• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Petula7: jj chodila jsem k ní od puberty a jakmile jsem zjistila, že jsem těhu, tak jsem od ní odešla. Je dooost nepříjemná, každej si na ni stěžuje. Já chodím k dr. Konečnému na Trávnickou (stará poliklinika) a jsem spokojená.
19. říj 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristy tak naše taky rukavice nechce..prchá a ječí..já jsem ráda že jsme zvládli čepičy a šálek a to je i tak horor...pač si to venku sundává.....ale jak to budeme delat v zime to nevím...třeb ajk uvidí že máme rukavice tak si je nechá ale pochybuji i když já rukavice nenosím vůbec moc..pač mám ruky furt teplé i v zime... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

chodím ke sterému Rehulkovi ,ted se přestehoval do Hané.....o Zbořilce mi stačí jen co slyším :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: ,děs a hruza....to není doktorka.....co ti vyvedla petula 7?
19. říj 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
No je to na dlouhý vypravování :grinning:
Tak bych začala asi tím, že mi sestřička několikrát opakovala, že test na těhotenskou cukrovku se mě netýká, protože mi nebylo nad 25 let a v rodině nikdo cukrovku nemá, tak proč by mě tam posílali, že? Když jsem tak měsíc zpátky moč na kontrolu, tak jsem tam měla hodně cukru nebo čehosi, tak mě milostivě poslala na ten test. Vyšlo mi to tak že si musím před večeří a obědem píchat inzulín, abych se vůbec najedla.
Šla jsem teda na tu diabetologii k paní Kalčíkové, když jsem tam byla na druhé kontrole, tak se mě ptala kdy mi byl dělán naposledy ultrzvuk, bylo to naposledy u dr. Poláka v Ol, jinak mi tak kráva nedělala ani jednou ultrazvuk za tu dobu co jsem těhotná. Takže šupky dupky k dr. Zbořilové, ta mi napsala neschopenku a žádanku do rizikové poradny do fakultky do Ol, když jsem se ptala na ultrzvuk, tak mi řekla že mi ho udělají tam.
Dnes jsem tedy byla v Ol, tam na mě doktor čuměl, proč mě Zbořilka posílá k němu, když sama má rizikovou poradnu, fakt se tomu docela dost divil, tak mě poslala tam na ultrazvuk a začal řešit to, že když budu chodit tam na gyndu, tak bych měla chodit aji tam na tu diabetologiii, takže další žádanka. Napřed jsem šla teda na ultrazvuk, tam jsem čekala zhruba hodinu. Naštěstí na ultrazvuku je vše OK, akorát když si člověk neřekne o fotku tak vám ji neudělají. No a po ultrazvuku jsem šla na tu diabetologii, kde jsem se dozvěděla že paní doktorka má dovolenu, takže příští týden znovu do OL.
Sama v tom mám guláš, kam teda mám chodit. Tak mi to připadlo, že prostě Zbořilka se mě chtěla zbavit tak mě poslala jinam.
19. říj 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
petulo tak já chodím k Bilíkovi do hané a jsem spokojená takže asi tak jo a před Bilíkem jsem chodila do Konice k Peškovi no coment :confounded:
19. říj 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petulo7,ke Zbořilové jsem chodila několik let a jsem ráda, že jsem pryč. Přes Polzerovou jsem se dostala k primáři Nevrlovi a tam jsem (už) spokojená. I mě rodil - byla jsem na plánovaném císaři a fakt super doktor. Člověk si s ním sice moc nepokecá, ale pokud víš, co chceš vědět a zeptáš se, tak se dozvíš, co potřebuješ.
Kamarádka si zase nemůže vynachválit Feita, má perfektní přístroje a vybavení, ale co vím, má plno. Ale za zkoušku to stojí...
19. říj 2009 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já chodím i paní doktoroce Schubertové je z Olomouce ale je moc hodná.Připomíná mi Gitu z růžov.Kéž bz všichni doktoři byly jako ona
20. říj 2009 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Kristyan, ty jsi chodila k Peškovi?! O něm kolují taky "pěkné" historky :confounded: kamarádka kvůli němu 2x potratila...

Já chodím k Balákovi k Petrskému kostelu. Petulo7, dobře vyber :wink:

Marti, já jsem včera spálila bábovku :wink: ale není to mnou, ale troubou, začíná mrcha víc péct vrchem :angry:

Užijte si srazík, my opět nedorazíme, začínám mít rýmu a bolí mě v krku :frowning2:
20. říj 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,
tak bude dnes srazík a nebo ne? :slight_smile:
20. říj 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
já chodím k dr. dostálovi , taktéž u petrského kostela, jak je balák, a jsem taky mooc spokojená

na srazík bych došla, tak jestli někdo půjdete tak pisněte, budu tady . a ráda půjdu pač už nevím co doma.

a hlásím, že máme ode dneška , poprve dudlík. vyhrabala jsem ho a martinek spokojenej, pač poslední týden má neustále, fakt celý den , celou pěst v puse, nebo cucá plyšáky, všechno od těch slin smrdí, tak já nevím, co s tím. nebo radíte mu ten dudin nedat?? když ho nikdy neměl?? se na starý kolena naučí dudlíkovat ????

taky máme hrozný stavy když kaká, vykaká se do kalhot nebo do plinky, to je jedno a hrozně, ale hrozně brečí, hystericky, jako kdyby měl depku, hledám příčinu, a babičky mi říkala, že se minulý týden moc pokakal i na koberec a že mu nadala, tak to bude asi tím, ale každý den ho uklidnuji že je to ok, a tleskám atd. ale on chudák tak hrozně brečí a bojí se toho, toho hovínka , má fakt hrozný výraz. až mi připadne že raději se snaží nekakat, aby se nestalo že to bude zadržovat.
20. říj 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
monynko já jsem od Pešku odešla uplně K.O trpěla jsem na záněty a on mě rok nedokázal pomoct pořád ATB nebo prášky nebo lastičky no děs.Manža chtěl druhé mimi a tak jsem od něj odešla páč po té roční lečbě jsem měla v sobě tolik léků že to bylo nereálný.Musela jsem se dát do kupy přešla jsem k Bilíkovi a ten mi řekl že si myslí že ty problémy mám z tělíska!!!!!! Vyndal mi ho a do měsíce bylo po problému :slight_smile: tak jsem samo hned otěhotněla ,ale o mimi jsme přišli :cry: :cry: .A dva měs. po tom jsem byla zase těhu a to už dopadlo dobře máme Kájinku .A když se někdo baví o Peškovi tak mám husí kůži :angry: :unamused: :unamused: :unamused: :confounded:
Teď májm sice zase tělísko ,ale je VELIKEJ rozdíl když mi ho zaváděl Peška a Bilík 100 a 1.Jo hld Peška je stará škola ten by rodil klidně na poli :confused: .

Na srazík nedorazím nemá m jak táta má dva dny volna takže nejede do PV .Moc se těším na ten vánoční :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
V sobotu asi pojedeme na výlov rybníka do Šumvaldu ,ale jestli bude tak
no nevim nevím :unamused: zatím pa pa
20. říj 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
a marti vezmu ti tu knížku, brala jsem ji i verdíkovi, když byla u mě na masáži.
20. říj 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten VÁNOČNÍ SRAZÍK , je zařízený

13.11. ve 20h v H-CLUBU , je nás cca 17 co potvrdilo že ano, z toho asi 2 ještě neví, takže si myslím že to bude super, taky se těším.
20. říj 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
a marti, byly jste s Olou ve školičce??? já dnes nešla . pač jsme včera byli na očkování synflorix, tak raději.

taky hlásím že mám opravený notas, tak už jsem na něm :wink: to byl absták :wink: sice pěkná pálka, 3.200,- no jsem kráva, no, musím si dát na něho ted větší pozor.
20. říj 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem ty gynekology dost prostřídala - začínala jsem Řehulkou a pak jsem byla několik let u Baláka (mezi tím jsem chodila k jednomu v Praze kde jsem žila a na doporučení kámošky k jednomu do OC, všude spokojenost, ale přece jen to bylo trochu z ruky :slight_smile: ) Pak jsem se zase vrátila k Balákovi, který si mezitím otevřel ordinaci u Petrskýho kostela ale už jsem s ním nebyla tak spokojena jako dřív, přijde mi to tam jak na běžícím pásu a jeho zdravotní sestra je protivná fůrie. Tak jsem odešla ke Konečnýmu a jsem maximálně spokojená.
Super mi přijde i Bilík a mladý Fajt, ale Bilika znám z puberty a tak se mi k němu moc chodit nechce :wink:

Na dnešní srazík nedorazím, protože je hnusně a tak dám Editku jen na chvilku na balkon a navíc zavádím tvrdý režim. Žádné chování v náručí a kojení po hodině, pěkně ji nechávám vyřvat - zatím to funguje, usnula v koši do 5 minut co jsem ji tam dala.
Už to tak dál nejde - já mám ruky vytahané jak opice a ona není schopna usnout jinak než při hojdani v náruči a nebo kočárku. A kojit každou hodinu v noci taky nejde, jsem jak chodici mrtvola. Navíc nepije, jen dudlá.

Dáši - jak já bych byla ráda kdyby malá chtěla dudel, cucá si ruce, plinky, moje prsty, trička no prostě všechno, ale dudlík nechce.
20. říj 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
edi, malej taky nechtěl nikdy dudel, tada já mu ho nechtěla nikdy dát, ale nic si necucal, až ted na starý kolena :grinning: Vlastně jo, cucal si prsenko, to jo, taky u něho až do roka usínal. a taky jsem ho chovala, drndala, ale bohužel nešlo jinak, zkoušela jsem taky tvrdé režimy, ale on vždy vyhrál, měl výdrž větší než já. a to jsem první 2 děti měla vycipované až až, u nich žádné drndání atd. ale ted to nešlo, fakt ne. tak ti držím palečky, je to o výdrži a o důslednosti, o tom co jim povolíme, jak jim stanovíme hranice atd.

ted si marta našel novou zábavu, jezdí na motorce po manželské posteli, už jsem ho 100x dávala dolů, a on je neovladaltelný, dokud si asi nenarije čumáček, tak nepochopí. jsem z neho na mrtvici. a navíc se mi směje do očí . :angry:
20. říj 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Daši tak zavolej do lerku že přijdeme..Oli a já jdeme určitě....
20. říj 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže dneska je sraz v lerku? Psala mi Laurito, jestli něco je...že by taky dorazila. Musím jí pak dát vědět
20. říj 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem rezervovala 2 stoly nejblíže k těm hračkám, na 15.30 ,v COCTAIL CAFÉ /LERK/ myslím si že nás moc nebude tak to bude stačit.
20. říj 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
bezva...takže napíšu Ivě a taky dorazíme...jestli můžeme :sweat_smile:
20. říj 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jestli máte někdo číslo na Jonusko, tak ji pisněte, určitě by šla
20. říj 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romča mi psala, že nepůjde, jsou prý nemocní...
20. říj 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani verdik, dobírají antibiotika

zuzi , jak jestli můžete , proto se scházíme, :wink:
20. říj 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ješte půjde čeha myslím....a bonynka se ptala taky ráno..tak třeba nakoukne...jinak počasí hnus...snad tam malá vydrží aspon chvíli..stejne si dadli nesedneme :grinning:
20. říj 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, taky bych šla na srazík,škoda, ale ještě dobíráme poslední dávku atb a pak kontrola u dr, už mi z toho být doma zavření hrabe a Adámek se taky očividně nudí, ani se mu nedivím :frowning2:
jak říkám ,první nemocný táta, pak já a teď Adámek, tak snad máme na hooooodně dlouho pokoj :wink:
to počasí je hnusné a ta představa, že tak bude skoro pořád je děsná, doufám, že se co nevidět ukáže aspoń sluníčko

dadli tak martinek zatoužil po dudlíkovi???já jsem ho chtěla už vhodit do moře, aby se s ním malý pěkně rozloučil, ale po konsultaci s dr, která mi řekla, že než aby si tam strkal prsty a vytlačil patro , tak to raději ať mu ještě nechám dudlík, má ho opravdu jen na spinkání a já mu ho pak vytáhnu, tak druhý pokus, že by ho odnesl čert s mikulášem :grinning: :grinning: :grinning:

jinak jsme dnes byli na kontrole s Adámkovýma naraženýma předníma zoubkama, zoubky se kývou, já to opět obrečela, ale dr řekli, nechat to být, nic se s tím nedělá , jsou to mléčné zoubky, rentgen mu dělat nemůžou, neboť on sám si dobrovolně štítek do pusy nedá, řekli nám, že děti mají lepší schopnost regenerace a tak snad se zoubky sami usadí, nebo pokud by byl problém a zčernaly by, musely by ven, tak se tu modlím za naše zoubky, tak nám držte pěstičky :wink:

a to je Adámek fakt docela kliďas a takto hloupě spadne, ach jo, takže dadli a holky bacha na zoubky , takové ježdění s motorkou po posteli, au , au, ale jak to těm prdítkům vysvětlit

tak si užijte srazík, vám nemocným hodně síly a energie a ať jste brzy fit, papa
20. říj 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé verdíku to je furt nějaký trápeníčko, ach jo dětičky. určitě budeme držet palečky aby zoubky vydržely a taky aby jste měli s nemocemi konec,snad jste si to vybrali a už dlouho nic nebude. ikdyž po těch ATB je člověk vždy oslaben a náchylnější, tak se opatrujte a vybýbejte kolektivu, supermárketům atd. papa a stav se pro tu symbu. kdyztak ti cinknu i já kdybych ti to mohla hodit, uvidíme kdo z nás bude rychlejší :grinning:
20. říj 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadli můžu se stavit dnes navečer, pokud budeš doma, třeba jak přijdeš ze srazíku k večeru, tak mě jen prozvoň, že jste doma, ju????a díky za palečky
20. říj 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk, tady Kolča
Ilčo to mě mrzí s těma zoubkama, ale oni vydržej, budeme moc držet palečky.
Klárka už je vyspinkaná a Jajda ještě spí v kočárku. Dopo se pořád prali o hračky, zlobidla.
20. říj 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj verdíčku, budu určitě doma, cca od 17:30 h

viděla jsem nějaké věcičky na bazaárku, jestli máš něco, mikiny, teppláčky , tak vem, koupím si je.
20. říj 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak srazík dobrý,ale bylo tam desný vedro.a je to tam malý....na ty naše divoký detičky a hračky na jednom míste a deti přes sebe a šlape se po hračkách..

dadli lepší bude jak ti nabízeli srazit stole blíže ke schodum,číšnice se k nám i lépe dostane a deti budou mít vetší prostor,hračky rozprostřeme a bude to lepší i pro ně...... :wink:

už se těším na ten srazík bez detí.....Klárka zse pčiká jako hrom a semtam vysajem vodenku..je to furt dokola nebo spíš to vůbec nekončí....já se tak hoky těším na jaro..to oblíkání atd...fakt šílený....

A komu nejde modrý koník.....tak Kolča dnes ode mě psala na server modrý koník...a bylo ji zdeleno,že to nejde více jedincum,že to řeší.......takže to není internetem,ale servrem modrý koník........jelikož to nejde kamošce i v praze a PVnet nemá že......prý se na tom pracuje...tak hoky vydržte...musí to být desný :grinning: když nám nemužete sem písnout :grinning: :angry:
20. říj 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verdiku, to trápení se zoubkama musí být nepříjemné. Ale nebreč. Všichni držíme palečky, pěstičky i zoubečky, aby ty Adámkovi zůstaly tam, kde mají.
Dnešní odpoledne jsme strávili s Tomovou mamkou (tudíž mojí tchyní - ale toto označení nemám ráda). Byli jsme s Elly i babičkou nakoupit, v parku nakrmit kačenky a nakonec u nás.l Pak jsem večer zašla na aerobik. Prostě fajn den. Až na to, že jsem úúúúplně zazdila srazík. Příště ale určo nezapomenu a pokiud zůstanem zdraví, dorazíme.
Edith, i když pláč těch našich ratolestí je srdcervoucí, odvahu k zavedení režimu chápu a jen a jen doporučuju. Začátky jsou hrozně těžké, ale pokud budeš "tvrdší" než Tvoje vlastní dítě, zvítězíš :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. říj 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek