• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
tak verdíku kup Adámkovi tu dezinfekci střev co jsme mely my...je to i volne prodejné...je to z kvasnic... daly nám to na pohotovosti..Mikulášková říkala že je to vyborný na desinfekci+ my k tomu mely ten endiaron na stavení....jsou to neco jako by probiotika....je to dobré po ATB brát a jmenuje se to...enterol

malá usla před 13 hodinou a čekám že za chvíli je vzhuru...

už je tak pádím za ní a jdeme ven pa pa..spala tu její hodinku..
22. říj 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti já mu dávám ty probiotika, dr mi poradila zase ten nutrolín B, nevím jestli to znáš, ale zeptám se i v lékárně na ten enterol, jsi hodná děkuji ...

on ještě nespí, opička jedna :grinning: :grinning: :grinning:

marti Adámek zas vydrží spát po obědě i 3hodiny a pak než se někam dostaneme je večer, je pravda, že spal hodně co měl ty ATB, ale běžně ty dvě hodiny , dvě a půl dá :slight_smile: :slight_smile:

tak se mějte :wink:
22. říj 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
bré ránko :grinning: tak jsme před chvílí s Jajdou vstávali, mrška nechce svačinku.
Ilčo já tu sprchu už nedám, jednak mě to fakt děsně mrzí a taky to stejně nemělo efekt. Víš co ,kdyby se vztekal, že ho něco bolí, tak by mě to ani nenapadlo ale on ječel, že chce pustit pohádku, mlátil do telky, řval a vyházel cédéčka a podával mi je, ať mu to pustím. A vydrželo mu to přes půl hodinu, ale šílenej řev...Průšvih byl, že ho Jára vyndal z postýlky...no budu si k němu zase vstávat já a srovná se to.
Já si rychle vypiju kafíčko a půjdem ven.
22. říj 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky...verdiku marodi??
my jsme nachlazení ale bez teplot takže dobrý tuktuk :wink:
jinak jsme celej den doma..takže docela nuda...
verdiku...mě když děcka spí po o hodinu slavím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: závidím
ted jsem vykoupala děti a dám jim večeři.malé jsem udělala těstoviny at nemá pořád kaše:slight_smile:
22. říj 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak mi byli u kámošk a jsem ráda že holky přišli chvilku na jené myšlenky. :grinning: .Už jsou vykoupané a napapané a po ulici půjde Kája hajat a Kristýnka po borec na konec :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. říj 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky....dnes venku nádherně...šli jsme hned ve 2 a dorazili o půl 5,já začla vařit na zítra,a obarvila si hlavu a v 6 dorazil tata....malá je taky napapkaná a umytá a za chvíli ji dám svoje mlíčko a za hodku půjde hajinkat...dnes máme ružovku....

v parku jsme se potkali s čehou a bodinkou....nakrmili kačenky a provetrali ty naše detičky...Nelinka to krásne prospinkala... :wink:
22. říj 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jonuško taky jsem ráda za tu hodinku...no aspon neco,pač znám i od kámnošek,že jim dítka od roku nespí vůbec....na jednu stranu to má vyhodu,že už kolem 2 mužeme razit ven a ne čekat až třbe kolem 3-4 když už počasí nic moc...ale na 2 stranu si neco podeláte za ty 2-3 hodky.... :wink:
22. říj 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás už se spí heč :grinning:
22. říj 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás se usíná :slight_smile:
22. říj 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už se spinká..hurá
22. říj 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
a u nás dítko není doma , héééč :wink: :wink: je u babičky, koukám na růžovku a pak půjdu hned spinkatm abych se vyspala

kolči, martinek se dnes taky vzbudil kolem 1 h. v noci a chtěl pustit krtečka, ale naštěstí jsem ho ukecala. ale začal se mi budit, což neznám, volá mamííí, mamíííí, musím ho pochovat, tak 4 x za noc, nevím, ale babička volala, že u ní je hodnej, usíná v poho, což ted poslední dobou u mě nee.

měl v noci trochu teplotku, asi po synflorixu, snad to nic nebude, pač na víkend jedeme s tatínkem do Prahy ke kamošce na oslavu narozenin, hrozně se těším , ale uvidíme co prcek, pač babička říkala že začíná kašlat a má trochu rýmu. ale pokud se to zhorší tak nikam nepojedu, ach jo, umí si to ti drobečci vybrat. pisnu.
22. říj 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás usínání dnes taky des..byla jsem tam snad 100 krát..furt mami,,,tatíííí...ale delá blbiny a smeje se...tak nevím ...ale naštestí chrupe....uvidíme co v noci.....mohla by se opakovat ta dnešní...tak dobrou holky...jdu taky hajat...
22. říj 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verdiku, jestli máte prujmik, zkus ještě nějaké mlíčko se sníženým obsahem laktozy (dá se sehnat v lékárně, od různých výrobců - mě to nedávno poradila Marťa a pomohlo nám to) a Nutrolin jsme už taky měli a taky pomohl. Podle slov paní primářky z dětského odd. to není lék, dá se používat dlouhodobě a dobře chutná. Malé jsem to dávala ze stříkačky a dělala u toho mňam, mňam :grinning: . Ale hlavně - účel to splnilo!
22. říj 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
bodinko, já jsem ten nutrolín už taky dávala,malému chutná a vím, že se to může dávat dlouhodobě, jen se to musí naředit a do 6dní spapat :slight_smile:

jonusko my už jsme zdraví, ťuky, ťuky ,snad jsme si to na chvíli vybrali celá rodina !!!!!, začala mladá antibiotikama,pak táta , já a nakonec i Adámek

marti tak ten Adámek dnešní spaní úplně zabalil po obědě , prostě nechtěl,tak si lehl do postýlky o půl osmé večer a spinká :wink:

dadli tak ať ta Praha vyjde a Martinek je zítra fit, možná je to jen tím očkováním a zítra už mu nic nebude, prostě musí, máte to tak dlouho napánováno a těšíte se , tak to musí vyjít, držím palečky a napiš

jdu hajat, pa a hezké sny a Jaroušku žádné lumpárny v noci, hezky chrupkat :slight_smile:
22. říj 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak tady je to poslední dobou nějaký mrtví :sweat_smile: vy chrupkáte všichni nebo co :grinning:
22. říj 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
já chtěla jít spát ale něak jsem se zasekla :grinning:
22. říj 2009 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristyan, nene, nechrupkáme. Jen jsem musela vyžehlit - nikdo jiný se k tomu nehlásil :frowning2: . Řešíme problém s autosedačkou a tak se pokouším vybrat novou. Už mi z toho jde hlava kolem. Myslela jsem, že máme tak na tři roky vystaráno, ale jsme se ňák přepočítali. Teď valím do peřin, zítra nás zase čeká perný den.
22. říj 2009 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vy všechny trpíte nespavostí? :grinning: :grinning:
V 11 večer už normálně spávám (teda spávala jsem dokud jsem neměla miminko :slight_smile: )

Malá mi začala trochu líp spávat, nechci to zakřiknout, ale někomu se tím musím pochlubit :wink: Přes nos spím v etapách asi 7 hodin což mi stačí. Ale dnes se těším jak si Editku vezem švagrová na procházku a já zalehnu do postele :grinning: :grinning:

Včera jsem byla po 6 týdnech na nákupech v Tescu (malou hlídal manža) a byla jsem jak urvaná z řetětu, ale je bezva pocit nakoupit si na co má člověk chuť ne jen čekat na to co manžel přinese :wink:
23. říj 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk,
Edi super, že je to lepší s tím spaní.
My v neděli jeli autíčkem do Jysku a kousek od Aqua parku jsme potkali Editku s tatínkem, teda kočárek s tatínkem, Editku jsme neviděli :frowning2:
Já chodím spát taky před jedenáctou, jsem ochrapa hrozná.
Jo a dopo jsme potkali Kristyan u Tesca, jedou do Ikey na nákup, ti se mají :slight_smile: :slight_smile: hned bych jela taky...
Jajda byl dnes v Arkádě poprvé na tom vláčku a byl nadšenej, předtím jsme zkoušeli to autíčko jak se jako houpe, ale to chtěl ven.
23. říj 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, před chvílí odešla kadeřnice (žena bratrance). A já chtěla nějakou změnu...no nevím jestli jsem udělala dobře, ale nechala jsem si dát svou barvu...hnědou a ostříhat na krátko. Mám teď takový krátký mikádko...asi mě nepoznáte, ikdyž vlastně jo, ale jen podle kočáru :grinning:
23. říj 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzí jéé, to budeš úplně nová, foto foto :wink:
23. říj 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi..to chce fotečku budeš určitě pěknoučká i s tmavýma vláskama:slight_smile:
to já ted přemýšlím jestli jsem udělala dobře že jsem vlasy nechala narust..tak nějak nevím co s nima pořád
23. říj 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale nevím nevím jestli jsem neudělala chybu
23. říj 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se musím jít chystat do školky..vubec se mi teda nechce...
malá je divoch..myslím že si brzo opravdu vyjde sama....ted mě vypíná pořád počítač tak ji hlídám :grinning: :grinning:
23. říj 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli - díky za info, aspoň vím kam až ten můj chlap s kočárkem chodí :wink: V úterý bych na srazík už ráda dorazila, malá bude mít skoro 6 týdnů. To to letí.

Zuzi - těším se až tě uvidím. Budeš jak nová :slight_smile:

Romi - já na dlouhé vlasy nedám dopustit, je to nejsnadnější údržba - dám vlasy do copu nebo do skřipce a je hotovo. :wink:
23. říj 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Švagrová už vozí a já jdu žehlit. Původně jsem chtěla jít dělat bunci trunci, ale raději mrknu na detektivku a vyžehlím u toho pár bodyček a dupaček a když už budu v tom tak i pár dospěláckých hadříků :grinning: :grinning: Manžel si už stěžuje, že nemá žádný trička :wink:
23. říj 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už jsem hodila fotečku do alba...no možná se mi to i bude líbit nakonec :wink:
vyrážíme s Onďulkou na procházku, tak zatím paaa

Jo, Edi, pěkný žehlení :slight_smile:
23. říj 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzí super, moc Ti to sluší. Je to o zvyku, bylas zvyklá na dlouhé, tak si teď připadáš divně viď. Ale fakt je to moc pěkný.
23. říj 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuziii je to krásný..jen teda máš to vyfoukaný..to taky nemám ráda počkej až ti to slehne a učeš se jen rukama..to bude l+ěpší uvidíš..jinak moc pěkný:slight_smile:chválím :wink:
23. říj 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, sestřih ti moc schvaluju, je to super. Já se taky bála změny a jsem ráda že mi to sestra zkrátila. :wink: Už si vaříš kafíčko v novém presovači? :slight_smile: Dnes jsme byly v parku, bylo tam nádherně

JOnusko, co zumba? Vzdala jsi to? Včera jsem tam byla a přapadala jsem si jako poprvé :frowning2: , no hrůza. Bala jsem jaksi unavená

Marti přidáš se k nám na zumbu?
23. říj 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek