• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
jj Konvbičková je super..a jak zpívala malá na ni trsala u stolu a zpívala taky :grinning: byla užasná:slight_smile:
jo a chodur o tom žádná...čekala jsem jen na něj abych mohla jkít spát :grinning:
malá se mi ted pos...uplně durch tak jsme sprchovali... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. lis 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, já vím, že to máte podobný,já to mám podobný každký den jako dnes, ale dnes to bylo nějak víc extrémní, to je tak do bakalářů, nebo "to nevymyslíš" :grinning:
3. lis 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli - já jsem do dneška byla s oblečkama z Tesca zatím vždycky spokojená, ale tohle byl vrchol. To body po vyprání vypadala jako kdybych ho nosila asi 60 dětí a ten lodičkový výstřich se rozjel tak, že bych ho přes hlavu přetáhla i já :slight_smile:

Romčo-já malou sprchuju často, je to naše malá srajďula :slight_smile: Ona se hrozně ráda koupe a i to ošplichnutí vodou v umyvadle ji dělá hrozně dobře. Pod proud teplé vody ji strkám i když má prdiky, dělá ji to dobře.

Superstar nesleduju, protože manžel to nesnáší a já nemám sílu se s ním o tom "hádat". :wink:

Za chvilku chci jit ven, neteř má slibeno, že pro ni s Editkou dojdu do družiny, ale je tam taková zima, že nevim, nevim. Mam strach, že ji bude zima na obličej.

Je dobře, že píšete co vaříte k obědu, beru si z toho inspiraci na večeře :grinning:

DOTAZ - co se dává a pomáhá na mírně opruzenou prdelku mimča? Střidám měsičkovou mast od Weledy a krém od Seba Medu a do dneška to suprově fungovalo, ale teď je nějaka začervenalá. Je na to Ondřejova mast? Funguje?
3. lis 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tohle batolecí období je jakýsi náročný co - já si vůbec nepamatuju u neteře, že by to takové bylo. Ale ona byla a je taková extrémně klidná. I pozdě lezla a chodila, takže taková lenoška. Má dobrý hlášky, je jí pět a jednou pršelo a ona říká" to je dobře, že prší, aspoň nebudu muset jít ven" - lenoška no :grinning:
3. lis 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ondřejovku jsme používaly ale vybornej je sudocrem...stojí pár korun a zabírá... :wink: a vím že i Oli ho používá,pač nic jiného nezabíralo...
3. lis 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sudocrem- to slyším prvně, předpokladam že se to prodává v lékárně :slight_smile: Tak jo, vyrazím ven a koupím.
Já totiž hlavně mažu do Bio potravin kam dnes dovezou super jablečno-vločkovou mňamku bez cukru. Já se snažím udržet "linii" a manžel má nově cukrovku takže sháním co se dá :wink:

Batolecího období se už trošku děsím, jestli bude Editka jako moje neteř tak mi ji ani nebude chtít nikdo hlídat :grinning: Ta byla rychlá jak tajfun, člověk se nestačil ani otočit a ona už byla na druhé straně místnosti. Zatím je Editka zlatá, hajá na gauči ani skoro nedýchá :grinning: :grinning:
I spaní v noci začíná být OK - usíná mezi 21 a 22 hod, spí do 3 a pak až do 6-7hod. Kdyby to takhle šlo dál tak budu maximálně spokojená :slight_smile:
3. lis 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
nám vždy zabrala ta měsícčková od weledy, ondřejovku a sudokrém jsme taky měli, ale to nám nezabíralo, asi každá prdelka chce něco extra :grinning: možná si dítě zvykne na jednu , pak když zkusíme tu jinou tak zabere.
3. lis 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem právě mela pocit, že se mi zaprudí když použivam jen jednu mast, takže ty dvě střidám :grinning:
Prubnu třetí a uvidíme :wink:
3. lis 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Edi jak píše Marti - jedině Sudocrem, je super a fakt pomohl :wink:
Já myslím, že jí nebude zima v kočárku je tepleji než venku a nefouká jí tam.
malej už chválabohu spí, chtěla jsem si dát hlta šampana co máme od neděle zvětralé v lednici, a má umělý špunt a nešlo mi to vytáhnout, tak jsem s tím lomcovala ,mám skoro rozedřenou dlan, a stejně nic, vypadala jsem u toho jak notorik co se snaží dostat do flašky, sem se sama sobě pěkně zasmála :grinning:
Já jsem si včera koupila 2dcl vína (mini lahvička) a dnes kolem ní od rána chodím a těším se na večer až malou nakojím a trochu si dám :grinning: Nemyslím si, že bych měla problém s alkoholem, ale fakt už mám chuť.

Budu upřimna, už se těším na konec kojení jak vyrazím na pořádnou pařbu a opiju se, doufám že mě podpoříte a vyrazíme všechny :grinning:
3. lis 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo, to znám, co nekojím tak jsem jako urvaná z řetězu, no a kupodivu jsem skoro ve stejné kondici jako před těhu :grinning:
3. lis 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek
holky ty samolepky jsou na hladký povrchy takže třeba na sádroše,nábytek atd.ale na vymalované obyč.zdi to asi moc nedrží jak píše Marťa :angry:

Teda jsem tak ráda že mám to období s Anet za sebou je teď zlatá už ji začínají bavit i pohádky a pořád si ted píše úkoly jak to vidí u Elyje to sranda vydrží u toho někdy i hodinu :wink: :wink: takže se nebojte všechno bude :grinning: :grinning:
Třeba dnes chrupala až do 9 a já se procitla v 10.20h což teda byl pro mě šok ale nic neprovedla psala úkoly a čučela na DVD :slight_smile:
Počasí je teda hnus a my pořád nemáme ty zimní boty mám po Ele ale ty jsou jí trošičku větší :cry:
Krysty my máme ty nastavitelný brusle je to od 30 do 33 takže jí je vyzkouším jestli jí nebudou malý a když jo tak bych ti je nechala.Jsou jako nový byla v nich loni jen párkrát.Takže ti písnu ju?
hezký den :grinning:
3. lis 2009 ve 13:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda nějak jsem to nedočetla jsem pako :grinning:

Edit tak to tě plně chápu ale jěště to chvíli musíš vydržet to bys přece Editce neudělala :wink:
Sudocrém to slyším taky prvně.Anet moc opruzená nebyla a když jo tak jsem měla od sebamedu,rybylku a ondřejovku.Jednou jsem natřela a bylo to pryč. :wink:
A s Konvičkovou to mě taky pěkně nas.... to musí být podplacený vždyť ta zpívala krásně to se s Benem a Šmajdou nedá srovnat :angry: :angry:
3. lis 2009 ve 13:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
nejlepší na posranděný prcky když už je tam opruzenina je imazol krém....je na předpis asi..
sudokrém taky dobrej.mám od porodky ten malej kelímek pořád :wink:
a jinak ted ji dávám ještě rybilku na zadek má ho červenej a taky dobrá...
3. lis 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak Kája teď vstala a úplně hoří má 39 teplotu pod paží tak asi zítra jedeme k dr. dala jsem ji nurofen a uvidíme. :unamused:
3. lis 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivošku... :frowning2: tak to je naprdlajs.....achjo
3. lis 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jonusko imazol jsme měli taky ale tenkrát nezabral, imazol je na plísen a je na předpis. jak říkám každká prdylka je jiná

v superstár smskují hlavně pubertačky, takže právě ben a spol, jsou pro ně nejlepší, proto konva vypadla, že je nanápadná. je to o charismaa holky šílí, je to s 90% pořad právě pro ně. pubertální holky, ty to žerou.
3. lis 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky, já na opruzeniny vyzkoušela kde co - rybilku, niveu, indulonu, heřmánek, peruánský balzám ale zabral až odvar z řapíku a sudocrém. Imazol mám taky a dali mi v lékárně bez předpisu, ten používám když už se jí to moc opruzuje, ale musí se tím natřít jen ty červený místa, jinak to zčervená i jinde. Na Sudocrém nedám dopustit, už jsme se za tu dobu dostali od vzorku na 250gbalení :grinning:
3. lis 2009 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristyan, to bude noc, ach jo, tak at to není tak hrozný a zítra u dr. držíme palečky.
3. lis 2009 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky a miminka,
tak dnes jsme byli s Áďou na očkování Priorixem,ptala jsem se na šulínka jestli mám stahovat a do dvou let se stím prý nic nedělá,tak se mu na to koukla a pokud se nám to nespraví tak nás čeká operace,hned jsem si vzmopněla na Romču a Honzíka.K.... po čem hovno,tak to musíme mít.A říkala jsem jí že Adam chodí po špičkách,tak to mám sledovat,aby neměl zkrácenou achylovku :angry: .
Aby toho nebylo málo,tak i Natálka má problém s pipkou,tak budeme muset jít asi na dět.gynekologii.Holky já se z toho zblázním,jsem řvala jak malá,je mi jich líto obou.

Oli,pozdavuje tě Vladěnka :wink: .

A na opruzeniny,alespoň nám,nejvíc pomáhá rybylka.

Omlouvám se za román.
3. lis 2009 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a Oli,na srazík bych hrozně ráda,mladá furt otravuje,kdy půjdeme zase za tetama a miminkama,ale já vůbec nestíhám,domácnost,prostě nic,a to jsem chtěla třetí,blbý nápad :grinning: .
3. lis 2009 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

s usínáním jsem bojovali taky, ale koupila jsem si knížku Dětský spánek a usíníme podle Elisabeth Pantley a mám klid. Bylo to něco na mou psychiku, ale zabralo to.Prostě přesný režim před spánkem a pak nechat vyřvat.Začala jsem asi před měsícem a když Lauru uložím plače jen než odejdu z pokoje a je klid.

Holky, kdo dáváte mimčům OSCILLOCOCINUM, je určené nějaké speciálně pro děti? Jak ho dávkujete.

S opruzeninama problémy zatím nemáme :slight_smile: , takže neporadím co na ně.Používám různé masti, v každé místnosti mám jinou
3. lis 2009 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Normo..to je mi tvých prcku mooc líto....a co ma Nátálka za problém..uplne jsem se zdesila,že i tak malinká už má problém....držte se.... :frowning2: :wink:
3. lis 2009 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink:
laurito prosím prosím...myslíš že bysi mi mohla tu knihu pujčit??nebo kde jsi ji koupila a klik stála?četla jsem o té metodě a líbí s emi to lěpší než nechat vyřvat....moc díky za info :astonished:
normo..no my jsme ted ve stadiu kdy to má zase dobrý a mazat máme dlouhodobě jednou týdně.tak uvidíme.vzhĺedem k tomuže je to už po pátý...tak už bych brala oper.zásah jestli se mu to zae zuží...protože mazání asi nikam nevede :angry:
a co má malá za problém???
3. lis 2009 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jonusko, není problém knížku půjčím. :slight_smile:
3. lis 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eviku, jak jste dopadli v Brně? Zítra o půl 11 procházka? Podle počasí, jinak můžem dát kafe :grinning:
3. lis 2009 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadli, ve 21 hodin je ta zumba moooc pozdě, to už usínám u televize, teda když už neležím v peřinách. Ale budu ti závidět. UŽIJ SI TO :wink: :wink:
3. lis 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
laurito..d.ěkujiiiiiiiii.a fakt to funguje?hned bych ti mto vrátila jen si něco z toho oskenuju ju?

holky máte někdo jané slalom?
3. lis 2009 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nebyla jsem tady skoro čtrnáct dní a vůbec vás nestihám dočíst. :frowning2:
Nejdříve jsem byla u našich v Ostravě a potom se nám pokazilo PC. No byl to mazec, byla jsem jak bez ruky. :frowning2:
V servisu to přezkoušeli a závada se jim neprojevila, tak to moc nechápu, protože nám nefungoval vůbec a teď jede jak nic. Tak jsem zvědavá kdy zase přestane fungovat.
Eviku- my máme s usínáním to samé, nám ale pláče před každým usnutím, kromě kočárku. Tam spí jak dřevo. Jinak sebou šije a fňuká. No nic nám nepomáhá, ptala jsem se kamarádky má tři děti a říkala, že v určitém období ji to dělalo každé škvrně. Tak nevím. Doufám, že to brzo přestane.
Edi - nám na opruzeniny doktorka předepsala Imazol, jak psala Jonuška, je fakt super. Já už jsem vyzkoušela čtyři druhy plínek, furt přebaluju a pořád máme prdelku zapruzenou. :frowning2:
3. lis 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek