• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Fotokalendáře máme taky v plánu, pro bábinky. My to máme tak, že kalendář už máme koupený a na každé stránce je místo kam vlepíš fotku pomocí rožků, to je asi i nejlevnější varianta, než ty A4.
1. lis 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak nakukuji snad po sto letech :grinning: .

Olinko,neznáš náhodou Vlaďku Krčovou?Uklízala na hotelu.

Dnes jsem přišla domů ve 4hod. ráno a jsem úplně k.o.Byli jsme s holkama ve Fiestě a pak jsme skončili v X-ku.Ale mám tak zlatýho muže,on navařil,umyl nádobí a nechal mě spát do čtvrt na jednu.Budu si to muset asi napsat do kalendář,protože normálně takový věci doma nedělá :dizzy_face: .
1. lis 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
je tobi a kde jsi to koupila takovej kalendář.?...to je super nápad.....

Holky jak jsem psala že je malá hodná tak jsme to zakřikliod 14 hodin co se vzbudila tak jak není po jejím tak hysterák za hysterákem...asi si neco narvu do uší..nejdřív se nechtela oblíkat,pak nechtela do auta ze hřbitova,pak z auta k našim,tam stála u dveří od ulice,táta v rychlosti vypil kafé a jeli jsme domu,před barákem řev že domu nejde,tak ted stojí v chodbe v předcíni a řve že se vyslíkat nebude... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

Normo...vy máte zlatíčka muže..i Evík.....to se mi stát nemuže :grinning: :grinning: :grinning:
1. lis 2009 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme si ten kalendář koupili u té fotografky v Brně, ale myslím, že už jsem něco podobného viděla i v obchodech. Zajimavé jsou i fotoknihy, ty si můžeš udělat podle sebe včetně popisek.
1. lis 2009 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
vy se máte,že vám detičky tak spinkají....naše klasika 60 minut,zrovna jsem zadřímla a byla vzhuru...a ted 2 hodiny vztekání a řvaní..asi me klepne..
1. lis 2009 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás už to asi končí, už slyším Vikuli mrčet...
1. lis 2009 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, četla jsem příběh o Milence a bulím jako želva. Ještě že jsem mezi lidma a trošku se rozptýlím.

Nechci se chlubit, ale můj manžel je taky úžasnej. Sice nevyžehlí a neuklidí, ale chodí rád s malou na dlouhé procházky a malá ho žbožňuje. Když je doma tak ho nepustí ani na krok a já mám volno. Zato před prácou je protivnej a radši na něj nemluvím
1. lis 2009 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli, martinek spal 3hodky a já mám vše hotové, a čekám na rodinku ze slovensku, ale ještě taky musíme na hřbitov, na světýlka

oli, já si nechala dělat přes net od fotolabu a sama jsem si ho udělala, mají tam program a pak se to jen pošle a oni ti ho pošlou hotový dolů do fotolabu do prioru.

jinak já napady nemám vůbec. pro martinka jo, to chci spoustu věcí, miluje mašinku tomáše, a mají od lomokotivy přes vagonky a dá se dokupovat vesnice, koleje atd. mají i hodiny, povlečení, dokonce postel mašinky tomáše, tak přemýšlím že mu udělám celý pokojík v tomhle stylu, ale bojím se že ho pak bude nenávidět a bude mít depku při pomyšlení na dětství a mašinku tomáše :grinning:

taky chci koupit ty pěnové puzzle na zem, a taky talířek, sadu porcelánovou, ikdyž nevím , vše hází na zem.
taky boby atd. takže na ostatní mi nezbydou penízky. velké děti chtějí hadry, jak jinak než značkové. já potřebuji lyžařskou bundu, a manžel nic nechce , tak to taky nevím co vymyslím, pořád kupuju parfémy, chce to nápad. a našim nevim a bábě už vůbec.
1. lis 2009 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo, tak to já mám pro VIkču vymyšleno asi taky tak tisíc dárků :grinning:, problém je vždycky s tím chlapem. Jo a jinak musím se taky přidat, samozřejmě že i já mám úžasnýho chlapa :grinning: :grinning: :grinning:
1. lis 2009 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vždycky co jsem s manžou vymyslela Laurince k vánocům jsem řekla mamči a ona neměla nic jiného na práci než to koupit tak nám vyfoukla většinu dárků. Radši už mlčíme ať jí můžem taky něco koupit. Miluje zvířata, tak bych jí chtěla koupit nějakou knížku s fotkama zvířat. A Norbi(manžel) jí chce koupit sekačku na trávu ať v létě neseká sám. Babičkám a dědečkům je rto vždycky těžký, takže opět budem tápat. Není nad to nakupovat dárky dětem.
1. lis 2009 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
My se letos našim se ségrou na Vánoce skládáme, máti dostane domácí pekárnu - zas budem pokusní králíci :grinning: , a otec bowlinvou kouli, je totiž do bowlingu maniak, kalendář Vikči a hotovson.
1. lis 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dáši super za tip kalendáře.....našla jsem si ty stránky fotolabu a jak malá usne tak na to vlítnu a udelám kalendáře....chtel ajsem je delat a nevedela jsem jak na to.tak super....nejdřív si vyberu fotky a pak to večer udelám...jupíííía je to i za supr cenu 350 kč... :wink:
1. lis 2009 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak ted jsme se zmalím vratili bylo to super babča ho nepustila ani na chvilku aspon jsem si zašla za kamoškama na kafe jo a manžela nedam jo a nemysli te si taky je někdy pjekně protivny je to jenom chlap :slight_smile: :grinning:
1. lis 2009 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Daši jdu na to kuknout, jenže já to mám dělaný podle sebe - jako digiscrapbook, ne jen vložený fotky. No jdu to proštudovat.
Jinak můj manža je taky super - vysaje, i prádlo věší - akorát teďka je na zabití, pr mytí nádobí nesnáší, tak trpí a my s ním :sweat_smile:
1. lis 2009 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prodáváme byteček, takže i to se dá pojmout třebas jako dárek, že jo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....třebas pro nějakou ratolest :grinning:
1. lis 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky

Tak mi jsme dneska vstávali v 7 jako vždy :wink: ,pak přijel táta z noční dali jsme čajíka topinky (Kája jogurt).Táata šel hajat po noční a mi jsme začali vařit :wink: .Oběd rychlovka tak jsme měli v 11 navařeno a upčené buchty.Kájinka šla spát a já žehlila .kolem 13 h jsme jeli na hřbitov rožnout tatínkovi :cry: pěkně jsme promrzli :unamused: .
Odpo si kája celkem v klidu hrála a nějak zapomínala chodit na nočník tak to bylo 3x v kalhotkách a somo že i bobiš :angry:

Teď už hajá a já mám klídeček uf. :sweat_smile:
1. lis 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak na kalendářek se taky chystám :wink: samovýroba :grinning:
teda verdiku...ty máš supr chlapa..... :wink:
Tomášek už spinká..Honzík má pohádku a malá ještě nespí..
dnes jsme stěhovali náš pokoj.vyhodili jsme ven postel a mám tu rozkládací pohovku..takže víc místa pro mrnouse... :slight_smile:
1. lis 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dáši super..už mám 3 kalendáře objednaný....v týdnu budou..díky za tip..... :wink:

Jdu s malou do vany
1. lis 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo Karoli Vlaďku znám, to už je ale sakra dlouho co dělala na hotelu ne?
A jaktože zanedbáváš srazíky co? :angry: :wink:
1. lis 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ještě dostala tip od Abinky, že by mi to vytiskli v Micosu, tak zjistím tam cenu.
1. lis 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky budete některá objednávat hračky na vánoce pře net ? jestli jo hoďte mi sem nějaké adresy nějak se mi nedaří krom MMB .Dneska jsem babi nevrhla dárek pro Kájinku souhlasila tak ho chci objednat z netu ,ale všude se mi to zdá drahý až na MMB že tam je nejlevnější zatím. :wink:
1. lis 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky dnes manža u mytí nádobí prohlásil, že ta myčka je dobrá věc. A to on nádobí myje teprve týden. Chichi, myslím, že příští týden už to nevydrží a koupí ji i bez sázky :dizzy_face:
1. lis 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidíš Oli....a žádný hubnutí nemusí být...stačí jeden prstík a myčka bude doma :grinning: :grinning:

Kristy já budu s Oli objednávat legu duplo pro deti,pač tady v PV tu farmu co chci mají za 1799 kč a na netu jsem ji našla nejlevnejc za 1200 kč....což je super cena....

vždy si na seznamu do hledáčku zadám přesne tu vec co chci a tam ti pak vyjedou stránky kde je koupíš a mužeš porovnávat ceny a najít tu věc nejlevneji....snad jsem to nenapsala moc složitě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. lis 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak jak jsem dnes byla u našich tak deda poslal manželovi slivovici a mu vypadla z ruky ten malem plakal jak malí dítě :wink: :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ještě ted si nadavá
1. lis 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to chápu, že si manžel nadává, to bych si nadávala i já :grinning:
1. lis 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja slivovičku moc nepiju semtam do čaja nebo na vykloktaní ale jen tak to ne ja se mu jen smala :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: Tobi1 ty máš rada slivovičku?
1. lis 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Toš dám si, když je tááá příležitost... :grinning:
1. lis 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nevíte někdo kde v PV prodávaj tapety, teda kromě Hobby marketu u Tesca, tam jsme byli.
1. lis 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to toho 13 vezmu na košt pravou švestkovou ju? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. lis 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasně :grinning: , holky už maj určo taky slini :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Jinak o tapetách teda nevím, nějaké podlahové krytiny a záclony jsou v Peršanu, ale jestli tam maj tapety, tak to nevím.
1. lis 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek