• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Brý večer,

gratulace Vojtíškovi k narozeninkám.
Gratulace Klárince k zítřejším narozeninkám. Pusinka od Jájouška. :wink:
24. pro 2008 ve 21:04  • Odpověz  • To se mi líbí
všechno nejlepší Vojtíškovi k dnešním narozeninkám a Klárince k zítřejším narozeninkám přejeme hodně zdraví a ať jste andílci jako doteď a rodičům dělějte jen samou radost a žádnou starost.Pusinku oběma Iva a holky
24. pro 2008 ve 21:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Přejeme oslavenečkům vše nejlepší k prvním narozeninkám, ať krásně rostou a dělají rodičům jen radost :dizzy_face:
A všem přejeme krásné prožití zbytku vánočních svátků :dizzy_face:
24. pro 2008 ve 22:17  • Odpověz  • To se mi líbí
jee holkyyyyy mooccc dekujeme!!no je to docela doosst narocny jsme zaplaveni darkama a nemam cas jit ani na net mejte se pekne a moocc dekujeme

krasne svatky vsem.. :wink:
26. pro 2008 v 16:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo jo děnoušku u nás je to to samé :grinning: :grinning: :grinning: ,je to náročný,štedrý den a pak dva dny oslav...dárků a dárků.... :grinning: :grinning:
26. pro 2008 v 19:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky přidala jsem fotečky mám nové album ale i do prvního kuknite :wink:
26. pro 2008 ve 20:29  • Odpověz  • To se mi líbí
uffffffff krásný večer všem :slight_smile: :slight_smile:

Funím a funím, nemůžu už cukoví ani chlebíčky vidět :wink: je to fakt náročný!!!!!!!!!!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Přeme se Sárinkou všem oslavencům všechno jen to nejlepší, zdravíčko, štěstíčko a hlavně moooc lááásky a vždy úsměv na tvářičce :grinning:

Holky je to úžasný, myslela jsem , že Sárinka nebude reagovat na dárky, ale určitě vycítila, že je nějaká jiná atmosféra, při štědrovečerní večeri s náma seděla (spíš ještě v polosedě a pololeže) ve své jídelní židličce a byla fakt trpělivá, kousala lžičku a koukala na nás... a při rozbalování dárků normálně oči vykulený div jí nevypadly a třepala ručičkama i nožičkama jakou měla radost. Byl to ten nekrásnější štědrý večer jaký jsem si mohla po dlouhé době přát.. prostě nádhera...

Určitě jste všichni prožili tak krásný štědrý večer jako my, prostě s dětma je to nádherný...

Jinak máme už 7.5kg nějak rosteme, ikdyž je jen kojená, tak je jí kusanec. ale je to šikulka...

Holky poraďte, mám už zařadit nějaký příkrmy? Já osobně si myslím, že je ještě brzy, mlíčko jí zatím stačí, ale je to tak týden co kaká jednou za 3dny.... byla jsem zvyklá, že kaká až 6x denně.. a teď asi všechno mlíčko spotřebuje, jinak si to nevysvětluju..

Přejem všem krásné prožití zbytku druhého svátku vánočního, mějte se všechny moc krásně
:grinning:
26. pro 2008 ve 20:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Renči je to možný že to všecko stráví a nemá co kakat každý den....sestřenka to tak měly u malého a nekadil ji i více než po 3 dnech...a dr.jim řekla hlavně když prdí..že kdybyb ani už neprděl tak to by bylo špatný,protože ji myslím nekadil týden i více...lítala s ním i po doktorech..a vše v pořádku..všecko strávil :wink:
26. pro 2008 ve 21:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Kristyan fotečky krásný..jste moc pěkná rodinka :grinning: a vidím že ty naše holky moooc rádi uklízí ty naše mičky :grinning: :grinning: :grinning: ..malá je tam furt jen ji otevřu.... :grinning: :grinning: :grinning:
26. pro 2008 ve 21:31  • Odpověz  • To se mi líbí
A jinak holky moje kamarádka strávila Vánoce bez své berušky dvouleté...od 23.prosince ji ležela na jipce..a konečně je už u ní .......tak jsem si hned vzpomněla na kájinku..ty bacile jsou fakt svonstvo.... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
26. pro 2008 ve 21:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Hezký večer holky, taky dělám reni ufff, ufff, včera jsme měli oběd u rodičů - svíčková, dobrotka a dnes návštěva a oběd u tchýně - svíčková, zase dobrotka,jak píšeš ,pak kafíčko, cukroví, chlebíčky a teď tu sedím u počítače a když kouknu vedle sebe na cukroví tak už šahám raději po mandarince :grinning: :grinning:
jsem přecpaná vším možným, ale když je to tak dobrý, co :slight_smile: :slight_smile:
reni zavolám a nějak naplánujeme to kafčo a hlavně ať vidím Sárinku, pěkně rostete :slight_smile: :slight_smile: já bych ještě s těma příkrmama nepospíchala, pokud hezky nabírá na váze a neplače hladem, tak vydrž až do toho půl roku a pak začneš zeleninkou, nespěchej a s tou stoličkou, prostě ti stráví všechno mlíčko :slight_smile:

Adámek byl z dárečků a stromečku nadšený, byl to kouzelný ŠTĚDRÝ VEČER a stejně tak jste to prožívali i vy s těma našima andílkama :slight_smile: :slight_smile:

táta nám teď utekl na florbal, taky toho jídla a dobrot bylo na něj už moc a tak se chlapi domluvili a šli si trošku poběhat a vypotit

dadli co to tvoje kojení a zatvrdlé prseno, už pohoda???

tak hezký zbytek svátečního večera a krásný víkend, bude sice mrazivý, ale slibují sluníčko a tak sáňky a hurá na hory, papa :slight_smile:
26. pro 2008 ve 22:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,chci popřát Vojtíškovi a Klárince,vše nejlepší k jejich prvním narozeninám,hodně štěstíčka,zdravíčka a lásky.Omlouvám se že tak pozdě to píši,ale dřív jsem se na net nedostala.Tak papa.
27. pro 2008 ve 20:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojík, nějak nestíhám obě diskuse, všechny fotečky a tak. Ale zítra vám to tu všem omrknu :slight_smile:. Já jsem taky konečně nějaký přidala ....
27. pro 2008 ve 23:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem zkoukla vánoční fotečky ... hezký je máte, holky :dizzy_face:
28. pro 2008 v 11:58  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte všichni !! dodatečně vše nej nej všem jubilantům :slight_smile:
taky funím ufff ufff ufff , a dnes jsem skoro nedopla rifle, takže konec ... s jídlem . Taky pořád nějaká návštěva, kávičky, cukroví, pohádky, rodinná pohodička. ani kolem prcka není práce, pač ho pořád někdo opatruje a nejvíc tatka, má volno / do 5.1./ takže paráááda

verdiku, prso už ok, tvarohovala jsem a pak jsem nechala Matláčka "vyhladovět" a pak mi to krásně vypil :wink: , zjistila jsem ,že jen cucá a nepije a mlíko zatrvrdlo, byla to bolest, brrrrrr

reni, taky bych nic ještě nedávala, vydrž do půl roku, já začala až v 6 a půl měsících. pěkně přibíráte, tak zbytečně nespěchej, my vážíme ted 7,8kg , na to kolik toho sní - je to jedlík ,/ted snědl 220husté kaše/ a ted ho jdu dokojit 3
28. pro 2008 v 18:58  • Odpověz  • To se mi líbí
holky tak malá chrní už od půl 8.....spala mi dnes jen přes oběd do 13 hod.a pak vytuhla u kaše..tak jsem zvedavá co bude za noc.....jestli se bude furt budit a nebo jestli už od 4 nebudu s ní na nohách..pak písnu :sweat_smile: :dizzy_face:
28. pro 2008 ve 21:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky tak malá se vzbudila o půl 1 na mlíčko a chrněla do 7:15 hodin...stal se zázrak po roce :grinning: ....na fotečky mrknu až bduu mít časík a přidám i naše....jak je tatka doma,tak tu jsou návštevy nebo nejsme doma,tak není časík...tak se mějte holky pa pa
29. pro 2008 v 08:03  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Nazdárek maminky,dočtu později jen zdravím.Byly jsme na horách a dnes dojely tak jen že žijem :slight_smile:
Mějte se krásně
29. pro 2008 v 18:15  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jiji ta vaše kamarádka Nelinka chodí do Konice do mateřinky že jo?Přemýšlela jsem kde jsem tu holčičku viděla a řekla bych že tam.
Kristy máš moc pěkný princezny :dizzy_face: zbytek jsem zatím neskoukla :sweat_smile:
29. pro 2008 ve 20:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Abi, jj, chodí. Jsem se ptala i kámošky, jestli si tě vybavuje, tak povídala, že jo :slight_smile:
No oni to mají téměř pár kroků :grinning:. Její maminka je moje svědkyně :dizzy_face:
29. pro 2008 ve 21:58  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
aha :grinning: tak to jo.Jak se jinak máte všichni?
Co budete dělat na silvestra? :confused:
30. pro 2008 v 19:06  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte, tak se nám blíží konec roku , nějak to všechno strašně uteklo..... :slight_smile: :slight_smile:
my jsme dnes byli v Hodoníně u bratrance, malý řádil s klukama a ještě víc ho zajímal jejich malý domácí králíček, stejně tak jako včera u známých, kdy ho nejvíc zajímal krb a v něm hořící ohínek a pak koťátko, které dostaly holky od Ježíška, takže jsme pořád někde po návštěvách :wink: :wink:

abinko zítra jde tatínek běhat silvestrovský běh do parku dopoledne, já pak asi skočím na pár minut za holkama do práce , popřát jim a připít si a jinak budeme doma, přiznám se, že se nám ani nikam nechce, večer se zastaví na chvilku rodiče , tak posedíme
měli jsme původně slavit Silvestra v Luhačovicích, známí kolaudují dům a je to spojeno i s oslavou a příchodem Nového roku, ale jde tam docela hodně lidí a oni už mají všichni děti velké, takže jen dospěláci, byli bychom tam jen my s mimouškem a já se obávám, že by se tam v tom rachotu Adámek moc nevyspal a tak to necháme na příští rok :wink:
a co vy, někam vyrážíte???
holky to počasí tady nic moc, je fakt lepší vyrazit někam výš za sluníčkem , ta inverze je humus, tak pa, kdybych zítra nestihla na koníka tak

KRÁSNÝ NOVÝ ROK, HLAVNĚ HODNĚ ZDRAVÍ, LÁSKY, ŠTĚSTÍ , AŤ SE VÁM VŠE SPLNÍ A AŤ JE KAŽDÝ DEN KRÁSNÝ. HEZKY TO OSLAVTE A MOOOC PUSINEK PRO RATOLESTI OD NÁS :slight_smile: :slight_smile:
30. pro 2008 ve 21:20  • Odpověz  • To se mi líbí
My ještě nevíme, kam na Silvestra půjdeme. Právě jsem to odpoledne řešila s tou maminkou Nelinky :grinning:, ale furt ještě nevíme. Její chlap by asi chtěl tady do místní konické restaurace, co ji mají známí a mají tam nějakou akci, ale ona furt neví. Nelča je nějaká nemocná, tak moc nechce, aby ji v případě, že se probudí chodila tišit babička, radši ať je v klidu. Druhá verze byla, že půjdeme my k nim domů, taky ještě nemám stopro jistý hlídání, tchánovci uvažovali, že by zajeli na Plumlov na ohňostroj, taky si to ještě rozmýšlí. No, nakonec jsme se s tou kámoškou usnesly, ať rozhodnou chlapi, ten můj tvrdí, že je mu to jedno, takže jsme zase tam, kde jsme byli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. pro 2008 ve 21:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko maminky a miminka,

chci Vám popřát 3tastnej a veselej Novej rok..hodně zdravíčka,štestíčka,lásky a spokojenosti..at se splní všecky sny a přání.... :wink:

My za chvíli pojedeme na chaloupuku za Petovejma rodičema..cestou pozdravím vždy denouška a Abinku :grinning: ,někdy když malá usne tak to projíždíme ,tak zdravím i Kristyan.... a odpo jedeme domů a silvestra strávíme doma. Jak píše Verdík....malá by se stejně nikde nevyspala v tom rachotu a nám s tatkou se stejně nikam nechce...udeláme si chlebíčky,jednohubky,otevřemé vínko nebo šampánko a bude nám hej..
berušce se konečně něco rozjelo od té jednodenní horečky před týden,tak odsáváme od pondělí soplík a kašleme tak doma nám bude nejlepe....dnes konečně v noci spinkala a lépe dýchala,zvedla jsem ji postýlku a přes postýlku hodila mokrou osušku velkou..tak jsem se vyspala..noc před tím byl horor..ale to znáte když mimoušci nemužou dýchat...ale jinak řádí jako čert :grinning:

A holky chtěla jsem se zeptat,jestli s prdelkama chodíte ven..my ted dva dny nebyly...s tou děsnou rýmou jsem to nechtěla riskovat,ale dnes už nachaloupce ji dám spát do kočárku na chvíli a pak ji šoupnu do vnitř....Já právě vůbec nevím jak je to v této zimě..ale novorozenata už nejsme..tak ven může...stejně už od pátku budeme muset chodit ráno už s hafanem a i přes den...tatka už frčí do práce...ach joo to tak šíleně uteklo všecko...
31. pro 2008 v 07:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Přeji všem krásné poledne :slight_smile:

Holky děkjuju za rady, příkrmy začneme až přijedeme z hor, to bude mít Sárinka 6měsíců a týden... Už se na to docela těším, ale na druhé straně zase přibude práce s chystáním papáníčka :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak jsme byli dnes ráno u Dr. maličká totiž spinká každý den venku 3hodiny a asi to nebylo teď dobrý v té zimně a inverzi (ikdyž jsme na vesnici, tak to nebylo tak hrozný jak ve městě..) a začala kašlat a pčikat a soplit.
Naštěstí to nemá nikde na průduškách,takže papáme Hedelix a mám v rezervě i kapečky do nosu a odsávačku... takže naše první nemoc a zrovna na Silvestra.... ale někdy to přijít muselo :frowning2:

Měly jsme naplánovanýho Silvestra u nás 3 rodiny s malejma mimošama, ale všichni jsou nemocní, takže budeme taky sami. Ale to neva, takových Silvestrů ještě bude!!

Takže všem přeji krásného SILVESTRA, se skleničkou v ruce přivítejte NOVÝ ROK 2009 a ten ať je pohodový, plný lásky a spokojenosti a co nejmíň trápeníčka. :wink: :slight_smile: :grinning:
31. pro 2008 ve 12:08  • Odpověz  • To se mi líbí
holky neni cas na docitani znate to ne :slight_smile: preju krasneho silvestra my budem smalym doma je to nej...asi teda nahore s rodicema a jestli prijde i segra s malou,,nevim,,,ted udime masenko mnam....

tak to pekne osavte holciny a miminka paa
31. pro 2008 ve 12:14  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky,
přeji všem krásný nový rok 2009 :slight_smile:

Kájinka zvládla noc u babičky v pohodě usnula v 18,30a ráno vstávali v 6,30 takže jsem říkala že to bude častějc protože doma tak pěkně nespí :grinning: .Doma se někdy vzbudí chvilku pláče a usne nebo jen pomrčí a dobrý,v noci nepapá a ani nepije čajík.
Kristýnce se ještě nechtělo domů tak bude u babi do neděle a v pondělí šupe do školky :wink: už to potřebuje jako sůl.

No mi jsme na silvestra byli u nás v hospodě a super šli jsme v 20,00 a domů dorazili v 3,15 ,ale já bych tam ještě byla jenže tátovi klapla klapka a už nechtěl pít byl přejezenej a tak jsem šli domů.,ale nemrzí mě to protože mi kamoška říkala že jak jsme odešli tak už to skončilo a šli taky domů ale bylo to fakt super po roce vypadnout a bavit se bez starostí že musím ráno vstávat, no přiznám že jsme lenošili do 11 hod to se mi tak rok nestalo se takhle dlouho válet :grinning: :grinning: :grinning:.Kájinku babi dovezli kolem 15hod takže celej den jsme posedávali polehávali vegáček,ale jak dovezli tajfuna hned bylo všechno jinak šli jsme ven vymrznout a pak jsme se mazlili a koupat a hajat .Ted tady už spí i táta asi dospává :grinning: .

Tak zatím pa pa
1. led 2009 ve 20:18  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Nazdárek holky,
Tak jak se daří v novém roce.my zatím dobrý užtřetí den spíme do 9 do rána neuvěřitelný. :confused: Jo a to jde spát kolem osmé :grinning: Trošku se budí na čajík a dudel ale aspoň vydrží.
2. led 2009 v 09:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky, no daří se docela fajn,až na tu rýmečku pořád,tak odsáváme,dnes jsem nasadila sinupret co mi doporučili a mažu ji hrudníček a zádička koalkou..je to na dýchací cesty..tak snad to bude brzy za náma....ale naštěstí jsou u nás noce fajn i přes tu hnusnou rýmu,hlas má uplně jinej....no nic moc...
Jinak usíná stále pzdeji,včera usla před půl 10 a vstávali jsme v 7...a budí se mi jen jednou na mlíčko....zase jsem se knemu vrátila..spí mi lépe,nebudí se... :wink:
Hlásí pěknou zimenku až mínus 18..ach joo..brrrr,ale četla jsem že to má trvat jen do půlky ledna a ke konci ledna už má být zase plus 5 stupnu..tak to by bylo faj..
Tatka přijel ted z práce,tak jdu za ním na kafíčko,tak se mějte holky....
2. led 2009 ve 14:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, přeju vám krásný nový rok, hodně zdravíčka vám i prckům a ať se všechno v novém roce daří :dizzy_face:
My jsme byli na Silvestra v Konici u kámošů, bylo nás tam devět a dorazili jsme ve čtvrt na čtyři. Míšu hlídala babi, ale prý spinkala, jen ve dvě se vzbudila, tak ji přenesla k nám do postele a chrupčila dál :slight_smile:. Jen byla v noci jakási zima a ona spí furt odkopaná, tak když jsme došli, zrovna chrupčila pod peřinou, jenže pak se odkopala, tak jsem ji ještě půl času, který jsem mohla spát, zahřívala, dokonce se pak i nechala přikrýt. No, ale včera jsem teda byla téměř nepoužitelná, moc jsem toho nenaspala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Michalka už docela dlouho kašle a dneska se mi nějak přestala líbit, tak jsem ji sbalila a šla do Konice k dr. Látalové. Měla jsem strach, že nás nevezme, že tam nepatříme, ale ona je hodňoučká, chodila jsem k ní jako dítě a teď tam chodí i ségra a my se tam pak taky přehlásíme, jak se přestěhujeme. Už se na to těším, bo ta naše baba mi už leze krkem :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Moje tušení bylo správný, má to na průduškách, tak máme třikrát denně fenistil (ten nám psát nemusela, máme ho doma furt v pohotovosti) a dvakrát dva ml lonterminu. Tak snad bude brzo OK, bo příští sobotu jedeme na hory. Tak doufám, že se uzdraví a hory jí ještě prospějou.
Od té doby, co jsem ji přestala kojit, tak je jaksi furt na hromadě :unamused:. Látalová povídala, že je to asi jedno s druhým, bo jsem přestala koncem října a ten podzim je taky takovej naprd, no ještě ona je navíc alergik, takže snad bude brzo v pohodě a vydrží jí to dýl jak měsíc :slight_smile:
2. led 2009 v 17:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek