• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Oli díky ,jak klesne teplota tak nevypadá jako nemocná ,ale jak začne polehávat tak je to jasný že má zase teplotu.
Kristýnka má vlasy do pasu,za to Kájinka ta má sice po ramínka ,ale nechce žádnou sponku ani gumičku prej bolíííí bolííí :wink:
4. lis 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy já je musím jěště zkusit Ele jestli jí jsou dobrý a pak písnu ju.Viděla jsem ted ty samý ve Šparu za 499kč.Já bych je nechala asi tak za 300.Ale nic neslibuju třeba jí budou dobrý boty má 32 tak uvidím ju?Kdyžtak se nezlob :slight_smile: Jak přijede ze školy tak jí je zkusím a dám hned vědět ať víš :wink:
4. lis 2009 v 10:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně já jen kdyby vám bebyli :wink:
4. lis 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a teď jsem dala Káju hajat ani se moc nebránila tak snad se vyspí a bude to trochu lepší.Vždyť od 5 nespí :confused:
4. lis 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, já jen tak narychlo...
ať jsou všichni marodi brzy zdraví. To jsou pořád nějaká trápení...

Dáši, dalo by se to koupit nějak přes tebe, nebo to mají normálně v lékárně? Kdyžtak to koupím na netu, není problém. Chtěla bych to vyzkoušet.
4. lis 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky u nás sněží jak na vánoce takové ty velké vločky jůůůůůůůůůů :grinning:
4. lis 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuk :wink:
Holky zdravím po delší době, nějako nestíhám ještě i chodit na koníka :slight_smile: ...

Jen hlásím, že Sára má úplně děsnou rýmu, tak odsáváme, kapeme a do toho rostou další stoličky, no znáte to :frowning2:

Těším se na tu "chlastačku", když jak tu někdo psal, taky jsem se těšila po kojo, že budu pít, nekojím měsíc a ani nepiju :grinning: Motá se mi hlava po jednom panákovi a jak jsem strašně měla ráda víno, tak je mi z něho zle. Takže fakt síla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak se všechny mějte, uzdravujte se a v pátek se na Vás těším!!!
4. lis 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky, my jsme taky marodi. Valinka má rýmu, ale spíš ji má zaraženou a děsně chrochtá a je zahleněná. Odsávat moc nejde. Tak kapu, aby se to trochu uvolnilo. Snad ji to nevleze do uší. Od 5 nespala a kolikrát jsem k ní vstávala v noci už ani nevím. Od čtvrt na deset jsem kojila v noci každé 2 hoďky. Já i přítel jsme byli k.o. Pak ještě usnula o půl sedmé do osmi. No a zateplují nám barák, takže si užívám rachotu, dneska celý den vrtají, už mě z toho bolí hlava a Val probudili, takže dopoledne spala jen půl hoďky a nálada tomu odpovídá :rolling_eyes:
4. lis 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a to počasí? hnus, teď je venku tma, jakoby už bylo 5 hodin. :angry:
Jo a ještě jsem vám chtěla napsat o svém zklamání z Chobotničky (plavča), od teďka zahrnuje pokračovací kurz už jen 7 lekcí za 2100, doteďka bylo 13 lekcí za 2100, to je změna co?! Tomu už říkám zlodějna. Takže dochodíme do konce prosince a pak už na to kašlu. Na to fakt nemám :frowning2:
4. lis 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jooo Bonynko, to je teda fakt mazec. My začínáme chodit do základního kurzu v lednu...tak to určitě taky zdražili. Ani jsem se neptala kolik to stojí. To jsou fakt vydřiduši...aspoň kdyby to tam třeba zvelebovali nebo si našli nějaký větší prostor...člověk, když si spočítá kolik maminek tam chodí, tak to musejí být teda pěkný výdělky.
4. lis 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzik: no já jsem myslela, že snad špatně slyším....jako za 30 minut dát 350 kč to už je dost podle mě. A hlavně, je to tam jak na václaváku, málo místa...Val se plavání hodně líbí, ale.....tolik peněz se mi už zdá moc.
4. lis 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ha a to jsem se ještě spletla v ceně správně je to 2275 Kč.
4. lis 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmm, to je fakt mazec....holky, nazaložíme si nějakýho "plaváčka"? :grinning: :grinning: :grinning:
4. lis 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
kamoška si staví baráček a plánuje tam plavání kojenců, má kurzy , i na manipulaci, něžnou náruč atd. ale asi to nemá hotoví, bo by mi dala vědět.
4. lis 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
reni , s tím "chlastáním" stejný, vždy se těším a pak dám dvoječku a jsem tam :grinning: :grinning: :grinning: alespon jsem levná :grinning: :grinning: :grinning:
4. lis 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
malá konečne usla,pač stávala dnes o půl 9, byla tu petka s nelinkou na pokec a játed valím s keysiat nemusím tahat pak klárku,byly jsme venku dopo a je pekná kosa....odpo má přijed babi s dedou tak malou zabaví... :wink:
4. lis 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
zas mě začal natékat ten prst,tak jsem valila dr - Hezky se mi v tom pošťoural, dal takovou tmavě hnědou blé mastičku,dren a prst mi zavázali, tak že z něj mám obrovskou bakuli - řízení s tím bylo fakt zajímavé, o péči o dítě ani nemluvím. J. navíc spal jen 15 min v autě, pak se probudil a teď jít spát nechce. Super.
Nějak nemám náladu dočítat a reagovat. Tak se omlouvám. :frowning2:
4. lis 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli, to mě mrzí, to musí byt úděsné. tak se drž a dej si panáka
4. lis 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé Oli..to je pech s jedním prstem....fakt den blbec.....škoda ..vydrž etřeba Jájinek brzo usne a nátáhneš se taky a odpočineš.... :wink: :slight_smile:
4. lis 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli a prosímtě co s tím máš??????chudáčku
Dadli..asi tak já si dám dvojku a hotovo :grinning: :grinning:
4. lis 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Kája spala od 11.30 do 14.30 a to jsem ji šla vzbudit páč ,aby spala večer.Samo že je protivná jak nevím co :angry:

Dáši s tou bouřkou jsi mi udělala chuť tak rozmaražuju jitrnicový prejt a budu ho dělat z vajíčkem. :slight_smile: (zase velice dietní) ale nemůžu si pomoct asi si dělám zásoby tuku na zimu jako ježek ještě to celí prospat a bude :grinning:

No a k alkoholu se nevyjadřuju vždycky se těším jak si dám do nosu a pak vypiju dvě deci a konec :wink:
4. lis 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli ale s takovu třeba ta myčka bude... :wink: ten prstík asi ví proč to dělá :wink:
4. lis 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všem vám děkuju za rady co se opruzenin týče. Sudocrem (nebo jak se to jmenuje) jsem měla doma, dostala jsem ho v porodnici a tak jsem ji ti včera mazala a osypala se mi ještě víc, takže jsem dnes koupila ondřejovu mast a uvidíme. Jak psala Dáška, každá prdelka je jiná :grinning: :grinning:

Já jsem vydržela před těhotenstvím docela velké dávky alkoholu a teď si jen čuchnu a už jsem namazaná. :wink:

Všem nemocným dětem i maminkám přeju brzk uzdravení!!

Já vás poctivě čtu, ale nemůžu odpovídat, protože většinou nemám volnou ani jednu ruku. Furt tahám to naše zlato, ještě že je tak maličká. Chce usinat jen v náruči a hrát si chce taky v náruči. Kolotoče nad postýlkou nebo lehátkem ji vůbec nebaví, pořád ji musím zpívat nebo něco ukazovat a tak. Ale nestěžuju si, má na to právo :slight_smile:
4. lis 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristy jé tak krásne spinká.....taky bych chtela aby prdelka spávala konečně celou noc a po obede spala aspon 2 hodky....ale asi nám to není daný..a co me štve je ten její nočník.....nesedne na nej...řve...a když sedne tak jen na pár vteřin.....já asi nevím jak na ni....s takovou budeme ostudy :unamused:

megge vy jste šikulky s tímnočníkem a i vy ostatní kterým to jde...já se tím začínám trápit..i když mi nekteří říkají..že to příjde samo,že to chce čas,ale přeci jen koncem prosince máme 2 a NIC!!!!

taky se těším an příští pátek,sice toho budu mít od rána z chalupy plný zuby,ale i tak...a to my s čehunou vypijeme více jak 2 dc... :grinning: .Jen dooufám že nepříjde nemoc jak psala kaelen,deti si to umí vybrat.... :frowning2: :angry:
4. lis 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, taky jsem na to myslela, teda ale proč trestaj mě, když já bych si ji koupila hned.
Šla jsem si s Jajdou lehnout, ale prd - hysterák akorát, chtěl pustit televizi, to má smůlu, pohádku měl dopo, tak jsem mu pustila aspň písničky přes net a hraje si. Doufám, že manža přijede brzo, pr jak přijede tak předávám dítě, něco si fakt otevřu a pak to zalomím.
Romi měla jsem tam zánět - hnis. :frowning2:
4. lis 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
nejhorší je, že on je unavenej, protivnej - ale ležet natož spát prostě nebude :frowning2:
4. lis 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé oli, tak popožen tátu at si pohne a hupkni do postýlky.

holky s takovou to bude teda večírek, budeme všechny na mol a číšníci si budou myslet že máme pod stolem svoje flašky, pač podle lístku jsme toho moc nevypily, to bude sranda :grinning: :grinning: :grinning:
4. lis 2009 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vy jste teda pijanky :grinning: Blanka prý dá taky dvojku a hned má dost tak to asi fakt s martou budem za nortonky ale to neva hlavně ze bude sranda.
Mala už deset min spinka tak jsem za to rada.Snad konečně dopletu ten rukáv.Venku je opravdu podzim zima nevllídno ani se nechce vylízat z domu ale co celej den doma.A to mi malá ještě 2 krát za den spí bude hůř ...já to vím.
Oli lituji tě vím jak to bolí pak mi v tom cukalo to taky bylo protivné.Jsi šikulka že to s malým zvládáš já jsem takovej splašenec že bych na to v zápalu zapomněla a namočila to do vody :grinning:
Peti malé se rýma taky 2 den zarazí ale jak mi poradila Blanka dávám hedelix a ten to krásně zředí a soplík pujde ven.
4. lis 2009 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
mamka mi hlídala malou abych si schrupla..a prd.nemohla jsem ani usnout.tak jsem jak zombi....
Dadli to bude sranda.. :grinning: strašně se těším
4. lis 2009 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Karol je už okoupaná a za chvilku pujde hajat.V jiném případě by už hajala,ale dneska spala 3 hod.tak ji nechám tak do půl 8 a pošupe. Má jen hroznou rýmu teplotu už neměla takže hurá.Celé odpo tady dělala binec jako kdyby nic,krásně smrkáme tak snad to bude brzo O.K
4. lis 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek