• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
jonusko, jak víš že mám super chlapa??? :grinning: :grinning: :grinning: já jsem tady o svém miláčkovi nic nepsala , to asi mělo patřit někomu jinému :wink: nejspíš evikovi, ale to nic, i ten můj chlap je zlatíčko, dnes například hlídal a my mohli se švagrovou v klídečku na nákupy a káfíčko do Olympie :slight_smile: :slight_smile:
lidi nakupují , v pompu bylo doslova narváno, každý měl v košíku plno hraček , jo, jo vánoce se blíží, těším se na ně, mám ráda tu atmosféru a hlavně na ty rozzářené dětské očička :slight_smile: :slight_smile:
tobi tak vy budete v novém bytečku nebo domečku???to už se určitě těšíte do nového
laurito jsem z pv, ještě jsme se neviděli , ale na srazu to napravíme :wink: :wink:

dadli teda tvoje ranní zážitky s Martinkem :grinning: :grinning: :grinning: on je fakt číslo, to má po tátovi, jak ho divočí :slight_smile: :slight_smile:
čučím taky na superstar, ale bez šampáňa a sýru a moje drahá polovička to vedle mě zalomil :slight_smile: :slight_smile: tak hezjý zbytek večera a dobrou noc :wink:
1. lis 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky holky čučím na superstar.....miláčci všeci chrní..... :wink:

jinak je řeč o slivovičce....a tu mám mocinky ráda..... :wink: máme na chaloupce 1600 litru kvasu..... :grinning:
1. lis 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jak vidím, tak je skoro všude stejný program :grinning: . My si z Jižní Moravy úplně famózní madlovicu, je fakt boží!
1. lis 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak konečně dnes žehlím a u toho pomáhám R s anglinou ale už si to moc nepamatuju ale aspoň si to obnovím :grinning: :grinning: nechcete ho některá doučovat kdo umíte dobře???????? :grinning:
my byli na hřbitově až kolem 19h krásně to všechno svítilo ale ta kosa :frowning2: :frowning2:
čučím taky na Stár ale tak na půl oka :wink:
1. lis 2009 ve 22:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
můj manža taky tady vedle mě chrupe a já koupila šáno, hermelínek, převlíkla jsem peřiny, že bude hezky večer a on tady spí, koukám na superstár a serfuju po netu na bytové dekorace, pro dceru, chci ji vylepšit pokojík a koukám i na nějaké nápady na vánoce.
1. lis 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadli, tak kdybys viděla nějakej dobrej nápad tak šup s ním tady, bo mě fakt nic nenapadá.... :fearful:
1. lis 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli, nějaké tapety bys mohla sehnat na Plumlovské ul. Číslo domu nevím, ale při směru z města je to vpravo, před odbočkou na Polskou ulici (vedle toho je nějaký obchod s plast. okny a tuším ponožky Sekanina).
Dadli, i když sis s malým (nejen dneska) pořádně užila, myslím, žes udělala dobře a zůstala s ním doma. Bo by si mohl přivézt ještě i další baily, které jste doteď neměli.
Taky jsou brouzdala po netu a hledala dekorace do pokojíčku pro malou, ale odradily mě cenovky. Tak snad na něco pěkného narazím v obchodě, pokud se někdy někam dostanu. ....všechno kupuju přes net.
1. lis 2009 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tohle taky nevypadá špatně, případný tip na dárek:
http://tiskproradost.cz/ukazky/fotokalendare.htm
1. lis 2009 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko,

Blani díky za tip na tapety, juknu tam.

Dnes spaní nic moc, Jajda co chvíli mručel, když jsem k němu vstala, tak tam dojdu a mručení přestalo a spal najednou. Když jsem nevstala tak mručel a mručel.. a takhle asi pětkrát. Ráno v 6.15 mlíko a ležel ale nespal do 6.45. Tak jsem mu pustila pohádku, že budu lehce podřimovat na gauči a prd - hlásil, že Krtka nee, že Bořka, když jsem dala Bořka, tak že Krtka :angry: :grinning: :grinning: Tak jsem se oblíkla a šla si udělat snídani a je spokojenej. :slight_smile:

Venku zas mlha a zima. Ach jo, ale lepší to už asi nebude.
2. lis 2009 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
teda člověk tady víkend není a má dočítání až hrůza. Určitě na něco, resp. na něčí příspěvek zapomenu reagovat, tak se omlouvám :wink:
Teda Dáši, jsem se fakt zasmála :grinning: Je jasný, že tobě to asi k smíchu nebylo, ale jak jsi to napsala...no prostě pro nás ostatní bomba. Jsi teda celkem kliďas, já nevím jestli bych se už pořádně nevztekla :slight_smile: Doufám, že si to Marťas vybral na dlouho dopředu...ikdyž to asi taky nebude pravda že? :grinning:

Oli, ty tapety mě taky napadají jedině na té Plumlovské, jak píše Blanka. Je to spíš blíže k sídlišti, takovej malej obchůdek.

V sobotu jsme měli takovej návštěvní den, byla tady švagrová a pak odpoledne tchánovci, takže takovej rozdrbanej den. Nic jinýho jsem nestihla. Ale včera jsem zase makala jako škoubek. Uklidila jsem malýmu v pokojíčku, protože to bylo spíše takové skladiště :grinning: Ale protože nám přijde ta infrasauna a chceme ji dát do ložnice, tak jsem chtěla zkusit přehodit malýho do pokojíčku. Vše dopadlo ok, pokojíček jako klícka :grinning: a malej spinkal krásně (asi se mu tam líbí ty obrázky) vstávala jsem k němu jen dvakrát. Takže super.
No nic, musím to dopsat později, už tady hrozně mrčí...
2. lis 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tááák dobrý, mlaďoch leží v postýlce...a zatím je tam klid :wink:
Taky jsme včera stihli návštěvu mojí babičky, hřbitova a ještě jsme koupili do předsíně kousek linolea. Máme dřevěnou podlahu a zdálo se mi, že zbytečně trpí. Vyzouváme se vevnitř a taky ten špinavej kočár. Manža už to dokonce včera večer nainstaloval...

Jo a hlavní věc...dostala jsem ten presovač. Takže vás všechny zvu na návštěvu. Teda ale nějak postupně prosím :grinning: :grinning:

A superstar mě pěkně štve...chci vidět vždycky toho Chodura a nikdy ho nevidím...padnu vždycky za vlast, ty potvory ho schválně dávají až na konec, aby na to všichni koukali a měli větší sledovanost....bych řekla
2. lis 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré rano dnes hned po ranu jsem se naštvala manžel staval do prace a zapoměl vypnout budík tak mě to zbudilo ještě že ne malíhotak jsem ho poslala tam kde slunce nesvítí nemám rada takoví šoky asi jsem ho moc chvalila :slight_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jo a to spí v pokojíčku takže ja musela vstat a jít to vypnout protože on už byl dule v kuchini no mazec
2. lis 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jak tam mužu přidat fotky?
2. lis 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi, to víš že jsem ve vnitř kurvovala, ale snažila jsem se mu to nějak vysvětlit a pořád mluvit a mluvit, abych neječela, pač by to byl šok, když se rozjedu tak to stojí za to, tak aby neměl ze mě depku :grinning:

jinak hlásím, že včera poprvé po 12 dnech nekašlala ani při spaní po O, ani v noci, takže snad konééééc :grinning: tuky tuk, možná ho vyléčil ten hřbitovní vzduch a rozdejchal to :grinning:

taky jsem včera u superstár čučela do pc na ruzné dekorace do pokojíčku, fototapety pro dceru , nějaké květinkové koberce atd.
2. lis 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a chtěla jsem vám říct, že předevčírem se malej otočil sám na bříško...byl teda nahulatej, v těch látkovkách by to zatím nedal :grinning:
2. lis 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, nevím jestli sis volala do toho Brna na kožní...je to bez objednání, každý den od osmi hodin do dvanácti, s doporučením od dětského doktora.
2. lis 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi gratulace k přetočení :wink:
2. lis 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky, díky, díky...zatím to bylo jen dvakrát, tak snad to nebyla jen náhoda :grinning: Ikdyž ono je to celkem jedno...
Mám ho na zemi, tak ať se točí jak a kdy bude chtít.

a bude zítra srazík?
2. lis 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malej mi spí už skoro 2 hodiny...tak jsem z toho jakási nesvá, že mám tolik času. Ty jeho půlhodinovky mě už vycvičily :grinning: Ale zkusila jsem něco nového...dala jsem ho do postýlky, pořádně zabalila do fusaku, pěkně pod peřinu, a otevřela balkon a okno...má tam krásných 16 stupňů a spinká jako miminko :grinning: Tak asi mu ten čerstvý vzduch svědčí. Jinak mi spí fakt max. půl hodinky.
2. lis 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

tak my dnes vstávali v 8 hodin,ale o půl noci jsem kní šla pač mrčela,naštestí hned usla,jak jsem ji zapla kočičku na spaní,pak se vzbudila o půl 2 n amlíčko,pak už byla v 6 tak po mlíko usla a spala do 8 naštestí ale já toho nenaspala...čučela jsem do konce na superstar...a pak jsem nemohla usnout a usla jsem až po 2 hodine,jak jsem ji dala mlíko,pak ve 4 me vzbudil táta jak vstávala v 6 zase malá...takže niiic mooooooooc....

od rána nám nešla elektrika,ani teplá voda,topení,výtah nic....ale naštestí to zapli po 11 tak jsem mohla ohřát obídek....jinak by jsme museli valit k našim pač v techto mestkých barákem,je vše na elektriku tak i šporák.....

tak jsme rychlo pojedli,vysávám a malá čučí na teletabis a za chvíli snad půjde hajat...

včera mi kadila 4 krát ale naštestí tuhoše...ale nevím proč tolik? :wink: :frowning2: hold asi bude vysíravej tip po mamince.....jako díte do 18 let jsem to mela taky..co jsem snedla šlo ven....

Zuzík tak yjsem to tak delávala...nabalila a otevřela okno....a je na vzdoušku a ty nemusíš čmajdat po parku..je tam zima...vyšly jsme si k babi ale po 10 min.jsm eto otočili a šli domu..byla mi kooosaaaaa,ale byly jsme venku celý dopo,tak půjdeme akorát odpo s hafanem...
2. lis 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti, jak jsou to tuhoše tak to je dobrý, hold asi bude po tobě :grinning: :grinning: :grinning:
zuzi, tak vidíš, Ondráškovi se nakonec zalíbí i přes den spinkat v postýlce a ty aspoň stihneš nějaké věci si doma podělat, venku to na žádné velké procházky ani není, je zima, jak píše marťa
Adámek taky zalehl a spinká, já jsem dala do pračky prádlo a uvařila kafčo a vrhnu se na žehlení
co školička jdete zítra oli a marti???mluvila jsem s rencou od sárinky, taky říkala, že chtěla malou dát, ale má prý rýmu, tak neee
říkala jsem renci, že tu skoro vůbec není, tak říkala , že nestíhá, uvidím se s ní ve středu , jdeme babinec do hobitu, tak se těším :slight_smile:
jo a s těma dárečkama, já bych tak potřebovala ještě navíc pokoj pro Adámka , aby měl svůj dětský pokojíček, nějak to budeme muset vymyslet, ta sportka ne a ne vyjít :grinning: :grinning: :grinning:
vybrala jsem mu pokojíček z nabídky meblik, nevím jestli to znáte, kámoška má udělaný pro dcerku a je to krásný, moc se mi líbí ten s žirafkou a mašinkou
dadli ve středu se musím omluvit tedy z masáže , jo a ještě jsem ti chtěla říct, že kombinézy mají ve sportisimu v olympii, takové ty v celku, stojí ze 1799 na 1299kč, jen ale jednu barvu, taková modrá, uvídím, zda něco ještě uvidím a když tak bych ju malému vzala
jinak dárečky mám vymyšlené, Adámkovi takové kolo, knížky, dřevěné koleje a nějaké lego ,mladá ta si vybere sama, co potřebuje, hlavně oblečení a s tátou si naložíme společně pobyt na horách a nějaké malé překvápko k tomu :grinning: :grinning: :grinning:
2. lis 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj zuziku malej mě taky spi přezden jen vždy po pul hodinach 3hodiny je vzhuru a pak zas jen pul hodky ještě se mi nestako aby spal dyl
2. lis 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok verdiku,omluvím masaž,když máš večírek.

jestli sem ještě nakoukneš, tak řekni manžovi že můj manže nebude moc na florbal dnes, jedeme k našim na hrob a pak mám od 19do 20h Renču na anticel, jde v sobotu na tu Fitness, tak musí být náádherná, žádnej špíček. před měsícem měla a ted an tuk, ale to co podstupuje, no zlatej muj špíček.

zuzi , no konečně , se malej přestane na srazíkách válet v kočárku a začneš se konečně hýbat u káviček jako my :grinning: :grinning:

na srazík bych ráda šla, ale malej měl baciláčka, tak raději ne, at vás nenakazíme, sice je už skoro ok, ale raději počkáme.

jdete někdo se mnou v pátek na tu zumba párty??
2. lis 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdarec holky,
mám dobrej tip na vánoční dárek www.kampet.cz, poslala mě ten odkaz kámoška, tak jsem na to mrkla a vypadá to docela dobře.
2. lis 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadli ok, děkuji za omluvu z masáže i když bych ji potřebovala :grinning: :grinning: a já omluvím zase tvého manžílka z florbálku, pozdravuj tu naši kulturistku, adámek výsledky negativní, jupí, jupí, ale máme jít ven až bude nějaké lepší počasí, tak to nevím, kdy to bude :frowning2: :frowning2: :frowning2:
2. lis 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
verdiku, tak asi manža půjde, pač mamka volala at schválně nejezdíme, at přijedeme klidně jindy, tak to necháme na jindy a renču si dám na 18h at tatka stihne florbal. ale raději ti zavolám jak přijde, at to nedomlouváme za jejich zády. ju?? zavolám
2. lis 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
verdiku, super že adámek je negativní. tak jen počkáme na lepší počasí a vyrazíme na kávičku do ruku, ju??? nebo na návštěvu, ale až se ustálí marodci.

tobi, to je fakt super, zrovna přemýšlíme o křesílku pro Martinka, chtěli jsme z Ikei, takové to jak ho proslavil vladko z vyvolených. mají i dětské varianty, ale tohle by bylo víceúčelové, tak večer ukážu tatínkovi. ale ta cena je celkem drsná. ikdyž já zatím koukala na jeden tip. ale jinak dík, dobrej tip.
2. lis 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
verdiku..jj to mělo bt evikovi...ale ty máš taky supr manžu jak čtu :grinning:
no jo no...kdo nemá...musí mít jinde :angry: :grinning:
byla jsem dnes s malou u dr...tak je v pořádku i ouška jen má bárt tusin.
od soudu mi přišlo už pozvání kvuli výživnému a předání do péče..takže zítra už musím k právníkovi...kvuli žádosti...
jojo už jde do tuhýho :unamused:
2. lis 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jonusko, držím palečky, tohle je nejhorší období, není to nic příjemnýho a ani nebude, dokud to neskončí. takže pevný nervy a drž se . všichni tady na tebe myslíme, tak neboj :wink: já vím že to nestačí, ale trošičku podpoří.
2. lis 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadli na zumba párty jde švagrová Anul...taky mi říkala zrovna dnes jestli nechci jít.....ale my bud pujdeme s tátou do kina nebo chceme konečně vymalovat kuchyn a předcín,taktoho asi využijeme když malá bude na noc u našich.... malá spinka od čtvr na 2..za chvíli se vzbudí a půjdeme na chvíli ven... :wink:
2. lis 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek