• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
http://www.kalendarakci.atlasceska.cz/helloween-na-zamku-plumlov-7524/
Kamčo kuk,

jinak dobrý nápad, přemýšleli jsme kam vyrazíme odpoledne. Takže díky za tip.
Akorát Jajda usnul až v jednu, takže to bude spát tak do tří...než se vypravíme...no uvidíme

Dopo jsme šli jen po Lešanech se projít a házeli jsme si s barevným listím, to se mu moc líbilo.
31. říj 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak na strašidla nejdem, muž říkal, že se bude bát. :frowning2: teda ne muž, ale Jajda, no ale já myslím, že by se nebál, bo v Dinoparku mu to bylo taky fuk,že tam řvali dinosauři...
31. říj 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ku...teď jsme se ještě dohádali, pr mám vytřenej byt a on, že jde konečně uvařit oběd (bo řekl, že ho uvaří, ale mezitím šel ještě dělat na autě), tak mu říkám, jestli je nutný, aby mi tu chodil po celém bytě, se nasr...došel do kuchyně, prošel se tam po tom mokrém, i po obýváku, řek, že se na to vys... a šel ven. Takže já jdu vařit, abychom s Jájouškem neumřeli hlady.
31. říj 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
to mytí nádobí mu vůbec nesvědčí, je protivnej jak prd... když musí dělat věci, kt. normálně nedělá :frowning2:
31. říj 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holky,
právě jsme se vrátily s Vikčou z parku u rybníka, počasí úplně vybízelo, navíc jak to tam vylepšili těma novýma cestama, tak to tam je fakt dobrý. Četla jsem jen tak letem světem a jak koukám, tak skoro všude řádí nějaký nemoci, nám se to zatím vyhýbá, tak doufám, že to tak vydrží co nejdýl!Přestěhovaní ještě nejsme, čekáme na kuchyňskou linku a navíc manža včera odjel na dva týdny do Německa, tak jsem na všechno sama, no a samozřejmě zrovna teďka je úkolů nejvíc :grinning: , klasika, ale už jsem si zvykla, že co vytáhne paty z domu tak se něco vysere.....
31. říj 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ted jsme přišli z přehrady bylo to tam jak na vaclavaku.Malího jsem nakrmila a poslala jsem ho zmanželem ještě ven a ja si du na chvíli lehnout jsem utahana sice jsem měla umívat okna ale ty neutečou :grinning: :wink:
31. říj 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak obídek uvařenej - normálně jíme dřív :sweat_smile: , manža ještě nevychladnul zřejmě...
tak si jdu na chvilku číst na gauč, než se Jajda vzbudí. :slight_smile: Doufám, že manža šel aspoň makat na zahradu, spojil by to chladnutí s užitečnou prací :grinning: :grinning: :grinning:
31. říj 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
My byli na přehradě ve středu, a taky tam bylo hafo lidí, hlavně jsem zvědavá jestli to té přehradě pomůže, zaneřáděná je teda pěkně....
31. říj 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Byli jsme si udělat profi fotečky, něco jsem dala do albumu, tak můžete mrknout na naší modelku :wink:
31. říj 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda na přehradu jsme dnes chtěli jít taky, ale dozvěděli jsme se že se výlov nekoná. Dělo se tam dnes něco EVIKU?

Jo Eviku tobě je 26 let?

My jsme dnes pádili s manžou do města kupovat zimní čepičku a zpátky jsme se krásně prošli. Dnes je fakt luxusní počasí
31. říj 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tobi fotečky jsou nádherný :wink:
31. říj 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tobi ty fotky jsou krásný, fakt moc pěkně udělaný. Kde jste se fotili?
31. říj 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkujem, taky to dalo práci, aby se VIkča dívala kam má, taky nás oba dva pěkně počůrala...no prostě sranda, ale fotky stojí fakt za to.
31. říj 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tobi nádherné fotečky, Adámek kouká na klíně se mnou, tak mu čtu co maminky a miminka na modrém koníku měly dnes za program :grinning: :grinning: :grinning:
dadli tak,jak to dopadlo s vycházkou , vyrazili jste nakonoc????
oli ti chlapi!!!!!
31. říj 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
verdiku, my se ještě osobně neznáme,že? Odkud z Pv jsi\?
31. říj 2009 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tobi, fotečky parádní, v té mušličce to je jedinečný, vikča je nádherná. Musíš se někdy stavit, až budeme bez kašlu, ju???

verdíku, jojo, byli jsme od 14 do 16, máme povolenou půl hodinku, no tak jsme se skoro vešli :grinning: bylo náádherně, cárali jsme po náměstí, koupila jsem si ve floridě kávičku s sebou a procházeli jsme se, pak jsme chodili v parku, paráááda. po těch 10dnech domácího vězení .

martinek taky sedí tady se mnou u koníka, pořád mi do toho hrabe, a mě to sere :grinning: :grinning:

Oli, ti chlapi jsou fakt někdy na zabití, já je taky občas nechápu, no nějak to s nima musíme zvládnout. Já jsem navrhla že pojedu na slovensko , pač to je moje rodina, a on zůstane s Martinkem doma, a on mi řekl, že to nezvládne 2dny s rarachem a že se v noci nevyspí, že to on nedá, já jsem ho jen zkoušela, chci s ním být doma já, ale on mě taky pěkně nasral .
31. říj 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli, počkej jak si ulevíme 13-téhé :wink: se fakt těším. Ikdyž já jdu ještě 6.6 na Zumba párty do galaxie-Kubusu, kdo jde se mnou???? kterej chlap z vašich to rozdejchá dva pátky po sobě?? můj bude muset :grinning: :grinning: :grinning:
31. říj 2009 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tobi a fotku s tatínkem jsi nedala proč??? nechce?? neříkej že nemáte, určitě jo, pyšnej tatínek. šup šup, at se koukneme na krásný chlapy. já ho teda znám osobně, a hezkej je :wink: proto ho tady tobi nechce ukázat :grinning:
31. říj 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,tak mi od rána byly na chalupe,chlapi řezali dřevo...dnes bylo krásne....ted jsme dorazili.Ráno jsme vyzvedli malou u babičky,dnes spinkala prý krásne,o pl 6 se vzbudila na mlíko a spinkala ješte do 7....a i dnes byla hodná...Ješte jsme objeli hřbitov v Konici a v Brodku u Konice...

Zítra jsme v PV,tak na obed bude zelen.polívka a udeláme špízy s kuřecího,jatýrek atd...a jak se vyhajá tak skočíme na hřbitov v PV a stavíme se u našich na kávičce....

Holky tak tchán naplánovali na toho 13. pátek zabíjet hned 2 prasata a v sobotu se bude delat zbytke tlačneky,jitrnice atd...takže ve čtvrtek povezem malou k anšim na noc a bude tam celý pátek a večer ji vyzvednem a táta bude hlídat a já určo za váma dorazím i když nevím zda to stihnu přesne na 20 hodinu,ale určo dorazím.....už se těším mocinky.... :wink:

Tobi fotečky nádherný!!!!!jste obě moc krásný a kouzelný holky :wink:

No nic jdu vybalovat,nachystat večeři atd....

Peti taky se na vás s nelinkou těšíme,dlouho jsme se nevideli,nevychází nám to....v uterý jdou do školičky a v pondelí přemýšlím ráno o cispísku....tak si písneme ješte kdy budeme doma... :slight_smile:
31. říj 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem mrkla na fotečky moc krásný :wink:
tak já mám kluky i na noc u tchýně..takže mám volnooooooooo
31. říj 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadli manža taky dobrej, dva dni by nezvládl... a co máme říkat my že...
Jinak u nás po hádce ani památka, popracoval si na zahradě a přišel jak sluníčko, tak fajn, že aspoň makal venku :grinning:
já chci taky vidět Vikinčinýho tatínka :wink:
31. říj 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dáši promin uplně jsem na tebe zapomněla sbalila jsem malou a jela....
Prosím tě můžeš mi říct jak je to s přídavky mě bylo řečeno že to záleží na příjmu rodiny pak někdo řekne že na přídavky má nárok každej tak jsem z toho jelen
Táta jde na pivko protože holky co měly jít dnes se mnou jsou marodi tak toho táta využil to se někdoo má :slight_smile:
31. říj 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tobi fotečky jsou krásné moc takové miminko se príma fotí to aspon nikam neuteče.Nebyly jste na rejskové u paní Havlíčkové přijdou mi podobné jako ty naaše
31. říj 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.youtube.com/watch?v=hKCY9Bs452k kdybyste se chtěl někdo zasmát :sweat_smile:

jo a ostříhala jsem Jajdu, tak hodím foto, ale musím ho zesvětlit, foťák nějak nebere to umělé osvětlení
31. říj 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak naše Nelli když se ji chce tak si sama vysaje sopel já se z ní picnu :grinning:
31. říj 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
peti já taky nevím jak to je s přídavkama, myslím že je to podle platu, tak to vypadá, že jsme přesáhli, pač jsem v září dávala příjmy, no to snad ne, to by mě nasralo. půjdu se v pondělí zeptal
jinak neva s tou procházkou, já nevěděla kdy půjdu a na jak dlouho, takže ok.
31. říj 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkujem za foto-komplimenty :slight_smile:. Byli jsme v Brně u fotografky, která se specializuje na focení dětí a bylo to dobrý.
Dadli, určo se musíme na nějakém randeti domluvit, třebas to vyjde toho 13-tého :wink: , jinak fotečky s taťuldou samo že máme, ale taťka je mooooooc stydlivý :grinning:.
31. říj 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
na domovské stránce jsem viděla příspěvek ZEMŘELO MI DÍTĚ, tak já kráva na to klikla, maminka psala že ji zemřela 2letá holčička, a dala tam odkaz na její příběh, přečetla jsem si ho a ted tady bulím jak želva. v tom příspěvku jsou vloženy příspevky z její diskuse, takže je to tam aktuální jak to probíhalo. pisnu vám sem odkaz , ale nečtěte to komu to vadí, je to fakt hrozný, ani jsem netušila že mě to tak vezme. pak jsem byla uspávat Martinka a úplně jsem ho k sobě tiskla , brrr.
31. říj 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli..pustila jsem Klárce Jájinka a Klárka volá..Jájoooo pápá

je šikulka :grinning:

já o přídavky ani nežádala,bylo mi řečeno že je to podle platu chlapa.....a na druhou stranu se mi tam nechce ani stát ta fronta a to vyřizování a stejne pak človek dostane prd..takže ani nevím,ale chtela jsem to zkusit podat,zda neco dostaneme...
31. říj 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
31. říj 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek