• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Zuzi taky se mi to líbí!!
A nejvíc se mi líbí fotečka Ondráška při "plavání". Už se těším až tak budeme trénovat s Editkou, vodu miluje a nejraději by se koupala pořád.
23. říj 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
edith..j to je paráda jen sepnu ajdu..ale tak bych chtěla něco šmrncovního :wink: ale co... :grinning:
laurito..nevzdala příští týden jdu nemám ted hlídání.... :angry:
23. říj 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

tak mi před chvíli zavesli malou k babičce na noc.....a dnes jsem fakt ráda,pač co se vzbudila po obede tak hysterák za hysterákem....jak doma,tak venku,desný...nedalo se sní na ničem domluvit....takže si budu léčit nervy....a škrábe me i v krku a i tátu,tak si uvaříme horký nápoj paralen a zalezeme pod peřinkua a budeme se tulit :wink:
23. říj 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
laurito a kdy chodíš? chtela bych to zkusit a v uterý dopo cvičím u dadli...byla jsem sice jednou ale půjdu zase....

Zuzík..moc krásnýýýýýýýý..jsi kočena...máš šmrnc...je to jen o zvyku... :wink:
23. říj 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
já dnes malé koupila homeopatika na rýmu..pač se ji to furt vrací a nechci ATB..tak zkusíme tohle.....a lezou ji ten špičák..takže desný....
23. říj 2009 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky díky moc za pochvalu. Jsem zvědavá co řekne taťka až večer příijde domů.
Presovač ještě nemám, bude to až k narozkám příští týden. Jinak byych vás přece už pozvala néé? :wink:
23. říj 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

já měla včera v 10 večer migrénu jak hrom zvracela jsem a byla jsem ráda že jsem se doplazila do lůžka :frowning2: dnes už dobrý akorát jěště nic moc nejím at se mně nevrátí ta sr.... :grinning:

Zuzi si kočka chtělo to hodně odvahy si fiknout takovej kus vlasů :grinning: to já nemám vždycky chcu něco novýho a nakonec zkončím u konečků :slight_smile:

Oli můžeš mi prosím poslat na maila taky nějakej ten jídelníček???????musím ze sebou něco udělat :angry: :angry:

zatim pa dočtu večer
23. říj 2009 v 18:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak to vypadá se srazíkem příští týden? Ráda bych už konečně došla :slight_smile:
23. říj 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak v té Olomouci jsem byla úplně zbytečně, ještě vydržím kontrolu u Zbořilky a pak se prý jezdí na kontroly do porodnice a pak huráááá rychle od ní pryč, větší pipinu jsem nezažila. Chtěla bych chodit radějí k doktorce, ale když žádnou nenajdu tak zkusím jestli mě vezme Balák. Nějaká je prý na tom Karlově, ale nevím jméno, nechodíte tam některá?
23. říj 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
petulo..já chodím do vrahovic do op..k homzové a myslím že ještě bere..zrovna od zbořilky má hodně pacientek i mě :grinning:
je to dr.z olmika..ale ted tu bude ordinovat celý týden.jestli chceš písnu ti čisílko:slight_smile:
23. říj 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak marti pěkně si užijte s tátou tuli, tuli a hlavně ať vyženete to škrábání z krku :slight_smile: :slight_smile: , teď je to v tomto počasí asi běžné, musíš mi pak písnout ty homeopatika na rýmu, mikulášková mi tehdy napsala spray do nosu-taky homeop., docela dobrý, jen nesmí mít dítko v nose nějakého bacila,pokud ano a je ho tam hodně tak většinou dávají ty kapečky pamycon

dadli dnes byla na chvilinku za mnou, tak snad do prahy zítra vyrazí a užijí si to :slight_smile:

zuzi účes ti sedí, jen to byl na mě trošku nezvyk vidět tě na hnědo a s krátkýma vlasama, ale chválím za radikální změnu , co na to tatínek a Ondrášek??určitě pochvala na 1shvězdičkou

petulo tak zkus baláka,na karlově neznám tu paní doktorku
23. říj 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tk mě dneska brzo vyhnai z postele...takovej šok.... :grinning: :grinning: normál vstáváme až o pul8..
jdeme dneska na oslavu 50tin do kostelce na pramen.ještě jsem tam nebyla co je ta přístavba tak jsem zvědavá :wink:
24. říj 2009 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Joonuško jsme na tom dnes podobně malá vstávala po půl 7 a táta má tu výhodu že kdykoli usne.Pojedeme dopoledne před spaním ke kamarádce a odpoledne jeslti mi to počasí dovolí tak vyrazím ven.

Martulko jak ti je?Doufám že líp.Táta nám dal dnes košem chce zateplovat pokojík tak kdyby jsi na tom byla podibně tak napis neco vymyslíme
24. říj 2009 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na Karlove je gynda,chodila jsem tam,to jméno si kruci nevzpomenu ale odešla jsem od ní,byla jsem nespokojená,človek aby se léčil sám.....a ješte aby jsi ji řekla co ti má udelat......takže jsem odešla do OP k Rehulkovi a ted se přestehoval do Hané tak to mám konečne blízko...

táta za chvíli pojede pro beruško....je mi smutno po ní a jedme na chalupu...vůbec se mi nechce a na 16 hodinu jsme pozvání k tem Polarisum na oslavu Jiříčka ki 1 roku..... :wink:

Je mi líp,uvařím si zase horký nápoj...včera jsem vypila 2,táta taky.....zahřáli se pod peřinou :grinning: a šli chrupkat....

to počasí je fakt hnus...

Koupila jsem homeopatika ALLIUM CEPA 9CH- 5 gtranulí/4 denně...ale je toho více na rýmu..pošlu odkaz...
24. říj 2009 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak je všechnz pozdravuj to bude super na oslavě deticky si pohrají
To počasí je hnus jsem yvědavá co budu dělat naaši jak na potvoru jely na narozeniny do Prahy kdyby bylo aspoin venku hezky šly by jsme na kačeny na kafe a uteklo by to ach jo
24. říj 2009 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk,
tak dnes jsem se fakt nevyspala. Jajda byl vzhůru snad co půl hodiny, nakonec spal s náma a stejně se pořád budil a kňučel. Vstával v sedm :frowning2: a to měl večer chamomillu na zuby. Nicméně jsem zjistila, že kromě stoličky mu rostou ještě dva špičáky. Uáááá. No budu si muset kuličky nechat rozpustit dopředu a až to na něj přijde v noci, tak mu je dát i v noci.
Já dnes hodlám odpočívat, akorát je třeba zrejt a vyplejt záhonky, tak budu muset nějak nenápadně naznačit manžovi, že to chce vlastně udělat on :grinning:
jo a mám taky rýmu a normálně mi natekl ukazováček a bolí jak svińa. Vůbec nevím proč, bo jsem se nebouchla nic....tož čekám co se z toho vyvrbí.
24. říj 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jonousku to bys byla hodná, o ní jsem slyšela že je dobrá,ale nechtělo se mi jezdit do OL, je to z ruky tak mi ho kdyžtak písni do schránky. Počkej a to bude teďka mít ordinaci v PV nastálo nebo jen na určitou dobu?
24. říj 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, večer dočtu a pisnu ,ale teď bych potřebovala číslo na nějakého spolehlivého opraváře na myčku.sím sím
24. říj 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

tak malá usla u babičky po 8 hodine,vzbudila se na mlíčko o půl 1 a chrupkala do 7...takže paráda...spí tam jako doma...nemají s ní žádný problém....příští pátek ji chtejí zase.... :wink:

dnes jsme byly na chalupe a na 16 hod.jsme jeli do PV na oslavy 1 roku Jiříčka...malá byla hodná,spokojená....a ted už chrupka...uplne odpadla....táta venčí hafana a já čučíjm na bobule....moc se mi ten film líbí ale vypila jsem dost vína na oslavě tak se mi ten obraz trochu rozbíhá :grinning:

Oli,tak Jája vám dává opravdu zabrat...Klárka je číslo,no alespon že ty noci jsou o.k...i když nekdy je to taky hruza....lezou ji ted stoličky,takže zase nechce jíst....a furt má ruku v puse a je protiva...musíme to vydržet..ješte 7 zoubku...ach jooo...je to trápení jak pro nás tak i pro mě....
24. říj 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk,
holky tak jsme dali Jajdu do velké postele. V poho usnul odpoledne a i teďka, akorát tam teda jsem s ním než usne, ale do 15 min spinká. Takže super. Jsem zvědavá na noc, i když ta se bude odvjítet od zubů nejspíš. Jo a ty špičáky má nateklý tři, brouček můj...
Marti Klárka je šikulka, tak to budete mít fajn, takhle volné pátky
24. říj 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moje mamka tvrdí, že až malou začneme krmit něčim jiným než mateřským mlékam tak u nich může hned spát. Jsem zvědavá, ráda bych najela na UM v půl roce a pak ji hned dám k babičce a budu netrpělivě čekat jak bude v noci řvát a naši z toho budou na mrtvici a ponesou mi ji domů. Ještě, že bydlime v jednom baráku :grinning: :grinning:

Je fakt, že jedna noc v týdnu kdy je dítko jinde určitě dost pomůže, hlavně v utužování manželství :wink:

Dnes jdeme dělat pokus. Moje 7letá neteř mě pořád ukecává ať ji v noci Editku přivedu jakmile začne brečet a bude potřebovat přebalit, takže dnes to udělám. Jsem zvědavá jak ji budu v 22hod budit a bude mít každé oko jinde. Za tu srandu to stojí :grinning: :grinning:
24. říj 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak dočteno :slight_smile:

Oli no Jája taj divočí v noci ze zoubkama no jj ještě že ta naše opička psí celou noc :slight_smile: zuby nezuby.

Tak včera v ikea no super odreagování a taky těch peněz co jsme tam nechali táta říkal že bude mít se mnou holí konto ,ale to se snad za ty leta co jsme spolu nestalo :grinning: :grinning:
Ježíšek už koupil žehlící prkno a kvanta svíček na tom teda mega ujíždím :sweat_smile: a taky misku a holkám drobnosti no a vedle v chicoo jsem koupila Kristýnce plavky páč ty co měla zničila v chorvatsku :confused: .pak jsme se přesunuli do tesca a tam jsme koupily porcelánové nádobíčko hello kitty :slight_smile: za 199,- nádherný a spoustu jiného no mazec :dizzy_face: .Já mám pocit že když vylezu do nějakého většího obchodu že se mi snad všechno hodí :sweat_smile: :grinning: :grinning:

Kájinka dělá pokroky z plínkou dneska odpol. začala že bude dělat čůůůůůů tak jsem donesla noční a vyčůrala se.Všichni jsme ji pochválili a zatleskali a ona že pinu nechce tak jsem ji dala kalhotky a ona za chvilu zase čůůůůů tak jsme zase opakovali akci nočník a zadařilo se a pak ještě jednou před koupáním si řekla šikula.Myslím že zítra už nebude tak aktivní já vždycky raduju a pak druhej den nestačím převlíkat všechno je v kalhotkách :wink: :sweat_smile: :grinning:

Jo a už znám bodynku nebo bonynku potkaliá jsme se u Romči mala je krásná a ty řasy no kočena (po mamince) :grinning: :grinning: :grinning:
24. říj 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy super s tím čuráním, je to šikulka. A nákupy... no úplně vidím sebe :grinning: :grinning:

Edi ty jo, tak to se zítra těšíme na popis noční akce :grinning: :grinning: :grinning:
24. říj 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Edi jj tak to musíš popsat jak to bude probíhat :grinning:
24. říj 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli tak to jsem zvedavá na noc v posteli...uvidíš pak aji po zoubkách...bude me to zajímat...chteli jsme ji koupit pod stromek už velkou postel ale nedovdeu si to představi,pač sebou mlátí a převrací se,takže mám strach že vypadne a zase nechci abyc v noci slezla a přišla za náme...no uvidíme....třeba to bude v pohodě... :wink:
24. říj 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy já muž musím taky vyrazit na nákupy,mám to sepsaný co pro malou....pak ješte od švagra 2 detičky a pak uvidíme....řekli jsme si s tchýni že se letos bude kupoivat jen detem..pač je toho moc.....tak uvídme....
24. říj 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Edoth..máš to dobře naplánovaný... :grinning: malá jak kojím je hrozná v noci nikoho krom mě nechce tak uvidíš...
petulo..j bude tady na stálo..má zpravenou ordinaci a prý i nějaký lepší uz:slight_smile:
bude ordinovat každej den dokonce i odpoledne... čisílko písnu do SZS :wink:
24. říj 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky prý se přetáčel dnes čas.....uplne mi to vypadlo.....malá se vzbudila ve čtvrt na 8 a vlastne bylo čtvrt na 7..desný a to ješte v noci jsem kní vstávala snad 100 krát,takže jsem K.O..spala bych jak baryn.....ty zuby at už ji vylezou,nebo se zblázním...
25. říj 2009 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!Tak u nás noc proběhla relatívně v pohodě jen to usínání katastrofa.Jak už usínalla sama tak po očkování hrůza včera hodínu brečela kdzž jsmče přišly tak se uklidnila jakmile jsme odcházely zase řev nevím jestli je to po tom očkování nebo jen zkouší opravdu nevím.Pod nosem se ji dělá asi nátka tak nevím z čeho může to být po té hexe?Nebo jeslti se yačala bát tmy a proto má tu hysterii a z toho nátku?
25. říj 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek