• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
holky tak já přemýšlím že maé koupíme tyto boby pod stromeček
http://www.zandashop.cz/detail.php?zbozi=1447870

zuzík-brouček malinkej....snad to dopadne dobře.....my malé kapeme taky antibiotika do oček často,pač skončíme na očním ze zánetem spojivek...manžel trpel na oči když byl mainkej taky,tak to má asi po nem....ale mu je proplachovali často ty kanálky....

ty noci ti nezávidím ale znám to...do roka co hodku bývala vzhuru....dnes se mi vzbudia 2-3 krát....jinak se budí 1 krát na mlíko stále....takže tem co spinkají celou noc broučci tak tiše závidím... :frowning2: :unamused: ,ale to všecko časem přijde....a až ji budu honit do školky atd...tak bude chrupkat jako baryn... :wink:

pádím do vany....blbne nám skylink tak se budu dívat na TV chvíli u malé na přešlapy,pač v obyváku nám to nejde....tak se mejte pa pa
21. říj 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ocel a zlato nakupuji pouze u tety má obchod na svatoplukové je zlatnice tak že tomu rozumí.
Zítra vařím jen pro malou asi hustou zeleninovou polévku protože my máme ještě guláš jinak mám v lednici květák tak ho asi zapeču na pátek nechce se mi to obalovat.

Editah dětičky jsou od mala pěkně vychytralé hned odhadnou co můžou a řekla bych že se jim to daří skvěle asi do té doby než to mamu přestane bavit a udělá dost a je to pak je pár minut pláče ti vytrvalí vydrží i díl a tak je to pořád dokola říkám tomu hra KDO Z KOHO
21. říj 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, já k zubaři chodím od narození k MUDr. Feitové do Kostelce, přešel tam i Tomáš a malou jsme tam přihlásili už taky. Chtěli tam podepsat prohlášení, ve kterém jsme se zavázali přijít alespoň jednou ročně na kontrolu.
MUDr. Kolmašová má opravdu skvělou sestřičku, ale můj názoru je jiný než Tvůj, Dáši. Jak se k tomu dostanu, co nejřív přejdu. Nevíte někdo-bere MUDr. Freisslebenová nové pacienty? Byla jsem u ní v rámci předporodního vyšetření, když byla Kolmašová nemocná a fakt super doktorka.
Chirurgickou ocel kupuju vždycky v malém obchůdku za ČSOB - jak je naproti Prioru průchod k obchůdku s dětským oblečením, tuším Tyjátr se to jmenuje. A taky v Atriu v přízemí to není špatné.
Jonuško a Kolčo, dočítání budete mít asi na dlouho :confounded: , ale je fajn, že už vám jde internet.
21. říj 2009 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristyan - i já jsem si domů vymyslela nový počítačový stůl, protože ten původní byl strašně velký a při přestavbě pokojíčku musel o víkendu opustit naši domácnost. Svůj "krámek" mám naskládaný v obýváku na zemi a teprve až tohle manž. přimělo k činu - rozhodl se pro koupi nového mini počítačového stolečku. Tak jsem zvědavá, co z toho vydyndám. Bo jeho představy jsou o koustíček odlišné od těch mých :rolling_eyes:
21. říj 2009 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
bodi..dočítání moc na dlouho nebylo právě...co jste hoky dělali???????????? :grinning: :grinning: :grinning:
já jsem alergická na chir.ocel:(,nebyla jsem spokojená.... :confounded:
21. říj 2009 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky ,tady se ještě spinká????? kájinka taky ještě hajá miluna :slight_smile: K čeká na odvoz do školky táta pojede z noční tak ji zaveze :slight_smile: hurá aspoň dneska nemusím do té zimy :wink:
hlídání na 13.11. mám domluvené babi (tchyně) říkala že kykoliv budu potřebovat :wink: :slight_smile:
dneska vařím zapečené brambory páč už taky nevím co furt :fearful:

tak vstávat honem honem.
22. říj 2009 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

tak malá dnes převapila,vzbudila se na mlíko až v 6:10 a chrupkala pak až do 8:10.....super noc dnes....tak se chystáme ven s keysi a pak povalíme do intersparu a kiku...
22. říj 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
dnes mám náladu naprd. Jaja v noci půlhodinový hysterák vlastně skoro hodinový nakonec, chtěl pustit pohádku o půlnoci....po půlhodině intenzivního příšerně hlasitého řevu /sousedi nás jednou odstřelej/ jsem už nevěděla co, tak jsem ho poprvé a asi naposled šoupla oblečeného do sprchy. A víte co - nezabralo to, řval dál. Chjo, mám z toho děsnej pocit, dkyby to aspoň zafungovalo, ale takhle si říkám, jestli z toho nebude mít trauma :frowning2: ale snad ne, tulinká se jako dřív.
22. říj 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko, tak u nás dneska taky lepší noc než včera. Kojili jsme jen jednou v noci a pak o půl šesté ráno. Ještě odbourat to probouzení mezi kojením a bude to super :slight_smile: Zkusila jsem mu před spaním nedát kaši, jen nakojit, tak asi nebyl tak přecpanej a spinkalo se mu líp. Třeba to má taky vliv...

Do sparu taky povalím...taťka mi objednal novej presovač tak jdu pro kávičku. Mají tam v akci segafredo za bezva ceny.
22. říj 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi je to možné Jajda míval po kaši bolení. Takže mu ji dávám už tak v půl šesté a ještě řidší. Aby to bříško zvládlo.
22. říj 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi...já myslím že je velikej a bude chtít baštit určo i na noc...oni ty děti spí špatně a pak pár dní zase mají dobrý noci.jak kdy...naše dneska taky spala dobře....
rýmu má lepší...a Tomášek ted kašle jak tuberák a taky rýma.naštěstí oba bez teplot.honzík se taky drží.je ve školce...
22. říj 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky, Naty :slight_smile: se ptá kdy je na újezdě to cvičení pro děti, od kolika let a kolik to stojí :grinning:
22. říj 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
bony hoď jí odkaz na www.stránky :wink:
22. říj 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
kolčo a máš ten odkaz? já nee :frowning2:
22. říj 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. říj 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli a co hubutí jak seš na tom? kolik máš dole
22. říj 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já šla dnes k doktorce ptotože rýma po týdnu neustupuje nemůžu to vysmrkat tak mi dala antibiotika nadšená z toho nejsem ale co se dá dělat.Jen mámpocit že oni neumí už ordinovat aniž by nenapsaly hned ANB.Hlavně že budu mít klid teda doufám

Já kaši malé ze lžičky dávala před koupáním protože po koupání chce mít tu svou pohodu v posteli s flaškou a neviděla jsem žádnej rozdíl budila se stejně tak jsem to vzdala.Ted ji do flašky přidám 3 odměrky kaše aby to měla hustší a je.Jinak po tom co jsem ji přestala v noci dávat mlíčko můžu říct že je spaní o moc lepší a spaní sama v pokojíku je zlaté.Dnes se probudila v 5 už nemohla zabrat tak jsem ji dala mlíčko do postýlky a usnula do půl 8 což jsem před tím neznala.Tak tukám at to nezakřiknu.Tak se mějte já jdu malou probudit na 12 hod jdeme k dr na hexa chudák malá zase budu mít slzičky na krajíčku jsem jelito :slight_smile: je mi ji vždycky hrozně líto

Dobrou chut k obědu :slight_smile:
22. říj 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy 1 kg, a dál ani ťuk, já tom a asi fakt v mozku bloklé. Příští týden se domluvíme na tu návštěvu ju, tento už to nestíhám a navíc Jajda má ještě trochu rýmu.
Asi budu muset začít držet hladovku nebo fakt nevím.
22. říj 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

konečně koník jde. Dočíst vás je nemožný.

Kristyan, já začala cvičit v linii i každý den ráno doma a už začínám pociťovat že bříško jde pomalu pryč. Jo a snažím se dodržovat Olčinu dietu. Na váze mám jen 2 kg dole, ale už si naši všimly že mi to cvičení pomáhá.

Zuzi tak to už si pochutnáš na dobré kávičce.
22. říj 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ceho právě obědvám tak díky :wink: :grinning: :grinning:
22. říj 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak jsem přidala 2 fotky do alba byly jsme se fotit u paní Havlíčkové na Rejskové ulici tak pak mrkněte kdo chce na naši modelku :grinning:
22. říj 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé Laurito, tak aspoň někdo hubne :frowning2: :slight_smile:
22. říj 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
peti me na rýmu pomáhá do nosu Bioparox....je to Antibiotikum ae pusobí jen v dýchycíh cestách,nose.....takže nezatežuje organismus..doporučii mi to jednou na nosnám..když jsem by apíchat uši,pač jsemmea 3 týdny rýmu a e nešla vysmrkat a po tom se mi spusti takovej sope,že vše šlo ven....a nic jinýho nepoužívám...rýma je hned pryč....

nebo máš zkusit ten sinupret,je to pro deti od 1 roku a i pro dospelé na rýmu,je to přírodní.....taky mi to doporučovali,spouští to sopel......

my pojedli rajskou s testovinama...a malá ted čučí na teletabis...a půjde taky hajat..možná pozdeji,pač dnes vstávala až po 8 hodine...venku je dnes teplo..nebo se mi to aspon zdá....jak se vzbudí,tak se půjdeme projít do parku a koupím v hané křidýlka a zítra si udeláme s rýži...
22. říj 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky už jste to tu psali,ale já si to nepamatuju.....nevíte kdy je zumba pro začátečníky i dopo kidne..... :sweat_smile: na tom ujezde....
22. říj 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti myslím, že zumba pro začátečníky je večer
22. říj 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
zkus kuknout na www.fitklublinie.cz maj tam rozpis určo
22. říj 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoky hodila jsem recept vyborné buchty....aspon u manžu má uspech..no u všech....

JABLKOvA BUCHTA:

těsto: 400 g hl.mouky,1 prášek do pečiva,1 vejce,1 hera,7 žic vody nebo mléka,(já dávám vodu),2 lžíce octu.
nápln: 1 kg jablek,6 lžic cukru,2 vanilk.pudinky

postup: testo zpracujeme a rozdelíme na 2 půky, Jednu pulku rozválíme a na nej položíme jablka na kousky nakrájená,promíchaná s cukrem a 2 pudinky, a na to poožíme rozváenou 2 půku těsta.Propícháme vidličkou a pečeme..
22. říj 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ješte lepší je tato:

Drobený koláč:

těsto:400 g h.mouky,140 g cukru,1 hera,1 žloutek,30 g kakaa,prášek do pečiva,

nápln: 3 tvarohy,225 g cukru,2 žloutky,1 lžíce solamylu,2 lžíce másla, O,37 l mléka

postup:
Těsto zpracujeme a dáme do ledničky ztuhnout....a pak jej rozdelíme na 2 půlky,
Jednu půlku nastrouháme na vymaštený plech,nalejeme nápln a na to nastrouháme druhou půlku testa,Pečeme 30-45 minut.

je fakt výborná...
22. říj 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
verdíku...byla jsem v tom kik..a zateplené kalhoty na kluky v čísle 92 a víše jsem nenašla...mají tam spíš na menší...ani zimní bundy jsem tam nekoupila..mely teda krásný,přesne takový jakou jsem mela představu ale mela tak uzké rukávy že bych malou do toho nenarvaa,jen v tričku možná tak jsem to nechtela....tak jsem nakonec koupila v peny nahoře v tom dětském,sice ne takovou jako jsem chtela..ale je pekná..no hlavne teplá... :wink:
22. říj 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti moc děkuji za info, čekám co ještě dostanou v tom prioru, Klárinka dnes vstávala stejně jako Adámek 8.10 :grinning: :grinning: , za to teď je půl druhé a nějak se mu nechce spát, snad za chvilku zabere :slight_smile:
my byli dnes taky dopo venku, docela je tam teplo a odpo jdeme na návštěvu na kafíčko, tak se těším

zuzi tak to musím dorazit na kafíčko, když budeš mít ten nový presovač :grinning: :grinning: dělám si srandu

oli tak Jaroušek tak hysterčil v noci, tak to bylo u vás veselo , on se zlobí, že nechce spát nebo proč???já bych tu studenou sprchu nedávala, pevný nervy a to se zlepší, uvidíš

bodinko tak dr Freislebenová pokud vím, tak bere z nových pacientů jen pokud je to rodinný příslušník, taky jsem potřebovala někam dát dceru, má 19 a bála jsem se, že mi je nevezme, ale nakonec prý ano, když tam mám já kartu a ona je dcera, tak jsem ráda, jsem s ní spokojená

marti děkujeme za recepty, hned nějaký zkusím

peti měla jsi opravdu než ty ATB zkusit ten sinupret, buď je sirup nebo prášky, mně to taky vždycky pomohlo nebo ten Bioparox, ten mám vždycky po ruce i na cestách, než ti dali ATB měly ti udělat výtěr zda tam máš vůbec nějakého bacila, ae oni jsou vždy se vším raz dva hotoví :frowning2: :frowning2:

Adámek teď po těch ATB má fest červený zadeček, z toho jak měl průjem a dnes jsem mu dala po dlouhé době mlíko a totálně se poka....myslím, že chvíli bude trvat než se mu obnoví ta střevní mikroflora :frowning2:

tak pa, mám uvařené kafčo a zákusek, tak dám chvilku relax :slight_smile:
22. říj 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek