• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
čauky

tak zas ty nemoce??????to bude ted pořád když ne kašel tak rýma :frowning2: :frowning2: my jsme zatím OK tak doufám že to tak zůstane.

Taky se chystáme do ikee ale nevím kdy :frowning2: a peněženko třes se :grinning: :grinning:

my včera malovali v obýváku za provozu s holkama takže to byl masakr ale dopadlo to dobře.Jenže se nám ted nelíbí zas ta kuchyń co jsme malovali min.týden tak to chce R vymalovat znova. :grinning: :grinning: prostě takovej kocourkov :wink:

co zítra srazík???????????já bych dojela jestli nebude nějaký hnusný počasí jak dnes :wink:
26. říj 2009 ve 13:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hodila jsem do alba fotku jak se Anet v létě koupala u našich :grinning: aspoň malá vzpomínka na léto v dnešním počasí :wink:
26. říj 2009 ve 13:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky mě zajímá co srazík??ale nevím jestli pujdu máme tu rýmečku ještě.je nijakýá no nevím...
26. říj 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak malá spala hodku a půl,já si schrupla taky.....a nezakašlala ani jednou...tak moná se fakt zakuckala...ale koupíme to rpo jistotou..řádí to všude kolem nás.....
musíme jít vyvenčit hafana...ale to počasí desný...myslím aji prší...ach bože... :grinning:

na srazík bych šla..hlásí od středy jasno.... :wink:
26. říj 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti supr, že spala takhle pěkně. Jajda si dal taky jen hodku a půl, ja bych spala ještě dál klidně, no holt až večer :sweat_smile:
Počasí je hnus :angry:
26. říj 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky já vím že jsem s tím už otravná, ale chtěla bych se s vama poradit. Jsem v 33 t.t. tak nevím jestli by bylo vhodné měnit doktorku, se Zbořilkou spokojená nejsem. Pořád se ale nemůžu rozhodnout jestli jít pryč teď nebo až po porodu. Jak by jste to řešili vy?
26. říj 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petulo já se Zbořilovou zkušenost nemám,ale jestli nejsi spokojená, tak tím spíš bych šla hned.
26. říj 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
petulo,já bych šla taky hed ale nevím jestli tě v tak pokročilem těhu. někdo veme!!!
26. říj 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Právě se nemůžu rozhodnout, jestli jít teď nebo až po. No zkusím zítra zavolat té dr.Homzové jestli by mě vzala. Mě to připadne divný, když vám za celou dobu co jsem těhotná neudělá ani jeden ultrazvuk nebo se ani nezeptá jak se cítím.
26. říj 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, se srazíkem zítra v "Lerku" počitam. V 15.30 nebo tak nějak okolo budu tam!!!
Doufám, že tam nebudu sama :slight_smile:

Oli, Zuzi, Marti, Romčo - prosím můžete mi napsat vaše tel. číslo do IP. Mám nový mobil a vaše čísla se mi nevešly na sim card a starý mobil už je pryč :angry: Prosím pěkně!!

Petulo - pokud s ni nejsi spokojena tak přejdi!!
26. říj 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti a nepřevezme si tě pár týdnu před porodem porodnice budeš tam chodit na ozvy.Já nevím jak to chodí já chodila k dr do Olomouce a nevím kolik týdnu přesně mi pak dr řekla že už budu pod porodnici tam budu chodit na ozvy i na kontrolu
26. říj 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já začla chodit do porodnice na ozvy ve 38 t,ale myslím se chodí od 36 týden...a tam je doktoru tak bych se tam zeptala..i po porodu ti třeba nekdo nabídne z doktorou že ješte berou....nebo si obvolat dr.zda te vemou po porodu...
26. říj 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, petula, a ty jsi nebyla na ultrazvuku vůbec????? zkus se zeptat v porodce jestli by tě už nepřevzali, to by snad mohlo jít a obvolej si doktory kdo by tě pak vzal, nebo i ted, za to nic nedáš.

malej už spinká a zase je večer a je o mnoho lepší než přes den, tak jako včera, tak uvidíme co do rána, přes den zase šíleně kašlal a zase měl teplotu, na noc jsem dala tussin a zatím je klid, takže asi zabral. jinak mi dr. po telefonu doporučil homeop. lék , a já objela snad všechny lékárny a nikde ho neměli.

tak se držte všichni zdraví a nemocní at se rychle uzdraví.

užijte si zítřejší srazík, neuvidím malou editku, tak to mě mrzí
26. říj 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem byla na utrazvuku u Poláka v OL a to bylo někdy v červnci, teď mi to doporučila diabetoložka, ať mi udělají ultrzvuk jak je mimi velký, tak jsem to řekla Zbořilce a ta mě poslala do OL, tam mi teda ultrazvuk udělali, ale kdyby mi to nedoporučila, tak by mi Zbořilka sama od sebe asi ultrazvuk neudělala.
Já mám spíš taky obavy jak to bude když jsem teď na neschopence a přejdu k jinýmu doktorovi, ještě do 7.11 jsem na neschopence. To by mi asi musela vypsat znovu všechno , že?
26. říj 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky není nějaký jeden sirupek na všechno, od rýmy, kašle, bolestí, atd, to by bylo fajn, co,ale to bych asi chtěla moc....
nejlepší je nemarodit!!!!!
dadli škoda , že jsi nesehnala ten homeopat. lék,třeba ten tussin zabral a nebude Martinek tolik kašlat, uvidíš ráno,tak se držte
holky já na srazík nedorazím, jdeme na oslavu narozek , tak si to užijte
oli tak ty máš takový bebí, au, au, tak si dej něco od bolesti a zaspi to :wink:
kami taky bychom potřebovali vymalovat obývák, Adámek nám předvedl, jak to umí s pastelkama na zeď :grinning: :grinning: , takže se do toho musíme taky pustit :slight_smile: :slight_smile:
26. říj 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
verdíku sotva se uzdravíte tak onemocníme my, tak nevím kdy se sejdeme. ta kombinézka je nám normálně fakt velká. v praze jsem prošla všechny obchody, dětské, sportovní atd. ale kombinézy nee, a když tak tenké, nevyteplené. tak mi dej pak vědět jak dostanou v prioru, nebo koupím ty z toho mimibazaru.

oli, at ti to bebí nepůsobí moc velký trápeníčko a je to rychle dobrý, běž hajinkat a ráno to bude dobrý.

já koukám na superstár. chodur je muj favorit a konvice je úúúžasná, a libí se mi i Nikoleta, tak doufám ze nevypadne, ale vypadá že jo, škoda. nelíbí se mi ta paulína ištvancová.
26. říj 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
peti...zavolej Homzové..a zetej se sestry.ono doporodky se chodí na monitor od 36.tt ale stejně kontroly až od 38...
navíc mě posílala dr.od 36tt i na převzetí do péče..mě to vždy vycházelo na svátky.takže ona měla bud dovču nebo nebo tak a oni brblaly...že jim dr.maminy posílají moc brzo... :unamused:
já dojdu do lerku
26. říj 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petulo7-u Zbořilové jsi teda vydržela dlouho, do 33.týdne!!! Chodila jsem k ní taky. Zkus si zavolat k novému doktr., popiš situaci a jestli Tě vezme, rozhodneš se sama....
Oli - je mi Tě líto, nacpi se práškama proti bolesti a zalehni. Naprosto nechápu, jak váš Jajda zvládne spinkat v dospělácké posteli. ...bych se bála, že slítne. Ale existují i postele pro dětičky s takovou bočnicí, právě proti pádu.
Marti, proti kašli taky používáme Stoptussin v kombinaci se sirupem Stodal - je to homeopatikum, proti jakémukoliv kašli.
Dadli, my homeopatika kupujeme v lékárně na hlavním náměstí, tuším Nový dům se jmenuje. Pokud je nemají, jsou schopní je objednat a druhý den si pro ně chodíváme. Ale asi to tak bude fungovat všude.
26. říj 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky hezký den:slight_smile:
mě dneska vzbudili brzy...ale jsme vyspaní:slight_smile:
my jdeme za chvíli s Honzíkem na chirdu s tím šuldou....tak držte palec :confounded:
27. říj 2009 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já to psala po druhé už román a nic...

porpvé to zmaše Klárka a ted po druhé tu to není..

jinak malá nekašle,asi to bylo jen zakuckání včera z čajíka...tak snad dobrý...jinak usínání u ní taky ted tragedie..u postýlky ji musí sedet táta,než usne,ale naštestí usne za chvilinku.....

a pak jak usla na tvrdo jsem ji ostříhala nehtíky pač u nás je to horo,ji na ne chytnout,tak ymámte takový problém?

chystáme se ted vyvnečit hafana a za chvíli dorazí Oli a jedou deti do školičky a my na kafíčko..budeme mít 2 hodky klidu... :grinning: a já pak jdu k našim a Oli pádí domu,takže dnes na srazík nedorazíme.... :pensive:

tak se tu mejte,večer dočtu pa pa

Jonuško držím pesti at to Honzík zvládne a moc ho to nebolí
27. říj 2009 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko, tak my za chvilku vyrazime pro Martu a Klarku a jedem do skolky. Prst bolí, tak si aspon odpocinu u kavicky.
Blani my k tomu máme i bocnici, ale sundali jsme ji, pr jsem se bala, že kdyby si na posteli stoup a překročil to, tak si namele... takhle si sam vleze a vyleze z postele.
Pod ni ma matraci, kdyby spadl...v so spadl, že si jen kecl na zadek, včera nespadl a dneska se teda přetočil tak, že spadl (mám na kraji kojící polštář,ale dnes se převalil přes něj), ale na tu matraci je to v pohodě. Já myslím že se to za pár dní naučí a padat nebude. Přijde mi to fakt bezpečnější, než kdyby pak padal ve stoje přes tu zábranu.

Chjo, dnes mám děsné vlasy, ale s jednou rukou tam toho moc nevytvořim. Večer mi to bude muset manža umejt. To bude sranda. :sweat_smile:
Tak my pádíme
27. říj 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my máme rýmu od včerejšího rána nevím kde se zase vzala tak že mooooc príma snad se k tomu nic nepřidá.Včera se nám po hod spaní probudila a moc plakala tak nevím jeslti ji zase nezlobí ty zoubky ne a ne se prořezat tak jsem ji dala poloviční dávku nurofenku a pak to bylo v pohodě.Včera zaala malá chodit po bytě s vlhčeným ubrouskem a uklízí pak si lehne na zem a plazí se jak had a stírá moc mě to pobavilo
27. říj 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
čeho :grinning: to dělá i náš Tomik s Honzíkem..ale ti umejou teda všecko tím ubrouskem.... :grinning: sranda
tak na chirdě jsme dopadli dobře.za měsíc na ko..má to ted dobrý.uvid se časem.
a malá strašně kašle.takže srazik nebude a budeme doma :cry:
27. říj 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak s uklízením je Laurinka stejná po mamince. Už se taky naučila chodit s vlhčeným kapesníčkem a furt něco šmudlí. :grinning:

jonusko jsme na tom podobně, včera jsme byly u kamarádky a měla doma takové vedro, že když jsme odcházeli tak se Laurinka uhřála a pak se venku nejspíš zachladila a dnes má rymenu. :frowning2:
27. říj 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a jdete teda někdo na srazik?došla bych s tOMÁŠKEM?????????CO? :wink:
27. říj 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk,
my na srazík dnes nejdem. Už jsme doma ze školky a jdu si s Jajdou lehnout. Packa bolí mrcha.

Romi a co s tím Honzíkovi dělali? nás to nejspíš za pár let čeká taky :cry: :cry: :cry:
27. říj 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic...on to měl zužený..tak jsme mazali kortikoid.mastí...a během 14dní mu to povolilo.
ted budem mazat jednou týdně a dlouho.protože se mu to pojkaždý zužilo zpět.
mazali jsme od 3let už asi 5krát
takže tohle je už poslední šance.pak pujde na obřízku prt..nemuže mazat pořád :confounded:
27. říj 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
bodinko , byla jsem v lékárně Nový dům, a objednali mi to, dnes to bude

byla jsem ráno raději u dr. tak na plících a průduškách je to ok, máme dávat hedelix přes den, na noc tussin, to co jsem dávala a vydržet, už vykašlává, takže by se to mělo lepšit, ale nezdál se mu krček tak mu bral výtěr, tak v pátek budou výsledky. ale je už mnohem lepší brouček

jen jak jsem ho ted 4dny stále uplakaného nosila, uspávala na ramínku aby usnul v klidu a nedusil se, tak ted to vyžaduje, je šíleně umrčenej, po obědě jsem ho uložila a hodinu řval, stále jsem tam chodila, pohádku, hlazení, úplně se vztekal, kopal, hysterák, a po hodce jsem to nevydržela tak jsem ho vzala na ramínko a do minuty spal, to je v pr.... jsem zvědavá jak ho to odnaučím, i v noci jak se procitne tak stojí a natahuje ruce a při pokládání dělá mosty, takže ho vždy vezmu, takže tak - jsem celkem zničená, ufff

co dětičky ve školičce?? a co kávička , dobráááá??? závidím, já kávu neměla už 3dny pač si ji nestíhám ani udělat, ted to zkusím.
27. říj 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jonuško, my máme taky stejný problém, vůbec mu to nejde, má tam jen takový malilinkatý otvůrek, tak jsme taky dostali dnes mastičku - kortikoidní a máme mazat večer a trénovat. U Míšu jsem to nedělala, jsem ani nevěděla že se něco takového dělá, šulinka mu prohlíželi poprvé ve 12 letech a řekli že dobrý, jinak jsem netušila do té doby nic o stahování, nebo možných problémech, fakt nic.
27. říj 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
náš Tomik to má taky dobrý..uplně v pohodě...ale s Honzíkem bojujem...
Dáši ty pujdeš na srazik?
27. říj 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek