• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
dobrou , jdu bucinkat :grinning: :grinning: s tatínkem :grinning: :grinning:
3. lis 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadli, závidím....my máme tatínka ještě skoro dva týdny v Německu :frowning2:
3. lis 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj já taky závidím dáši náš táta tady řeže takže tak :grinning:

Marti co ta vyčištěná sedačka kolik to stálo a byla jsi spokojená???
3. lis 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu hajinkat..ale ješte odpovím...

jsem spokojená s čištením a moc.....přijel starší pán z té firmy,byl příjemnej na pokec atd......a platila jsem 400 kč.....což jsem myslela že bude ješte horší a to vyčistil sedačku a aji 3 velké a 2 malé polštáře co patří na tu sedačku...takže spokojenost velká....určite zas evyužiju teto firmy....

je to agentura Kopretina v PV....volala jsem tam ve čtvrtek a hned v sobotu ráno přijeli pdle domluvy....jak mi to pasovalo.... :wink:
3. lis 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemaš číslo na tu kopretinu?Díky
3. lis 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadli jak píšeš otom nutri fakt to pomáhá?mi mame problemi z kolikou a to davam probiotika a tak ale nic moc.píšou tam že je to od tří let mohlabych to davat dřiv mi mame necelí 4 měsíce .Dam vše jen ad nemá bolení protože jak se začne kroutit a plakat tak plaču i ja :frowning2:
3. lis 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky , tak k prcinkám, nám zase sedí od nivey modrá mastička na opruzeninky s tím medvídkem, jen teď po těch antibiotikách měl Adámek pěkně rozbolavěný zadeček, takže mudr napsala imazol, ten je na plísně a tady takovéto věci, ale zabral až nyní a teď jsem zkusila ještě od dadli tu mastičku od weledy, takže už zadeček vypadá mnohem lépe
co se týká toho oscila, tak zase naše dr mi řekla,když jsem se ptala co dát Adámkovi teď na posílení imunity a na ty blížící chřipky, tak řekla, koupit to můžete, ale .....reklama je reklama, takže ,že by z toho byla nějak nadšená....
kristyan pityol by se neměl moc mazat, někde jsem to četla , ale už nevím proč, něco to obsahovalo, co nebylo až tak dobré pro děti :unamused: hlavně ať je Kájince líp , teď se prý rozjely virozy ve velkém, tak se držte
dadli co Martínkovi dáváš, čokoládu, že tak řádí!!!! :grinning: j :grinning: to je malý rošťák, pěkně s tebou cvičí, tak pevné nervy, to přejde neboj :wink: :wink:
Martinek půjde na prázdniny k nám, Adámek mu ukáže jak omalovává a staví kostečky a třeba se mu to taky zalíbí,malý dnes tady broukal už vánoční koledy, hledali jsme spolu nějaké dárečky na netu a on chtěl pořád stromeček a najeli jsme na koledy, tak pak celé odpoledne chtěl tu vánoční a to bylo v angličtině, ale on to fakt říkal anglicky, asi ho někam příhlásím :grinning: :grinning:
co mluví, tak se s ním nasmějeme, ale opravdu musíme dát pozor na každé slovíčko, já jsem mu šla říct v poledne ať se hezky vyspí a on mi řekl, maminko neser tatínka, vybuchla jsem smíchy, řekla jsem totiž tátovi kterýsi den, neser mě :slight_smile: :slight_smile:
tak se mějte, zuziku už se těším na to kafčo :slight_smile: a je dobře , že Ondrášek už má očenko v pořádku a ať to už je napořád, jak jste pochodily v Brně na ten ekzém???pa a dobrou noc
3. lis 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
My střídáme na prcku dvě mastičky - PowderCream a na opruzeniny můžu jen doporučit Bepanthen od firmy Boiron. Ten je fakt parádní. No a když se opruzeninka nebo začervenalá prcka objeví, tak nechávám Elly co nejdéle bez plínečky, snažím se nepoužívat vlhčené ubrousky a příp. ji umyju prcku vodou. Ale většinou jen stačí nechat prcku "vyvětrat" :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
Jak se tady někdo zmiňoval o požívání alkoholu po ukončení kojení - taky jsem se hrozně těšila, že si dám do nosa, ale ono nakonec není s kým a samotnou mě popíjet nebaví. Manža si "na pivko" chodí s kamarády, když dorazí návštěva, tak obvykle autem, takže taky obvykle nic moc anebo jsou to kamarádky těhotné nebo kojící. No má cenu se na něco těšit? Snad to klapne při "sletu čarodějnic" příští pátek a pěkně se holky rozšoupnem.
U nás už se dávno spinká, tak jdu taky hajat. Paa
3. lis 2009 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blani tak to mi pěkně křivdíš i martule když měla Nellka nerozeniny tak jsme pily víno všechny jen ty ne.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
My dnes vstávaly brzo teda spíš dřív než jsem zvyklá od půl 7 tak jsem nechala tatu spát a jsme dole a hrajeme si.
Včera v tescu jsme procházely oddělení hraček tak to je teda lákač pro rodiče.Mají tam úplně všechno i teletubies postavičky za 600 ,- tak to by se Nellce líbilo :grinning: pak tam drapla autíčko klekla si a jezdila no jako doma :slight_smile:
Už se nám ten srazík blíží těším těším.....
Co dnes vaříte vůbec nevím co....
4. lis 2009 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://ekucharka.net/recepty-a-videorecepty/
Kdo neví co pořád vařit tak mrkněte sem je to i s videozáznamem
4. lis 2009 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko,
tak u nás vstávačka v půl sedmé. A to odpo už neusnul, tak jsem doufala, že si to protáhne v noci. A to ještě v noci zas mrčučel, jako bonus to nezvládla papírovka a měl mokré pyžamko i postel - sakra, já snad nakonec budu dávat látkovky i na noc - tohle je s papírovkou už po několikáté.
Je od rána protiva, už třikrát hodil šipku na zem a vztekal se - Marťa ví jak to vypadá, včera jí to taky předvedl :sweat_smile: Takže už nebyl anděl ani na návštěvě.
Ale jsou to zuby, ruku tam má narvanou, tak mu dám homeo už teď ráno, ať ho to netrápí.
4. lis 2009 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Někdo se ptal na kombinézy včera měly v tescu
4. lis 2009 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
malá ješte spí...pač od 2 do 4 poplakávala co cvhíle furt volala mamííííí,tak jsem za ty dve hodky za ní byla snad 5 krát...a v 6 se vzbudila tak jsem si ji šupla na Petovo a furt chrupe...
4. lis 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
už je vzhuru sláávaaaaaa........keysinka už přešlapuje u dveří,chce čurinkat....tak se jdeme oblíkat a pujdeme na chvíli ven.. :wink:

jo jo blani,všichni pili jen ty neee!!§ :wink:
4. lis 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Honzík dneska vstával až v pul8....malá v 8 a Tomík ještě dospává..
v noci jsme byli 2krát čurat konečně.....snad bude bez plin brzo na oc.to nám dělalo fakt potíže.prostě se nevzbudil.hned jak usnul tak pustil.
já budu mít asi rande před sletem :grinning: no ještě uvidíme.... :grinning:
ted psala kamoška že jde s malou k dr.že malé zarostla rcina...má 3roky???holky to je i u holčiček takhle složitý?????bojimbojim?jak se to muže udělat?? :unamused:
4. lis 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky zdravím z pochmurné šedé a zamračené Prahy :slight_smile:

Máme se celkem fajn, jen se mi udělalo ječný zrno tak trpím...

Jinak chodíme cvičit a do herny a malej je nadšenej tak jsem ráda, že je konečně mezi dětma a že se mu tam líbí :slight_smile:

Jo a musím se pochlubit, že jsme přes den 100% bez plen a malej chodí na WC a nočník nechce ani vidět :grinning: a už se pomalu i rozkecává tak je to fajn :grinning:
4. lis 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Dneska to byla noc, od 3-4 se vrtěla a v 5 už jsem to nevydržela vzala ji k nám do postele snad poprvé v životě :sweat_smile: a chtěla pořád pít no horečka 39 tak jsme jeli k dr.Máme sinupret, kapky do nosánku a nurof. na teplotu.V pátek mám volat jak to snáma vypadá. Jo a má dutiny úplně ji natekl obličejík váčky pod očima je taková opuchlá prý to má celý zduřelí ach jo.A k tomu ještě Kristýnka do rána začala pokašlávat dám ji ditustat a tipuju že tak v pátek jedeme znova :frowning2:

Teď kouká na MAT a PAT a je jak zařezaná konečně se zabavila na chvilku teda už vidí asi 4 díl :grinning:
4. lis 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a zapoměla jsem vám napsat že Kája smrká což jsem byla překvapená že je taková šikula i dr čuměla :wink:
4. lis 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivi..tak to je hruza...chudinka.. :unamused:

ahoj Leni..tady je taky hnusně...a zima.a tleskám malímu k bezplenoušování :grinning: :wink: ...
4. lis 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky jak jse tu bavíte o těch opruzeninach tak nám pomohl sudokrem za 3dny ani pamatky:jo holky mi na levé tvaři mame něco jak vyrašku a trochu natekle volala jsem doktorovi a on mi řrkl ad na to davam ten sudokrem ale ma to i trocu nateklí ja myslím že ho něco štíplo može se na to davat i fenistil gel kdyš je tak malí?
4. lis 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Romi ségra mi říkala to s tím Honzou no je to vůl :angry: ....tak přeju hlavně pevný nervy a ať je to rychle za váma :wink:

No přes den je to s s WC v pohodě jen nevím jak ho to budu učit přes noc a dopol. spaní, ale to máme ještě celkem čas tak uvidíme :slight_smile:
4. lis 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
verdiku, adámek neskutečný, je borec, fakt ho někam přihlaš, to se hned tak nevidí

marti noc podobná , ve 2h řval mamííííí, tak jsem si ho vzala k sobě a do 3 se tam vedle mě vrtěl, tak jsem ho po hodce šupla do postýlky a řev mamíííí, byla jsem tam 5x, pak jsem si ho vzala do náruče a minutku pochovala pak usnul , ve 4h mílíko a zase ukazoval do postele, tak spal do 7 s náma , no trochu rozmazlenej po tom kašlu, pač jsem ho chovala, a do postele atd. musíme pomalu přitvrdit.

marti, mám levnější ceny, cca o 150 kč, pro dospělé to vyjde na měsíc a pro děti na min. 5 měsíců , drahé to není vůbec, za to co to umí. ale to je věc a priorita.
4. lis 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky
dnes mám den blbec :angry: :angry: :angry: nejdřív jsme ráno zaspaly do školy tak jsme musely jet autem pak přijedu dom a že pověsím prádlo a voda v pračcce :angry: :angry: takže jsem si to Kristy přivolala na sebe :slight_smile: pak že půjdu vařit a najednou řev Anet spadla ze židličky na hranu stolu :cry: a jak jsem otvírala konzervu s tuňákem na tuňakový rizoto tak jsem se samože řízla o tu konzervu :angry: :angry: prostě super den :grinning:
a to nemluvím o tom že máme dnes s R 14 výročí od chození spolu a ani si nevzpomněl :frowning2: :frowning2:

odpo jedu do výtvarky takže doufám že nás nepotká zase nějaká pohroma :wink:

Jonuš tak rande jo??????tak at ti to vyjde :grinning:

Kristy tak at se hlavně brzo uzdravíte já doufám že holky nebudou nemocný ten příští týden já na to mám smůlu :frowning2: jak se má něco dít tak jsou marod :cry:
megge Domča je šikulka :wink:
4. lis 2009 v 10:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kalean..den blbec co?malá je ok????
no rande..takový v "...... :grinning:
4. lis 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
přidala jsem fotečky
:wink:
4. lis 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no kaelan, to jo, to je síla, na snad už nic

jo Jonusko, rande, budeme držet palečky, užij si to, pak pisni kdy at na tebe myslíme :grinning: v tom smyslu aby stál frajer za to :grinning:

já vařím zelí, brambor a peču bouřku, pač to musím zlikvidovat, zabíjíme poslední víkend v listopadu. a martinkovi vařím polívku z porku, mrkve, kedlubnu, brambor, hrášku, no co dům dal :grinning:

dáváte dětem smažený vajíčka?? já si je dělám vždy v sobotu a malej se mnou, dám mu ale vždy víc rohlíku a mín vajíček :grinning: a taky aby mi neubylo. já je mám ráda řídké, ale že je papaám s Martinkem tak je dělám pořádně takže jsou vyschlé :unamused:
4. lis 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj je to dobrý chvíli bečela a chladila si nos mokrým kapesníkem to ona dělá pořád jak má bebino :grinning: ale jinak dobrý :wink:

Kristy malá má krásný dlouhý vlásky :wink: to Anet to jaksi neroste zato se jí to točí :slight_smile:
Dadli vajíčka dělám jen někdy Ela je má ráda a Anet si do nich stějně jen zobne ale myslím že už se můžou.A když je děláš dost tak to určitě nevadí.
4. lis 2009 v 10:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Megee Domča je šikula, super.
Kristy myslíme na Vás, ať je Kájince brzo líp, Jajda posílá pusinku.
Ilčo Adámek je taky šikula teda.
Kamčo snad už máš vybráno. A na výročí si manža třeba ještě vzpomene, do večera daleko :wink:
4. lis 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj dadli mužeš mi něco vyc říct otom nutri diky předem
4. lis 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mi vajíčka nejíme jen chleba ve vajíčku a to holky jijou ale smažený vajíčka se u nác nevaří.někdy omeletu ale to tak 2x do roka :sweat_smile: .

Kami ty brusle určitě zkusíme a za kolik mi je kdyžtak necháš
4. lis 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek