• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
ahojky,
Tak co nového? já už mám taky zabalené dárky ,a zítra už budu dodělávat cukroví, a v po naposledy do Ol ,pak vánoční pohodička může začít :grinning: a co jste koupili drobkům mi Kájince hlavní dárek je kačenka která zpívá a tančí a pak jen drobnousti.Kristýnka má hlavní dárek veverku Terku a česecí hlavu a taky spoustu drobností :slight_smile:
20. pro 2008 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti tak držíme pěsti ať jste do štědrého dne a narozeninek fit :wink:

Myslela jsem že do Konice pojedem taky ale nějak mi nebylo dobře a malej pořád plakal tak jsme zůstaly doma.
DENOUŠKU VIDĚLY JSME VÁS V TESCU :dizzy_face: Zrovna jsme valily nakupovat a vy jste si to tam látily do tašek u kasy :grinning: No odjížděla jsem úplně zhnusená už mě do obchoďáku nikdo nedostane.Zbytek nakoupím tady. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Kristy víš že ani nevím co jsme malýmu vše nakoupily?Nakupuju brzo abych se vyhla tomu hnusu v obchodech.No ale jako velký dárek dostane auto domýchavače :grinning: Tatru má a kaminona velkýho dostal od tatínka na narozeniny :slight_smile: no a kostky,nějaký hračky oblečeního má až až no a tu dřevěnou vkládačku tu větší ale to už jsem tu psala.
Už se těším jak na to bude reagovat.Myslím že nejlepší pro něho bude to trhání balícího papíru.No asi mu nebudu dávat šťedrovečerní večeři.Všechny papíry rve do pusy tak aby nebyl přejezenej :grinning: :grinning:
No myslím že to bude pro nás pro všechny zážitek co????
20. pro 2008 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Klárinka soplík vůbec nemá,stále nekašle...v noci poplakávala i včera přes den byla furt uplakaná....tak fakt jsou to třeba zoubky..jelikož je i bez teplotky.....i když v noci se mi zdálo že hůře polyká..no ono to jak naschvál může být vše dohromady....zuby i krček trochu chycenej....ale minule když měla zánět nosohltanu tak soplila a kašlala týden a ted nic...Od rána si hraje a zbaštila jogurtek a vypila i mlíčko..dala jsem ji to do jiné flašky,,jak z ní pije čaj..stím pitkem a pila to..ale flašku na mlíko nehce..tak možná to bylo tím,když to nechtěla.....
Začla jsem kupovat jogurtík safari..je to taky s probiotickou kulturou jak aktivie,ale tu mi nechce,tak ted kupuje jen tyto..je to vanilkový,jahodový a banánový...tak jsem ráda..že j to chutná..lipínek atd..už nedávám...

Jinak grntuju...má přijet návštěva odpoledne....musím udělat i nějaké hubky a pustíme se do cukroví :grinning: ,tatka se dočkal :grinning: :grinning:

A co ohnostroj holky?Potkaly jste se tam?
21. pro 2008 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak potkat se na ohňostroji bylo prakticky nemožný :stuck_out_tongue_closed_eyes:. My jsme to nakonec provedli tak, že před ohňostrojem jsme byli na svařáčku v zelenině naproti autobusáku (to má právě ten kámoš, co měl vloni stánek se svařákem vedle té lékárny, no letos se na to vyprdl), pak jsme šli na světýlka (stáli jsme na silnici mezi kašnou a Opálem .... nebo Tipsportem či jak se to tam teď jmenuje, takže jsme měli krásně ve výhledu strom :grinning:), pak opět na svařáček, pak chvíli zpátky na náměstí na Kreyny a nakonec jsme zaparkovali v Rybárně na plumlovák :grinning:. Míša byla u našich, takže v pohodě.
Jinak musím říct, že už téměř nekašle, jen ráno má trochu knedlík v krku, tak jí ještě dávám mucosolvan, aby se jí to trochu uvolnilo, ale snad už to bude Ok :slight_smile:
Marti, a vám držím palce, ať jste taky brzo, hlavně na Vánoce, v pořádku :dizzy_face:
21. pro 2008 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, tak v Konici jsme byli už od 15:50 , Spálenej byl super. Mám pocit , že jsem viděla Denouška a celou dobu jsem chtěla do ní drbnout a pořád jsem váhala :grinning: , pak jsem to udělala a ona to Denoušek nebyl :grinning: :grinning: , ale slečna to vzala v pohodě, ale vím že jsem drbla do špatné, do podobné. Denošku, měla jsi šedou čepici ?? nebo neparkovala jsi u obchodáku , hned první auto z náměstí ??? celou dobu jsem měla pocit , že to jsi ty, ale pak jsem drbla do nesprávné :grinning: :grinning: :grinning: Vyrobíme si nějaké oznaky modrého koníka a dáme si je na bundu / v zimě na čepici/ :grinning: :grinning:
¨
jinak ohňostroj hrůůůza, začal o 20min. později, já byla zmrzlá jak h.... a prcek měl děs v očích, neplakal, ale měl šok, tak jsem po minutě vběhla do nějakého otevřeného vchodu a tam jsme to přečkali, už nikdy víc, byla to blbost !! určitě nedoporučuju !!!
21. pro 2008 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj..

abi a nemavnes na nas :frowning2:
sme byli v tescu i dnes hruuzaaa bleee...

dadli jeeee :sweat_smile: :grinning: tak to je dobryyy...my jsme nebyli autem byli jsme vlakem a mela jsem santa clausovou cepici :grinning:

ale jako ohnostroj FAkT bozi!!!!nic hezcihojsem nevidela proste uzasny!!!!!
nejlepsi bylo jak se ten jakoby ,,vodopad,, z obchodaku co...no to bylo uzasny....
21. pro 2008 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deny, ty jsi viděla ten konickej ohňostroj poprvý, co? :grinning: :sunglasses: :grinning:
Vodopád z obchoďáku je totiž u Xtej rok .... no, a ani mi nepřipadal celej ohňostroj tak hezkej jak v některých minulých letech.
No, ale věřím tomu, že kdo není zhýčkanej těma předchozíma rokama, že se mu to líbilo. Špatnej samozřejmě nebyl, líbil se mi, ale zdá se mi, že třeba tak tři roky zpátky se jim povedl víc :slight_smile:
Jsem ráda, že jsme tam Míšu neměli, vloni jsme ji nechali u našich, letos taktéž, příští rok už snad bude mít věk na to, aby šla s náma.
No, a o dvacet minut později to začíná taky už klasicky ... nepamatuju si, že by někdy začali na čas :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Můj drahej spolužák ze ZŠ, teď slavnej manžel Báry, měl keců milion a samozřejmě o ničem .... stejně jako dopoledne :angry:. Pak to nemá začít později, že .... a to je tak každej rok (upozornění pro ty, kteří se chystají navštívit tuhle akci ještě v příštích letech :grinning:) :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. pro 2008 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jakej slavnej manzel bary to nechapu...no je pravda ze me se to libilo a na nejakym ohnostroji uz jsem tam byla zpivala tam basikova myslim rock in konice no....ale to se s tim nedalo srovnat...ale ten vodopad...to sem fakt jeste nevidela...uzasny ... :dizzy_face:
21. pro 2008 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak, jak vidím, účast v Konici byla docela velká , ohňostroj asi taky dobrý ,dadli však psala nikdy více, ale to asi kvůli Marťáskovi, že z toho měl šok, ještě jsou na tohle malincí a nechápou :slight_smile:

jééé jiji , jak se měl manža na horách, určitě super, teď je všude sněhu a sněhu, mohlo by napadnout i na ty vánoce tady, ať to má tu správnou atmosféru :slight_smile: :slight_smile:

psali jste o polštářích , co mají děti pod hlavou, malý má polštářek , ale takový tenký a co se týká oblíkání doma, máme tu 22stupňů a dávám mu nátělníček a tenké tričko s dlouhým rukávkem , ponožky a tepláky, máme v kuchyni a chodbě plovoučku a on si vezme někdy knížečku a lehne si a čučí na obrázky na té plovoučce a je to docela studený, tak dávám i ten nátělníček :wink:

kristyan malému Ježíšek nadělí knížečky, pak slonečka s kostkama , autíčka a pak takového hrocha, který zpívá a plave ve vaně, těším se, co na to všechno bude říkat a jak bude čučet na ty světýlka až rožneme stromeček a asi taky bude nadšený z trhání papíru, to se mu líbí, stejně jako Chosínkovi :grinning: :grinning:

teda dadli, já měla dost po tom jednom svařáku a vy jste s Leou dali ještě jedno kolečko, tak hlavně, že tě Martínek dovezl domů v pořádku :grinning: :grinning:

jdu si lehnout, krásnou dobrou noc a hezké sny a vy andílci naši pěkně spinkejte, pa
21. pro 2008 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,tak malá včera papala všecko jak normálně..a řádila už jako vždy...vydržela do půl 10. a chrupkala do čtvrtna 8 dnes...šikulka..skoro jsem o ni nevěděla,jen jednu jsem k ní vstala dát ji čajíček...Už v noci 4 noc nepapáme..jsem moc ráda...
Takže jsem ráda že malá je snad o.k...nevím co to bylo..uvidíme.... :grinning:
22. pro 2008 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky ....
deny, tak to byl asi ohňostroj v létě, ne? Ten není tak dobrej, ale vánoční se vyvedou tradičně :wink:
No, slavnej manžel Báry ... jak jsem to myslela .... to je ten borec, co se oženil s Bárou Basikovou a čeká s ní miminko. Jí je asi pětačtyřicet, on je ještě o nějakej měsíc mladší než já (myslím mu teď v prosinci bylo třicet :stuck_out_tongue_closed_eyes:). A slavnej .... je docela nula (teď už teda pro bulvár PRODUCENT) a tím, že to s ní táhl a pak si ji vzal, tak se asi "proslavil". Jinak konzervatoř snad ani nedokončil (netuším, jestli je to jen drb nebo pravda, ale možná bych se přikláněla spíš k tomu druhýmu), když někde hraje, tak je to nějakej štěk (případně ta prdlá reklama na Emco müsli či co to bylo), ale prostě oženil se s Bárou, no :grinning: :grinning:. Já jsem ho teda nemusela moc už na základce, tak se tím ani nijak nechlubím, že je můj spolužák, to byla taková poznámka na okraj. Už tehdy byl hroznej mistr světa, komediant jak hrom .... Dřív se aspoň hlásil, teď ani nepozdraví, HVĚZDA :angry:. Jsem se s ním málem srazila v sobotu ráno na městě a ani bů .... takže tak :rolling_eyes:
22. pro 2008 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verdiku, no manžel se měl asi dobře ... od něj se taky prd dozvím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:. Měli tam dva metry sněhu, takže asi spokojenost. Jen byli na pokoji s jeho ségrou a synovcem a to prý bylo na mrvicu :grinning: :grinning:
Všichni jedeme desátýho ledna do Krkonoš, tak snad tam ten sníh vydrží a vyjde nějak počasí ... pevně doufám :slight_smile:
Marti, je vidět, že malé už začíná být dobře .... tak ať už je čímdál líp :slight_smile:
22. pro 2008 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jiji no to vis slava at je zaslouzena nebo ne proste leze lidem do hlavy to znaaammeee....

tak prave jsem douklizela ssllaaavvvaaa...jeste peru tak zitra zehleni a salat a hotovo..ve str rano chlebicky a pohoda...taky uz se tesim jak malej bude cucet na stromecek..y mame na garnizi a pres pul obyvaka pres 2 steny natazeny svetylka a ty se mu sttrasne libi :grinning:

tak jeste jednou preju vsem krasne proszití váočnich svatku a silvestra si tak poradne uzijte ... :dizzy_face:
22. pro 2008 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tož devcata kde to vazne co...prdite na to....uklizite co..

by me zajimalo jak se asi ma megge :confused:
22. pro 2008 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky tak my se máme skvěle, byli jsme v Praze a zatím tam nemáme net, tak jsem nemohla napsat...ted budeme až do nového roku tady v PV...a pak frčíme domůůů :grinning:

Jinak jsme zatím všichni zdraví a doufám, že to tak i zůstane...

Přeji všem krásné Vánoce, bohatého Ježíška a štastnej novej rok :grinning: ....

Jak budeme mít v Praze net tak se určitě ozvu jestli teda můžu, když už sem vlastně nebudu patřit :wink:
22. pro 2008 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no megeee...zrovinka sem na tebe myslela a fakt ze sem si rikala ze te tim treba privolam!!!
a to ani nerikej ze sem nebudes patrit páč ty uz sem patris a smitec!!!
tak jak vidim tak se ti v praglu libi co...to je fajn..jak mate velky byt??a mas tam vytah??tak z tebe bude prazanda jo no teeeddaaa :dizzy_face:
22. pro 2008 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jiji, zrovna jsem si říkala, jakej sympatoš, co uváděl v Konici , ale viděla jsem ho poprvé a ani nevěděla, že je to ten Báárin - mě se líbil :wink:

ohňostroj byl hezkej, psala jsem že děsnej, kvůli hluku a malýmu, jsem krááá... že jsem ho tam brala, měl fakt hroznej výraz v obličeji, ještě že jsme se schovali do toho vchodu

SOS - přes noc mi šíleně zatvrdlo prso, bolí to jako čert, nejde to rozmasírovat, nahřát, odsát, ani malej s tím nehne, není to asi ani zánět, nemám teplotu, nevím co s tím, dávám tvaroh a nic, snad je to i horší, nemáte nějakou "babskou radu???
22. pro 2008 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky megee,zdravíme pražandu..a to víš že musíš písnout jak budeš mít internet v praze...patříš už jednou mezi nás...

Já ted dobalila poslední dárky a dožehlila a půjdu hajat za miláčkama...klárinka chrní od 9 a tatka šel před chvíli,vstáva v 5,jede pro kamoše do Vídně na letiště...

jinak Klárinka je zatím uplně O.K...jupíííí...

Dadlina:to vůbec nevím to ti neporadím,ale myslím si že to není moc dobře když už je to ztvrdlé a nejde to rozmasírovat atd...na toto mě varovali když jsem porodila atd..tak nevím..nekojila jsem,ale určo ti někdo poradí...

A jinak holky všem přejeme s Klárinkou krásný a veselý Vánoce,bohatýho ježíška..hodně zdravíčka pro Vaše mimoušky a celou rodinku a štastnej Novej rok!!!!!!!!!!
22. pro 2008 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak poctivě dočteno :slight_smile:
Já už mám skoro dodělaný cukroví ještě poliju išelský a nakrájím punčový řez a hotovo vrhnu se na ůklid :unamused: .Kájinka se polepšila ve spaní spinká celou noc od 19 h do 7 ráno . :slight_smile: :slight_smile: .Včera jsem byla v makru koupit tátovi poslední dárek no masakr těch lidí a všichni zmatení a zbrklí chodijou vrážejí jazdí hlava nehlava :frowning2:
jiji P. Poláka znám měli jsme ve stejné bitovce známí v Konici ve vodárenské bitovce u školy byl to obyč. kluk no a ted když ho výdím v televizi nebo někde v novinách tak se musím smát jak se zviditelňje díky Basikové .
Marti na rýmu jsem ted koupila Kájince OLINT do zásuvky ten inhalátor stálo to kolem 200 a je u toho 5 náplní je na keždej den jedna a náhhraní stojí kolem 100 to se dá protože když pak deš do lékárny a koupíš něco na kašel a nějaký kapky tak je to taky na týden a stojí to taky 100.je to příjemná mentolová vůně jsem s tím spokojená.

Jo jen tak pro zajímavost holky mi ještě nechodíme a ted co je z nem. doma tak nechce chodit ani za ruky takže zase jsme pozadu zuby poslední a chodit budeme asi až na jaře :grinning: .Kristýnka sama udělala první krůčky ve 14ti měsících taže máme ještě čas :wink:
dneska nespíme od 4,45 měla hlad tak jsme vstali a dala jsem jí rohlík a ta ho slupla jako kdyby nedostala 3 dny najíst :grinning: a pak to zajedla ještě piškotkama.otesánek pořád jí :slight_smile:
teď taky dělá pořádek v CD to by měl tatínek radost kdyby to vyděl :sweat_smile:
tak pa pa
23. pro 2008 v 06:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nazdárek,
Kristy jak miminko onemocní tak se vývoj posune o něco zpět.někde jsem to četla u nás se to taky potvrdilo.

Megee jak se můžeš ptát.Ty musíš písnout jak žijete.

Marti to j dobře že je malinká ok :wink:

Tak přejem všem krásné vánoce a rodičům naloženého silvestra :grinning: a do nového roku všem hodně zdravíčka,šťestíčka,lásky a mimísci ať rostou jen pro radost. :slight_smile: :slight_smile:
23. pro 2008 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

Marti super, že Klárince je dobře.
Kristy nesmutni s tím chozením, ještě se naběhá :wink: Nakonec měla nemocnice i pozitivum, že Kájinka spinká celou. noc Asi to fakt byla "závislost" na prsenku to nespaní viď.
Megee samozřejmě písni kdykoli,b udeme rádi.

Holky také přejeme krásné vánoce a v novém roce hlavně zdravíčko všem, štěstíčko, lásku a pohodu a dobrou náladu.
23. pro 2008 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak jsem vás dočetla.Jen Vám chci popřát příjemné vánoce a šťastný nový rok,hodně zdravíčka pro všechny,lásky a štěstíčka.A užijte si silvestra :wink: .
23. pro 2008 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky..stále se to mění..beruška je sice bez teplot,ale začla dnes kašlat..tak jsem nasadila hedelix a bude určo líp...táta jel pro pizzu tak se těším...večer jak berušk ausne odzobíme ten náš malý stromeček..snad nám aspon zítra vydrží :grinning:
23. pro 2008 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak mi zdobíme letos poprvé ,až zítra večer jak půjdou holky do vany tak to rachlovka nazdobím a dáme dárky a zamkneme obívák.Vždycky jsme ho zdobyli den dopředu ,ale mě se to zdá ošizený mi jako děti jsme taky vyděli stromček poprvé až po večeři a z dárkama a už kvůli Kájince to bude lepší on by taky do večera nemusel přežít :sweat_smile: že.
tak konečně mám napečeno uklizeno a zítra zelňačka a hned ráno udělám chlebíčky a budu pokukovat na pohádky mám tu atmosféru hrozně ráda zapalím svíčku no pahodička :slight_smile:

Holky tak všem Vám a vašim miláčkům přeji z celého srdce ať ty svátky prožijete v klidu a v pohodě hlavně ve zdraví :slight_smile: Iva+K+K
23. pro 2008 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jsem byla zvyklá z domu zdobit až na štedrý den ráno s tatkou vždycky....ale jelikož jedeme hned dopo k petovým rodičům zavýst ježíška a po obědě k mým rodičům..tak je to lepší když to udeláme dnes....malá je v postýlce a zase tam řádí.....vždycky ja usne,to je poloha..chtělo by to natočit... :grinning:
23. pro 2008 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to Kájinka už spí a ted už spinká celou noc konečně jsem se dočkala ale nechci to zakřiknout nebo zase bude budat v noci :unamused:
23. pro 2008 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beruška usnula po 9 a crněla do půl 7,někdy spí taky celou noc,že oni nevím a z toho kní musím vstát 2 za noc....ale už je to lepší..dám ji čajíček jen..mlíko už jsme naštestí taky odbouraly.

Malá uviděla dnes svůj první stromeček a letela k nemu,štatná jako blecha,smála se,tleskala a furt u něj stojí...Tak se ji líbí :grinning:
24. pro 2008 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti přejeme Klárince vše nejlepší k narozeninkám.Sice dopředu,ale nevím jestli se tu zítra ukážu.Tak si to užívejte :dizzy_face:

Denoušku Vojtíškovi jsme už příly ale tak vše nejlepší.
Ať děťátka dělají rodičům jen samou radost.
24. pro 2008 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na bílém obláčku, andílek maličký, prstíčky rozsvítí sněhové hvězdičky.Jednu vám posílá i s přáním od srdce ať s láskou prožijete letošní Vánoce.

Krásné Vánoce , hodně zdraví, lásky, štěstí a spoustu splněných přání a snů v novém roce přeje Ilona s Adánkem

Klárince vše nejlepší a pusenku od Adámka, pa :slight_smile: :slight_smile:
24. pro 2008 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
A my musíme popřát Vojtíškovi k dnešním 1 narozeninám..hodně zdravíčka,maminka at s tatkou poslouchají...a at si tu oslavu Vojtíšek užije..

a jinak Abinko a Verdíku děkujeme za příníčka,Klárince jsem to vyřídila :grinning: :grinning: ,říkala že děkuje....ted tu řádí s kočárkem..vozí si v nem čajík místo panenky :grinning:

Tak krásnej zbytek večera...pa pa
24. pro 2008 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek