• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Megee to je super s tím cvíčem, já se právě bojím, že Jajdu by to nebavilo. Ale zas kdyby viděl ostatní děti, no pojedem to určo zkusit v blízké době.

My byli na Priorixu v pátek, tak čekám každým dnem reakci :frowning2:
15. říj 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
kolci no malýho právě baví jen ta část kde může běhat a skákat a lozit...ty básničky a říkanky mu nic neříkají :sweat_smile:

na první Priorix malej neměl žádnou reakci tak doufám že nebude mít ani na tu druhou
15. říj 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,tak já jsem včera v tom městě prochladla a dneska jsem K.O :frowning2: smrchtám hlava mě duní no děs :confounded:
U nás je hnus padá sníh z deštěm takže fůůůůůůůůj
a co vy děláte že je tady nějak mrtvo???
15. říj 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé megee a Dominičku ahoj, vždycky když ráno s Adámkem sledujeme panoramu a vidíme Prahu, hned si na vás vzpomenu, jak se daří a určitě dobře, dnes u vás poletoval sníh , co :grinning: :grinning: :grinning:

holky, tak vítr si opět venku pěkně řádí a na horách a výše položených místech , sněhová kalamita, to to začíná, jen aby pak byl nějaký sníh na vánoce :grinning: :grinning: :grinning:
Adámkovi je už líp, bez teplot, včera tu lítal jak kdyby ani nemocný nebyl, tak si říkám jestli ty ATB byly potřeba, ale snad dr ví co dělají

marti taky máme nakoupeno omalovánek, pastelek a skicáků a malujeme, prohlížíme fotky, posloucháme písničky,skládáme kostky, jen je to doma dlouhé a než přijde taky tatínek z práce je večer, dnes jel až do bratislavy , tak to dorazí v noci :frowning2: :frowning2: :frowning2:

my se nakonec sejdeme na večírek , ten náš koníkový skoro všechny, to by bylo super :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
jen asi megee a abinka nedorazí, nebo ano????co holky???

jinak si představte, že ještě než Adámka skolila ta angína, tak dva dny před tím nevybral zatáčku v chodbě a naletěl předními zoubky do ratanové skřínky , takže pláč, krev, já myslela, že je bez zubů, neboť po té havárce tam, kde vrazil zoubky je díra , tak jsme ještě jeli na zubní, tam nám řekli, že zuby drží zatím, ale neví jestli nedošlo k porušení kořenů , rentgenovat ho prý nechtějí, takže kdyby horečky, otoky, zuby zčernaly, tak oba přední by musely ven :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: tak furt mu čučím do pusy, on už ji nechce ani otevřít a v pondělí na kontrolu, já se z toho fakt picnu, zlaté klidné holčičky :grinning: :grinning:
a protože jsem hysteka :grinning: :grinning: :grinning: tak pokaždé do té posra...é skříně v chodbě kopnu, no , ale teď už je mi to houby platné, tak ať to ty zoubky vydrží!!!!
jdu se natáhnout s Adámkem, to noční buzení k ATB a sledování zda nemá teplotu mě unavilo

zuzi a Ondrášek má v tom očenku nějakého bacila, že se mu tam tvoří ten hnis????chudáček , fakt to jsou trápeníčka, tak se držte, pa
15. říj 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk,
Kristy to počasí je naprd, já si musím koupit nějaké zateplené kalhoty nebo venku umrznu. Odpo půjdem aspoň na chvíli, nebo to tu zboří. Dopo t u měl kámoše, tak se zabavil aspoň.
Ilčo Jajda dnes spadl z křesla, taky ve mě hrklo, ale spadl nejdřív na zadek a pak se trochu ťukl do hlavy a dobrý snad. Tak držíme palečky ať zoubky drží.
15. říj 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,

tam mi dopo byly v interspáru nakoupit pěšo..zimenka....a ted malá usla tak jsem šla s hafíkem,at ji nemusím tahat ven,je to tam masakr,tak ledový vítr..ach bože.....

pak sní odpo skočím na chvíli ven,půjdeme do lidlu pro listové těsto..jetše uvidím....at už je nedle,to má svítít sluníčko...

Verdíku..opravdu se nenudíte s tím adámkem,to jsou starosti..za chvili budete mít oblitané všecky pohotovosti.....to si delám srandu..ale to by me ani ve snu nenapadlo,že si muže poškodit kořeny a zuby zčernat...zase je aspon človek chytřejší....... :wink:
15. říj 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek kočky

tak já hlásím dadli že příjdu jenom to jěště musím oznámit doma a zařídit sdi hlídání :grinning: :grinning: ale musím to nějak vymyslet to si přece nemůžu nechat ujít takovou slezinu :slight_smile:

budu dělat kynutý buchty tvarohový a povidlový tak doufám že se to bude dát jest.Ted mě kyne těsto :grinning:

Tak nemoci si našly už i nás.Teda hlavně Elu.Dnes nešla do školy má průjem a teplotu Anet zatím jen trochu průjem :cry: :cry: :cry: uvařila jsem jim skořicovej čaj na oběd jenom rýže a trocha kuř.masa tak snad se to nerozjede do nějakejch velkejch potíží.

Dnes si přijedou pro prvního pesana.No bude nám táááááák smutno :cry:

Editka je krásnámalinkatá holčička :wink: Edi užívej si toho dlouho to tak nezůstane :grinning: :grinning:

nic jdu na ty buchty páááááááááá
15. říj 2009 ve 13:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Editka je krásná holčička, takovej malej andílek, zase jedna nevěsta pro ty naše kluky :grinning: :grinning:

tak edi užívejte si každičkého dne s maličkou, hroooozně rychle to letí,těšíme se na vás, pusenku Adámek a verdik :slight_smile: :slight_smile:
15. říj 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc děkuju za pochvalu naši Editky, teď vedle mě spinká a vypadá jak andílek :slight_smile:

Zuzi - ty máš teda sny :grinning: :grinning:

Peťo - no neříkej, já si myslela, ža tahle kombinace jmen je jedinečná :wink:

Dnes jsem musela s malou do města (neteř a ségra mají svátek tak jsem potřebovala nějaké malé dárečky) a strčila jsem ji do toho nového fusuka (lodger bunker) a jsem nadšená. Měla úplně teplé ručičky i nožičky a byla v něm moc spokojená. I do korby jsem ho narvala. Fakt ho můžu jen doporučit.
To mě byla zima větší, musím se mrknout jestli nedělají fusaky i pro maminky :grinning: Ale výbornou vychytávkou na kočár je Muff - taková jakoby rukavice, která se přidělá na rukojeť a já do toho strčím ruce, aspoň na ty mi bylo teplo.

Jenom jsem s malou moc nemohla chodit do obchodů, protože je v nic takové vedro, že by se mi tam upekla a já s ní:angry: Fakt nechápu proč si prodavačky nenasadí svetr, aby tam bylo pro lidi, kteří přijdou z venku jakž takž přijatelno.

Verdi - doufám, že moje holčička bude opravdu klidná. Ty si vážně "uživáš" :slight_smile:
15. říj 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Edi já nakonec objednala přes net ten modrý, tak ho čekám každým dnem. V Prioru nahoře ho nemaj, prý jen ve Zlíně :frowning2:
15. říj 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli - doufám, že s ním budeš spokojená. Nechápu jaktože ho v Prioru nemají, když se tím chlubí na netu :angry:
15. říj 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk,

tak jsem manžovi oznámila datum srazíku a prej bude i hlídat a nebyl kupodivu vůbec proti. Tak se hrozně těším, že vás všechny poznám.

Editko, malinká je nádherná. Gratuluji. Laurinka byla taky na kapačkách kvůli žloutence a vypadala úplně stejně. Jen jsem se na ni podívala tak jsem brečela, byly to hrozný nervy.
15. říj 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Šmejdím po netu a to počasí je fakt hustý, zítra máme jet k našim do Ostravy, samo že ještě nemáme vyměněný gumy u auta, tak se jen modlím, aby tam nenapadnul sníh. Jinak jsem měla dneska fakt moc fajn zážitek, byla jsem s Vikčou na odběr krve a dle nového se mimčům bere krev už né z prstu, ale z hlavy...no bomba... :angry:
15. říj 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laurince brali krev hlavně z hlavy a jednou jsem byla i u toho, bylo to příšerný. Od té doby mi ji jen vzali a krev odebrali vždy beze mě. Ale křik jsem vždycky slyšela, žádné z vás to nepřeju. Brečela jsem vždycky taky.
15. říj 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jsem s Vikčou zažila horší věci....ale todle mě po dlouhé době zaskočilo, nechápu proč to nemůžou brát pořád z toho prstu, z té hlavy to je fakt brutus...
15. říj 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaké horší věci? Pro mě to bylo zatím to nejhorší co té mé berušce dělali
15. říj 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Od krevní transfuze, po krmení sondou.....atd atd....Vikča si pobyla nějakou dobu v inkubátoru, tak toho má dost za sebou a já s ní...
15. říj 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme byli venku pořádně promrznout. Je to divný, ale v parku zase ani noha :grinning: Po cestě zpátky jsme nakoupili a malej celou dobu spinkal...spal by i dál, ale jak jsme došli domů tak se probudil, jako vždy :frowning2:

Verdiku, v očenku má neprůchodnej slznej kanálek (nebo zúženej) tak se mu to jaksi pořád zanáší. Doufám, že teď mu to taky propláchnou a bude pokoj. Hrozně u toho minule řval, bylo mi ho líto, ale už aby to bylo dobrý.

My jsme si s doktorama taky užili...třeba jak se mu udělal ten absces a naživo mu to vyřezávali...a já na to koukala a držela ho, aby sebou tak nemlátil (v 7 týdnech)...děkuju pěkně, ale doufám, že už nikdy víc...
15. říj 2009 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé, takový hnusný zážitky s miminkama, to já bych umřela, jsem na nervy z maličkostí,ale asi člověk musí vydržet, a žena-maminka toho zvládne když je potřeba, ažaž
15. říj 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadli to je pravda..oni jsou takovej hnací motor pro nás
zuzi..ale pusenku už měl malej pěknou:slight_smile:,a hl.at je očenkouž v pořádku.
my jsme dnes měli ten pohřeb takž e den opravdu nic moc :confounded:
15. říj 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,ta zítra musím zavolat n akožní,,vždycky na to zapomenu....a vzpomenu si u koupání..malá ten atopák nemá už jen flíčky na kuži...má to po celém tele....pomalu nemá normální kuži na tele :frowning2: :frowning2: ...celá je jak struhadlo,suchá...

zuzík ty jsi říkala neco o té klinice na AE.......to je na doporučení od mudr? nebo si tam mužeš zavolat a optat se?

ted jsem malou opet převlíkala,vymenila polštář za suchej,a foukala vlasy....ale spí jak špalek tak je to dobrý,že se nevzbudí.....má flašku v pusi,spí a teče ji to všude.... :frowning2: :wink:
15. říj 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
a malé brali teda krev z prstíku a ted se to bere z hlavy? aji u 2 letých nebo jen u miminek malých? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. říj 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, Mikulášková mi dala jen lísteček se jménem a tel. číslem, že si tam mám zavolat a prý kdyby chtěli doporučení, tak že mi ho napíše. Takže zavolám a uvidím...klidně ti to napíšu taky kdyby jsi chtěla.
15. říj 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzík..kdyby tam nechteli doporučení,tak to by bylo fajn a brnkla bych si tam taky...má to všude a škaredý....celé břicho,záda,ruky,nohy......jak vyleze z vany,tak je to zarudlé tak je to všecko videt...je mi z toho na nic...

a máš v plánu tam s malým zajed....ptám se jen,abych vedela zda jsi byla spokojená...ale číslo mi poslat mužeš a i název kliniky nebo kde to je..že bych to zmrkla na netu...jsi hodná
15. říj 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
od jara mela klid...ani flíček a ted behem týdne děsný....řekla bych že se ji to ted rozjelo.......čtu si diskuze a jsem z toho akorát vystresovaná......beruška moje malinká.... :frowning2:

jdu hajat..dobrou holky....
15. říj 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti takový trápení....achjo...tomik to neměl nikdy tak hrizný.....to je mi líto :confounded:
15. říj 2009 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, konečně jsem po delší době jsem se dostala po počálu.
Dadli, s radostí se hlásím na večerní sraz 13.
Dočtu později, kukám na Zoufalky
15. říj 2009 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se mi vás konečně holky podařilo dočíst. Úplně se mnou klepe zimnice, když čtu o tom trápení dětiček s doktory.
Verdiku, Ty si teda s tim vaším ďáblíkem užíváš! Jen pevné nervy a hlavně zůstaň v klidu. Aspoň to zkus, před malým. Jsem stejná jako Ty (a vlastně i všechny ostatní maminky) - hned všechno obrečím a je mi to moc líto. Jenomže se to přenese na dítě a je to ještě horší. Tak být před malou v poho a veselá. Někdy je to hrozně těžké, ale myslím, že se pak prcek cítí líp.
Edith, teda ta vaše holčička je táááák krásná :slight_smile:. Fakt to hrozně moc rychle uteče, tak si s ní užívej co to jde.
Když okolo vidím, co z našich dětiček asi vyroste, říkám si, že teď jsme v krásném období, kdy nás ti naši mrňousci potřebují a jsou s náma rádi. Bůh ví, co nás čeká... :frowning2:
Jinak Elly už vypadá v pohodě, sem tam zakašle, ale už jen spíš odkašlává. Celý týden jsme nechodili mezi děti, abychom nenakazili, spíš návštěvy bez dětí chodily k nám. Čas rychleji uteče. Dnes jsme venku nebyli, ale včera jsme běhali po městě - Ellča v kočárku s nánožníkem, ve fusaku a slídou přes kočár. O zimě ani netušila. Na rozdíl ode mě, jsem zmrzla jak rampouch. DNes už jsem vylezla jen v zimní bundě.
Některá jste se zmiňovala o Cipískovi - mě se víc líbí na Dvořákové, ale jestli jste někdo byli na Svobody, písněte, jaké jsou dojmy.
A cvičení pro prďolky od 1 roku máme domluvené v Linii v pondělí 9-10h. S Peťou (Čehou :slight_smile:) a Nellinkou jsme tam zatím byly jen jednou, ale bylo to fakt dobré. Jak zdraví dovolí, vyrazíme zase.
Už asi všechny chrupecujete, jdu taky.
Nevím, kdy se zase dostanu k netu. Všechny se mějte jen a jen krásně, zvládněte zabavit dětičky i v tom hrozném počasí a zůstávejte zdraví a vy co jste nemocní, se brzo uzdravte. paa
C
16. říj 2009 v 00:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko ,

vstávali jsme před půl 8....ted bobek snídá mlíčko u pohádky....a já volala na kožní ,tak hned v pondelí se máme přijít ukázat...tak jsem ráda že mají volno tak brzy....horší bude sní to oblíkání a vyslikání,už ted ze me teče :wink: ,to zase bude hysterák....a maminky si budou klepat na čelo,co mám za dítě :grinning:

venku myslím nefoukálcož je dobrá zpráva.....o půl 9 vyrazíme s keysi a pak koupit neco k večeři....to je furt dokola,že nevím co chystati... :angry:
16. říj 2009 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek