• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
jonuško nepůjdu, s malým do pátku nesmíme ven
27. říj 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj vlastně...
zuzik že pujde...:slight_smile:tak aspon někdo.rdith taky hlásila že jo?
už se těším na toho 13tého :grinning:
27. říj 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jdu a přivedu svoje 2 kamarádky, které mají holčičky o 1 a 2 týdny starší než moje Editka. Doufám, že to nevadí.

Zatím vidím, že dorazí jen Zuzka a Romčo. Nebo jsem někoho přehlédla? Už se těším!!!!
27. říj 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, snad to klapne a bude to super , toho 13-tého. taky se těším
27. říj 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Edith..donesu ti ty kuponky DM..chceš?a nechceš ty plavací plinečky?
27. říj 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak si užijte srazík a pak pisněte a přehánějte jak je editká krááásná :wink:

já si dávám kávičku a jsem tady na PC. ted jsem najela na diskusi batolata a téma o stahování předkožky, no co tam mají maminky za zkušenosti z nemocnice, brrr. fuj, hrůza.
27. říj 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi kuponky si ráda vezmu, plavaci pleny už doma mám díky.
27. říj 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
edith ok:slight_smile:
je tam pěkně zataženo se dívám..... :unamused:
27. říj 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, my na srazík nedorazíme. Val má blbou náladu. Je dost umrčená a furt kadí, že by další zuby?! :fearful:
27. říj 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
bony..jakto????škoda...ani jsi nebyla on line? :grinning:
27. říj 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi tak to je dobře, že mu to nestahovali násilím. Toho se hrozně bojím, pr Jajda má taky pidi dírku. Teda ted trošku větší, ale stáhnout to nejde, ale doufám, že se to postupně zvětší úplně. Daši pár zkušeností s tím stahováním násilím v nemocnici jsem taky četla, takže se toho bojím hrozně.
27. říj 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé koukám píšu jak blbec, to samé dvakrát :sweat_smile:
27. říj 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli.no my jsme tam byli už mockrát..s pidi dírkou.a vždy mu to stáhli násilím.proto tam dnes ani nechtěl jít..už se chudáček bojí :confounded:
ale tady ten dr.na trávnické je supr...ten starší
27. říj 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi to se nedivím, nechápu, že na to jdou tak drsně. :frowning2:
a jak se jmenuje ten dr.?
27. říj 2009 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde jste??? :wink:

hlásím že martinek je asi už OK, už nekašleme , ale za to neskutečně mrčíme, to už se nedá a táta přišel z práce, pak se jel mrknout na auto do bazaru pak šel do sauny a na jedno pivko, nooo pohodička a já tady šílím.

chce vždy něco co nesmí, co mu nechci nebo nemůžu dát, má neskutečnou výdrž, dokáže hodinu stát , řvát, vztekat se, snažím se ho zabavit něčím jiným, ale vydrží až dokud já neustoupím, už dostal i na prdel, zavřela jsem ho do postýlky, když přestal vzala jsem ho a on nanovo, že chce to , o co usiloval celou hodku, např. že si chce hrát s rýží, no tak nakonec si hrál, pak chtěl k tomu těstoviny, čočku, šípky, vločky, pak vše smíchal, tak to jsem vytekla, ach jo, koupila jsem si knížku PO DOBRÉM NEBO PO ZLÉM od Matějčka, tak snad se tam dočtu jak na něho, pač si fakt nevím rady.
27. říj 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoplky,jak jste psali o homeopatikách..vzpoměla jsem si na sedaliu top je na spaní....dávali jsme to honzíkovi.ted ale nevím kolik mu bylo..na letáku je napsáno děti do 30m po poradě s lékařem..tak nevím ted..mám to pro malou..vím žre jsem byla spokojená u honzíka...tak jsem ji koupila....
27. říj 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dáši ted co píšeš tak to máme doma v blede modrém..já už nevím jak na ní...prý je to ted takové období..ale je to šílený..já už dnes i brečela....nemám sílu na ni... :confounded: a uplne jsem se zařekla že další deti nechci..

táta šel taky na pivko,pač zítra vstává pozdeji až na zabíjačku a ne do práce a já tu od rána s ní zešílím..vůbec nevím kterej ko.....vymyslel že je to mateřksá DOVOLENA.

a v noci taky furt volá mami..mami...musím k ní..za chívli usne a furt dokola....se těším na pátek,že jde k babičce a my s tátou pojedem pravdepodobne do kina na Bobile 2....nemužu se dočkat a ješte jak malá usne tak budu žehlit ale vůbec se mi nechce.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. říj 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
a homeopatika na spaní jsme brali do roku a vůbec nezabrali :angry: ale díky jonuško... :wink:
27. říj 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já to zkusím.taky se chci už vyspat :unamused:
27. říj 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
malá chrupe a já nežehlím.....nechce se mi...čučím v klidku na ružovku.. :wink:
27. říj 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti žehlení počká, kluci taky spěj. Se mnou dělal v posteli bordel, s tatínkem hned hají :sweat_smile: tak bude chodit ukládat tatínek asi
27. říj 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes jsem šla ukládat já,pač táta nebyl doma....a lehla a hned hajala..ani nevolala nic...jak vidí tátu tak delá asi opičky....Ona jak ho vidí až večer,tak chce aby šel s ní hajat....já doufám že v noci nebude zase volat pořád mamí....chci se vyhajat...po ružovce jdu do vany a hajinkat taky....
27. říj 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

tak to vám s těma pindíkama vůbec nezávidím :confounded: :confounded: já jsem ráda že mám 2 chcalenky :grinning: ale holkám prý může ta pipka srůstat a musí se občas ty pysky rozevřít a trošku očistit vat.tyčinkou namočenou v olejíčku.Já to holkám dělala jen párkrát.Takže každý má něco :frowning2:

u nás jsme zdraví až na Garpa ten už druhý den nežere neposlechne a jenom leží ale dnes jsme do něho dostali brufen a asi se mu ulevilo protože i něco sežral.

na toho 13 se těším taky jak malá holka :grinning: :grinning: jo kdy plánujete konec tak zhruba mě jedee poslední bus v 22.35h tak asi pojedu taxálem nebo nevím.Tady na tu stanu nikdo není jenom kristy ale ta asi bude v Pv a Denoušek nevím jestli jde.
přeju hezkou noc páááááááá
27. říj 2009 ve 21:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky
tak mi pokračujeme v plínkách je to tak 50:50 třikrát jsme to nestihli a pět krát jo takže nic moc jo a bobo jsme taky nestihli :sweat_smile: .

kájinku ukládám vždy já páč táta nééééé mamííííííí :slight_smile: tak je to jasný .

Marti tak vy zítra zabíjíte no no mňam dala bych si nějakou mňamku ze zabíjačky ale hubnu tak nic :sweat_smile:

Homeipot jsem brala při kojení abych podpořila tvorbu mléka a super.
Teď bych potřebovala homeo na nevolnost v autě pro Káju,nevíte o něčem?
Jo a s těma luliškama no ještě že mám holky já bych se bála jim na to malinký chytnout :sweat_smile: :grinning: i když jsem četla že holkám taky může prcinka srůst brrrr :unamused:
27. říj 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj kaelan máme stejnou větu :grinning: :grinning: :grinning:
27. říj 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kami jé tak to je asi stejný bus, co jede mě. No já přemýšlím, jestli budu pít a pak jet taxíkem nebo nepít a jet autem :frowning2:
27. říj 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak nepííííííít??????????? :grinning:
27. říj 2009 ve 22:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak pojedeme taxikem spolu :wink: aspoň se nebudeme bát :slight_smile:
27. říj 2009 ve 22:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, no mě někdy to noční vstávání dává pořádně zabrat. V průměru kojím 2x-3x za noc. A dnes už mám od 6ti budíček :slight_smile:.
Jinak se mnou na srazík počítejte, doufám, že se něco nezvrtne do té doby :slight_smile:
28. říj 2009 v 06:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko,

to přetočení času me zničí...malá spinkávala do 7.00 -7.30 hod.a ted to je od 6 hodin...hnus!!!!!!!!!!!!!§ :angry: :angry: Tohle nepřežiju :grinning:

Dnes zabíjíme jen na maso...pa došlo a i sádlo nemají....ale ty další dve prasata bude komplet zabíječka....ale já to stejne jíst nemusím..... :wink: ale mozeček j vajíčkem a játyrkama zbožnuji :grinning:
28. říj 2009 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek