Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

Nazdárek Tak kromě snažilek a těhulek js Pv nenašla tak snad nám to nezruší 🙂
bonynka1981
17. říj 2009
Ahojte holky, tak vás pozdravuje Jonuska, pořád ji nejde se sem dostat. 😞. Tak snad se to nějak spraví.
bodinka
17. říj 2009
Peti, ta nemoc je nepříjemná. Je fajn, že máte teď o víkendu tátu doma a je s Nellinkou. Přeju, ať se to přežene a jsi v pořádku.
Petulo7 - ty jednorázové plínečky bych řekla, že jsou nutnost a musí se na novorozenecké odd. odevzdat ještě před narozením miminka. Taky je dobré vzít si s sebou kojící podprsenku, nějakou mastičku na příp. rozpraskané bradavky a taky přezůvky. Dobré jsou jednorázové kalhotky, které stejně jako porodnické vložky, koupíš v prodejně se zdravotnickými potřebami (v přízemí nové nemocnice nebo na Mlýnské ulici). Jinak to co psala Edith.
V PV jsem rodila loni a stejně jako Edith jsem byla na nadstandardu, byla jsem strašně spokojená - úplně se vším a se všema. Škoda, že tohle nemůžeme říct všechny 😞.
bodinka
17. říj 2009
jo, připojení máme přes Infos a naprosto v pohodě
ceha
18. říj 2009
Holky jdete zítra některá s námi cviičit děti od 1roku do 2let je to na ujezde od 9hod.Když tak napište at víme kolik nás tam bude.
Blani vy jdete?
ceha
18. říj 2009
Marti endiaron se ukázal jako super tzp Nelli má po týdnu bobek 🙂
martinataylor
18. říj 2009
Peti tak to jsem ráda....je to fakt super ten endiaron....mudr.říkala že s tím má velké zkušenosti...sice jiní dr.jsou proti tomu,ale říkala že jinak by jsme prujem nezastavili...kadila sice jen taky 2 krát ale stále řídko....a po endiaronu bobeček....já si ho prohlížela jako svatej obrázek...

ted tu jsou u nás na chvíli naši...deda pomáhá manžovi stehovat obyvák naopak,pač spín u Tv a drátu všech a špatne spávám...tak jestli to není tím...

zítra jdeme na kožní na 10..tak jsem zvedavá

a jiank naši si budou brát berušku každý pátek ......že jsou rádi že si ji užijí.....přez zimu
ceha
18. říj 2009
No jo tak to se máte to budete mít s tátou oraz tak to můžete některej pátek přijit k nám na návštěvu
ceha
18. říj 2009
Co ty zimní čepice objendáme si je?At to stihne taky dojít v listopadu je to k nicemu
martinataylor
18. říj 2009
jo jo objednáme Peti,jak usne malá po obede tak na to kuknu..změř ji objem hlavy...
ceha
18. říj 2009
marti obvod má 46 a čepka která ji je ji dobře tak mmá taky 46 tak že to sedí mám ji vzít o něco větší?doufám že se ji ta hlava nezvětší.Mě se líbí ta hnědá s tím pesanem nebo může být hnědá i bez pesana je mi to celkem jedno a k tomu i tu šálu
martinataylor
18. říj 2009
Malá usla tak jsem ti objednala tuto teda....snad dobře...
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25670452
martinataylor
18. říj 2009
a malé jsem objednala tuhle

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25553492&tab=9

Jak se vychrní tak jdeme i s tátou nakrmit kačenky do parku.....už brblal...tak daleko?až do parku.... 😃 jsme tam za chvíi...no jo chlapi vozili by si zadky jen v autě... 😃 😃 ,tak se jdu natáhnout za tátou k TV než se malá vzbudí...
martinataylor
18. říj 2009
Peti pruuuser...

ted jsem si všima že ta paní pá napsaná vzkaz....že 15.října stopla všecky objednávky....pač má plno až do vánoc a nestihla by vše uplést...KRUCI!!!!! Zkusím kuknout jinde...
martinataylor
18. říj 2009
našla jsem ušanky jen u této paní ale nic moc..... :-| ]-(
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=120673
zuzik28
18. říj 2009
ahoj holky,
tak včera teda den nic moc...malej nespal a řval a řval. Chodila jsem s ním zase po venku, ale to taky usnul až po hodině a za 3/4 hoďky byl zase vzhůru. No děs, já zmrzlá jak sobolí bobek 😃 Dneska jsme si udělali celodenní výlet k babičce a dědovi. Bála jsem se, protože přece jen je to pro malýho cizí prostředí, ale paráda. Dopoledne jsem ho nabalila babči do kočáru tak spinkal jako dřevo. Vzbudil se o půl jedné a teď už zase spinká v kočárku dole na chodbě. Něco na té staré Libertě fakt je. Krásně jsem ho uhongala za cca 3 minuty.
Já teďka hledám nějakou infrakabinu, protože tatínek se rozhodl plácnout přes kapsu a pořídit nám ji domů. Asi dárek k narozkám 😉 🙂 Pak malýho sbalím a jdeme na hřiště koukat na taťku jak hraje. A po páté nakoupit a hurá domů.

My máme taky připojení od Infosu a jsme spokojení. Internet je tak rychlej, že to ani normální člověk nevyužije 😃 To je blbý, že to Romče nejde...a přitom psala, že na ostatní strány se dostane normálně.

Dneska je konečně trošku lepší počasí tak je hned veseleji...
kristyan
18. říj 2009
Ahojky tak dneska už je počasí trochu lepší přemýšlím že půjdeme na chvilku ven vyneseme spoň plasty 😉 .Víkend za náma nějak to uteklo že?? táta měla celý víkend pracovní tak jsme byli samy bývá to nekonečný ,ale teď se mi zdá že to uteklo. 😉 No tak razím ven ať se vyprdíme :-N :-N jsme nebyli týden venku tak snad něco nechytnem zase znova by mě jeblo ]-( .tak pa večer kuknu 🙂
martinataylor
18. říj 2009
tak my byly dopo nakoupit v kaufu,pak jsem uvařila králíka na smetaně.... a odpo jak se vyspala,takj jsme šli do toho parku na kačenky a vyřádila se na hřišti,na písku,skluzavce,potkali jsme se i s čehou a celou rodinkou....., ted jsem poklidila a půjdu delat večeři.....ale nemám inspiraci....co máte vy holky?

jinak koník nám jde? psala mi Kolča zda mi jde,tak ji musím písnout jestli ji jde nebo ne?
jinak máme také INfos..internet.... 😉
martinataylor
18. říj 2009
jo holky a psala jsem si s abinkou a psala jsem ji,že dlouho nebyla na koníkovi a ona že se tu nebude vměšovat,že nás tu je moooc a že vás jinak všechny moc pozdravuje a všem dětičkám posílá velký hubany..a Pepíček má nebo mel laryngitidu.... a že tam mají mooooc snehu.....
a říkala jsem ji že je naše zakladatelka....tak nechcme slyšet že se nebude mezi nás vměšovat.... 😉
martinataylor
18. říj 2009
holky psala mi Oli ted že ji koník nejde od pátku taky....že má absták...... 😃 a jinak Jája má 37,7 od toho očkování a trochu rýmečku...všecky vás moc pozdravuje 😉
martinataylor
18. říj 2009
Peti ˇCechová..kukni co jsem našla

http://www.modrykonik.cz/bazar/show_entry.php?v...
martinataylor
18. říj 2009
bonynko zeptej se jonušky zda má taky internet pvfree...Kolča ho má a od pátku ji to nejde....psala jim email a čeká že to snad zítra vyřeší...

jdu na superstar..tak se mejte holky....dnes jsem si pokecala 😃
ceha
18. říj 2009
Maarti tak ti nevim ty se mi po pravdě moc nelíbí když bude nejhůr zeptam se na radu a upletu Nellci ale až po svetru čepku sama když to půjde rychle tak ji upletu i Klarce.Měla by být rovná něco jako má klarka tu přízovou
ceha
18. říj 2009
Ještě mě napadlo jedna paní z cechovic plete svetry a cokoli co ji ukážeš na obrázku tak by jsme se mohly zeptat ji
kaelan
18. říj 2009
Ahoj

já jsem zničená jak prase jsme malovali kuchyň a stejně se mi to moc nelíbí ]-( ]-( ]-( od 11 h a ted jsem to dodělala i s úklidem.Místo abych seděla na prd.... tak vymýšlím kraviny.
Zítra valím k dr s Elou ,průjem má už zase a endiaronu snědla asi 5 od čtvrtka a vrátilo se jí to a to nejí jogurty,mliko,.... tak radši zajdu at jsu chytřejší.Ale už to není tak jak když chodila do školky to nevadilo ale ted to s ní budu muset dohánět to učivo 😞 😞 😞 už se těším 😃
Já psala Denouškovi o srazu a prý uvidí co bude?
valím do sprchy a spinkat dnes jsem fakt kaput páááááááááá
bonynka1981
19. říj 2009
ahojte holky, jo jo Jonuška má taky pvfree net. Takže bude problém u nich. Tipla bych to na to, že se jim možná objevila falešná hláška, že je na této stránce vir a oni zablokovali přístup.
kolca
19. říj 2009
Ahojky,tak nacuhuju aspon pres mobil,porad to nejde. Na mejla neodepsali,toz nevim jestli to cetli uz 😞
martinataylor
19. říj 2009
Jo jo denoušek tu taky douho nebyl....a tatka by ji mohl hlídat a dorazit taky..je naše první zakladatelka.... 😉

Oli jak to deláš přes mobil? malá je v postýlce s panenkou,snad usne....furt ji chove,převíká i pinku jsme ji dali,oblikli do oblečku č.50,co mela klárinka v porodnici,no asi ji bere jako sestřičku-mimi.....ale je to krásný sledovat jak se o to stará...mamka moje říkala že ji ušije peřinky do posstýlky pro panenky a deda udeá postýlku...když jsme byly malý tak nám delal taky a když si vzpomínám tak byly moc krásný...malovaný.....

na kožním jsme dostali mastičku,tak nám ji míchají a jak se malá vychrupe tak pro ni skákneme...

holky pekla jsem štrudl a uplne jsem na nej zapomnela,pač jsem vysávala atd...a štrudly jsou černý jako botky...takže odpo jdu pro mouku a heru a upeču jakbkovou buchtu s pudinkem.....jsem tele.....a Péta mi říkaá pořád ,proč delám 100 věcí najednou....no ale kdybych delala všecko jako chlap,tak neudelám nin 😃
martinataylor
19. říj 2009
v parku jsem se potkala ze zuzíkem a řešili jsme zda je zítra sraz...tak se ozvete....jestli jo nebo ne....peču novou buchtu a delám zapíkané testoviny....snad nic nepokazím už 😃
kristyan
19. říj 2009
Ahojky tak já dneska naštěstí nevařila dojídali jsme hovězí na houbách a rýži od včera 😉 .Zítra mám v plánu žemlovku páč tam mám tvaroh tak ať ho nevyhodím :-|
Katol nechce rukavice tak nevím co budem dělat v zimě .Byli jsma odpol. na dvoře a ani ránu jen mě vidí jak nesu rukavice tak panika 😞

tak du chystat véču a pak kuknu 🙂
petula7.
19. říj 2009
Ahoj holky chodila jste některá z Vás k dr. Zbořilové na Dolní? Jak jste s ní byli spokojené? Po dnešku přemýšlím že 100% od ní odejdu!!! ]-( Doporučíte mi nějakého dobrého doktora z Pv?

Začni psát odpověď...

Odešli