• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
uf Romi, to zní hrozně, tak hlavně že je v pořádku
30. říj 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli to bylo hrozný..zrovna jsem krmila v obýváku malou a pak ten řev děsný....
tak ho máme sledovat a má klidový režim...no já se nenudím.... :confounded:
ted malou nakapt odsát..pak uši..pak atb...ufff
a top ještě jdu dělat palačinky protože jsem to chlapum slíbila... :grinning: no palačinek jak pro vojsko :grinning:
dělám to na dvou pánvičkách :grinning: :grinning:
30. říj 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jonuško,

před tebou smekám a klekám na kolena...pač starat se o 3 deti a sama.....jsi silná ženská a moc te obdivuji :wink: .....já se nervuju a brečím s jedním zlobidlem....... :dizzy_face:

My ted přišli z procházky s hafanem,vypili jsme s tátou šáno..výborný..lepší jsem nepila.... :wink: a ted povalím do vany.

Zítra ráno vyzvednem koblížka a jedeme na chaloupku zase makat.příští týden nás čeká zabít 4 moráky a zrovna 13 list.se bude zabíjet 1 prase a v sobotu 2 prase.....tak jsem nasr.....,jsem zvedavá jak to za váma stihnu na srazík....ale určo na chvíli za váma dorazím,tak jsem se těšila..... :wink:
30. říj 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky
mi jsme vstávali v 7 a jeli jsme ke kamošce přijeli jsme v 11.30 aKájinka šla hajat a já uklízet.Peru v nové prčce amanža už si ze mě dělá srandu že ji chci hned zavařit :grinning: :grinning: :grinning: .Táta jela na noční tak jsem zase sama Kája už od 18.50 ti spí a tak já jsme ještě pověsila prádlo a mám vegoš.Zítra vařím uz. žebírka a bram. kaši a zeleninovou polévku. :slight_smile:
Jo a čůrání máme v malíčku :slight_smile: jen jednou jsme to nestihli ,ale by lo to tím že jsem ji zakázala líst na kostku a vegetit v kuchyni na komodě ,tak se naše dáma naštvala plakala a pak počůrala.Naší Lady se totiž nasmí nic říct a zakázat jinak je oheň na střeše srceryvný pláč bobíšek můj moc to prožívá :sweat_smile: :grinning: No bobiš zase do kalhotek mě přjde, že se bojí vykakat na nočník, :confused: a pinu(plínu) nechce ani vidět jen na spaní ji to neva že ji má. :wink: tak nevím. :confused:
30. říj 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ufffff dočteno :grinning:

Anet už dnes vyjímečně chrní Ela je na prázdninách tak toho musím využít :wink:
Jonuš držím pěsti a´t už je Johanka lepší a ouška nebolí a a´t se ti podaří udržet Tomáška v klidu i když to je asi nemožný že jo?
Verdíku to neznamená že když už nemáme hafany že bys nemohla přijet :wink: a taky čekám na olču ta to taky kdysi v létě slíbila :grinning: :grinning: takže kdo může klidně se stavte :wink:
Holky kde jste kupovaly prckům zimní boty???????????Já byla dnes v deichmanu a v ccc a nic a když jo tak stály tak kolem 1000kč a to já nedám to je dost tak do té 500 :slight_smile: Co v Prioru nevíte??????????
Dadli já se pak s tebou na sraze domluvím a asi bych si to vzala :wink: a jěště asi poukaz na tu vířivku ju?
Měla bych žehlit ale nechce se mně ani za nic asi to zase odložím a místo 5 budu mít 6 praček.Kristy už máš novou pračku?Ty máš fakt pech před vánocema psala jsi že i trouba ti před časem odešla,pak myčka a ted pračka.Tak už jenom lednička a je to kompletní.Doufám že to nepřivolám nebo by jsi mě na sraze asi zabila :grinning: :grinning: :grinning:
zatim pááááá budu tu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. říj 2009 v 19:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy neboj to příjde samo ona si to uvědomí a začne chodit.Anetku jsem třeba na hrnec nedávala ta si sma stáhne tepláky vyčurá se ted už si sama utře i pipku takže pohoda a já jenom lítám a vynáším hrnec :grinning: :grinning:
30. říj 2009 ve 20:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaelan ty ty ty s tou ledničkou jesem naštvaná chtěli jsme koupit PC na vánoce teď jsme na penízky chytli tak musíme došeřit :wink: ale táta má mít 13ctý plat tak jsem klidná míva dost takže ani nějak nestresuju. :wink:
30. říj 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je dobrý R má taky 13 ale pořád je straší že jim ho nedají :angry: :angry: ale musí já už s tím počítám protože to je dobrá fin.injekce :grinning: a ta se na vánoce hodí :wink:
a co budete kupovat kristýnce na vánoce?????U nás už je dopis za oknem asi 14 dní a Ela tam napsal zas takový hovadiny že fakt nevím.Tak jedeiný reálný je domeček pro Litles Petshop a něco do školy :slight_smile:
30. říj 2009 ve 20:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zatím mám knížku babi koupí tašku do školy a mi nevím no víš jak, taky by chtěla všechno na co jsou teď reklamy.No je zatížená na hello kytty takže asi něco s kittynkou budu objenávat na netu .loni jsme se zavděčili dětskou poštou takže letos zase jo a našla jsem dárek kterej loni nedostala(dobře jsem ho schovala a našla až po vánocích :grinning: :grinning: :grinning: )tak ji ho dám letos jsou to nějaký razítka .a nevím no krámů plnej pokojíček no děs .Kaja ta teda nevím co dostane páč kočárky máme 3 panenek asi 100 :grinning: :wink: no děs.fakt nevím .Byla jsem v makru a měli tak poníka na usínání za 1300 ,ale našla jsem ho na netu za 950 takže přemýšlím že bych o objednala .
30. říj 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kalean nekdo mi říkal že prodávají botky v bývalém cílu na olomoucké ulice bylo to i v novinách ale je tam nějak omezená otevírací doba ale kdy opravdu nevím protože boty máme tak jsem tomu nevěnovala pozornost.
Malá změnu času zvládá zatím v pohodě tak snad ji to tak zůstane dnes po 1 spala skoro do 8 hodin.
Dnes byla venku pekná zima brr ale za oknem vypadalo že je nádherně.
Taky bych měla žehlit ale nechce se mi večer prostě chci mít kliid na sebe a tátu.Počká to do zítřka navařeno mám tak jak malá usne půjdu žehlit.
Tak se opatrujte všem marodům přeji brzské uzdravení a všem krásný prý slunečný víkend

Marti snad nám to příští týden vyjde vidět se už je nám smutno :slight_smile:
30. říj 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jsme na tom podobně v pokojíčku se nedá projít co je tam krámů :grinning: :grinning: Anetce taky nevíme protože má všechno po Ele :slight_smile: a kupovat zas nějakou blbost to se mi nechce.Ted si hodně začala hrát s šušinou po Ele je to ta mluvící takže kuovat další je zbytečný.Fakt nevím co :angry: :angry: :angry:
Jo ty reklamy jsou na prd takový kravinky za nehorázný peníze :frowning2: :frowning2: :frowning2:
30. říj 2009 ve 20:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jak pokračuješ s hubnutím abych tě pak na sraze poznala :grinning: viděly jsme se asi přede rokem ježiši to už je tak dlouho?
30. říj 2009 ve 20:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj práve je to drahý a na nic :frowning2:
30. říj 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to tě 100% nepoznám :slight_smile:
30. říj 2009 ve 20:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
a už máte vybranou tu tašku do školy??jestli budete chtít od Topgalu tak ti ji můžu sehnat o dost levnější :wink:
30. říj 2009 ve 20:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde si????????????ses na mě vyprdla :frowning2:
30. říj 2009 ve 20:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem tady no máme vybranou a mám pocit stojí nějak 900,- :unamused: ,ale bude to pltiit babi a ta tam má švagrovou
30. říj 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jo :slight_smile: já měla vybranou za 1500 a švagrová ji sehnala za 800 což je rozdíl jak prase máme tuto:http://www.topgal.cz/batohy/2/ tu růžovou s kvitečkama :slight_smile:
30. říj 2009 ve 20:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé taky chce jenom růžovou ty holky jsou všechny stejný :grinning:
30. říj 2009 ve 20:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. říj 2009 ve 20:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj taky růžovou jak jinak :grinning:
30. říj 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
já chtěla tu červenou ale ona prostě musí mít růžovou :angry:
30. říj 2009 ve 21:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já jsem právě chtěla růžovou Kristýnka ji neviděla dostane ji na vánoce
30. říj 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kam bude chodit do školy?do Bohuslavic???????
30. říj 2009 ve 21:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj asi jo páč Konic eje 7km a mám strach aby to zvládla chtěli jsme ji tam dát do té konice ,ale všichni nám to rozmlouvají tak nevíme ještě
30. říj 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
však máte jěště trochu času na rozmyšlenou zápisy bývají myslím v lednu.
30. říj 2009 ve 21:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak nějak
30. říj 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
du hajat jsem nějaká zničená dobrou
30. říj 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak pa
30. říj 2009 ve 21:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek