• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Ahojky
Petulo od Zbořilky rychle pryč :frowning2: :frowning2: známá má dceru a ta taky chodila k ní a měsíc v kuse silně krvácela a nakonec zkončila na kapačkách v nemocnici a prý přišly za 5 minut 12 :cry: a ona pořád že je mladá a že se jí to upraví a nechala by ji snad umřít :cry: takže tak.
V Pv je dost dobrejch doktorů tak vyzkoušej já chodím k Balákovi a chodila jsem i k Nevrlovi a spokojenost.
Kristy taky trpím hrozně na záněty a tělísko nemám už nevím co s tím poradíte mi někdo???????Mě vadí úplně všechno přes vońavej toaletní papír po parfémovaný vložky nic z toho nepoužívám a stejně pořád trpím :cry: :cry:

Ela byla dnes u zubařky a chudera zase přišla o jeden zub.Má taky trápení 5 zubů venku a všechny ji zubna trhala :frowning2: :frowning2:

Zítra už jde do školy už je OK ale já pořád nee a Anet už je taky dobrá.Už jsu přežraná rýže,banánů a džusu jablko,banán,mrkva z Lidlu a snad už to zítra bude dobrý :wink:

Tak se mějte pááááááá
20. říj 2009 ve 22:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno všem i když mlhavé...
Chci se vás zeptat kam chodíte s dětmi k zubaři.Dostala jsem typ na Smolajovou ale ta už nebere o Faitech vím jen jsou asi nejdražší zubaři na okrese (asi i nejlepší) ...
21. říj 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti já chodím ke svému bratrancovi a strejdovi(Kotrysovi)-jsou to zubařy v Agrostroji....
21. říj 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
peti, já chodila s dětmi k smolajové, a sama se sebou k Feitovi do Kostelce, bylo to náročné, tak ted chodíme všichni do Kostelce k Feitovi, včetně Martinka, vezmu to vždy jedním vrzem. Drahej to on je a poslední dobou doooíst namyšlenej, od té doby co má super ordinaci a má to tam ve velkém, ale zase má vše od rentgenu po nevím co, takže asi tak, tak si vyber. jo a malý děti tam má na starosti dětská zubařka z OL, taková mladinká, výborná,
21. říj 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martina znám osobně a už dlouho tak že mě to ani nepřekvapilo no aspon že něco umí když už to umí tak prodat :slight_smile:
Nechce se mi obvolávat půl okresu kdo přijímá malé nové pacienty
Ach jo...
21. říj 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
my chodíme do nemocnice k Hepnarovi. Je s ním i sranda. Když jsme u těch doktorů, neznáte nějakého praktického který přibírá nové pacienty? Mně je čím dál hůř a ke svému už jít nechci. Ráda bych nového. Chodíme i s J. k Vlkovi a ten už to kapánek nezvládá. Šli jsme k němu protože jako jediný v okolí přibíral, v nemocnici nám řekli, že se máme počkat až někdo umře :astonished: , že mají moc pacientů.

Tak kdyby jste o někom věděly, byla bych moc ráda. Díky
21. říj 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monynko já měla stejnej pocit ze své obvodní doktorky tak jsem se přihlásila k doktorce kam chodí můj partner ... už vím to jméno Tatana Griesová je na Hané v 1 patře vedle je gynda
21. říj 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ceho, díky už jsem se na ni taky dívala.Mívá hodně pacientů? A našla jsem i v nemocnici Miroslava Kolmašová. Neznáte ji?
21. říj 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo to já nevím nesla jsem ji tam kartu a mám přijit na preventivní prohlídku ale ještě sjem tam nebyla protože myslím že by jitam malá uděla z ordinace kulníčku na dříví nevydrží na kočárku :slight_smile:
Druhou dr neznám
21. říj 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dáváte od roku dětem jíst všechno?Hlavně nevím jak s citrusovým ovocem je toho ted plno ale mám strach aby neměla nějakou alergicou reakci
21. říj 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem začala pomalu dávat, ale ty citrusy jsou nejhorší. D. se po nich rozjel atop :frowning2:
21. říj 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, promiňte, že jsem nedorazila na srazík, už jsem se chystala, ale dorazila tchýně neohlášeně :confused: . Tak jsme zůstaly doma. K praktickému chodím k L. Drnovskému na Trávnickou a spokojenost a k zubaři k Vašků do Kostelce, ale mívá dost narváno. Jsem objednaná a vždycky tam strávím půl dne. Protože hned ráno přijdou akutní případy a one je prostě neodmítne.
21. říj 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
monynko, já chodím ke Kolmašové , a jsem v celku spokojená, a má super sestřičku

jinak já citrusy nedávám, zatím kvůli alergii a taky ted přes zimu by se neměly, nejsou pro nás tipické, měly by dostávat jen jablka, hrušky, švestky, prostě to co je u nás. a navíc citrusové ovoce ochlazuje organismus, takže v zimě brrrr. a při nachlazení citrusy prodlužují nemoc, takže asi tak
21. říj 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, čtu, že chodíte k MUDr. Smolejové - to je moje švagrová :grinning: A fakt je to velice dobrá zubařka, která se specializuje na děti, ale bohužel nepřijma nové pacienty. Já k ní chodila dřív než jsem poznala manžela :slight_smile:

Pevný režim je sice super věc, ale vždycky nevydržím. Dnes ráno řvala jen 3 minuty, ale byla rudá jak rak, myslela jsem, že se mi udusí - jen jsem ji chytla do náruče tak byl klid. Takže jsem ji chvilku podržela a ona hned usnula. Nebudu to přehánět, zas ji nechci způsobit nějaké citové trauma :grinning:

Dnes se udělal krásno tak s malou vyrazím ven, včera jsem ji jen hodila na hodinku na balkon, ještě, že ho máme. Když prší a nebo je hnusně tak se mi ven nechce, ale ji to dělá dobře tak se snažíme chodit pořád. O víkendu i v dešti, protože to s ni chodi tatinek a já žehlím nebo uklízím :grinning:

Pomeranče a mandarinky prý vadí asi polovině dětí, druhá polovina je snáší velmi dobře. Takže je to fakt 50 na 50 a nikdo předem nepozná kam patří jeho drobeček.
21. říj 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky malá mandarinky miluje i pomeranče,aspon ceou zimu mi to baštila a opravdu jsme se drželi z nemocema,měla jen 1 rýmu......ale je pravda,že ji začal tím AE.....tak ted babo rad.....je težký neco ji nedát když to vidí na stole a strašne plače,tak ji hold 2 mesíčky pomeranče dám......

no jo dadli ale ty jablka a hrušky v zimu nestojí za nic....me to hold vůbec nechutná jak to nemá sluníčko jako v léte.....i ta zelenina se už ted neda jíst...nemá to žádnou chut.... :frowning2:
21. říj 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
moninko,ke Kolmášové chodí muj manž. je spokojenej ,ale moc často tam nechodí je (nenahraditelnej v práci :grinning: :grinning: ) ale vždycky když tam jde tak mu pomůže.

No zrovna včera jsme jedli pomelo i Kája a zatím nic jinak už měla i mandarinky :sweat_smile: a nic žádná reakce zatím ,ale ona je po ovoci a zelenině jak drak jí úplně všechno papriku zelí (myslím salat ze zelí) okurky rakče sní jako jablko a o ovoci ani nemluvím jablka hrušky švestky no všechno .

byli jsme dneska v Kostelci švagrová v masně a já jsem šla nahoru k ťamanum a ta ťamanka měla z Káji ohromnou radost :sweat_smile: :sweat_smile: :confused: :angry: pořád na něco chytala a brala no mazec pořád jsem ji naháněla ječela po celém obchodě no mazec :wink:
21. říj 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
co jste dneska vařili holky, já dnes pngasia s bramborem....a zítra nevím? akorát teda u mudr.jsem četa jídeníček pro deti s AE a nesmí ani rybu,tak to nevím čím to díte pak živit.....když nesmí pomalu nic...malou mažu modrou induolonou a obden tím kremem od kožařka a je to 100 a 1..paráda....ta indulona je fakt super....

malá usíná,tak jak usne zetřu zeme a jak se vyspí tak jdeme procházkou k našim,tatka nás tam navečer vyzvedne a pak sjedem kuknout do KIK na zimní bundy.....pro malou,pač to má hned jak prase,peru to každý večer aby to do rána uschlo...nejlepe kdyby mely hnedou....pač máme vše ružové a je na tom hned videt....

dnes jsem na MMB objednala malé zimní botky a i snehulky na chalupu...tak to mám z krku.... :wink:
21. říj 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti, já dnes dělala zapékané brambory, půlku pekáčku pro tatínka s uzeným a kořením a tu druhou půlku pro Martinka s brokolicí , sýrem, zalila smetanou a vajíčkem. Mnamka, spapal obrovskou porci.

kamoška mi dnes dala tip na těstoviny s tunákem a se sýrovo-smetan.omáčkou. já dávám vždy jen těstoviny, tunáka a je to dost suché . tak to zkusím s tou omáčkou
21. říj 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak my byli dnes na kontrole u dr, Adámek prostě, jak už vidí bílý plášť tak plače, tak dostal marťánka a lízátko od sestřičky , tak se trošku uklidnil, brali nám ještě krev z prstečků na KO, trošku se jim zdály ještě zvětšené uzlinky, ale ven už můžeme, jupí,jupí

marti v KIKA jsme byli, jak si mi radila na ty zateplené kalhoty, ale už měly jen malé velikosti,tak kukni, kdyby měli na Adámka tak tu 92 , prosím písni mi, v CA ani v HM nic neměli, ještě mají dostat v prioru a na kravařce, tak uvidíme, co se nám šikne

my dnes měli k obědu slepičí polívku s nudlemi a telecí játýrka s rýží, zítra chci dělat těstoviny zapečené se sýrem, smetanou a brokolicí, to malý taky miluje

kami, tak ať už toho bacouče z těla vyženeš!!!!!

jinak já chodila na gyndu k nevrlovi a teď k balákovi a obvodní mám dr freislebenová-super ženská
a k zubaři chodím s Adámkem stejně jako dadli s martinkem k feitovi, tedy k té dětské zubařce, je fajn a vlastně jsme tam byli teď několikrát po sobě s Adámkem a vždycky byli ochotní, vstřícní a milí a já si tam asi taky dám kartu :wink:
21. říj 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdááár, mi to konečně funguje, juchuuuu, jdu vás dočít :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. říj 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak lehce co si pamatuju:
nevím kdo se ptal na ty doktory:
já chodím s malým ke Zlámalové, je to u nádraží. Doporučila mi ji Kaelan, a je fakt supr. Mladá kočenka, s dětma to umí. Jinak se sebou chodím k zubaři k Dr. Tatarkové.
Na gyndu chodím k Dostálovi, ale posl. dobou nejsem moc spokojená, a od začátku nesnáším jeho sestru, ta se snad v životě neusmála.
Jajda spal odpo jen hodinku, ted se tu povaluje, tak asi půjde spát ještě jednou brouček.
Ilčo super, že už můžete ven. Jajda taky u dr. řve, jen na něj chytne, sestřičky se nebojí, ale jak přijde blíž Mikulášková, tak je hotovo. A přitom ona je tak skvělá.
Jo a k obídku jsme Marti taky měli pangasia s bramůbrkami :grinning:
21. říj 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,jdu si pro radu,v pátek jdeme na oslavu kámoška má 30,nevíte kde prodávají pěkný stříbro nebo chir.ocel?Díky a cenově přijatelný.Musím to rychle jet zítra koupit.
21. říj 2009 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Normo - velký výběr stříbra je dole v Atriu a nebo v tom klenotnictví v Arkádě u Tesca.
21. říj 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky babulky...tak jdu dočítat no konečně... :grinning:
21. říj 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
petula7-...od zbořilky pryč opravdu...
a jinak já nebyla na testu cukrovky ani jednou.... :grinning: dr.mi řekla že kdyby měla podezření tak mě pošle..jinak ne.jsem ráda
kamoška má 33týden.vyšel jí pruměrná hodnota testu..nebyla přesáhlá a v porodce ji všechno zakázaly a co víc...má si píchat několikrát deně do prstu...jako kdyxby náhodou jí to stouplo...takže nechápu...
co novýho?????????jsem se na vás strašně těšila :grinning: :astonished:
21. říj 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si test na cukrovku musela vyžádat. Máme ji v rodině a během jednoho měsíce jsem hrozně přibrala v těhu, tak jem měla podezdření. Ale naštěstí to těhu cukrovka nebyla.
21. říj 2009 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak mi máme doma kalamitu JÁ jsem si vymyslela nový stůl k PC a tak ten co máme starý dáme do ložnice i ze sterým PC ,a nový dáme do obíváku a ježíšek donese nový PC.Jenže nový stůl se nám nevejde na původní místo a tak budeme stěhovat skoro celý obívák :sweat_smile: :confused: .Táta má ohromnou tradost :angry: co jsem si to zase vymyslela :sweat_smile:
Prej se doma asi nudím a vymýšlím pi..... :angry:
21. říj 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a u nás už se spí :wink: heč
21. říj 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já delala zapíkané brambory včera a dnes tu rybu,tak zítra udelám asi rajskou s testovinou nebo kuřátko s rýži..je to furt dokola...

verdíku dnes jsme tam nebyly,tata přijel pozde tak přemýšlím zda nebude zítra pršet dopo tak tam půjdu s Klárinkou pěšky....a kuknu se ti....a brnkla bych ti.... :wink:

hodně chirurgické oceli mají i svatopukové v tom zlatnictví u zastávky...chodím jen tam nakupovat chirur.ocel.....mají tam vyber a příjemný ceny a paní mi vždy dobře poradí...

Oi naše dnes taky spala jen 55 minut..desný...

.jestli bude dobrá a nepřidá se nic k rýmečce,tak v pátek jde spát ik babičce,tak se zase s táou vyspinkáme :wink: ....z toho ji teče desne a z toho nic a je dobrá..tak já to nechápu..ale nejlepší je,že jsem třeba v kuchyni a ted slyším vysavač,tak se jdu kuknout a ona si vysává sopík sama už.... :grinning: ,pak ho vysaje i panence... :grinning:
21. říj 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé u nás se taky spinká...jsem zvědavá na jak dlouho. Je to totiž docela hrůza...včera jsem k němu vstávala 10 x :frowning2: jsem fakt k.o. Kojili jsme sice jen třikrát, ale jinak se prostě vzbudil a nechtěl spinkat...takže paráda. Dokonce ve 4 hodiny vstal i tatínek a jezdil s ním po bytě :slight_smile: A prej nám kočár pěkně vrže...hi hi to, že mu to říkám pořád, je mu jedno...a jednou ho vezme do ruky on a najednou se bude mazat :grinning:

holky bezva, že už vám jde koník

dneska jsme byli s tím očenkem...podle té kultivace tam má nějaký bacily tak jsme dostali antibiotické kapky a budeme kapat. Zatím mu kanálek neproplachovali, tak uvidíme.
21. říj 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek