• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Ahojte, holky co zítra srazík? Půjde někdo?

Dadli v klik je ta zumba párty a kde? Zumbuju chvilku, ale mrknout bych se šla
2. lis 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eviku, tak jsem se rozhodla, půjdu dnes cvičit, sice se mi moc nechce ale ty rumové kuličky musím vypotit.
2. lis 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
laurito taky bych si šla zacvičit ale nemá kdo hlídat Petr je v praci domluvíme se a jak bude doma tak pujdu stebou pa a uží si to :slight_smile:
2. lis 2009 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
laurito..tak moje mamka má tento týden odpolední a tetička co mi hlídá je marod..takže mám zase se zumbou smulu :unamused:
Dadli děkuju
malá mi ted spí.já si vzala paralen,a lehnu na chvilenku.kluky jsem zaměstnala....něco ns eo mě snaží... :confounded:
takže zítřejší srazík pro mě taky nebude.... :frowning2:
2. lis 2009 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadli já se na cenu těch vaků nekoukala, ale asi to je pálka co...no ale zase na druhou stranu se na tom vaku můžu povalovat i já, že jo :grinning:
2. lis 2009 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti, však já na tu zumba párty jdu s aničkou, já vždy zapomenu že je to tvoje švagrinka :grinning:

laurito, zumba párty je v pátek od 21h v Mysticu /v Kubusu/, dřív se tomu říkalo galaxie a nevím ještě jak jinak. já ještě na zumba párta nebyla , je to už po třetí a všichni co byly říkali že super.

tobi, ty ceny těch vaků se pohybují od 1600 do 3000,- co jsem tak jenom očkem mrkla
2. lis 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky chci se vás zeptat jak to máme s dudlíkem.Chtěla bych ho malé sebrat ale jak si nevím jak pak usne hlavně večer.Dřív kdy usnula tak ho vyplivla ale poslední dobou ho má pořád v puse.Před chvíli jsem ji ho zkusila vzít a neuteklo ani 10 min a je vzhuru a place
2. lis 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, víš, že Elly je na dudlíku závislá. V poslední době jsem jí ho ale dávala jen na spaní, do auta nebo kočárku, ale teď ho má v pusince pořád. Když jí ho vezmu, už ho hledá a ptá se: "kde je dudi?". No a když ho nenajdem, strká si místo něj do pusinky prsty nebo celou ruku. Roste nám zoubek a tak doufám, že je to jen období, které zase brzo přejde.
Dadli, taky jsem v minulém týdnu hledala dekorace na stěnu do pokojíčku, jestli chceš, zkus kuknout sem:
http://www.folie-tapety.cz/samolepici-dekorace-na-zed/d-71240/
http://shopiq.cz/dekorace-zr-02-podzimni-strom/
http://shopiq.cz/dekorace-zr-21/
2. lis 2009 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky s těma samolepkama taky jsme něco chtěli ale když jsme viděli ty ceny tak nás to přešlo :grinning: :grinning: a tak můj šikovnej R prostě namaloval na zeď sám krásnej strom :wink: a vypadá to taky hezky a bylo to zadarmo :grinning: :grinning:
2. lis 2009 ve 22:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko,
Jajda dnes vstával zase v šest. To je hrůza, je to pro mě ještě noc.
Peti, Blani - dudlík - Jája ho měl taky jen na spaní, ale jak mu rostou zuby, tak chodí pořád doma s dudlíkem a v ruce tahá medvídka co má na spaní - když mu ho nenápadně uklidím do postýlky, tak ho hledá a jde si pro něj. Myslím, že teď mu ho brát nemá cenu, snad do dvou let ty zuby vyrostou a my se dudu zbavíme, až mu to budu moct vysvětlit. Jak píšeš Blani, když tam nemá dudlík, tak tam má narvanou ruku, takže radši dudlík. Ven ho naštěstí nemá,to by už bylo moc i na mě.
Jája měl u postýlky a komody takové ty pěnové dekorace - ani to nebylo tak drahý. Teď jak jsme mu to přestavěli a vymalovali, tak sháním tu tapetu - ať jí dám zezadu na skříň - pr jí máme předělenou ložnici, aby měl Jajda pokojíček - a pak mu tam dáme zpátky ty pěnové asi.
3. lis 2009 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a v Lešanech sněží - teda asi je to trochu s deštěm - ale teda nevím se srazíkem - ještě mám letní gumy :angry:
Musím zavolat manžovi jestli to klouzalo ráno.
3. lis 2009 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

tady taky prší trochu se snehem....hruzaaaaa to počasí...

my vstávaly v 7, o půl noci se vzbudila,dala jsem ji mlíčko a spala až do 7 bez probuezní,takže dnes krásná noc...

a jinak my malé koupily dekorace malé na zed do pokojíčku,jsou to ovečky,sluníčko atd....a jen chci vás upozornit,že se to odlepuje,nedrží to..švagrová koupila dekorace medvídek pu malému,a taky tomá odlepené...takže nás to štve a všecko odlepím a jen vymaluju a jak psala kaelen..lepší je asi neco namalovat..... :wink:
3. lis 2009 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže at nevyhodíte zbytečne penízky jako my.....ale záleží na každém.... :wink:
3. lis 2009 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOLKY CO MAM DELAT MALEJ NEMUŽE NORMALNĚ USNOUT VŽDY JE PŘED TIM NEŠ USNE NEKLIDNEJ PLAČE A TAK ALE JEN PŘEZ DEN VEČER USNE V ME NARUČI UPLNĚ VPOHODĚ
3. lis 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky Evi. Já mám tohle s Valinkou od narození. Prostě před spaním šílenej řev, ale vím, že prostě pak usne. Netrvá to většinou dlouho a nesmí to být takovej ten hysterickej pláč. Dlouho to moje okolí nedokázalo pochopit, zvlášť tchýně s tím měla problém, furt ji chtěla utišit až jsem musela důrazně zakročit a říct ji ať ji fakt nechá a ona pak usne. Děti se brání spánku, protože si myslí, že ji něco uteče, když budou spát :slight_smile:
3. lis 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tagže jí daš do postylky a nechaš vyplakat?ja ho dam do hondačky dam mu dudlík a houpu a von sebou tak šije a mrčí a mrčí a kdyš usne tak spí tak pul hodky za celej den mi naspí tak 2hodky ale večer spinka 1 max 2 se mi zbudí ještě se mi nestalo aby mi přes den spal třeba vkuse 2 hodiny a to co píšeš o tchyni to děla moje mama
3. lis 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když vidím, že je unavená - mne si očička a je protivná, tak ji tam prostě dám. Většinou nastane řev, někdy ne, když je opravdu moc unavená. Dám ji hračku - má na nebesách připevněnýho plyšáka tak buď si hraje s ním a nebo si hraje se šňůrkami od mantinelů a věšinou pak usne. Někdy když řve dost, tak tam prostě jdu, trochu ji utiším a zase odejdu. Když řve hystericky - jakože je červená, spocená tak ji na chvilku vezmu, pochovám a za chvilku ji tam položím a odejdu. Mě spí většinou 3/4hoďky - 1 hodinu několikrát za den.
3. lis 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Muj spí jen na břiše tagže hračky nepomahaj dík za radu taky to tak vyskouším ale nevým jestli to dovedu on kdyš jen knoura tak ho hned beru do naruče ale asi budu muset :frowning2: :slight_smile:
3. lis 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
můžeš zkusit metodu kontrolovaného pláče a nebo utišení http://mladazena.maminka.cz/scripts/detail.php?id=325837
3. lis 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
no já měla taky v plánu poříidit vikče do pokojíčku ty nalepovací dekorace, no ale když vidím jak s tím máte špatné zkušenosti, tak to raději využiju tchána a něco jí tam taky namaluje, on je takový všeuměl :slight_smile: , líbily by se mě obrázky z doby ledové, nejvíc ta veverka :grinning:
3. lis 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak na srazík v tomto počasí nejdeme..přijede Oli ve 2 hodiny s Jaroušklem a ve 4 pojedou zpet,pač jája usnul dopo takže bude po 4 hajinakt.....tak se aspon vyřádí u nás chvílikdyž nemužeme ven...kruci..hnusný počasí!!!
3. lis 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na srazík dnes taky nejdu, protože manžel je doma :slight_smile:

Včera jsem v Tescu koupila nádherné body s Medvidkem Pú, dnes jsem ho dala vyprat a mám z něho hadr na zem :angry: :angry: A to jsem prala na 30stupnů a je tam uvedeno, že se může prát na 50! Tak to jdu zítra vrátit, doufám že mi peníze vrátí bez problémů. Ale jsem naštvaná, protože to bylo opravdu moc krásné body, takové se často nevidí. :frowning2:

Já si dětský pokoj taky nechám vymalovat - budou tam zviřatka. Bohužel to nemůžu udělat já, to by nebyl poznat slon od psa :grinning:
3. lis 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte:slight_smile:
tak jsem dneska byla v té právní poradně a objednali mě na příští středu...
venku sněží..a mrzne uplně jsem měla zmrzlý nohy... :angry:
3. lis 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Edi a to bylo Cheerokee? Já jsem s bodýčkama z Tesca byla dycky spokojená a přišly mi docela dost kvalitní. Tak že by pohoršily :frowning2:
3. lis 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

U nás taky sněží a na silnici je taková ta břečka páč je +0,5 stupně Kristýnka s emě ráno ptala jestli ji do školky zavezu ne saních :grinning: :grinning: :grinning:
Kájinka je protivná od rána jak nevím co leze ji trojka dole,a to bude ten důvod :frowning2: pořád se chce chovat,a válí se po mě no mazec.
dneska jsem ještě nic neudělala teď šla hajat,a já budud hledat nějaké ty dárky na netu. :wink:
Kristýnce koupíme asi brusle tak mě napadlo kdyby jste některá věděla o někom kdo prodává brusle vel. 32 měla bych zájem.Jinak ježíšek donese nové :wink:

Romi držím palce ať to dopadne dobře hlavně v tvůj prospěch.
3. lis 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristyan, nápodobně. já už dnes nevím co s ním, od rána mrčí, neumí si hrát ani chviličku sám, musím vše s ním, když odejdu jen na wc , řve. Hodku jsem škrábala 2 brambory ke špenátu, od rána to vařím, on stojí natahuje ruce, mrčí , odstrkuje mě, ani pohádky nezabírají, musím s ním, jen se pohnu tak hysterák, dnes už klidná nejsu, dostal několikrat zavřela jsem ho i do postýlky na chvilku , a to mi včera přišla obje.knížka RESPEKTOVAT A BÝT RESPEKTOVÁN, super, je parádní. a dnes jsem udělala vše co se nemá, ale já se stále snažím po dobrém, umožnit mu rozvíjet se , takže mu dát v rámci možností to co chce, ale dnes jsem mrtvá. dokonce jsem se zavřela na minutu- víc mi nedovolil, do koupelny a rozbrečela se. myslím že mám doma malého tyrana.

ted si vyžádal zavařovací sklenice, tak je klid. snad si neublíží. těším se až půjde spát, dnes hrozně moooc.

bodinko, taky takové tapety, ale černé květy mám v obýváku. mám je z Ikei a super drží, ani rožek nejde oddělat. ale sháním dětem

jo, včera v superstár vypadla moje favoritka - konvičková, to mě sere. Měla nejůžasnější hlas, sice byla nenápadná, taková nijaká ale hlas super. samozřejmě chodúr je bezkonkurenční.
3. lis 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dáši, já jsem nadávala jak hrom...ti lidi jsou fakt paka...takovýho Bena hroznýho tam třeba nechaj...no co už
Koukám, že máš zase dneska den :wink:

My byli dneska na kontrole s očenkem a vypadá to dobře, žádný hnis mu z toho nevymáčkla, takže teď budeme čekat jestli se to znovu nevrátí. Kapat kdyžtak opthalem a příp. přijíz znovu. Tak mám z toho radost.
Dneska mi zase už spí dýl než půl hodinky tak třeba to bude jako včera.
3. lis 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadli ty tapety z ikei má kamoška a nadávala že se to odlepuje a nedrží..ale asi jak komu...asi máte dobré zdi :grinning:

já pouklízela bytečke,dobaštili jsmemalá pujde za chvíl ihajata dorazí Jája...už se nemuže Klárka dočkat :grinning: ,furt zda jájá papá,hajá,že mu dá jablíčko a mandarinku,ai tetě...no furt dokola :wink:

Peti dlouho si se neozvala s Nelinkou...co jsme venku,tak malá chce za nelinkou..valili jsme do sandry nakoupit včera a chtela na stezku za nelinkou....kde jsou ty časy když bylo sluníčko a teplo a my brouzdaly od rána venku...že? :wink:
3. lis 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadli, Kristy - mám to samé dítko jak vy doma - včera i dnes - nemůžu se od něj hnout
3. lis 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
daši.....já když vařím takmalá me taky odstrkuje,volá mami a chce furt neco se mnou jeale neco ji dám at se zabaví a já muže rychle povařit.......
3. lis 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek