• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
tak dneska zas byla děsná noc..malá docela spala ale od 3hodin očistěc :frowning2:
ted ráno měla skorem 38...takže marodka.. :confounded:
marti náš Honzík taky vstával po7 a ted je to po6....hruza...
28. říj 2009 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kami no právě, nepít se mi nechce :grinning: tak jo, zkusím domluvit s taxíkem co jezdí pro hotel, kde jsem dělala spešl cenu, bo pro zaměstnance jezdí za levno.

Tak u nás se vstávalo v půl sedmé, taky o hodku dřív sakra. Ale večer usne o půl hodky později :angry:
28. říj 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky no tak jsem tu den nebyla a vidím že máte všichni dodma očistec.Malá si vynucuje všechno u tátu chovat a tam se chce podivat a na ono ale tak aby ji vzal jakmile ne je zle podlomi kolena a vztek.Me to nedělá.Dětičky jsou chytré tátu vidí mín a aby si jich tatínci užili vyjsou jim vstříc a pak je zle ale aspon mají maminky chvíli klid na něco to není špatné.
Dáši no moc tě lituji a Marti taky Nellka bude to stejné vidím na ní jak si prosazuje to svoje a to je něco na mě ty její mosty....ach jo
Marti vy se máte zabijačka je mnamy mnamy...ale chápu tě asi všechno se přejí.Nám co je to vzácní tiše závidíme.
Včera jsme byly s Blankoou v lerku a potkaly jsme se s Editkou bože ta je táááák krásná a tááák malinka lehoučká a nevím co ještě.Uplně jsem byla na měkko a hned bych chtěla taky takové miminko alee to mě vždy přejde :grinning: s tím naším malým vzdorem .Jo a kočárek taky nádhernej teutonka moje srdeční záležitost.
Tak si užijte volný den a brzy na viděnou
28. říj 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo Editku jsem taky viděla je malinká a krásná :wink: :slight_smile:
28. říj 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme vstávaly taky o půl 7 :wink: takže to máme asi všichni stejně :stuck_out_tongue_closed_eyes: akorát s tím rozdílem že já spím celou noc vůbec vám to nezávidím ale taky se dočkáte. :wink:
nevíte jestli mají dnes otevřený v Ikee??????????
28. říj 2009 v 09:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo dala jsem fotečku malé editky na stránky tak m rky mrk..a je tam i zuzik s novým sestřihem a ondráškem
28. říj 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romčo stránky jsou suprové. Jsi fakt šikovná.

My víme, že Editka je nejkrásnější miminko na světě :grinning: :grinning: :grinning:

Moc ráda jsem viděla Peťu, Blanku, Zuzka i Romču. A doufám, že příště se potkám i s ostatníma, jen by to chtěla vyhrabat nějakou větši kavarnu. Já se pokusím domluvit u nás v Country baru (na Fanderlikově) jestli by nechtěl mít v pondělí otevřeno pro maminky s dětma (má zavirací den). Přinesla bych koberec, vy hračky a dětem by se to třeba taky líbilo. Jen výběr kávy by byl dost omezen (asi jen turek a presso :slight_smile: ) a o dobrůtkách jako skvěle vypadající vafle si taky můžeme nechat jen zdát.
Ale kdyby se nás domluvilo víc tak by do toho "hospodsky" třeba šel.
Jak vám ten nápad připadá? Pokud dobrej tak za ním zajdu a pokusím se to domluvit.
28. říj 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Edith..já myslím žýe bysme se obešli i bez vaflí...a preso stačí:slight_smile:)
já bych to brala.... :wink:
na vafle mužem zajít kdykoli..nebo na ten mnamnam tvarohovej koláč co jsem si dala s Tomíkem... :grinning: :grinning:
malá ted usnula...jde na ní vidět že je nemocná.
28. říj 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak mě asi taky brzy trefí, už jsem to rána psala dadli, že vstávám po probdělé noci a jsem zralá na velkého panáka a pořádně silné kafčo.....
Adámek sotva týden po antibiotikách a včera zas horečka v noci a tak hořel celou noc, dali jsem ibalgin, ale horečka je pořád těch 38,2 po odečtu, tak jsme na ibalginu a čekám co z toho vyleze, navíc naše dr má zítra dovču, ach jooo a to jsme nešli ani mezi děti po těch antibio. jen vždycky chvilku na procházku
tak babo raď, vidím že u jonusky taky ten den začal horečkou :frowning2: :frowning2:

na téma pindíky jsem tam psala a to co tam psali maminky, brrrr mám husí kůži, snad to ti naši kluci zvládnou sami s naší pomocí :wink: :wink:

dadli a marti , malý byl jednu dobu taky takový vztekloun a jak nebylo po jeho, tak tady sebou válel po zemi a řval a poslední dobou, jako by se uklidnil a přešlo ho to, tak snad je to jen chvilková záležitost a i u těch vašich broučků to přejde

oli a kami něco si musíme dát na pití na tom našem večírku, takže určitě volte taxi, už se těším :grinning: :grinning:
28. říj 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk,

Ilčo jej, to je naprd teda, ale je to divný. A nemůže to být k zubům :confused: ?
Akce pindík - koukala jsem, že jsi psala, že máš známého urologa, tak pak dej vědět, co vám řekl. Já z toho mám fakt hrůzu :frowning2:
28. říj 2009 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky jen rychlovka čůrání začínáme vychytávat takže dneska ani jedny počůraný kalhotky :wink: :grinning: huráááááááááá ,ale musím se pořád ptát málo kdy si řekne sama :confused:

Romača jela z malou na pohotovost psala že se pak ozve myslí se že mají bolaví ouška :cry: :cry: :cry:

Jo a umřela mi pračka takže táta jede zítra koupit novou ach jo před vánocema to fakt na ho... :frowning2:
večer se ozvu pa
28. říj 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, dočtu všechno později, teď jen pro Kristyan - máme vyzkoušené homeopatika proti nevolnosti v autě od firmy Boiron, jmenuje se Cocculine a stojí 50 Kč.
28. říj 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky..Jonuška má zánět obou oušek..to levý ji prasklo samo..tak jit o čištili tak hodně plakala ted spinká.máme atb a nějaký kapky.... :frowning2:
28. říj 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jonusko, to je mi Johanky líto,tak se držte a po těch atb a kapkách se jí určitě uleví a zas bude dobře

olinko taky si říkám, že je to divný, když jsme po atb a naráz zase horečky, teď měl 38,8 s večerem to leze vždycky nahoru, ale hází tady balonama jak kdyby se nic nedělo,má v sobě čípek a na noc šupneme ibalgin, takže noc bude opět náročná, snažím se ho udržet ať nelítá,uvidíme co ráno, na zuby je to až moc vysoká horečka, říkal, že ho bolí v krčku, ale on řekne i že ho píchl komár a bolí ruka, takže to až tak vážně neberu, tak na nás myslete :frowning2:

Karolínka je šikulka na čurání, tak jen tak dál malý už chodí bez plíny, řekne si čůrat ale když chce kakat donese si plínečku, takže je šikulka

renci ,kde jsi stále??? nebyla jsi tu ani nepamatuji,co sárinka, to jsem zvědavá, kdy se ozveš a sejdeme se i s janou
28. říj 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jonuško tak se držte..to je trápeníčko...

Adámkovi taky držíme pěstičky....at to jsou jen zoubky....a zase ho nic nezkolí...

jinak u nás nočník na bodu mrazu...furt máme plínku a když ne tak čučá,neřekne si..je furt mokrá....a my jsme furt pryč tak nemám ani kdy zkoušet at je bez plínky...budu muset i třeba 2 hodky co budem doma...jenže me štve že si fakt neřekne a je v mokru až si toho všimnu... :frowning2: :unamused: Hold máte šikovný detičky
28. říj 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
hurá u nás se chrupe, tak si v klídku zkouknu Přešlapy, manža umeje nádobíčko :grinning: aspon nějaké výhody to má :sweat_smile:

Adámek i Karolínka jsou šikulové, jsem zvědavá, kdy to Jajda pochopí. No má čas, ale taky mě to neba to přebalování,
28. říj 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti nic si z toho nedelej hold jednou se dočkáš žádné dítko nezůstalo s plínami do školyJste šikovné na jiné věci tak jak Klárka mluvi nemluví mnohdy dvoulete děti

My byly dnes na přehradě na procházce bylo tam moc lidi vody malo ale bylo to prima.

Malá trochu pokašlavá.Včera měla vodovej sopel a dnes nic tak jsem odsávala ale nic moc tam nebylo ale večer když jsem ji dávala mlíčko tak v ní chrčelo tak nevím jestli to nechat tak nebo nasadit něco aby se ty hleny rozpustily tak holky poradte prosim.

Verdiku to je na prd pořád dokola jak začarovanej kruh.Tak si říkám jeslti bude celá zima takova tak se máme na co těšit.
28. říj 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je Peti kdy jste byli? my byli dopo
28. říj 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kolem drhé hodiny my dopoledne ještě spinkáme
28. říj 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti tak to má i Klárka...sopel nic ale když pije tak chrochtá...tak holky poradte..jestli je to ta zadní rýma nebo nevím....čučím na pešlapy a táta uspává...malá h chce u postýlky jak je doma...myslím bude na pivu časteji :grinning:
28. říj 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romčo - chudák Johanka. Já jsem měla záněty středního ucha a nevím čeho ještě strašně často, taťka ještě dnes vzpomíná jak jsem žalostně plakala :unamused:

Cocculine je proti nevolnosti naprosto super, já s tím mám dobrou zkušenost. Mě je vždycky zle v letadle a od té doby co se před každou cestou i během letu dlabu cocculinem tak je vše OK.
28. říj 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
peti, jestli chrčí na průduškách, tak na vykašlání a rozpuštění hlenu HEDELIX, sirup, je to přírodní a můžeš to dávat dýl. ale jen ráno a v poledne, na noc spíš něco na uklidnění, aby spinkala, např. tussin. to ted dáváme my.

marti jestli chrochtá a má jen malou vodovou rýmu tak je to ta zadní, ale nevím co na ni, bud steče a bude mít sopel nebo to sedne na průdušky

jonuško z ouškama jsem si užila u prvních dětí , měly to snad pořád, to byl děs, ale dostávaly jsme na to jen pamykonové kapky na kapání do oušek , jsou to antibiotikové kapky a vždy to pomohlo, nikdy jim dr. ouška nepíchal, ale ony měly to štěstí že jim to prsklo vždy samo, tak jako johance, a to se jí uleví, tak se držte, posíláme pusenky

adámkovi taky , pusenky a myslíme na vás, do prdele z nemocemi a u tech našich miláčků je to o to horší
držte se maminy, my už máme nejhorší za sebou, vykašláváme a jsme bez teploty, ale nespíme, stále v noci mrčíme mamíííí a chce chovat, takže super

a dnes vstával v 5 h, a chtěl pustit pohádku, tak to byl boj, vydrželi jsme do 6 a pak jsem mu pustila, tak jsem do 7 trochu klimbala, no děs, za poslední týden jsem moc nenaspala.

dnes se mé kámošce narodily dvojčátka, holčička 3100 a 5O cm a chlapeček 3450 a 52 , pěkní macci na dvojčátka , a to má 39 let a doma 2 velké kluky, v těhu měla snad všechny neduhy starších maminek, je fakt borec že to zvládla a rodila normálně.
28. říj 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak gratulujeme kamarádce..je borec ..4 deti.....ani v nejhorším snu...

já ted malou převlíkla,musela dát novej polštář,pač ten se dal kroutit a vyfoukala vlásky....naštestí u toho spí :grinning: ,ale z toho usínání u čaje me jednou trefí....ctahá ten cumlík na flašce místo dudlu určitě...tak nevím co je lepší.... :grinning:

jdu hajat holky...ty noci jsou ted taky všelijaký....jednou spí,jednou volá furt mamíííí a tatku jsem vyhodila u uspávání z pokojíčku,pač si tam sní vykládal atd.... a byl hlučnej,jak se vrtí na gauči,pač strašne vrže ..a malá za chívli usla...jak jsem s ní sama ,tak nemám problém,ale jak vidí tatu tak volá furt kde je táta a tatííííía v noci zase mamííííííííííí.....no ale vidím že trápeníčko máme všecky.....takže v boji s detma ZDAR!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
28. říj 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jonuško a kde jsou ty fotečky?ze srazíku....?chci kuknout :wink:
28. říj 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak vidím, že trápení s nemocema začalo naplno a s přicházející zimou asi líp nebude :frowning2:.
Všem dětičkám posílám pusenky a přeju, aby trápeníčko brzo přestalo. Nikdo nevíme kdy nás co čeká... :confounded: .
Edith - malá je fakt náááádherná, stejně jako "vozítko". Už vůbec nepamatuju, že Ti naši "dorostenci" byli taky takoví; maličcí uzlíčky, které se člověk pomalu bojí chytit, aby náhodou neublížil....
Jonuško, snad léky brzo zaberou a bude zase dobře.
Peti, na zředění hlenů nám pomáhá Hedelix - jak píše Dadli, je to přírodní sirup, výtažek z břečťanu; zřejmě chutný, Elly po něm pomlaskává. Do půl hoďky co jí ho dám, jí začne vytíkat soplík z nosíku. Takže jak píše Dadli :slight_smile: - nikdy nedávat před spinkáním! Pokud kašle, je lepší dát něco proti němu (nám paní doktr, doporučila Stopptusin a Stodal).
Marťo - na 2Bobule jsme byli včera. Fakt dobrý film, jsme se hodně nasmáli :grinning: . Elly spinkala u našich, tak jsme zvládli i večeři a probrouzdat obchůdky v Olympii. Jak za mlada.... :grinning: :grinning: :grinning: Jo, jen doporučuju rezervovat si lístky, několik dnů nebylo možné chytit lepší místa než 1.-3. řadu :cry: .
paa, jdu spinkat
28. říj 2009 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fakt,? ty brdo tak to tam radši zavolám asi na tybobule 2...byly jsme v Olmiku,asi jo ,jinak to ješte nehrají..

u nás dnes krásná noc..na mlíčko se vzbudila až o půl 5 a pak hajala do půl 8...parádaaaaaaaaa :grinning:

počasí opet hnus :angry:
29. říj 2009 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
grrr... dnes nám ten den supr začíná, v noci spal supr,akorát vstával v půl sedmé. Teď proběhl hysterák,že nechce svůj kartáček, ale můj kartáček - který jsem mu nedala... no řev, jak kdybychom ho čtvrtili za živa - má zas nový druh ječení - hotovo.
29. říj 2009 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani psát už neumím - zaživa
29. říj 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky najedte na mou fotečku a tam je napaná adresa na pv koníky :wink:
no Jonuška v noci ještě plakala a ted dospává...ještě spinká.
já se chystám na socku.
Dadli to byli macíčci si to nedovedu představit to muselo být megabříško:slight_smile:a je šikovná že to ta ustála..já frněla se 4kilovým jedním dětátkem :grinning: :grinning: :grinning:
tak ju letím..ještě se chci stavit do cascentra na ten obr sekáč.
29. říj 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky
no Dáši tak to je krásný ty dvojčátka jen ta představa že holky měli obě 2700 je to mazec že byli v bříšku dvě a ještě větší :grinning: :grinning: :grinning:

Před chvilkou se mi Kájinka posr... do kalhotek čůrání už zvládáme ale ty bobiše nééééé :angry: .Chtěla plínku tak jsem se vzpoměla na Ilču že Adámek tako bibiš do plínky,jenže ta naše ji chtěla za chvilku sundat a schovala se za dveře a už to bylo. :sweat_smile:

Marti a nemá Klárinka nocní mandli? když tak trpí na rýmu .Kristýnka měla taky rýmu pořád dokola měla vždy 3-4 dny klid a znova a tak nakonec jsme šli mandli vyndat a má pokoj i přestala chrápat :sweat_smile: Jen nevím jestli na to není malá mám pocit, že to dělají od dvou let to fakt nevím.

Bodinko už jsem si to opsala a přikoupím páč na delší trasy Kája zvrací :unamused:
29. říj 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek