• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
zničená v 21h to neznám :grinning: :grinning:
30. říj 2009 ve 21:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem vás holky dočetla a vy už jste šly všechny spinkat? Právě jsem dodělala víkendový úklid, navařím a buchetku upeču až zítra, takže jdu probrouzdat net.
Pár věciček k Vánocům už mám, převážně z Tesca - nedávno jim vyšel vánoční katalog a dá se vybrat.
Venku jsme dnes byly skoro celé odpoledne, zima jak blázen, ale byly jsme připravené - fusak a teplé oblečení.
Romi, taky Tě obdivuju, tak všechno zvládáš. Vydrž a ať jsou Jonuška i Tomášek brzo v pořádku.
Už se tady dlouho neobjevila Tobi - pořád se stěhuje?
30. říj 2009 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já skukla na DVD fonatánu pre Zuzanu 2....super písničky,užasnej Habera a jdeme taky do hajan..dobrou holky...

babička psala že malá usla po 8 jako andílek... :wink:
30. říj 2009 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
My měly trochu divokou noc malá byla dost krát vzhůru až se po 6 hodině probudila na dobro no co už budu doufat že ta dnešní bude lepší.

Co máte dnes v plánu at s nějak inspiruju.

Chci se zeptat vaříte dětem každý den i polévku i druhé jídlo?A hned po sobě nebo dáte nějakej čas na vytrávení?Děkuji

Kolčo lituji tě s prstíkem mě se jednou stalo že se mi třepil nehet a já si ho jakoby vytrhla z lůžka a začalo se mi to sbírat a na chirdě mi odřízly kousek nehtu.Bylo to moc príma hlavně to opíhnutí nakonec mi slezl celej nehet a od té doby mi roste takovej ,,pahýlek,,trochu na straně křivej :grinning:
31. říj 2009 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko, tak malej dnes vstával 4,25, do 6 se ke mě tulil a od té doby čučíme na pohádky.

na to slovensko nejedu, Marti díky za názor, taky to tak cítím. Sice je Martinek už lepší, ale bude tam 20 lidí v jedné místnosti . No musím říct že naši, ségra atd. to nechápou, prý to moc řeším a že to mám risknout a uvidí se. ale když se zhorší tak s ním budu doma já, vstávat v noci , o trápeníčku malého ani nemluvím. fakt chytří. no jsem ráda že jsem se rozhodla zůstat a stát si za tím. takže budeme celý víkend sami doma :grinning: no půjdeme na chvilku se provětrat.

peti, já dělám jen jedno , bud hustou polévku, nebo když mám vývar dám tam moc nudlí , nebo mu udělám jen druhý jídlo . někdy když mám obě jídla tak dám jedno na oběd a druhý až se vyspí nebo až večer. ze začátku jsem mu dala polívku a hned druhý ale snědl od každého malo a podle mě to bylo naprd. takhle sní fakt plný talíř jednoho .

peti dnes malýmu uvařím králíka, ale ještě nevím jak, jestli máčenku nebo jen na štávě.
31. říj 2009 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dáši uplně tě s tím slovenskem chápu taky bych nejela.Kdyby to bylo někde poblíž tak budiž v případě potřeby sedneš do auta a jedeš ale slovenksko trochu z ruky.No jo my maminky to všechno moc řešíme....
když to tak cítím tak se podle toho řídím.Ale když jsem malou neměla nebyla jsem jiná.

To jsem ráda že to dělám správně bud dělám hustější polévku nebo druhé a když mám o víkendu i polévku tka ji trochu dám a pak druhé ale je to takové zob zob.

Když bych šla odpoledne sama ven jako s malou ,,sama,, napíšu ti na koníka a mohly by jsme se projít s kočárkama spolu.Táta chce konečně dodělat zábradlí tak ,,musime,, z domu.

Jo na oběd pro malou teda nevím mám uzenou polévku a zapékané těstoviny s uzeným masem ale nevím jeslti je to pro ni vhodné.Pořád nevím jeslti ji můžu dát vše nebo vařit pro ni solo.Kdyby bylo na melé jedla by všechno.
31. říj 2009 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dáši...když se necítíš..já bych taky nikam nejela když ještě nejsou dobří.neriskla bych to..
jinak přeji krásný den :wink:
my máme pro změnu prujem.já s Tomikem a malá večer taky srandila.... :confounded: co nás ještě nepotká :cry:
31. říj 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jonuško, jejda zase srajdu, na vás se to doslova sere, a ten karambol s malým no děs, já bych to taky nazvládla jak tady někdo psal, jsi borec , fakt smekám, já taky nestíhám tady s tím jedním. vůbec nevím jak jsem zvládla ty dvě děti před lety, ale asi když ta situace je, tak se zvládne vše. držím pěsti ve všem.

peti, já psala jak to dělám s tím obědem, ne že je to takhle správně, nevím co je správně, asi podle každého něco jiného, takže asi to dělat tak jak je to pro tebe příjemné a jak to samo od sebe tak nějak jde.
jestli půjdeš ven tak klidně pisni, uvidím jak časově, kdy půjdeme spát atd.pač vstával o půl páté .
31. říj 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj jsem tu poprvé:Mam 3 měsíčního chlapečka Zdenečka a ještě nevím jak to tu chodí tak zatím pa
31. říj 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko,
Daši myslím, že jsi udělala dobře. Jistota je jistota.
Peti já taky buď vařím hustou polívku nebo druhé jídlo. Oboje by nesnědl.
Dnes nejspíš bude vařit tatínek. Holky já pako - včera mi otrnulo, poslala jsem odpo kluky ven a uklidila celý byt - vysála atd... a večer si sundám náplast z prstu a ten strup mi prdnul :frowning2: , no tak jsem to zase zavázala a holt musím dávat bacha :frowning2:

ROmi to mě mrzí s průjmíkem, si to pěkně vyžíráte teda :frowning2:

Jo někdo se ptal na vánoční dárky:
manža - chce nějaký ptákoviny na motorku, na Silvestra má narozky, tak dostane překvápko - a v lednu půjdem do výřivky, ale nebude vědět kam jdem :slight_smile:
babičky a dědové - dělám kalendář s Jarouškem a pak musím ještě něco vymyslet a teda netuším zatím co
švagři - něco na sebe
švagrová - nekupujem si, jen dětem
neteřinky - ještě nevím :frowning2:
Jajda - Aquadoodle malovací podložka, Lego - možná kupí babička, dětská sekačka (ta obyč., ne mluvící), a dřevěné kostky v kyblíku s vkládacím víkem

Kdybyste někdo měl tipy co pro babičky a dědy tak dejte vědět, každý rok s tím mám problém :frowning2:
31. říj 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Dadli..kdybyste věděli..ještě že mě naši pomáhají..je to fakt těžký... :confounded:
ahojky eviku....:slight_smile:
31. říj 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky vítám Evika, odkud jsi?
31. říj 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jonuško já si to trochu představit dokážu :wink: Malej ted zase struhnul záclonu, vypnul mi políffffku , já proč nevře. přetočil pračku na jiný program, 3x se už stihl počurat do tepláčku a na koberec, o tom že furt něco kramuje a je tady čurbes ani nemluvím, ani o myčce, tu zapíná, vypíná pořád. to není ani možný co vše dokáže za pár minut. už jsem rezignovala :wink:

vítám evika, ahojky. jen si tady tak kecáme atd. míváme srazíky, každé úterý, ikdyž ted je to těžký , není kde. v létě to bývaly zahradky, písek, takže super. jo a máme srazík bez miminek 13.11. večer ve 20h .
Vítám tě Eviku mezi náma. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
dadli, tak to se doma fakt nenudíte. Nás to ještě čeká. Pračky a sporáku si Laura ještě nevšimla :slight_smile:

Jonusko, ty jsi super mamča, že to všechno zvládneš ustát. SMEKÁM :wink:
31. říj 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
JO A VŠE NEJ NEJ ZUZCE :grinning: :dizzy_face: :grinning: K NAROZENINÁM
Kdy můžu přijít na kafe? :wink: :wink: :wink: :sweat_smile:
31. říj 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak vidím že je to všude stejný....u nás taky pračka pere vaříme...hruza..ale tchýně má Honzéka a brala si i Tomáše..ono to s tím prujmem nebude až tak žhavý...ještě že..:slight_smile:tak mám klid....jen jedno dítě...takže uklízím a konečně konečně jdu ušít Jonušce to povlečení...hurá
ale to jen že mi mamka na malou mrkne..jinak bych to nedala všude mi vleze :grinning:
31. říj 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky za přivítání jo jestli budu mít hlídaní tak se rada dostavím a kde ten sraz máte?
31. říj 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chtěla jsem se zeptat jake máte skušenosti z očkováním proti meningokovi
31. říj 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem z Prostějova čechovic bydlím tu teprve rok a pul jinak pochazím z Otinovse
31. říj 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
viku bude to na wolkrové v hobitu.. :wink: mrkni na naše stránky www.pvkonici.webnode.cz :wink:
31. říj 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo díky
31. říj 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
peti, to uzený pro Nelinku ještě určitě neeee, je to těžký a navíc pořádně tepelně neopracovaný, může tam být nějaký bacil který nám nevadí ale miminkům ano

já nedávam ještě ani šunku, jen jednou zatím a to jsem šla do lídlu koupit tu 95% , tam je alespon maso, v jiných je jen sůl, stabil. éčka a nevím co ještě.
31. říj 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dáši děkuji za rady tak ji něco uvařím jiného.Ty máš teda raracha může pak člověk něco udělat pořádně když je pořád ve střehu co to dítě udělá.No toto jestli nás čeká tak potěš...Malá zase všude leze ale pořád na sedačce si stoupá včera vylezla přes svou malou židličku na stůl ve cvičení všechny děti cvičí jen Nellka leze na podium se z ní picu.Ještě že ted spí.
Musíme dát kočárek na reklamaci protože nám vibruje přední kolečko tak obvolávám známe jeslti nemají kočárek navíc pořád se něco děje.
Těším se na příští týden že si konečně v klidu popovídáme.
Já žehlím fuj fuj ale co se dá dělat.
Evi ahojky já a Laurita jsme z čechovic hod folky do alba třeba se známe z ulice :slight_smile:
Jejda dárky ještě neřeším zatím na to nemám jak si ani náladu pořád mám vánoce daleko :slight_smile:
31. říj 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau
teda Oli ty už to máš hezky promyšlený :grinning: :grinning: já jsem v koncích nevím vůbec co a komu :frowning2: :frowning2:
Ahojky Eviku vítáme tě hod si nějaký fotečky do alba třeba tě někdo pozná pár nás tu taky je z Čechovic :grinning:
Anet jsem dala chrupat ale zatím pořád volá tak jsu zvědavá kdy usne :wink: R pomáhá stěhovat švagrovou takže se nudím :slight_smile:
Jonuško tak o srajdě mi ani nemluv u nás to trvalo týden tak se hlavně brzo uzdravte :wink:
Holky nevíte jestli je dnes něco v Plumlově něco jako Halloween?????prej tam má něco být ale nevím jestli dnes.
Jdu si dát kafčo a čučet na bednu venku je dnes kráááásně :slight_smile:
31. říj 2009 ve 13:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé kaelan, ty se nudíš, já nevím co dřív, tak nedělám nic :grinning: je konec měsíce, měla bych dělat uzávěrku a vyplaty, a to asi až večer, potřebuji na to klííídeček a min. 3hodky.

a Halloween by měl být, nevím co na Plumlově ale je poslední den říjnovej, já úplně zapomněla. No ikdyž co už, stejně budu doma, jsem sama celý víkend. chjo :wink:

ted čekám až se Martinek vychrupe, spinká od 11h , a chci s ním jít ven, ještě je tam sluníčko, na chviličku můžeme. je dobrej, jen když lehne tak má ten debilní už 10denní dusivej kašel, ráno občas vykašlává, ale jak leží tak nic.
31. říj 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj Dadli nudím :grinning: mám všechno hotový teda krom žehlení ale to musím zvládnout až večer já přes den nežehlím :wink:
tak si to venku užijte a at už se Marťa toho kašle konečně zbaví to ho od toho kašlání musí bolet i břišní svaly chudáček malej :frowning2:
31. říj 2009 ve 13:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám totiž naplánovaný venek a on si chrupká, nechtěla jsem si nic rozdělávat,že to nestihnu, že bude spát chvilku a ejhle, už 2a půl hodky, tak jsem nachystaná na ven, tak tady lelkuju :grinning: a jak nic nedělám tak je mi doma už zima
31. říj 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
přišla mi 14 mateřská a ted jsem si všimla že jen mateřská, nepřišly mi přídavky na žádné dítě, a to mám tři :grinning: :grinning: :grinning:
31. říj 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to Anet spí taky tak přes ty 2 hodky my máme ale štěstí :grinning: ted už taky usnula :wink:
31. říj 2009 ve 13:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek