• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Marti já to mám taky právě v břichu a takové ty bochánky na bocích - a kvůli tomu mi hafo kalhot ze skříně není :cry: :cry: :cry:
16. říj 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, ten kožař je v FN Brno, dětské kožní oddělení, Černopolní 9, Brno...tel.: 532 239 533
Ještě jsem tam nevolala, takže nevím.
16. říj 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé, Marti...já včera taky sblajzla celý brambůrky...mňam mňam :grinning:
16. říj 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli mě se ty bochánky dělají taky.v těhu hodně.ted jse mám už docela dole ale to jsou nervy....:(takže raději být v pohodě a s bochánkama(madla lásky se tomu říká :grinning:( než mít takový ty starosti..a bez.. :angry: víš jak to myslím
16. říj 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj na břichu mám taky špeky to bych potřebovala nejvíc :frowning2: :frowning2: :frowning2:. Stehna to nepotřebuju to není tak hrozný :wink:
16. říj 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi jojo to máš pravdu, ale já fakt nemám co na sebe, tak chci aspoň svoji původní váhu :sweat_smile:
16. říj 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jonusko, taky jsem koupila tam ty tepláčky, s tygříkem z puuua a taky jsem dnes koupila kuřátko u Prioru, nooo koupila, dostala :grinning: je to můj švagr, ten starší plešatý pán :grinning:

marti , knížku mám u sebe doma, můžu ti ji v neděli nebo v sobotu večer hodit. ted jedeme k našim na stražisko, budeme krouhat a šlapat zelí, ach, jo nemám to ráda a chlapi budou sekat dřevo, parádní sobota, odpo přijedu, tak se s tebou spojím papa
16. říj 2009 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadli tak u nás jsou takové soboty a nedele normální.....za tech 10 let co jsem s petou tak neznám jiný víkend.

my malou ted odvezli a už je mi smutnoooooooooo :frowning2: ,těším se vždy že se vyspím,ale stejne budu myslet na koblížka...... :wink:

Dadli tak se spojíme....klidne ti penízky pošlu na učet,at bnemusíš čekat na korunky a dáš mi to v uterý až na srazíku klidne
16. říj 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti jaká kovárna zvu vás k nám mi dneska večeříme tvarůžky :grinning: :grinning: :grinning: takže jste zváni :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Já jsem na tom podobně Já taky když jsou holky na noc pryč tak se těším jak se vyspím a stejně už o půl sedmé čumím do stropu a přemýšlím co dělají.to je asi všude stejný :wink:
16. říj 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes si švagrová vzala Editku na dvě hodiny na procházku, abych se vyspala, protože včerejší noc byla opravdu děsná :slight_smile: Já jsem usnula snad ještě dřív než jsem spadla do postele, ale spala jsem jen hodinku a to ještě blbě, protože jsem byla nesvá z toho, že mi nikdo nekniká v postýlce :grinning: :grinning:

Zitra vyrazí na procházku manžel, protože musím konečně vyrazit na nákup potravin a taky se mrknout po nějakém zimním oblečení pro malou. No hlavní je to jídlo, protože jediné co máme ve spíži jsou polévky v sáčku :wink:

Co se týče špeků na břichu, tak já si teď připadám neuvěřitelně štíhlá - no bez toho mega břicha :grinning:
16. říj 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to sis teda nepospala ,já to znám mi už ty děti podvědomě potřebujem.
16. říj 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no co je vy už chrníte?? :grinning: :grinning: :grinning: a nebo ........... :confused:
16. říj 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já nechrním - čučím na TV, protože Editku chová manžel :grinning: :grinning:
16. říj 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj ty to máš zařízený
16. říj 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale pohoda je ukonce, jdu kojit a spát s malou :slight_smile:
16. říj 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dobrou
:wink:
16. říj 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teprv jsem se dostala k počítači a vy už jste holky odešly spinkat :frowning2: .
Dadli z "pracovního" víkendu si nic nedělej, u nás to taky nebude lepší. Budem malé přeskládávat a zařizovat pokojíček. Snad to za víkend stihnem, bo Ellča u toho bude asistovat. S hlídáním nepočítám...
Dnes už mám udělaný sobotní úklid, nachystané na zítřejší oběd, tak už se těším na společný rodinný víkend.
Dobrou
16. říj 2009 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
bodinko, já ještě nespím :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

olinko díky za poštu, jste na řadě s Jarouškem, takže jak budeme fit, tak dorazíte k nám, taky se těšíme :slight_smile:

já byla odpo ve městě , pořídit Adámkovi taky nějaké ty zimní boty, tak mám koupené, ještě sháním ty zateplené kalhoty, ale nikde žádný výběr, marti kde jsi je koupila pro Klárinku????

táta tady vedle mě chrupká, asi to taky zabalím a půjdu do pelíšku, tak dobrou noc, krásné sny a hezký víkend, papa :wink:
16. říj 2009 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
verdíku tak zatepené kahoty jako pekné do mesta ,k mudr. atd jsem ji koupila dvoje v KIK u interspARU a jinak šustákové ,uvnitř fleece- na lítačku jsem koupila v bývalé hvezdě,jak je modrý lev,tak v rohu na hoře....najdeš je tam na té půce v dětském,upně v zadu jak už visí zimní bundy ,jsou tam už tepláky a obečení pro velké děti,ale uplne spodní regál jsou zateplené šustákové kalhoty,musíš to přehrabat...nebo se zeptaj prodavačky,třeba narazíš na nejakou ochotnou... :wink:

táta za chvíi jede pro berušku,už se na ni těším a musíme jed koupit taky botečky zimní a pak nam přijede paní vyčistit tu sedačku a pojedeme na chalupu..ale to počasí...děsnýýýýý :angry:
17. říj 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Martulko!Doufám že vám véča chutnala myslela jsem na vás.Já jsem byla od 8 v pyžamu na krku zábal ale že by mi bylo líp říct se nedá naštěstí ani hůř tak uvidím.Včera jsem si svařila červené zapila paralen a ležela pod dekou.
Táta se stará o malou a já tak trochu polehávám.Prý mají do 3 týdnů dorazit chřipky to máme príma vyhlídky.

Editah:taky jsem si přiadala hubená bey toho břicha ale dlouho mi ta radost nevydržela asi do té doby než jsem měla jít ven na těhotenské oblečení hubená na původní tlustá a tak nějak to neobleču ještě dnes ach jo....ale malinká za to stojí.Tak si užij nakupování.Mooc pěkné oblečení mají v kiku za rozumné ceny nedávno jsem tam vzala Martu s Klárkou a bylla nadšená tak uvidíš.

Blani:tak nějak jsem ráda že už máme pokojík hotovej i záclona je na okně ale dala mi zabrat než jsem to nařasila na délku okna a pověsila na ty háčky tak mě ruce bolely jako opici.Není nad starý dobrý systém záclonu navlíct na tyčku :slight_smile:
17. říj 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Peti, ty nemoci teď řádí všude. Doufám, že se z toho brzo dostaneš. Taky jsem slyšela o tom, že mají dorazit chřipky a děsím se toho. Očkovala jsem se každý rok už asi šest let a měla klid, ale teď když kojím tak prý nemůžu, tak doufám, že se nám to vyhne. :wink:
Já jsem tady měla čtvrtek, pátek maminku a tak jsem byla malé taky nakupovat věcičky. Kamarádka mi doporučila obchod Kaspo, mají tam takový ty chlupatý svetýrky a dupačky a polodupačky a rukavičky a protože to vyrábějí tak je to za rozumnou cenu.
A neubránila jsem se a koupila si kalhoty a kabát. No za dva dny jsem utratila mailant. :slight_smile: :sweat_smile:
Zítra jedu na týden do OV za našema, protože nám tatínek odjíždí na služebku do Belgie. Tak aby jsme tady nebyly samy. Tak doufám, že Vás pak dočtu. :wink: :slight_smile:
17. říj 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak si u vašich odpočin budem na tebe myslet.Pak mi ukážeš co sis pokoupila a melé taky já sedím u telky a zase pletu udeřily mrazy a svetr pro malou není hotov :grinning:
17. říj 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky, Jonušce nejde od včerejška přístup sem na koníka. Můžete napsat vy komu koník jde a jakého máte poskytovatele internetu? děkujeme :slight_smile:
17. říj 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, holky nekoukaly jste některá včera od 21.20 na film s Angelin.Jolie , nebo jak se ona píše HRANICE ZLOMU? já byla vyřízená, bulela jsem od začátku do konce. brrrr Mám z toho teda zážitek .

Marti, ok, knížku ti vezmu na srazík a penízky stačí až tam , nespěchá to , ju???

v pondělí jdeme na druhý synflorix očkov. tak snad nebude reakce, poprve nebyla, tak na srazík bych došla. namám zamluvit, rezervovat coctail café /lerk/ ???? znám se dobře s majiteli. třeba by to šlo, pač jsem tam byla s tatínkem v pátek a bylo tam narváno, prý je tam pořád narváno maminkami. a nás je samo o sobě mooooc.

na ten srazík - večerní, je nás už 17 kousků :grinning: to bude mejdlo :grinning:
17. říj 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
verdíku, já koupila zateplené kalhoty v CA v olympii v OL, měli ve všech velikostech a asi třech barvách a jsou parádní.
17. říj 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

dadli taky jsem na to čuměla sice ne úplně od začátku ale taky mě ukápla ke konci slza :cry: fakt šílenej film

Holky už jsou dobrý pořád kontrluju Elu na záchodě a už je to ok. :wink:

Dnes si odvezou zase 2 pesánky a zbyde nám už jenom jedna fenka pro tu si přijedou až ve středu.

zatim pa
17. říj 2009 ve 12:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, děkuju. Ať to dobře dopleteš. :wink:
Bonynko, já mám O2 a tak před třema dny jsem se taky celý den nemohla přihlásit na Koníka a na druhý den to bylo v poho. Tak nevím čím to bylo. :unamused: Asi nějaký šotek. :wink:
Dadli, já jsem na Hranici zlomu byla kdysi v kině a běhal mi mráz po zádech. Bylo to děsivý. Teď po porodu s rozbouřenýma hormonama jsem se na to raději nedívala, protože bych řvala jak želva.
17. říj 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme přijeli v 5 z chalupy,počasí na prd..... :unamused: ,zítra budeme doma tak jsem ráda...

s tatkou jsme si rozdelali vínečko a bramburky....a dnes budu koukat na superstar..

Jinak malá byla u babičky a u dedu jako zlatíčko.....jen doma maminku zlobí :grinning:
17. říj 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky po dlouhé době jsem zde zase jukla co je nového. Chtěla jsem se zeptat, která jste rodila v PV v porodnici? Jaké to tam je atd. Nebo co si všechno vzít sebou do porodnice, na netu je toho hodně, ale chtěla bych slyšet názor i od Vás. :grinning:
17. říj 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Petulo7 - já jsem skoro čerstvá rodička v PV porodnici :slight_smile:
Podle mě to tam je super, já byla moc spokojená s personálem i prostředím porodního sálu i pokojů na oddělení šestinedělí (ale já měla nadstandard). S malou Editkou jsem tam strávila 11 dní takže moje zážitky jsou opravdu dlouhodobějšího rázu :grinning:
Jen jídlo tam stojí za.....takže manžel mi nosil jogurty a ovoce se zeleninou.

Jediné co je opravdu nutné mít je toaletní papír, který na pokojích není!!!
Já měla po pár dnech i svoji noční košili, protože se mi v té jejich moc nelíbilo, ale to je věc názoru. Pak je dobré mít porodnické vložky, dostatečné množství, protože jich dostaneš jen pár.
Taky si vem veškerou kosmetiku pro sebe a taky něco pro mimčo, hlavně jednorázové pleny :slight_smile: Některé maminky mají i oblečení pro mimča, protože tam dostanou jen takovou "sirotčí" košilku a zavinovačku, já jsem v tom malou nechala, protože to bylo moc praktické na přebalování a věčné vyslékání na fototerapii - je dobré mít pro mimčo ponožečky.

Župan jsem nechala odnést domů, protože tam bylo strašné vedro, na pokojích bylo kolem 25 stupňů, ale rodila jsem v září a teplo bylo i venku :wink:

Jinak už mě nic chytrého nenapadá
17. říj 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek