• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Ahojte holky, tak vás pozdravuje Jonuska, pořád ji nejde se sem dostat. :frowning2:. Tak snad se to nějak spraví.
17. říj 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, ta nemoc je nepříjemná. Je fajn, že máte teď o víkendu tátu doma a je s Nellinkou. Přeju, ať se to přežene a jsi v pořádku.
Petulo7 - ty jednorázové plínečky bych řekla, že jsou nutnost a musí se na novorozenecké odd. odevzdat ještě před narozením miminka. Taky je dobré vzít si s sebou kojící podprsenku, nějakou mastičku na příp. rozpraskané bradavky a taky přezůvky. Dobré jsou jednorázové kalhotky, které stejně jako porodnické vložky, koupíš v prodejně se zdravotnickými potřebami (v přízemí nové nemocnice nebo na Mlýnské ulici). Jinak to co psala Edith.
V PV jsem rodila loni a stejně jako Edith jsem byla na nadstandardu, byla jsem strašně spokojená - úplně se vším a se všema. Škoda, že tohle nemůžeme říct všechny :frowning2:.
17. říj 2009 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, připojení máme přes Infos a naprosto v pohodě
17. říj 2009 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jdete zítra některá s námi cviičit děti od 1roku do 2let je to na ujezde od 9hod.Když tak napište at víme kolik nás tam bude.
Blani vy jdete?
18. říj 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti endiaron se ukázal jako super tzp Nelli má po týdnu bobek :slight_smile:
18. říj 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti tak to jsem ráda....je to fakt super ten endiaron....mudr.říkala že s tím má velké zkušenosti...sice jiní dr.jsou proti tomu,ale říkala že jinak by jsme prujem nezastavili...kadila sice jen taky 2 krát ale stále řídko....a po endiaronu bobeček....já si ho prohlížela jako svatej obrázek...

ted tu jsou u nás na chvíli naši...deda pomáhá manžovi stehovat obyvák naopak,pač spín u Tv a drátu všech a špatne spávám...tak jestli to není tím...

zítra jdeme na kožní na 10..tak jsem zvedavá

a jiank naši si budou brát berušku každý pátek ......že jsou rádi že si ji užijí.....přez zimu
18. říj 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo tak to se máte to budete mít s tátou oraz tak to můžete některej pátek přijit k nám na návštěvu
18. říj 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co ty zimní čepice objendáme si je?At to stihne taky dojít v listopadu je to k nicemu
18. říj 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo objednáme Peti,jak usne malá po obede tak na to kuknu..změř ji objem hlavy...
18. říj 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti obvod má 46 a čepka která ji je ji dobře tak mmá taky 46 tak že to sedí mám ji vzít o něco větší?doufám že se ji ta hlava nezvětší.Mě se líbí ta hnědá s tím pesanem nebo může být hnědá i bez pesana je mi to celkem jedno a k tomu i tu šálu
18. říj 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malá usla tak jsem ti objednala tuto teda....snad dobře...
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25670452
18. říj 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
a malé jsem objednala tuhle

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25553492&tab=9

Jak se vychrní tak jdeme i s tátou nakrmit kačenky do parku.....už brblal...tak daleko?až do parku.... :grinning: jsme tam za chvíi...no jo chlapi vozili by si zadky jen v autě... :grinning: :grinning: ,tak se jdu natáhnout za tátou k TV než se malá vzbudí...
18. říj 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti pruuuser...

ted jsem si všima že ta paní pá napsaná vzkaz....že 15.října stopla všecky objednávky....pač má plno až do vánoc a nestihla by vše uplést...KRUCI!!!!! Zkusím kuknout jinde...
18. říj 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
našla jsem ušanky jen u této paní ale nic moc..... :unamused: :angry:
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=120673
18. říj 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak včera teda den nic moc...malej nespal a řval a řval. Chodila jsem s ním zase po venku, ale to taky usnul až po hodině a za 3/4 hoďky byl zase vzhůru. No děs, já zmrzlá jak sobolí bobek :grinning: Dneska jsme si udělali celodenní výlet k babičce a dědovi. Bála jsem se, protože přece jen je to pro malýho cizí prostředí, ale paráda. Dopoledne jsem ho nabalila babči do kočáru tak spinkal jako dřevo. Vzbudil se o půl jedné a teď už zase spinká v kočárku dole na chodbě. Něco na té staré Libertě fakt je. Krásně jsem ho uhongala za cca 3 minuty.
Já teďka hledám nějakou infrakabinu, protože tatínek se rozhodl plácnout přes kapsu a pořídit nám ji domů. Asi dárek k narozkám :wink: :slight_smile: Pak malýho sbalím a jdeme na hřiště koukat na taťku jak hraje. A po páté nakoupit a hurá domů.

My máme taky připojení od Infosu a jsme spokojení. Internet je tak rychlej, že to ani normální člověk nevyužije :grinning: To je blbý, že to Romče nejde...a přitom psala, že na ostatní strány se dostane normálně.

Dneska je konečně trošku lepší počasí tak je hned veseleji...
18. říj 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak dneska už je počasí trochu lepší přemýšlím že půjdeme na chvilku ven vyneseme spoň plasty :wink: .Víkend za náma nějak to uteklo že?? táta měla celý víkend pracovní tak jsme byli samy bývá to nekonečný ,ale teď se mi zdá že to uteklo. :wink: No tak razím ven ať se vyprdíme :sweat_smile: :sweat_smile: jsme nebyli týden venku tak snad něco nechytnem zase znova by mě jeblo :angry: .tak pa večer kuknu :slight_smile:
18. říj 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my byly dopo nakoupit v kaufu,pak jsem uvařila králíka na smetaně.... a odpo jak se vyspala,takj jsme šli do toho parku na kačenky a vyřádila se na hřišti,na písku,skluzavce,potkali jsme se i s čehou a celou rodinkou....., ted jsem poklidila a půjdu delat večeři.....ale nemám inspiraci....co máte vy holky?

jinak koník nám jde? psala mi Kolča zda mi jde,tak ji musím písnout jestli ji jde nebo ne?
jinak máme také INfos..internet.... :wink:
18. říj 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky a psala jsem si s abinkou a psala jsem ji,že dlouho nebyla na koníkovi a ona že se tu nebude vměšovat,že nás tu je moooc a že vás jinak všechny moc pozdravuje a všem dětičkám posílá velký hubany..a Pepíček má nebo mel laryngitidu.... a že tam mají mooooc snehu.....
a říkala jsem ji že je naše zakladatelka....tak nechcme slyšet že se nebude mezi nás vměšovat.... :wink:
18. říj 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky psala mi Oli ted že ji koník nejde od pátku taky....že má absták...... :grinning: a jinak Jája má 37,7 od toho očkování a trochu rýmečku...všecky vás moc pozdravuje :wink:
18. říj 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. říj 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
bonynko zeptej se jonušky zda má taky internet pvfree...Kolča ho má a od pátku ji to nejde....psala jim email a čeká že to snad zítra vyřeší...

jdu na superstar..tak se mejte holky....dnes jsem si pokecala :grinning:
18. říj 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maarti tak ti nevim ty se mi po pravdě moc nelíbí když bude nejhůr zeptam se na radu a upletu Nellci ale až po svetru čepku sama když to půjde rychle tak ji upletu i Klarce.Měla by být rovná něco jako má klarka tu přízovou
18. říj 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě mě napadlo jedna paní z cechovic plete svetry a cokoli co ji ukážeš na obrázku tak by jsme se mohly zeptat ji
18. říj 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj

já jsem zničená jak prase jsme malovali kuchyň a stejně se mi to moc nelíbí :angry: :angry: :angry: od 11 h a ted jsem to dodělala i s úklidem.Místo abych seděla na prd.... tak vymýšlím kraviny.
Zítra valím k dr s Elou ,průjem má už zase a endiaronu snědla asi 5 od čtvrtka a vrátilo se jí to a to nejí jogurty,mliko,.... tak radši zajdu at jsu chytřejší.Ale už to není tak jak když chodila do školky to nevadilo ale ted to s ní budu muset dohánět to učivo :frowning2: :frowning2: :frowning2: už se těším :grinning:
Já psala Denouškovi o srazu a prý uvidí co bude?
valím do sprchy a spinkat dnes jsem fakt kaput páááááááááá
18. říj 2009 ve 22:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky, jo jo Jonuška má taky pvfree net. Takže bude problém u nich. Tipla bych to na to, že se jim možná objevila falešná hláška, že je na této stránce vir a oni zablokovali přístup.
19. říj 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak nacuhuju aspon pres mobil,porad to nejde. Na mejla neodepsali,toz nevim jestli to cetli uz :frowning2:
19. říj 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo denoušek tu taky douho nebyl....a tatka by ji mohl hlídat a dorazit taky..je naše první zakladatelka.... :wink:

Oli jak to deláš přes mobil? malá je v postýlce s panenkou,snad usne....furt ji chove,převíká i pinku jsme ji dali,oblikli do oblečku č.50,co mela klárinka v porodnici,no asi ji bere jako sestřičku-mimi.....ale je to krásný sledovat jak se o to stará...mamka moje říkala že ji ušije peřinky do posstýlky pro panenky a deda udeá postýlku...když jsme byly malý tak nám delal taky a když si vzpomínám tak byly moc krásný...malovaný.....

na kožním jsme dostali mastičku,tak nám ji míchají a jak se malá vychrupe tak pro ni skákneme...

holky pekla jsem štrudl a uplne jsem na nej zapomnela,pač jsem vysávala atd...a štrudly jsou černý jako botky...takže odpo jdu pro mouku a heru a upeču jakbkovou buchtu s pudinkem.....jsem tele.....a Péta mi říkaá pořád ,proč delám 100 věcí najednou....no ale kdybych delala všecko jako chlap,tak neudelám nin :grinning:
19. říj 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
v parku jsem se potkala ze zuzíkem a řešili jsme zda je zítra sraz...tak se ozvete....jestli jo nebo ne....peču novou buchtu a delám zapíkané testoviny....snad nic nepokazím už :grinning:
19. říj 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak já dneska naštěstí nevařila dojídali jsme hovězí na houbách a rýži od včera :wink: .Zítra mám v plánu žemlovku páč tam mám tvaroh tak ať ho nevyhodím :unamused:
Katol nechce rukavice tak nevím co budem dělat v zimě .Byli jsma odpol. na dvoře a ani ránu jen mě vidí jak nesu rukavice tak panika :frowning2:

tak du chystat véču a pak kuknu :slight_smile:
19. říj 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky chodila jste některá z Vás k dr. Zbořilové na Dolní? Jak jste s ní byli spokojené? Po dnešku přemýšlím že 100% od ní odejdu!!! :angry: Doporučíte mi nějakého dobrého doktora z Pv?
19. říj 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek