• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Dadli jo každá to máme jinakže??????já v půl deváte teprve ožívám a chodím chrupat až po půlnoci někdy i o půl 2 :wink:
Evi tak sakriš odkud se známe?kde jsi dělala nebo kam jsi chodila do školy????????
31. říj 2009 ve 23:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tý jo už zuby??????????ve 3 měsících? :wink:
31. říj 2009 ve 23:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo zuby??? ve 3 měsících???
31. říj 2009 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéééé kaelan, shoda :grinning: :grinning: :grinning:
jinak to bych fakt nedala, až tak pozdě, ty jo to je mazec, já tak chodila vždycky tak brzo, byla jsem zvyklá spát 8h, pač vždy vstávám kolem 7h, i o víkendu i po pařbě, neumím spát dýl. :grinning: ted je to mazec , vstáváme v 5, tak jsem celkem mrtvá , ale nějak si zvykám.

už jsem byla u Martinka tak 4x , furt kašle, ach jo
31. říj 2009 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu zkusit chrupkat, není možná že se mi nechce, ale musím, nebo budu zítra grogi. papa a dobrou
31. říj 2009 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já vstávám taky v 7 ale v 5 to bych asi taky nedala :frowning2:
Dadli to je na prd a nic vám nezabírá?????
31. říj 2009 ve 23:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaelan, už 10tý den máme hedelix, na noc tussin a homeopat,.na zklidnění, pak nově i nějaký protialergický sirup a pořád je to stejný, ve výtěru z krku má nějakýho bac ila ale ne nic hroznýho, prý se dá zvládnout bez antibiotik, pokud nedostane teplotu. na průduškách to nemá, nic tam nechrčí, nepíská. tak já fakt už nevím. aby to nebyl nějaký černý kašel. do prd....
31. říj 2009 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte , noc celkem klidná a spal do 6h , hurááá :wink:

ranní story : vytáhla jsem nový 10kg prášek na praní, Martinek mi asistoval, nabral , dal do pračky, pak jsem to schovala a hysterák že to chce, vydržela jsem mu to nedat cca půl hodky, pak jsem to vytáhla, on to chtěl otevřít, hysterák - bábovičky. lopatky, tak jsem mu to dala, seděla jsem s ním půl hodky a on si krásně hrál jako s piséčkem. pak jsem odešla do kuchyně, a za 5min. pohroma, začal to vysypavat vedle , pak se do toho počůral, takže malta, krásně jsem mu to vysvětlila, neřvala jsem ikdyž ve vnitř se to bilo :wink:

pak jdu na wc, a on se mnou, vytahal plinky z koše, pak rozmotal záchodáky, tak jsem ho vyhodila za dveře, hroznej hysterák, tak jsem po 5min otevřela a on ukazoval že se posral, ale totálně, ted jak se lekl tak mu to vypadlo z nohavice, a jak dupal tak to rozdupal papučkama na bílem koberec na wc, než jsem se stačila vymanit z wc, tak to roznesl po celém bytě, po bílých předložkách, no všude.

tak koberce do vany, no nenaházel mi do té hovnové vody plyšáky co měl v ruce?? pak vzal z umyvadla tekuté mýdlo a vymačkával ho po bytě , podotýkám že jsem byla stále v klidu a jen jsem mu to vysvětlovala, dostal na zadek to jo ale neřvala jsem , ale jsem grogi, potřebuju panáka. a tatínek někdy na slovensku spinká po včerejší chlastačce. ku..... váááá
1. lis 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak zřejmě zkouší co vydržím.

jdu se kouknout kdy dopere pračka a můj program barevné na 40 je přetočený na 95, jak dlouho to fakt nevím, tak uvidím co prádlo. o myčce, která už dnes jede tak po 3 na prázdno ani nemluvím

potřebuji vařit a jít nakoupit, no jsem zvědavá jak a kdy . a koupím si nějaký alkohol a jak ho dám spát po obědě, tak se asi opiju
1. lis 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ráno....
Dáši malíá taky pořád děsně kašle..hl.dráždivě večer..takže zítra valím k dr. :unamused:
1. lis 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nevím, jestli ten hedelix nemá nějaké vedlejší účinky
1. lis 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dáši ty máš doma draka...s tím záchodákem mi to dělá Tomáš :grinning:
1. lis 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky fakt zuby taky jsem tomu nevjeřila ale doktor potvrdil strašně slinta strka pjestičky do pusiny a někdy strašně plače.Doktor říkal že někdy zuby začnou rust brzo ale na dnešek byl zhuru jen 2krat taqk jsem se docela vyspala Muj taky začína pokašlavat a trochu rimečka davám mu homeopatika oscilo
1. lis 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko,

Daši tak jsem se poránu teda zasmála, i když teda tobě moc do smíchu nebylo asi :sweat_smile: nicméně on mě smích přejde, bo Jajda taky umí řádit a až na tyhle věci došáhne, tak to bude zábava. Já mám kliku, že do kuchyně mám ty vrátka, že tam se nedostane - jinak by tam byla pohroma furt.
1. lis 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jonuško, to jo a ohnivýho. chci jít do tesca, ale uplně se bojím jestli to tam s ním zvládnu. někdy vylézá z košíku a nedá se s ním domluvit a schovává se za regály a bere věci. no cigánov. tak nevím jestli nepočkat, nebo půjdu do billy, ta je malá a nebude to kdyžtak takový trapas

eviku, taky dávám oscilo
1. lis 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi..to tak bývá začnou slinit protože vše strkají do pusy.hračky ruce nemusí to být nutně zoubky.naši slinili taky brzy a zoubky měli po 6m.,a Honzík už v 5m zoubek :wink: taky je zajímá spousta věcí už a mají z toho zážitky takže ten spánek už je takový nic moc.taky muže mít spurtiky..je toho řada. :wink:
1. lis 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja sem dělala v hopi skladnici a pak chvíli v kendrionu a vyučena jsem brašnářka taky si nemužu spomět odkad tě znam a kde jsi pracovala ty a chodila na školu KAELAN
1. lis 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Z prdíkama mame problemi od narození tet mě ještě kakal takovou hustou hmotu a strašně u toho plakal jak tlačil ale dostali jsme od doktora LAKTULOZU davám mu ji 3krat deně a konečně to trochu zabralo že kdyš tlačí tak už neplače
1. lis 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky jedu zmalím za rodičema do Otinovse prí tam krasně svítí sluníčko sice mrzne ale to i tady a tady je ktomu hnusná mlha.Menžel zustava doma prí bude vařit a vyžehlí pradlo tak si dnes aspon trochu odpočnu tak zatím pa pa
1. lis 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
eviku neprovokuj s tím manželem, já tady lítám jak hadr na holi, kafe si piju už od 9h, nakup byl hrůza, ještě že jsem jeli do billi, a ty si procházkuješ a manžel maká, parááááda , a taky si dávej pozor aby jsme ti ho nevyfoukly :grinning:
1. lis 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dáši po tvém ranním románu jsme se s tátou pobavily..a ješte jsme si řekli že máme doma Zlato...i když bugr delá taky..

malá se vzbudila před 7 hodinou,ráno jsem u ni byla 2 krát,plakala ale za momentík usla....tak možná zlý sny....A ráno jsme jeli s tátou na nákup do tesca

a ted vařím,dělám to ražnici s bramburkama,zelen.polívku a ješte uvařím hned na zítra játra na cibulce,pač mi zustali......

počasí hnus..mlha jak prase,určo na chalupe svítí sluníčko.... :unamused:
1. lis 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti, kde vy to máte tu chalupu?? jééé a ražniči bych si taky dala. já mám zbytek králíka ze včera s rýží a takovou krém.polívku, z baby karotky, petrželky, trochu smetany a rozmixovat, jo výborná. ale to jsem si dnes vymyslela.

počasí hnus , na kašel a rýmu jak stvořený, inverze jako blázen, snad jsem malému nepřihoršila, když jsme jeli autem do bille.

malej je po obídku, jdu ho uložit a přemýšlím jestli si mám jen tak lehnout , nebo dělat uzávěrku atd. pač zase odpo musím vařit večeři, přijedou ze slovenska , všechny naše děti a manžel, chci dělat kuřecí na porku se šunkou a rýži a ještě šopský salát. se fakt nezastavím, ale to asi my všichni , že??? Mám kámošky co nemají děti a neustále si stěžují že nemají peníze a nestíhají , fakt nechápu :wink:
1. lis 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dáši tak to je teda mazec no pro nás je to velká legrace, ale ve tvé kůži bych být nechtěla.A hlavně bych nedovedla zůstat tak to v klidu určitě bych vytekla.Obdivuji vás všechny co máte takové divočáky, že to tak zvládate v pohodě a s klidnou hlavou.
Dáši jsem na tom podobně kdzž malá spí tak jdu hned něco dělat i když to vlastně není ani potřeba tak vezmu pletení nebo jdu upéct buchtu a tak.Neumím odpočívat....
1. lis 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo Daši, Martínek se nezdá, Jajouše teda nákupy zatím baví a vystupovat z košíku ho díky bohu ještě nenapadlo, naopak tam sedí rád a volá na děti a když vidí rohlíky, tak hlásí, že chce :grinning:
No ale nebudu ho chválit, aby mě příště nepřekvapil.

Evi, teda manža fakt zlatej :wink:

Jo a dnes ráno jsem zrovna přemýšlela, že Jája byl včera děsně hodnej, vůbec se nevztekal, tak jsem si říkala, jak je to fajn, že je v klídku a že asi moje výchova zabrala. A šup, dnes od rána hysáky jak blázen, venku se válel, normálně šel a bulel a pak si lehl na zem, obličejem na zem... takže si dovedete představit jak vypadal...
Doma to samý, tak jsem mu namazala zuby, pořád řval, nic nepomáhalo, tak jsem mu dala mlíko a tím se uklidnil a chrupe. No ty špičáky má pořád nateklý, tak asi pokračuje růst :frowning2:
1. lis 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chalupu v Klužínku...je to mezi ochozem a Hvozdem..taková malá dedinka.nic tam není.obchod,no proste nic.pár baráčku,ted jsou tam především chalupáři a pár místních...no lišky tam dávají dobrou noc..

Oli malá byla v pátek i v sobotu podle ostaních dní hodná.....tak snad ji to chvíli vydrží.všimli jsme si že má 2 špičák venku..tak sláva...furt volá Jáju.....

A kdybyy jste videli jak se pusinkuje s Matym( to je malej od švagrové-13 mesícu) chytne ho za hlavu a pusinkje ,líbá.no ona to delá proste vše detem.....jak psal Verdík i s Adámkem se krásne pusinkovali...Všichni říkají že to bude hrozná milovnice a chlapi nebudem stačit odhánet... :grinning:

Malá ted usla,tak jak se vzbudí tak vletíme na ten hřbitov a na chvíli k našim se ohřát a pak nás táta zaveze domu a pojede zavést kamsi krosku na motorku...
1. lis 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauki,
tak jsem úspěšně vyprovodila naše, byli jsme se projít do nového bytu a teda pěkně jsme vymrzli, ještěže nemusíme na krchov...akorát teda nevím co budem s Vikulí celý den dělat, havně k večeru bývá pěkně protivná.. :rolling_eyes: . ten příběh o holčičče si teda číst nebudu..kámošce umřel loni měsíční chlapeček na žloutenku...s Vikulí to taky nebylo nadvakrát, takže tydle zážitky mě do konce života stačí....
1. lis 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tobi, jasně ty to nečti, je to hrozný. a prožila sis svý. já to taky číst nechtěla, nějak mě to na to navedlo, možná schválně abych si uvědomila co mám a at klidně zlobí, miláček :wink:

marti, klužínek vím kde je, a i vím že tam máš chatu, ale ted mi to nějak vypadlo

martinek spí už 2,5hodky, se unavil rošták. tak a já mám hotový papíry, uzávěrky, 2hodky práce a uff uff, ale huráááá

táta a děti přijedou kolem 16h tak honem vařit. a na večer jsem koupila šampáno a sýry, tak si uděláme hezký nedělní večer při superstáár.

tatka psal at vyhodím milence, tak jsem mu napsala, že to s nimi bylo super, ale ho že miluju :grinning:
1. lis 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás se taky spí, chtěla jsem si dát taky dvacet, ale jako na potvoru mě nešlo zabrat....tak brouzdám po netu a sháním něco na Vánoce, co kupujete chlapům? Dejte nějaký tip, já nemám (jako ostatně každý rok) žádný nápad..
Dáši, tak tu poslední věti s milencem znám moc dobře, akorát že taťka jim říká pyžamáci :grinning:
1. lis 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach jo, tak se mi teď úplně zkazila nálada. Vytvořila jsem prý hezké kalendáře z fotek - a přemýšlela jsem, že koupím foto papír a vytisknu to a budou dárečky. No ale pak jsem si říkala, že bych vyflákala mrtě cartridge do tiskárny, tak že kouknu kolik by stálo vytištění. A málem mě jeblo -13 stránek fotografií A4 800 Kč. Ach jo, tak vůbec nevím, jestli zkusím jeden vytisknout doma a uvidím kolik to sežere barvy... Loni jsme si nechávali udělat přes net - ale nebyl moc pěknej - jen na bílém pozadí a za 300 Kč. Tak jsem chtěla letos hezčí a udělala je sama. Chjo.
1. lis 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé manža taky říká pyžamáci :slight_smile:
Jajda spí už třetí hoďku, nevím jestli ho nemám vzbudit, ať mi tu večer nestraší.
1. lis 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek