
14. říj 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
kolco u nás stejnej scénář tak jsem vzala pletení do ruky a pletu malé ten svetr
14. říj 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, jsi dobrá s pletením. Já kukám na mimibazar, co pořídit pod stromeček ještě.
14. říj 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás je na programu taky fotbal...takže kdybych měla doma vínko, tak jdu do toho svařáku, mám na něj děsnou chuť...to je snad jediná pozitivní věc na tomdle nečase... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. říj 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no přítel doma není, ale já mám fotbal taky zaplej, ale spíš jako kulisu, když o nic nejde :slight_smile:
14. říj 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Editah, malá je moc pěkná. U těch fotek s káblama jsem se úplně otřepala, ještě to mám u Vikiny plně v paměti.... :frowning2:
14. říj 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já se z té malé zblázním..

ona usíná u čajíka...tak ji musím kontrovat..pač jak usne tak ji čajík teče jak na tom leží,takže jsem musela vymenit polštář,vrch pyžámka převlíct...je durch mokrá.....naštestí spí jak špalek,takže ani neví že ji převlíkám...ale pak nemáme mít večně rýmu,když má hlavu v takové mokru...by se dal krouti ten polštář........to je netekoucí dudel na tom,ale jak to přilehne tak to teče.... :angry:

Já jsem ráda že táta sport nesleduje....teda jen motorky,ale to bývá na čt 4 jen v uterý...tak jsem ráda.... :wink:

Peti ,tak ven vylézt musíme,pač jídlo je potřeba nakoupit a vařit musím taky z nečeho.... :wink: Kdyby nebyl ten vítr,tak je fajn.....ale musíme vydržet do nedle...pak má svítit sluníčko a hlásí 6/10 st.přes den....
14. říj 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu hajat.....kdo koukal dnes na přešlapy..určite se pobavil..tak jako já....to nemá chybu ten seriál... :sweat_smile:

dobrou holky... :wink:
14. říj 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
editko, malá je náááádherná, taky chci takovou holčičku , fakt je to krásný, rychle to uteče, tak si užívej.

tak už jsem nás napočítala na srazík 12 + 2 ještě neví, ještě nepisla kaelan, bodinka, editka - ty asi beruško ještě ne, ale uvidíš, třeba se to ustálí za ten měsíc a přifrčíš na otočku, holky kdo ještě ???? vždyt je nás tady přes 20,
14. říj 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadli Edi psala přeci, že asi dorazí, že manža se postará :wink:

Tak já Přešlapy neviděla, pr mi tu manža spí u fotbalu. :angry:

Taky dobrou :wink:
14. říj 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky promiňte, že vám sem lezu :grinning: , jen jsem chtěla dodatečně poblahopřát editah k malé editce a popřát jim štěstíčko a zdravíčko...malá je nádherná :slight_smile:

a Romi tobě i Honzovi upřímnou soustrast :frowning2: a tobě hodně sil do rozvodu i do dalšího života...neboj ty to zvládneš :wink: seš skvělá máma a já ti vždy záviděla jak to skvěle všechno zvládáš :slight_smile:
15. říj 2009 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musím se připojit...Editka je vážně rozkošná, taková krásňoučká.
Edi, představ si, že se mi o tobě dneska zdálo. Byly jsme spolu ve škole a psaly nějakej test. Já byla dutá jak bambus a ty jsi začala na učitelku, jestli se nezbláznila po tobě něco chtít, že jsi před 3 týdnama rodila, tak že taky nic neumíš :grinning: :grinning: No musela jsem se smát určitě i ze spaní :slight_smile:
15. říj 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,
megee jaké omluvy prosímtě, musíš chodit pravidelně hlásit, jak se máte :wink:

Zuzi dobrej sen :grinning:

Ach jo, to je zase hnus. Fučí tam jak blázen. Holky půjdete v tomhle počasí ven? Představa, že budeme celý den doma mě děsí, ale zas tady fakt není žádné závětří :frowning2:
15. říj 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuziiii :grinning: :grinning: :grinning:
megee....díky....prosímtě všechny mámy to zvládat musí a umíme to...jen ti chlapi..občas selžou no..kdyby jsi věděla.vím že marsi má dojet v listopadu dojedete spolem???nešla bysi s náma na ten večírek???
15. říj 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
kolci máme se celkem fajn dnes jsme měli jít na druhej Priorix, ale prej mají vakcínu jen pro 10 dětí tak máme přijít až 11. listopadu...jinak tady dnes krásně chumelí

Jo a začala jsem s Domčou chodit do cvičení a první hodinu prořval a druhou už na překážkový dráze byl ve svým živlu a předbíhal ostatní děti na lavičkách i v tunelu :grinning:
15. říj 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek