• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Marti :grinning: :grinning:
31. říj 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé Dáši to já ani číst nebudu...me stačila dnes návšteva hřbitova na dušičky......když jsem sledovala jednu babičku u hrobu jak zapaluje svému manželovi určite,nebo dokonce detem...tak jsem z toho byla na mekko.Pač mi hlavou probehla představa,že jednou budu třeba chodit na hrob Pétovi,nebo nejhorší co by bylo Klárince.....a byl to hnus...
Já když si to přeštu tak budu brečet a neusnu....já jsem hrozná cíta a bude se mi to honit hlavou...

Včera zrovna jak Péta odvezl malou k našim,já žehlila a čučela na beze stopy na tu kriminálku u toho a tam unesly rodičum díte,sice 15 letý,ale ta představa že nevíš jestli ji nekdy v životě uvidíš,zda ji neublíží...tak já u toho řvala....
31. říj 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadli to je hrozné fuj fuj ale možná není špatné si to přečist aby si člověk vážil toho co má i kdy mnohdy je toho moc
31. říj 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Daši o téhle holčičce a mamince jsem už četla dřív,brečela jsem u toho, Jára na mě koukal co blbnu. A malýho jsem taky pořád tulila.
31. říj 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já si to Dášo přečetla a jsem vůl s velkým V...pač tu sedím a řvu jak malá holka....šílenýýýýýýýýý :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
31. říj 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde to mam hledat?
31. říj 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.mimiangel.cz/story/milenka

tady Peti.....hned jsem šla k malé a popusinkovala :frowning2: :wink:
31. říj 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dáši to je smutný moc...milenčin příběh znám z dámy...moc krásná holčička... :frowning2:
je to hruza ale už nečtu tyhle věci...pak to obulím...
holky manža mi ještě bude děklat potíže..to já zas buklela kvuli němu ted :frowning2: :frowning2:
31. říj 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi jaké problémy?
31. říj 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ten příbeh hnus fuj brečím a ani si nechci nic představovat svírá mě bolest uvnitř a to tu paní ani neznám příště nic takového nečtu
31. říj 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já peti taky ne...ted se mi to bude celou noc honit hlavou...

Péti mohla jsi písnout,šla bych s tebou posedet.....táta by hlídal... :wink:
31. říj 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vidis to me nenapadlo tak sedim doma jak jelito a tata toho hned využil :grinning:
Pořád koukám na chůvičku a raději půjdu omrknout tak usnula to jsou teda články....
31. říj 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásně spinka hned je trochu líp
31. říj 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jsem hotoho..začal dělat problémy...chce aby byli naše dluhy napul....a 4000výživnýho je pro něj moc..
a ještě po mě štěká že má stejně psaných v púráci jen 8000abych prý neplatila ještě já jemu...holky tohle neustojím už tak jsem uzlik nervu :frowning2: kdxž jsem mu ted řekla teda že nedostane děti už...zase opo mě vyjel
31. říj 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
si dělá prd... a z čeho asi ty dluhy budeš platit... na tři děti 4 tis., to je směšný. Romi s tímhle nemám zkušenost, tak nevím co s tím :frowning2: , ale holky určo budou vědět jak na něj.
31. říj 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
už ted platím provident 4000 :frowning2: já asi končím je mě z něj zle
31. říj 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jonuško počkej až tu bude dadlina nebo babu mají s tím zkušnost určitě ti poradí ale bez právníka se asi neobejdeš.....
31. říj 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
už jdu v pondělí do bezplatné právní porany snad mě brzy objednanají..nejhorší je že tohle musím sama zvládat kor ted kdybych potřebovala utěchu nebo pohlazení.jak muže být tak drzej...já s etak snažila abysme vyšli oba dobře i pro něj i pro mě...
31. říj 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jonuško moc mě to mrzí ale ty jsi silná zvládneš to a pak už bude jen dobře.Ty začátky jsou vždycky složité a to u obou....časem budete třeba kamarádi i když se to třeba ted nezdá byla by to pro tebe ta nejlepší varianta.Protože když člověk nechce s někým vyjít tak s ním prostě nevyjde.
Daši kde pak jsi ty s tím máš zkušenost....
31. říj 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
dnešek v poho čůrání zvládáme jen bobiš jednou se rozplakala a chtěla plínku pak se schovala za dveře a vylezla a bibiš už :grinning: .Tak bylo jsno a podruhé byl bobiš v kalhotkách :confused:

Oli tak ty máš vánoce zmáknutý jj pochvala já teda nevím vůbec páč musím vymýšlet dárky i pro babičky a pro strejdu Dalu :wink:

Dáši no ten článek mě teda dostal :cry: :cry: :cry: :cry:

Zítra vařím sekanou a zelíčko a polívku rybí no mňamka :wink:
Žehlení to na mě taky čeká uf taková kopa :unamused:
31. říj 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadli já už se tam chodím dívat asi 3 měsíce a jak já bulela :cry: :cry: :cry: je to strašně smutný
31. říj 2009 ve 22:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tobi krásná Vikinka a krásná maminka :grinning: :wink: :slight_smile:
31. říj 2009 ve 22:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak hlídaní mam zajištěny bude hlidat tatka sam mě říkal ad si du užít že si to zasloužím za tak krasnyho syna :slight_smile: šak mi dal zabrat 18 hodi jsem rodila a pak ho vytahovali zvonem ale staloto za tu bolest ale nekojím neudělalo se mi mlíko strašně mě to mrzí ale doktor říkal že je to tím těškym porodem.Doufam že to toho 13 vyjde moc se na vas těším skoro nikoho tu v PV neznam pa
31. říj 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, tady jsem, měla jsem návštěvu, ale už je pryč

Jonusko, ono to není tak jak on vyhrožuje, měla jsem to stejný, právník to dá do pořádku, nebudeš platit dluhy napůl, nebo v tom případě ti musí zvednout alimenty, ale to mu určí soud. ted se tím nestresuj, on tě chce dostat na dno, ale nebude to tak jak on to vymyslel, neboj. neukazuj mu že se bojíš nebo že jsi ve stresu , bud svá a věř si, to chlapi pak nezvládají, držím pěsti.
31. říj 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
eviku tak my se taky budeme těšit na novou mamču...hned tě zapíšu na stránky :wink:
přidala jsem nějaké fotečky do alba...Jonušku a kluky:slight_smile:
31. říj 2009 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé eviku, to je hezký jak to tvůj manžel řekl, to je borec, tak se budeme těšit.
31. říj 2009 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eviku si to umíš zařídit :grinning: jsi mi nějaká povědomá podle fotky :wink:
31. říj 2009 ve 22:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaelan výjimečně nespím, jsem sama doma a to já nerada. jinak chodím spinkat nejčastěji kolem půl desáté. a někdy bývám grogi už v půl deváté, jsem ranní ptáče, neumím ponocovat, chodím spát se sléépkama :grinning:
31. říj 2009 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem rada že mam takovýho chlapa do hospod moc nechodí prej je to strata času rači vezme kočarek a jde se projít zmalím ale ma taky malo času pořad je v praci děla dvanastky a před rokem a pul jsme koupili baraček tak děla ještě na baraku jo a taky jsi mi povjedomá kaelan
31. říj 2009 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak dobrou jdu se na chvili vyspat než mě probudí ten muj tygr začínají nam rust zuby pa pa
31. říj 2009 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek