• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
jéé kristy....ta představa že bych s ní šla trhat mandli....ale co by človek nadelal..ale je pravda že me nosní mandle trhali ale z duvodu že jsem přestala v první tříde slyšet....tak me vytrhli mandle nosnía pak me stejne museli operovat a naštestí slyším.....mela jsem totiž zánet středního ucha co chvíle,píchali mi uši...tak jsem to mela z toho a ted si stejne myslím zda to nepusobil taky ten pneumokokovej bacil,ale dříve se to neznalo.....

to je s detma pořád neco....co vaříte...

já delám masenko na zelenine s rýži a brokolicovou polívku....a na 4 hodiny jdeme ke kamošce,máme tam babinec s detma....tak se těšíme... :wink:
29. říj 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já vařím játra z rýží a fazolovou polívku. kaju jsem dala hajat a teď budu uklízet koupelnu táta doveze (doufám ) novou pračku tak ať je to nachytané.Pod tou starou bylo teda snad všechno sponky gumičky prách no nečekala jsem že to bude takovej mazec. :sweat_smile: no jo no 8 let stála ne jednom místě :confused:
29. říj 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jatýrka mám v plánu taky na zítra,ale zustalo nám dost z dneška tak to zítra asi dojíme...malá půjde nejdřív hajat o půl 1,tak jdu vysát,umýt zeme at ji pak neruším a jak usne vyvenčím hafana.....

čurání bez plínky u nás vypadá dnes..že vše je počuráne..hlavne klárka furt durch..neřekne si a čurá....

a 8 let to ti věřím..já odtáhla pračku po 4 letech a byl to des.... :grinning:
29. říj 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ohřívám zbytky od včera :grinning: masenko na štávičce se stouchanými brambory a polévku mám takovou neurčitou, co dům dal, a sestra mi donesla kulajdu, ale tu tady jím jen já, tak mám min. na 3dny :grinning:

ta kámoška s dvojčátkama měla neskutečný břicho, nikdy jsem nic podobnýho neviděla, ani na obrázku, poslala mi fotku kdy přítel sedí pod břichem a má to nad sebou jako střechu, měla ho šíleně dopředu, takovej ovál půlmetrovej, fakt dost dobrý, a ani jedna strije. psala mi že až porodí, bude mít břicho po kolena vytahaný :grinning:

my furt trčíme doma :frowning2: ještě že jdu dnes na na celé odpo do práce , :frowning2: se těším, at si tatku užije, dnes nehlídá babička, ale tatka :grinning: :grinning: :grinning:
29. říj 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk,
tak jsem zpátky od dr, v prstu se mi pošťoural jakousi jehlou - auwa a čistil to vodičkou, stále mám "díru" v prstu a mám tam jít zas zítra - ty jo jeden prst a takovýho lítání, snad mi to už zítra zašijou, bo mě to neba tohle. Pořád si dávám bacha abych se někde nedotkla toho a pak mi na to chytne Jajda a auwa :sweat_smile: . No těším se, až to bude zahojený a už nikdy více doufám.
Taťku jsme vyhodili zpátky ve škole a jeli do Tesca koupit rohlíky a hlavně na vláček.
Ta změna času mě s..., Jajda usíná v půl dvanácté, a to jsem mu to nedávno přetáhla konečně na těch dvanáct, půl jedný...ráno vstává o hodinu dřív, ale večer jde spat jako předtím - takže je o hodinu dýl vzhůru. Sice v šest mi začne polehávat na koberci, ale za chvilku zas ho to přejde - a usne až v osm. No přece ho nedám spát v šest? co? to by mi strašil od pěti nejspíš.
Jdu vymyslet, co budeme mít k obědu.
29. říj 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli zítra dopo jsem doma,klidne Jarouška dovez...Klárinak bude ráda,pač jsi dnes videla jak chtela za váma do auta co delal..plakala až nahoru domu....ted čučí na teletabies a za chvíli jde hajat..říká sice nene...tak vydrží i do 1 pač spala dnea až do půl 8...
29. říj 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem si dnes udělal rajskou polévku z posledních rajčatek ze zahradky a nasypala si do ni hromadu parmezánu. Super papu, doufám že po něm Editka nebude prdět jako včera po ovesno-zeleninov-sýrových plackách, až mi té malé chudinky bylo líto. Ale vyprckala se asi za půl hodiny za vydatné pomoci masáže a cvičení nožičkama a byl klid.

Chtěla jsem si stěžovat jak jsem se v noci zase nevyspala, ale pak jsem mluvila s kámoškou a její dítě už asi 14 dní řve každý den od 22hod do 2 do rána a ona ji musí nosit na rukou!! Tak to je teda Editka zlatíčko :slight_smile:

Oli - změna času mě taky s..., má v tom maglajz já i malá. Sice mi usiná o tu hodinu dřív, ale taky se o hodinu dřiv budi a t se mi moc nelíbí. No snad se to zas srovná.

Teď je malá na procházce s tchýni a už jsou pryč skoro 3 hodiny a já začinam byt nervozní, mám strach, že malá bude řvat hladem. :angry:

Dvojčat jsem se děsně bála, u manžela v rodině jich pár je :slight_smile: Asi bych je totiž nepřežila.

Já jsem za pračkou uklízela těsně před porodem a nestačila jsem se divit jaký tam za těch pár týdnů byl binec. Takže teď se snažím vysávat i za ní, ale to nejspíš nestačí a na Vánoce ji manžel zase odtáhne. Nejsem uklizeci maniak spíš bordelář, ale bojím se , by mi tam nevznikla nějaka plisen.
29. říj 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mě nejspíš dnes odvezou, J spal 40 minut, to do večera nemůže vydržet :frowning2:

Edi ten tvůj obídek zní báječně.

Marti právě je naprd, že tam mám být až před jedenáctou, a než bych dojela pro něho k vám, tak bude mrtě hodin, a on jak nejde v těch půl tak ječí a je protivnej :frowning2:. Já doufám, že to zvládnu, teda sestřičky s ním spíš. Nejspíš tam půjdu ještě příští týden, ale to už zas dřív než v 11náct, to bych tvé nabídky ráda využila. Jajda včera hledal Klárku na Plumlově :grinning: :grinning:
29. říj 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jsou bobánci :grinning: na Plumlove....,ale je opravda že malá O jájovi mluví furt a pak o Nelince od Petky......jasne..kdykoliv pohlídáme..... :wink:
29. říj 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli, taky tak s tím časem, malej chodí spát po 11h, pač vstává v 5h, děs, taky se mi budí po hodince, ale já jdu vždy za ním, lehnu si vedle na postel a on ještě usne , to je takhle každý den, ted jsem tam taky byla a usnul, spí pak ještě hodku, ale vždy se po první hodce vzbudí, to je pravidlo. večer mi chodí v 19h takže taky jak u vás. ale v poledne mě to s...., pač do večera daleko a do cca 12-13 ho neudržím, takže na prd.

editko, ta polevka mnam mnam, mám na ni hroznou chut :wink:
jdu ji dát hajat...snad bude spát tu hodku....včera spinkala hodinu a půl.... :wink:
našla jsem homeopatický sprej do nosa na rýmu....našla jsem i dizkusi kde si ho maminky chválí...že rýma je pryč a na dlouho..tak to chic zkusit i u malé...třeb apřestane chrochtat.....

verdíku nemely jste hojednou taky...EUPHORBIUM COMPOSITUM ???
29. říj 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
řve jak tur v postýlce..... :unamused: :angry: zkusím vydržet....
29. říj 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadli já zkoušela si k němu lehnout, a chvíli ležel, pak mě přelezl a odešel do obýváku. Zkusím ho dát ještě ve dvě, jestli na chvíli neusne.
29. říj 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak malá usla ale v kočáře....človek aby se v tech detech vyznal.....tak já padím s hafanem...zatím pa,večr vás dočtu jak dorazíme od kámošky :wink:
29. říj 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli a držím paleček tvému palečkovi :grinning:
29. říj 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dítko ve dvě usnulo. Juchů :slight_smile:
Dadli je to ukazováček :grinning:
Tak já si jdu dát obídek a přečíst časopis v klídku.
29. říj 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé oli, sorry, ale ukazováček se mi zrovna nehodil do rýmu
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

no nic holky, jdu do práce , ještě jsem se nikdy tak moc netěšila, ale po týdením pobytu domu, hurááá
29. říj 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte....tak malá měla ještě menší teplotku...odsáváme nosan,pak kapu i do oušek a večer atb....to kapání nesnáší :unamused:
a honzík byl dnes doma i zítra takže mazec...pořád se bijou...zkouší na sobě wrestling..jsem ráda že mají uši vcelku :grinning:
29. říj 2009 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky uf nešel mi konik jsem byla kapánek nervozní :sweat_smile:

U nás se už hajá od 19.15 :wink: musím říct že na káju nemá přetočení času vliv.Kristýnka ta to v jejím věku snášela daleko hůř i 14 dní jí trvalo než se srovnala. :unamused:
29. říj 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte maminky, muzu k vam? nejsem sice z pv, ale rodila jsem tam brouka a chystam se sem aj s druhym :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. říj 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky majatob..určitě:slight_smile:odkud jsi???
29. říj 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jonu, z Ostravy :grinning: :grinning: :grinning:
29. říj 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda to se nacestuješ... :grinning: a proč rodit semky???
29. říj 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
majatob vítej :grinning:
29. říj 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristy, diky :grinning:
jonus, no protoze to tam mam ozkouseny a libilo se mi tam :grinning: :grinning: :grinning: navic doktorka, kterou znam a verim ji je pro me taky veliky plus pro Prostejov...no a taaak no :grinning:
hele, nerodila jste nektera jinak nez vleze? jde to v pv vubec?
29. říj 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti ahoj, kuknu na ten spray, ale až zítra , mám to v krabici v ložnici a malý se teď vrtěl tak tam nechci, pak ti písnu
dadli já jsem doma taky už několikátý den a jak jsem psala, jsou ty dny nekonečně dlouhé, jak nemůžeme ven a za dětmi,ach jo

majatob, tak tě zdravím a vítám :grinning: :grinning:

marti a jak jsi psala , jak Klárinka občas zlobí, že je ti až do breku, to se srovná, druhé dítko pak bude jistě chlapeček a bude klidnější, podívej na Adámka :grinning: :grinning: :grinning: to je jen sranda , i kluci umí pořádně pozlobit, i když teď mě to moje dospělé druhé dítko, zlobí víc jak malý, navíc má k dispozici auto a tak věčně lítá a já mám nervy jak špagát, puberťačka jedna!!!!!

tak já jdu do sprchy a zalehnout, Adámek zatím bez teplotky, volala jsem dr koryčánkovi, tak ho chtěl raději vidět, dal nám nějaká homeop. , byl hrozně příjemný a sympaťák i jeho paní byla milá, tak dobrou noc a krásné sny broučkům
29. říj 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
majatob..tak to ti nevím rodila jsem tady třikrát..a mužu říct že mi to bylo pokaždý uplně jedno :grinning:
mužeš tu chodit až na tlačení leháš..a stejně jsem u toho byla jaksi v polosedě spíš.....
je tu vana ale co vím tak na porod musíš ven... :unamused:
29. říj 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
verdik, diky a dobrou :slight_smile:
jonus, no na nejakych strankach psali, ze jeste ve stoje a v klece...tak by me zajimalo, jestli to nektera nemate vyzkouseny... :slight_smile:
ja byla na tom boxu s vanou, ale nevyuzila jsem ju..mozna jsem mela :grinning: :grinning: :grinning:
29. říj 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
já na to prdím.. :grinning: jsem ani neměla čas hopsat na baloně..nebylo třeba jaksi..
no ve stoje nevím..byla jsem unavená pak..a v kleče..to je zajímavý i jsem o tom přžemýšlela..ale jako potom mi to bylo fakt jedno uplně.
navíc mám větší děti a říkají že v kleče..je větší pravděpodbnost natrhnutí...
29. říj 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek