• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
ahojky,
Petí jej, tak u vás taky zlobení se spinkáním. To bude zas dobrý za pár dní, oni maj občas takové období Ti broučci naši...co to je nátka? (původem Středočech toto slovo neznám :sweat_smile: )

Marti u nás noc v poho, krásně spinkal ve velké posteli, asi dvakrát jsem šla k němu, pr jsem slyšela jak se převaluje,a le nebrečel nic, ale jsem se bála aby nespadl, tak jsem ho šla radši zkouknout. Mlíčko měl až v půl sedmé(šesté) a pak vstával v osm(sedm). Tak buď zuby daly na chvíli pokoj nebo byl tak nadšenej, že se může rozvalovat ve velké posteli... :slight_smile:
Pusu Klárince, ať jí zubánky moc nezlobí a ty si s ní dej odpo dvacet :wink:

holky co budete vařit?
25. říj 2009 v 09:05  • Odpověz  • To se mi líbí
marti.....tak já nespala vubec..malá pořád mrčela ani nevím kolikrát..tomáš byl vzhuru snad pokaždý po ní..a honzík taky aspon 3krát.
mám ted takovou zlost na vše a na všechny..tohle dlouho nevydržím...jinak malá mi nespala už od pul roku..minimálně 3krátb je vzhuru....a tomáš?děs..ten se vzbudí taky aspon jednou..sMOZŘEJMĚ V JINOU DOBU NEŽ MALÁ...se mě to přeplo.no jsem ko dneska :frowning2: :frowning2: :frowning2: uplně jsem brečela už...mazec
oli nátka je opar
25. říj 2009 v 09:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Oli jak píšee jonuška je to opar :slight_smile:
25. říj 2009 v 10:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Vůbec nevímjak na ni jestli ji uspat neodcházet než usne ale to zase udělám krok zpět už jsem byla ráda že usíná sama a zase bože nějaké manuály k dětem by měli dávat
25. říj 2009 v 10:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo a k vaření mám navařeno ze včera to byl květák a dnes bude pečené kuře a br kaše
Jelikož musím uklidit tak vařím jeden den a druhej uklízím
25. říj 2009 v 10:17  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte,
3měsíce se s tatkou těšíme na víkend v Praze a na oslavu a nakonec jsme jeli jen na otočku, dopo tam a odpo zpět. jen jsme popřáli . strašně mě to mrzí, hrooozně jsem se těšila, ale to tak je, to je zákon .....

Martinek se rozkašlal, od pátku kašle celkem dost, v noci stále zvracel. napřed měl chraptivej kašel, a asi knedlík v krku , nemohl polykat, pak krásně vykašlával a dnes má hrozně dusivej, navalovací, a navíc má 38,7 teplotu. takže kašle od čtvrtka a takhle se to zhoršilo, zítra půjdeme k dr. ale určitě nám dá ATB , ale já nechci sakra.

nevím co mu dávat, dávám hedelix, pak i tussin, na noc homeop. na zklidnění, od včera dávám nurofen ale je to stejný. navíc nechce moc jíst, uvařila jsem kýbl silného hověz. vývaru a ani tuk, občas do něho nacpu pár kukuř. piškotů

co ještě můžu zkusit??? babo raď!!!
25. říj 2009 ve 14:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Ach jo Daši to je vždycky jak na potvoru.No třeba to nějak bez ATB ustojíte ale nevím nevím at to není ještě horší.Chudák Martínek a ty taky nevyspaná nervy k tomu ach jo to náš čeká v zimě rýma kašel atd.
Tak na vá budeme myslet a dej vědět jak jste u dr dopadly.
Já jsem zvědavá na dnešní usínání snad nebude zase hodinu plakat
25. říj 2009 v 16:10  • Odpověz  • To se mi líbí
jonusko, nooo taky dobrý , pěkně ti dávají zabrat, a navíc jsi na ně sama, jsi borec, já bych to nezvládla.

malej spal dnes už 3x jak má teplotku, ale kašle jak sfina, to je mazec, to bude noc, už ted mě to děsí, jak nemůže dýchat a kašle až se navaluje.

Peti, návod na dítě, no super, sem se zasmála, to by bylo fajn, ono pár návodů je ale nefungují na děti :grinning:

Marti vy taky toho nenaspíte. ach jo, to je pořád nějaký trápení, já to tak nesnáším
25. říj 2009 v 17:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Tukám tukám na co můžu trochu plakala ale nakonec to vzdala.
Jak jste se měly o víkendu holky?Dnes bylo nádherně byly jsme s tátou v parku za kačenkama byly hladové jako hrom.
Marti když slyším co nás asi čeká se zuama nic moc ach jo
Dáši budu na tebe moc myslet kéž by to k nečemu bylo.
25. říj 2009 v 19:50  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky všem :slight_smile:
Tak mi jsme dneska slavili tátův svátek a už se všichni rozprchli mám uklizeno děti uloženy manželské povinosti splněny :grinning: jsem super výkonná :grinning: :grinning: :grinning:

Mi měli dneska na oběd kačenu ze zelím a vývar polívku.

odpoledne bylo krásně ůplně mi bylo líto že jsme slavili a že nemůžem ven.

Já Romču taky obdivuju já když mám jednou za měsíc vstát v noci ke Kájince tak to týden dospávám :wink: :sweat_smile:

Dáši, ten kašel to je síla to je vždycky tak když se někam těšíme tak děti nám dokonale změní plán. :unamused:

ceho, mi květák budeme mít ve střředu :wink:
25. říj 2009 v 19:55  • Odpověz  • To se mi líbí
díky Peti, malej už spinká, ted byl bez teploty tak jsem mu nurofen nedala, ale asi jsem měla. Ted slyším jak pěkně kašle ze spaní. jdu tam
25. říj 2009 v 19:58  • Odpověz  • To se mi líbí
měl kašlací záchvat, vzala jsem ho a celou mě poblinkal, vše co jsem do něho během hodky dala je venku, i pití, už zase spinká, kašle a blinká ze spaní. nepomáhá nic na uklidnění kašle, vždy nám zabraly homeopatika, ale ted ne. :frowning2:
25. říj 2009 ve 20:03  • Odpověz  • To se mi líbí
jj dáši no aby jste ještě neletěli na pohotovost
:frowning2:
25. říj 2009 ve 20:07  • Odpověz  • To se mi líbí
tady se chrupe ??? :wink:
25. říj 2009 ve 22:03  • Odpověz  • To se mi líbí
dadli u těch našich drobečků si nemůžeme nic plánovat, tak jsme se těšili, že si vyrazíme po neděli na kafčo a s dětmi, že se dlouho neviděli a .........

taky na vás myslíme, ráno asi k doktorovi zajdi, doufám, že neskončíte na pohotovosti ještě v noci, nejhorší pro Martinka asi je, když si lehne a to ho asi nutí pořád kašlat a z toho se hned poblinká, já nevím co dát, s homeopat.na kašel nemám zkušenosti , ráno hned napiš :frowning2: :frowning2: ˇ

jonusko,tak, že ti bylo do pláče ti rozumím, taky bys potřebovala občas děti v týdnu dát k babičce a pořádně vypnout, že???jsi skvělá maminka, zvládáš vše i bez chlapa a s třema dětma!!!!!ale prostě být 24hodin v jednom kole a vstávat v noci každou chvilku, sotva člověk usne je vyčerpávající a náročné a tak se není co divit, že nervy zapracují, zas bude dobře :wink:

peti a nebojí se Nelinka tmy?před tím usínala v pokojíčku pěkně nebo ne, třeba je ještě na spinkání sama v pokojíčku malinká a s vámi v ložnici jí bylo líp a najednou taková změna, do těch dětských hlaviček nevidíme....

my dnes byli u rodičů v opavě, bylo tam sluníčko a azur a nějakých 19stupňů , takže krásně, přijeli jsme domů v 17hodin a už tma, brrr to nemá ráda toto období

kolci a Jaroušek usíná na velké posteli a pak ho dáte do postýlky???nebo spí s vámi celou noc???

Adámek se naučil písničku skákal pes, celou :grinning: :grinning: :grinning: je šikulka, tak teď pořád brouká

holky tak dobrou noc, dadli zvládněte to tu noc, asi bude náročná a dej vědět, držíme palečky , pa
25. říj 2009 ve 22:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, Dáši, obdobné problémy nás potkaly nedávno - kromě spousty léků typu Sirupky, kapky, mořská voda do nosíku se nám osvědčilo malou hodně obléknout, pořád/ně větrat a na spinkání dát hodně pod hlavičku. Taky nám v noci zvracela hleny, někdy až 3x. Jen jsme převlékali ji i postýlku...
Včera jsme s Elly byly plavat ve Vyškově. V posledních lekcích v Chobotničce hrozně pláče, ale tam byla naprosto v pohodě. Takže to není vodou, ale prostředím a asi tím, co se tam děje. Takže vytrváme a budem chodit dál.
Dnes odpo jsme byli u mých rodičů a nádherné počasí - hrabaly jsme listí, sbíraly oříšky - prostě pohodička, sluníčko. Jen tma a zima nás překvapili už okolo páté hodiny :frowning2:.
No nic, už asi všichni chrupkáte, půjdu taky. Nemám teď bohužel přístup k netu každý den (s přesunem nábytku zkolaboval náš počál), takže vás občas dočtu. Pokud bude v úterý srazík, ráda dorazím. paa
25. říj 2009 ve 23:13  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ránko,
Daši myslíme na Martínka, ať je mu brzo líp a posíláme milion pusinek. Brouček malej. Asi bych poradila to co bodinka, bude se mu líp dýchat.

Ilčo Jajda má svoji dospěláckou postel pro jednu osobu :wink: , malou postýlku jsme uklidili už.
A dneska chrupal až do půl sedmé, v noci ani nechtěl mlíčko, juchuuu. a nespadl :slight_smile: tak snad velká postel je lepší fakt.

Já jedu za chvíli k dr. Se sebou, teda s mým prstem. Už je fakt dost nateklý a bolí příšerně, tak jsem zvědavá co mi s tím udělají, vypadá to, že je to od nehtu nebo od záděry nebo tak něco, bo je nateklý ten první článek :cry: :cry: :cry: bojím
26. říj 2009 v 07:10  • Odpověz  • To se mi líbí
jen teďka řeším co s Jajdou, do školky ho bez Klárky dávat nechci,tak čekám na rozumnou hodinu a zavolám kámošce jestli ho pohlídá, přinejhorším bude muset velkej Jára za velitelem....
26. říj 2009 v 07:11  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky..tak dneska spali mužu říct dobře.malá se vzbudila jen dvakrát...ale přestanu kojit.je to pro mě hodně vyčerpávající tak uvidím jak se bude dařit...
krásný den přeju..
Dadli držím pěstičky a t jste rychle fit :confounded: :wink: :slight_smile:
a díky za podporu...
26. říj 2009 v 07:34  • Odpověz  • To se mi líbí
krásné ráno holky. Celej víkend jsem tu nebyla, ale mám dočteno :slight_smile:.
Kristyan: to jsme se potkaly spolu a děkujeme za kompliment :slight_smile:. Ale pokom má Val tak dlouhé natočené řasy fakt nevím :slight_smile:.
Moooc mě mzí, že máte nemocné broučky a ty zoubky taky dokážou potrápit, Val má zatím jen 2, ale už ty mě stály spousty nervů. :grinning:
Jinak včera přítel dělal chůvu a já celý den uklízela, pak jsme se šli projít a já večer v půl deváté (podle letního času půl desáté což je můj čas) padla za vlast :slight_smile:.
26. říj 2009 v 08:53  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte

noc byla uplně bez teploty a bez kašle, ale často se budil, ráno krásně vykašlával,hoodně se to zlepšilo, asi těma vašema pusenkama, tak jsem k dr. nejela, ale ted už od 9h spinká a zase kašle ze spaní a zase se nadavuje, takže nevím, teplotku nemá ani zvýšenou, počkám ještě do zítra, ale doufám že se to lepší.

no a kristýnka zůstala taky ze školy doma, bolí ji v krku a já jak jsem totálně nevyspalá za poslední 4dny, tak se taky o mě cosi pokouší, mám rýmu a v noci jsem měla zimnici, trochu škrábe v krku, no prostě na prd. zlatý létom, at se honem vrátí.

verdiku, adámek je šikulka, měla jsi ho někam přihlásit jako zázračný dítě, on mluví jako 3letý, to u nás jen mamíííí tatííííí a to min . 100 x za minutu, i v noci :grinning: to je hroznýý, takže taky kecá, a vystačí si s pár slovíčkami :grinning:

bodinko, díky za radu,zkusím to. já bych jen potřebovala něco proti dráždění, na zklidnění v noci, aby se vyspal a nedráždilo ho to.
26. říj 2009 v 09:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Dáši je mi tě líto a Martínka taky.Tohle nás ještě nepotkalo a asi bych byla dost vykulená....hlavně bych měšla strach jít spát že se mi udusí jsem hrozná cíta hned bych plašila :slight_smile: Uvidíš co den přinese nebylo by lepší pro tvůj klid aby na něho dr mrkla?Ale zase tolik lidí je nomocných a brát ho do ordinace aby něco nafl ach jo.Kéž by se to přes den zpravilo ale jak vykašlává je to dobře.No držte se!!!Držím pěstičky

Verdíku to je teda šikulka!Jen tak dál....
Jinak s tím spaním nevím včera to proběhlo celekm v pohodě tak nevím.Taky mě to napadlo jestli se tam nebojí ale dny před tím byla v pohodě.Já ji teda od mala žádnou lampičkou nesvítila tak nevím...
26. říj 2009 v 11:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky ,

Dáši no snad to bude lepší posíláme pusinky z Kájinkou :slight_smile:

Dneska máme den D rozhodla jsem se že zrušíme postupně plínečky tak dneska je bez plínky a už byla 4 krát pokakaná a jednou přišla mami bobek :grinning: :sweat_smile: .Tak asi víte jak to probíhá nestíhám ji skoro převlíkat :grinning: :grinning: a pračku zavařím s takovou.

dneska je u nás hnusně mlha hustá jek hrachová polívka :grinning: :grinning: :grinning: a prší. :confounded:
26. říj 2009 v 11:30  • Odpověz  • To se mi líbí
peti, však proto jsem nespala 4dny, pořád lítám k němu, jakmile ho slyším jen trochu jinak dýchat , tak valím, takže taky hysterka , ale vypadá že je lepší, ted spinkal 2hodky a už i papal polífffčičku.

s tím dr. vím že když mu řeknu že máme od čtvrtka kašel a včera byla horečka a kašel se nelepší tak dostanem jisto jistě antibiot. tak já ještě vydržím do zítra, ale myslím že to zvládneme. jen je šíleně umrčenej, ale to se není čemu divit, ale je to děs.

kristyan, my už jsme byli taky asi cca 2 měsíce bez plínky přes den, krásně si říkal, ted už ho to nebaví, tak je taky bez plíny, ale máme počurané min. 5 tepláčků denně, zbytek čurání vychytám, ale neříká si, prdí na to, tak držím palečky at se vám to podaří.
26. říj 2009 v 11:56  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsem zpet od dr, Marta je borec, zvladla hlidat Klarku i s Jajdou. Me rozrizli prst... atd. nebudu to popisovat dal, bo to ble, boli to jak sv... tak budu psat jen kratke prispevky levou.
Ilčo teda Adámek je šikula,
to Jajda umí jen když se houpe na houpačce: houpy koťata a zpiva si to dokola ostatni slova neresi
a kdyz rikam mravenecka, tak jak je pofoukal mu na bolistku, pohladil ho po cele... tak pak rekne HOP a já ten zbytek :grinning: jo a jeste u chnapika zpiva ťap tap :grinning:
26. říj 2009 ve 12:17  • Odpověz  • To se mi líbí
tak dadli bojujte.....my bojejem semtam s rýmečkou...ale je to jaksi už dlouhý... :unamused:

počasí hnus...

dnes jak Jája odešel tak nechce plínku,tak je v kalhotkách,tak zatím nečurala a ted šla hajt tak je s plínečkou....ale zkusíme to už taky..pač si neřekne a na nočníku sedí a nic neudelá,tak bude doma s kalhotkama.....tak vidím že máme holky co delat.... :wink: :wink:

Oli ty jdi hajat,vem si prášiček..bude to bolet moc...au au...ale zítra snad bude líp...já to znám..strhávaly mi i nechty a i to šili..no desný na chirurgii , bolelo pak jak prase nekoli dní..cpala jsem se valetolem....
26. říj 2009 ve 12:24  • Odpověz  • To se mi líbí
holky pomoooc....malá usla a začla kašlat ...ale je to suchý kašel.....co je na suchý kašel?vůbec nevím..znám jen hedelix ale ten je na vykašlávání že?
26. říj 2009 ve 12:32  • Odpověz  • To se mi líbí
marti na suchý dráždivý tusin..nebo stoptusin..dle věku.. :wink:
my máme taky kašel a rýmu ještě trošku.taky bojujem.ale bez teplot tak dobrý naštěstí
26. říj 2009 ve 12:40  • Odpověz  • To se mi líbí
tak možná se zakuckala...každopádne jsem si našla stoptussin baby sirup tak to půjdu pro jistotu koupit kdybyb náhodou začla více i večer..třeba ne.... :wink: ,jdu se natáhnout...pa
26. říj 2009 ve 12:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek