• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
no ja jsem to podelala, zustala jsem pekne od zacatku lezet a dost spatne jsem to snasela, takze tentokrat su ochotna vyzkouset cokoli jinyho :grinning: ale teda ve stoje bych to taky nedala.. :sweat_smile:
jak velky jsi mela prdousky? Tobik mel 3350g, tak takovej normal a natrzena jsem byla, akorat nevim kdy se to stalo, rodila jsem vexem, tak treba az pri tom.. :sweat_smile:
29. říj 2009 ve 21:55  • Odpověz  • To se mi líbí
první měl 3600g a 53cm,druhej 4000g a 51cm a malá měla 3800g a 51cm..natržená jsem nebyla ani střihlá..ufffffffff
no to je lepší chodit..a nejezdit moc brzy
29. říj 2009 ve 22:09  • Odpověz  • To se mi líbí
ty jo, tak to mas pekny macky :grinning: ja jsem tam prijela asi 8 hodin pred a chteli me jeste poslat dom,ze to dnes nebude...a bylo :sweat_smile:
29. říj 2009 ve 22:21  • Odpověz  • To se mi líbí
já jsem ted naposled dojela v pulnoc a prý že to ještě není.ani kontrakce mi to nepsalo..a ani jsem se neotvírala.a během monitoru jsem byla na 4...narodila se ve 2 :grinning:
takže ted nevíte co to bude...?chtěla bysi holčičku?vidím že máte chlapečka :wink:
a jak to snášíš těhu...?
29. říj 2009 ve 22:27  • Odpověz  • To se mi líbí
já jsem taky čekala malou když byl tOMIK MALEJ.JSOU OD SEBE 2ROKY.. :wink:
29. říj 2009 ve 22:39  • Odpověz  • To se mi líbí
jj, deti budou bez mesice o dva roky :slight_smile: nevedeli jsme ani u tobika ze bude kluk, chtela jsem hrozne holcicku a ted bych nemenila ani za nic, takze kdyz bude dalsi chlapak, vadit mi to urcite nebude :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jinak tehu super, naprosto bez problemu, takze si to docela uzivam, navic uz neresim kazdy pichnuti...akorat me mrzi, ze neni cas chodit na nejaky cviceni nebo tak... :frowning2:
29. říj 2009 ve 22:43  • Odpověz  • To se mi líbí
no to znám..já dnes aky neměla hlídní a mla jsem v plánu jít na zumbu....bohužel
a ani si nejde už odpočinout co?když je víc dětiček.... :unamused:
29. říj 2009 ve 23:08  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ránko,

dnes Jajda vstával v šest, ta změna času mě ale opravdu s... - pardon že se opakuji, no ale aspoň spal celou noc od osmi hod.

majatob též tě vítám mezi námi, zkušenosti o jiných polohách při porodu nemám. Jak píše Jonuška bylo mi to fakt pak jedno. Chodit se může, balon atd...ale já se prý nejlíp otvírala když jsem ležela na boku. Takže já nejdřív chodila a pak když už tam byla častěji por. asistentka, tak jsem ležela. I když to chození bylo lepší, člověk si víc ulevil. No ale každopádně se to dalo. A natržená jsem byla jen na 3 stehy, nástřih jsem nechtěla a neměla a Jajda měl 3,7 kg a 52 cm.

Romi tyjo tos měla pořádné cvalíky a ty taková drobná... jsi borec :wink: žes to dala takhle

Ilčo snad už se nemocí zbavíte a vyrazíte konečně mezi děti. My už jsme vás neviděli ani nepamatujem....

Marti Jajda včera večer nasedl na odrážedlo, udělal nám papa a jel ke dveřím a volal "káka" "káka" :grinning: :grinning: :grinning: asi je zamilovanej, jsem mu říkala, že pojedem v út za vámi... pak sousedi šli domů, je slyšet jak odmykaj, tak to občas vypadá, že jde někdo k nám - tak zas letěl ke dveřím "káka" :grinning: :grinning: :grinning:
30. říj 2009 v 07:56  • Odpověz  • To se mi líbí
jinak dle mého příspěvku je vidět, že prst už bolí o dost míň. Jen teda místo deseti píšu devíti :grinning:

Romi to se Ti nedivím, že tě štve, žes nešla na zumbu. Já jsem naštvaná na ten můj "pařát", bo nejdřív záda, teď pařát a už 14 dní necvičím zas a to jsem už chodila pěkně 1 až 2x k Dadli a doma na rotopedu....no ale jak zašijou prst jdu na to.

Jo a hubnutí - vymyslela jsem svojí strategii - na www.flora.cz - jdou počítat kalorie a bílkoviny, sacharidy a tuky.
Takže si to tam vše zapisuju a ono mi to počítá. Dám si i to sladký třeba, ale pak večer už vidím, že se musím krotit, takže zeleninka apod... Nad 6000 Kj nejdu a za 4 dni 0,5 kg dole, tak tohle snad už konečně bude na mě fungovat.

Jinak Kristy až budu mít ok prst (slibuji, že to je poslední příspěvek o mém prstu), tak dorazíme za váma. Je to přece jen delší kousek než do PV a mě se s tím blbě řídí.
30. říj 2009 v 08:01  • Odpověz  • To se mi líbí
je kapku jsem se rozkecala :grinning: :sweat_smile:
30. říj 2009 v 08:02  • Odpověz  • To se mi líbí
oli čau, jsi tady dnes sama?? monolog???
jsem ráda že je prstí lepší, musí to být děs, já jen když mám prstík řízlej, tak jsem šíleně nemotorná, jak dáváš pozor atd, to je hrůza, to si člověk ani neuvědomí co má.

vítám majatob. já měla 1 díte 4kg, 2 dítě 3,60 a 3 dítě 4,20 u posledních dvou jsem byla na kapačkách na vyvolání takže jsem jen ležela, měla jsem v plánu jen balon, ale četla jsem si o všech rodících polohách. poloha v kleče, v čapu je prý nejpřirozenější ,tak se dřív rodilo, ale já si to nedovedu představit, mě to přijde jakoby nedůstojné
30. říj 2009 v 08:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Dadli zatím sama :grinning: všem asi ještě zlatíčka spinkají :slight_smile:
30. říj 2009 v 08:31  • Odpověz  • To se mi líbí
jo Daši vyslala jsem do Slendru cvičit kamarádku, tak prý včera byla a je nadšená a prý si dojde pro permici :wink:
30. říj 2009 v 08:38  • Odpověz  • To se mi líbí
my vstávali 5.30 . jinak pořád teda kašleme, ale je bez teploty , bez rýmy, tak já ho asi za chvíli obleču a půjdu na půl hodky před barák at ho provětrám, pač týden je doma.

zítra máme jet na slovensko na dušičky, scházíme se tam celá famílie jednou ročně, ale nevím jestli mám jet, bude tam v jedné chalupě 30 lidí, prostě cigánov, taky ta cesta, když není ještě ok, fakt nevím.

tak Jaroušek je zamilovanej, no moje dcera taky , takže to oli znám, jen jí je 15 a je to děs :grinning:
30. říj 2009 v 08:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky nechcete jít někdo na Tři sestry 14.11. Máme jeden plonkovní lístek - prodáme za 100 kč, bo jsme koupili za 100 Kč přes armádu.
30. říj 2009 v 08:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Jé Daši to je hezký, první láska, juuu, ty jo až Jájovi bude 15... teda jeslti se toho dožiju, bo on je fakt raubíř děsnej...
Ty máš rodinu na Slovensku? :confused: :confused: :confused: Nevím no, ta cesta je dlouhá...
30. říj 2009 v 08:41  • Odpověz  • To se mi líbí
jééé Oli ten lístek si možná vemu..ne pro sebe ale pro sestřenku...možná bych mohla jít teda taky... :grinning: uvidíme pisnu ti do zítra di IP....ju?děkuju:slight_smile:
my jdeme ted na kontrolu na ušní držte palec
30. říj 2009 v 08:43  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky,

tak malá se vzbudila v 6:45 hod.na aspon že tak.....dadli to je masakr..u vás ta hodina vstávání.. :confounded:

ted jsme dorazili z obchodu a z pošty,tak jdu vařit a uklízeti..

Oli Klárka furt volá taky Jája...včera jsme byly na návšteve a hledala ho.....to bude Láááááááááááska :grinning: :grinning:
30. říj 2009 v 09:40  • Odpověz  • To se mi líbí
marti, tak koukám na ten spray do nosu a je to přesně to co jsi psala
tak Klárinka je už zadaná pro Jarouška :grinning: :grinning: škoda, Adámek minule tak pusinkoval Klárinku, bude smutný až mu to řeknu :grinning: :grinning: :grinning:
oli ani nevíš, jak bych už šla s Aďou ven a mezi děti, ani se nedivím , že se dadli těšila do práce a ať si tatulda taky užije, fakt mě z toho hrabká doma!!!!!a Adámka to doma taky už očividně nebaví, ach jo, posrané nemoci....
dadli tak ,že by jste mě adoptovali na víkend a vzali na slovensko???? :grinning: :grinning: , ať trošku vypadnu mezi lidi, jestli vás bude 30, tak se tam já už taky ztratím :grinning: :grinning: to byla sranda, co výsledek u dr u martinka, ale asi ok, když se chystáte vyrazit, tak pokud pojedete tak opatrně a užijte si to :wink: :wink:
kami vidíš, tak jsem se těšila na pesjky k vám a nějak nám to marodění nabouralo plány, škoda
tak pa a hezký snad i slunečný víkend
30. říj 2009 ve 13:55  • Odpověz  • To se mi líbí
verdiku, máme plně obsazené všechny auta :grinning: :grinning:

kika výsledky výtěku ok a martinek tam má nějakého bacila druhé kategorie jak říká koryčánek, tzn. že pokud to je ok a zvládne ho tak se antb.dávat nemusí, pokud by se zhoršil a byla teplota tak máme přijít pro antb. tak ted ti nevím co s tím slovenskem. teplotu od pondělí nemá, ale kašle stále, sakryš co ted ???

dnes jsem s ním byla 15min. venku provětrat se a v obchodě. potkali jsme Jonusku , vypadala nádherně, kočka jak hrom, ještě se o ni chlapi poperou.

marti , malej vstává s novým časem 4.50, 5, 10 atd, takže dnes do 5.30 to je zlatý :grinning: :grinning: :grinning: a to ted jak kašle, tak se vzbudí kolem 1h a min. hodku je vzhůru, než se dá do kašlacího klidu, tak ho nosím a pak nemůžu usnout a pak ejhle , je ráno :grinning: :grinning: :grinning: a to jsem ted šla se smetím a mám umytou hlavu, a jsem namalovaná a soused na mě mohl oči nechat, takže to se mnou to nespaní není až tak zlý :grinning: :grinning: :grinning: dovedete si představit kdybych byla vyspaná jaká bych byla krasavice :grinning: :grinning: :grinning:
30. říj 2009 ve 14:41  • Odpověz  • To se mi líbí
kde jste ???

no jo na chvilku vylezl oskar a všichni zdraví jste v pr.... :grinning: :grinning: :grinning:
30. říj 2009 ve 14:42  • Odpověz  • To se mi líbí
oli, že by monolog?? jako ty ráno :grinning: :grinning: :grinning:
30. říj 2009 ve 14:43  • Odpověz  • To se mi líbí
jo jo dáši.byly jsme venku,vylezli jsme po 2 hodine jak se vychrupkala a na hodinu jsme se prošli,je tam zima brrrr,sice sluníčko ale studený vítr....ted jsme se nasvačili,pobalím veci a zaveseme malou k našim a máme siestu...A asi budeme doma,pač kino plno,žádný místo a bowling taky plný.....tak to vypadá že asi konečně po 14 dnech vyžehlííímmmm :grinning: ,uvidíme možná skákneme nekde na pivečko jen tak... :wink:
30. říj 2009 v 15:51  • Odpověz  • To se mi líbí
a na to slovensko,kdyby se to týkalo mě,tak já bych s malou nejela mezi tolik lidí v jedné chalupe,pač jestli má bacila...muže ješte neco chytit a zhorší se to...tak se stím popere a budete mít klid.....co když se to zhorší a budete na ATBa budete sedet další týden doma.....ale je to muj názor Dáši..každý si muže delat co chce.. :grinning: tak to neber prosím ve zlém.....
30. říj 2009 v 15:52  • Odpověz  • To se mi líbí
volali jsme dášce na vířivku a taky plno :frowning2: :frowning2: :frowning2: my máme dnes pech :angry: :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
30. říj 2009 v 15:58  • Odpověz  • To se mi líbí
kuk,
hele Marti tak když máte doma klídek, tak můžete dělat malou Martinku nebo Péťu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. říj 2009 v 16:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Oli.......to určite mucky mucky bude :grinning: :grinning: :grinning: ale mimi NENE!!! :grinning: :grinning: :grinning:
30. říj 2009 v 16:12  • Odpověz  • To se mi líbí
oli to stejný jsem chtěla marti napsat i jááá :grinning: na co my myslíme :grinning:
30. říj 2009 v 16:43  • Odpověz  • To se mi líbí
30. říj 2009 v 17:05  • Odpověz  • To se mi líbí
holky na co vymyslí,te?????
my jsme měli zase vejlet do nemocnice.tomáš lezl na patrovku a sjel mezi zábranou tělem a zasekl se hlavou tak visel jenza hlavu.konec prostě..má moncka nad okem.tak jsme byli na chirdě a na rentgenu.ale v poho naštěstí..uff-jsem ko
30. říj 2009 v 18:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek