• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
dobré ránko,
tak k nám už dorazila reakce po očkování, Jajda má rýmu a kucká, jak mu to teče do krku :cry:

Blani já v MC ještě nebyla, ale švagrová si taky chválila více to na Dvořákové. Akorát pro mě je to zruky :frowning2: takže prubenm Sídliště.

Marti to je naprd s tím ekzémem. Jajda to má zatím jen na té horní části zadečku, ale taky přemýšlím, že vyrazíme na kožní. Tady taky nefouká, tak jsem ráda.
Manža je dnes celý den ve škole, to bude dlouhý den :frowning2:
16. říj 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
konečně přestalo fučet, včera to bylo šílený. Byli jsme kupovat zimní boty a už nic moc výběr.
Na srazík taky ráda přijdu :wink:

Marti, a tvůj manža pochází z Klužínka? To se možná s mým znají :grinning: Jo, a prý je ve Hvozdě 10cm sněhu :astonished:

Danula má taky atop, teda už skoro nic nemá. Mažu ho Lipobase a když nejí čokoládu, kakao atd. nemá žádné flíčky. Doufám, že se mu časem ztratí úplně
16. říj 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,tak tady čtu že řešíte ekzémy no Marti najdi si o atopáku na netu a proštuduj to.Každopádně si zajeď na kožní.Kristýnka měla AE do 5 let no des měla to rozškrábaný do krve no hrůza.Taky mi všude říkali čemu se mám vyhnout aby se to nezhoršovalo od jídla až po to že stres je tomu nápomocnčej takže si myslím že když má Klárinka stěkací období u oblíání tak to tomu taky nepřidá. Krist. to měla taky v době kdy nám ze vstekliny lehala po zemi no děs a dr mi řekla že ji nemám stresovat atd.(tak jsem ji měla asi nechat dělat co si holka usmyslí nabo co fakt některé rady nad zlato :angry: ) je to boj ten ekzém jsme ráda že to je za náma ,ale ťuk ťuk :wink:

Mi už jsme O.K i já jsem se z toho dostala díky dohu.Táta teda ještě pokuckává a chudák :wink: musel do práce :sweat_smile:

Tak pa pa zase kouknu :slight_smile: hezký den :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. říj 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý jo, jak tak tady čtu to trápení s ekzémama, tak jen doufám že se nám to vyhne. U nás to je tak, že po porodu se udělal ekzém na ruce mě, a to jsem na ekzémy nikdy netrpěla, ani jako dítě...tak jdu dneska konečně na kožní a snad se toho zbavím!!!
16. říj 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě se taky udělal exkem začalo to týden před porodem a v podstatě to ještě nezkončilo.Ve st mi vzala krev a pošle to do Blanska a za měsíc budu možná chytřejší.
16. říj 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bože omlouvám se za chyby exem píšu jak trdlo :slight_smile:

Verdiku to je fajn že je Adámkovi líp moc na vás myslím

Mě v noci začalo bolet taky v krku tak mám zavázaný krk tak snad se z toho nějak vyhrabu.
16. říj 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak co vaříte ne mňamku???
já jsem měla v mražáu namačkané jahody z cukrem tak jsem dělala tvarohové knedlíky přelité jahodami a šlehačka :slight_smile: :slight_smile: ,zase dietní chyba :sweat_smile: :sweat_smile:

a na víkend teda nevím co uklohním no nějaké maso :confused: asi

Jo a holky co budete kupovat na vánoce dětem??? pro Kájinku mám hopsadlo to zvířátko od paní na MK z bazaru ,ale je nové má tam inzerát.Kristýnka tak ta dostane knížku a co víc nevím no oblečení nepočítám z toho moc radosti nemají :fearful: Chtěla jsem toho zakrslího králička,ale táta to zavrhl :frowning2: nevím co teda ježíšek donese :wink:
16. říj 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy my lego duplo farmu, dětskou sekačku tu obyč za dvě stovky a tohle: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=27120480&tab=0

K obídku je dneska rizotko.
16. říj 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem od Dr. dostala samo nadaný, že jdu až tak pozdě, dostala jsem nějaký masti a poučení, že vše dělat v rukavicích...to nesnáším :angry: . My budem na Vánoce kupovat pěnový puzzle na zem, viděla jsem to u kámošky a je to fakt super.
16. říj 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

tak já to mela dnes s obedem jednoduché..včera jak byla u nás naši tak mi mamka dovezla obídek,at nemusím vařit....tak ted jsme aortá s klárkou doobedvali.... :wink:

a dnes voalal babi,že hctejí Klárinku si vzít na noc....tak jsem voalal tatovi,v koli končí atd...,tak odpo nebo navečer zavezeme koblížka k babi a dedovi a jdeme s tátou sednout na večeři na kovárnu...tak se těším.... :wink: dlouho jsme s tátou nikde nebyly...

na zítra na ráno mám objednanou paní,přijede nám vyčistit sedačku....máme ji desnou..čistili jsme ji sami vanishem a je to ješte horší,tak uvidíme zda to půjde a pak pojedme na chalupu do večera...ale do té zimy a snehu se mi nechce...
Ješte musíme dnes jed koupit Klárce boty zimní,tak snad pochodíme...

a na vánoce mám vymyšlené pro Klárku telefon,klasicekj starej,s točící klávesnici,v balení jsou dva, a muže se volat z místnosti do místnosti,vydává to zvuky,bliká...furt telefonuje...tak se snad zabaví...našla jsem to na netu za 200 kč..tak kuknu tady v hračkářství..nejvetší výber mají na Ujezde a nejlevneji....,pak tu magnetickou tabilku na malování.....mají ji i mudr.Miuláškové na hraní..mají ji taky na ujezde,stojí přes 100 kč,a to hopsadlo toho koníka jak píše Kristyan tak o nem přemýšlím taky....ale omrknu to taky na ujezde...a když tak pak bych to objednala když to neseženu..a jinak nevím..na druhý den má narozky a to mám už pro ni krásnou knížku,co mela dadli v práci a pletenou vestičku hello kitty...jinak fakt nevím...ješte jsou babičky,tak to taky neco dostane....pak je sám krám a stejne si hraje s jednou vecí...nejvíc ji ted zajímá stejne panenka,obyčejná..furt ji tahá,nosí si ji ven,spinká s náma,musím ji dát i mlíčko,čajík,vyčistit zuby,koupe se s klárkou..pak ji suším na topení...a furt dokola... :wink: no sranda s Klárkou
16. říj 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky babulenky....já jsem byla na městě koupila jsem malé pěkný tepláčkyx s upletem v pase a na nohavicích..za 110 nový naproti priorun v tom tyátru :wink: a čepičku
tak jsem koupila jen grilovaný kuřátko tak jsme si s tomáškem dali mnamku :grinning:
holky malá má 9m až 419.týho..a už obejde všecko doma...... :grinning:
no a doma je jak po výbuchu takže jdu uklízet :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. říj 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jonuško tam chodím nakupovat pro malou taky naproti tomu prioru...jak nové tak i v sekáči.... :wink:

kuřátko grilované bych si dala taky...

Jonuško tak malá bude dračice asi jako Klárka,pač ta od 8 mesíce si došla kolem nábytku a zdi všude....takže nám to začlo taky brzo a od 11 mesíce začla chodit sama uplne.... :wink:
16. říj 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já to letos teda nebudu tak (prožívat) myslím z dárkama loni jsme utratili za dárky majlant a nejvděčnejší byla detska pošta za 39,- lístečky a razítko, obálky, známky to ji baví doteď .Roznáší nám pohledy s tím si Kristýnka vyhraje,ale už toho má polovinu tak letos to koupím zase. :wink: .Musím ještě vymyslet nějakej hlavní dárek ten dražší a pak ty drobnosti :wink:
Marti no triko heloo kitty chci koupit Kristýnce mají ho v kravařce v tom sluníčku nebo jak se ten obchod jmenuje :wink:
Jak píšeš oblíbí si jednu věc a ten zbytek neregistrují .
16. říj 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
to ani neznám detská pošta....

já ji tu pletenou vestičku,je dleší,muže to mít i kleginkám nebo i jako šatečky koupila v HaM....ale v kravařce mají taky a i na drozdovické mají krásné mikiny,trička a jsou levnejčí jak na kravařce,ale je tam otevřeno pouze 1 krát za mesíc...je to jako by sklad......a mely tam krásnou fleesovou mikinku ružovou a na zádech hlava hello kitty,na kravařce ji mely za 500 a tady na té drozdovické za 390 kč myslím.....takže musím zjistit kdy tam budou a nabehnout tam.... :wink:
16. říj 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monynko a muj manža nepochazí z Klužínka,ale jeho tatka se tam narodil....a mely tam babičku..ta umřela dávno tak se petovi rodiče přestehovali do KLužínka z PV a my tam jezdíme na chalupu každý víkend....Petovi rodiče tam mají hodně zvířectva a bylo to náročný furt tam dojíždet,popravoat a td..tak tam zustali....

a jak se manžel tvůj jmenuje..třeba ho zná.....no tchán ho určo znát bude,pač on zná všecky.... :grinning:
16. říj 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli a posíláme jajovi pusenky..Klárka ted usnula s panenkou..pak pujdeme ven a do lékarný pro nutroš.... :wink:

brzo se uzdravte at mužeme do cvíča v uterý a jájinek za Klárkou..stýskalo by se jí :wink:
16. říj 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti doufám, že v út bude ok. Děkujeme za pusenku, též posíláme.
Já čekám na PPL a už zuřím, chtěla jsem si umejt hlavu dokud Jája spí a takhle si umeju prd...
16. říj 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlavně že hned ráno volal a vzbudil mě, že tu bude mezi 11-12 hod :angry:
16. říj 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to znám.....me volali třeba před 8 já v šoku a pak na to čekáš buhvi jak dlouho....já si ted akorát taky umyla hlavu a vyžehlila....at vypadám jako človek,pač za ty 3 dny co jsem mela čepicu jsem vypadla jako ezop.... :sweat_smile:
16. říj 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no dávám mu 15 minut a pak to risknu a jdu si ji umejt.
16. říj 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
na drozdovické je nějakej obchod kde prodávají heloo kitty?? tak to musím omrknout :wink: Kristýnka je uplně mimo jak to někde vidí,koupila jsem jí ponožky z kittinkou a nosila by je pořát.
O PPLce mi ani nemluvte volají v 7 že přijedou kolem 13-14 h no coment :frowning2: :frowning2:
16. říj 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli a co hubnutí jak pokračuješ? držíš se nebo hřešíš ,kolik máš kg dole?
16. říj 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy jsem hrozná, vařím si podle jídelníčku, ale prostě odpo ke kafí to nevydržím, když si nedám kousek sladkého, tak nemůžu existovat. ALe koupila jsem si ten chrom, tak dneska jsem si ho lupla poprvé, tak uvidím,zda to pomůže. A taky jsem si zvýšila dobu cvičení doma. Dnes jsem ujela na rotopedu 22 km, tak sakra snad už to půjde dolu. Mám zatím jen kg dole :frowning2: Ale padaj my jedny kalhoty, tak že by to cvičení u Dadli zabralo...
16. říj 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak hlava umytá a PPL nikde, to jsem si mohla dát i sprchu sakra. No musím vydržet než dojede manža a pak smyju pot. :grinning:
16. říj 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli řeknu te že me pekne bolí břicho...včera jsem si nemohla ni kychnout a zakašlat jako to z toho cvíča bolí..což je super....aspon videt že jsem civičila poctivě..... :wink: ,už se těším na uterý..
16. říj 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti joo mě poprvé a podruhé taky bolelo břicho, ohnout jsem se nemohla :grinning: :grinning: ale už jsem si zvykla. Myslím, že je to dobré cvičení. :wink:
16. říj 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy až bude Jajda zdravej, tak se domluvíme a dorazíme na kafí a pro brožurky ju.
16. říj 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo počítám s tím.
16. říj 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musíš mi poradit fígle jak nehřešit :wink:
16. říj 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to bych potřebovala taky...včera jsem seřrala na posezení balíček bramburek... :stuck_out_tongue_closed_eyes: a té čokolády kolik sním...ach joo...pak se nemám divit že mám furt 6 kg navíc od porodu...mám to všechno v břichu...ono to není tak videt ale Oli ho videla :confounded:
16. říj 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek