• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Jonuško, já mám Jane Slalom.
3. lis 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co zjišťuješ Jonuško? Budeš kupovat nový kočár?
3. lis 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti,já každý večer Natálku po koupání mažu ondřejovkou,teď byla 2 dny u babičky bez masti,vrátila se domů že ji bolí prcka a pak pipinka,tak se šla umýt ani nechtěla sedět ve vaně jak jí to štípalo,tak jsem jí to osprchovala vlažnou vodou,pak že ji namažu a jak zvedla nožky,tak rudá pipka,prcka úplně jak když zapařený,nevím jak to popsat.Tak jsem to dnes říkala mudře,tak jsme dostali zkumavky na moč i stolici,že to můžou být i červíci,a když se nic nenajde tak musíme na tu gyndu.Já si to nedokážu představit jít s pěti letou holkou na gyndu.
Každej den se umývá a má čistý prádlo,mudra říkala že si nemám nic vyčítat,že za to nemůžu,prý se to prostě někdy stává.Je fakt,že je veliká nato,abych jí každý den mazala jak miminko.Nevím no,asi je to o zvyku asi.Ještě ji zkusím raději sprchovat než koupat.Nevím no,jsem bezradná.
3. lis 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
babu...a co ten susdokrém?on npěkně drží na prcině,,, :wink:
3. lis 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
babu..jsi spokojená?chtěla bych na jaře koupi sporták trojkolku..ale bazarovej na nový nebude...tak zjištuju jaká je..je lehká?a co stabilita a manipulace???
3. lis 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ten Sudokrem mi doporučovaly sestřičky na novorozeneckém. Malá měla po těch deseti dnech uplně rudou prcinku. Doktorka nám pak říkala, že takové opruzeniny už dlouho neviděla a nechápala jak ji tak mohly nechat, prý to ale po těch antibiotikách někdy bývá. Napsala nám Imazol a ten zabral hned krásně a ještě nám doporučila ať doma nepoužíváme vlhčené ubrousky. Tak jsem nakoupila ve zdravotních potřebách takovou jemnou vatovinu a utírám ji tím.
3. lis 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj my ted máme taky pruzenny.po atb má uplně škaredej prujmik... :frowning2: ale nemám imazol..tak mažu rybilkou..ale zatím dobrý.
jj nemají se používat ubrousky jen voda...
budu muset koupit nějak probiotika asi...:(
3. lis 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jonuško, já jsem spokojená moc. Pořád někam jezdím, a několikrát za týden ho skládám do auta a je fakt lehký, rychle složený i rozložený. Jenom nám od koupě vrzalo jedno kolečko, několikrát jsem ho mazala a už je to dobrý. :slight_smile: Opravdu vřele doporučuju.
3. lis 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě se mi píbí docela quiny freestyle..ale není zase tak lehký...
a casualplay..taky..muj favorit :grinning: ale ty ceny se mi vubec nelíbí :angry:
3. lis 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
laurito, já dávám oscillococ.

do roku jsem dávala 1 vršek denně, když byl nachalzený , nebo na podzim, ted jsem mu dávala, jak kašlal, půl tuby denně.
3. lis 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
babu07 mi mame vlastně stejně staré děti že?muj se narodil18července ja už se taky těším až nebude plakat před spaním
3. lis 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
laurito zítra si napíšem vkolik doufám že bude pjekně jinak v Brně nic moc Petr musí na operaci z kolenem a ja tam mam zanět proto mě ta noha tak bolí pa zítra
3. lis 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadli ja taky davám oscilo zatím jen měsic jo a jaky stím maš skušenosti?
3. lis 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na co to oscilo vůbec je?
3. lis 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jonuško určo dej probiotika po ATb,at se ji prdelce upraví mikroflora ve střevech a i prcinka se po tom určo zlepší.... :wink:

oscilo...je homeopatikum na chřipku a nachlazení..jako prevence.....taky jsem to kdysi brávala...

dnes máme ružovku...jupííí

kristy tak at je dobře a malá brzo o.K....to je trápení ty nemoce..ch jooooooo
3. lis 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadli a zabíralo to oscilo? Nebyl malej pak nemocnej????
3. lis 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky já dávám na prdelku mast od Bubchena nevim jestli jsem to dobře napsala je to na opruzeniny a když má nějakou červenu prdelku tak dávám bepantenol.Na ondřejovku jsem se někde u dr ptala a byllo mi řečeno že by se to neměla používat dlouhodobě ale nevím nemám to odzkoušené.
To počasi je opravdu hnus dnes jsem byla s mamkou v intersparu na nakupu potkala jsem tam Oli a Jáju a pak jsme jely do tesca povozit nellinku na vláčku a pak na letadle uplně unešená.
Marti taky je nám smutno už mi to připadne jako věčnost co jsme se viděly.Je na prd že nám děti spí uplně naopak Nelli chodí o půl 11 a pak kolem půl 4 a vy mezi tím ale na chvilku mezi tím to nějak vymyslíme.
Dáši to jsou teda radosti Martínek je pěknej divočák.
3. lis 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tobi, na martinkovi to oscillo. nepozoruju nijak, ale na mě a mé starší děti, když na nás leze chřipka, v počátečním státiu tak to zabírá

dr, mi říká abych mu to dávala na podzim , v chřipkových epidem., oslabení atd
3. lis 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, na ty různy probiotika z lékáren si dejte pozor, skoro žádný nemají účinek, byla jsem v praze na semináři s gastroenteorologi a skoro žádnej nevyhovuje, nemá tam živý lactobacily. Jen tenhle unikátní od české fy Nutra bona, prodávám to i já v práci a mám s tím 5 letý zkušenosti - doporučuju, i pro miminka na koliky atd, po antibiot. průjmech, při atopických ekzemech atd. mrkněte

http://www.nutrabona.cz/nutra-bona-symba-b-glukany
3. lis 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak že laktobacily jsou špatenka?
3. lis 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
A pak aby člověk něčemu věřil, že jo.... :unamused:
3. lis 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
laktobacily jsou právě super, ale skoro nikde nejsou, bud nejsou živý, vitální nebo jich je tam tak málo, že by jste museli sníst celé balení najednou aby jste dostali do těla potřebnou dávku
3. lis 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak doufám, že jsou alespoň v tom Nutrilonu, kterým se cpe Vikule :angry:
3. lis 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vidíš tolik všechno stojí peněz člověk si myslí že dělá pro detičky to nejlepší a ono je to vše jinak.
Ted víme že se můžeme obrátit na tebe
3. lis 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dáši, a nedělá se to náhodou i pro mladší děti...my probiotika bereme...právě kvůli tomu ekzému je máme jíst. Ale moc se v tom taky nevyznám...máme "laktobacílky baby", ale klidně bych vyzkoušela něco jiného. Vyčetla jsem z toho odkazu, že je to jen pro děti od 3 let.

Jo holky, a infrakabina už stojí...Luba to dneska večer smontoval...hurá hurá...právě ji vypaluju (docela to smrdí takovou tou smůlou ze dřeva).

Tobi, takové naděje, že jsou v Nutrilonu, bych si teda moc nedělala :grinning:
3. lis 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si myslím holky že je to se vším co je na trhu..at sníme co sníme..je to všecko je reklama.... :wink:

nám teda vždycky zabral ten Probian medvídek pu-ale co v tom je...to fakt nevím.....já to radši ani nečtu.. :grinning:

takže tu máme hlavní mudr.a ta nám vždy poradí..že Dáši....hned kuknu na odkaz.. :wink:

No práve Peti,naše jde spát po obede a vy jste vzhurua naopak.....musíme to nejak prošpekulovat....
3. lis 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem si říkala že to je super...na imunitu,střeva atd...ale až jsem najela na cenu tak hm.....všecko dobrý je drahý.... :rolling_eyes: :fearful:
3. lis 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak asi nakoupím bílý jogurty a bude.....Johanka ještě nespí..a já už tady zuřím jsem dnes fakt utahaná...
3. lis 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nejsem mudra, ale sama jsem měla těžkou proktokolitidu- onemocnění střev, a tohle jediný mi pomohlo, sice až asi po roku užívání, ale nedám dopustit, takže tyhle věci na střeva mám prolustrovaný a navíc potvrzený odborníky přes střeva, lékaře i léčitele.

zuzi, píšou tam že až od 3 let, protože legislativa to nedovolila , ale p. docent Kužela, to je odborník na střeva, který spolupracoval na vývoji nutra bony symby, mi řekl že bez problémů od půl roku, samozřejmě že malinkatou dávku a ne pořád. mám kolegynky co to dávali mimiškum od narození, na koliky , a jsou to holky od fachu, přes výživu.

na těch stránkách je i odkaz na poradnu doc. Kuželi, on vám vaše dotazy zodpoví.
3. lis 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Kájinka po nurofenu teplota klesla ,ale po těch 4 h zase vylezla nahoru na těch 38,6 takže zase nurofen a zítra jedeme k dr. :frowning2: jen mrčí a chováme se když náhodou leží tak já musím s ní no to zese porvu práce.Nádobí jsem umývala až v 7 jak jsem ji dala spát.

Normo já teda na červenou prcinu zásadně PYTIOL ten je super stačí namazat jednou nebo dvakrát a je vše O.K :wink:
3. lis 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek