• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
už jsem je uložila
:grinning:
4. lis 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
vy se máte...kristy..my jdeme do vany.....snad usne po té půl 9.....když dnes usla až ve 2..bude muset...pošupe..
4. lis 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadli, kde jsou ty časy, kdy se za večer vypily 4 litry vína, že jo..... :grinning:
4. lis 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tobi tak to znám byli časy kdy jsme pařily do rána ,a toho chlastu, teď se mi pusa otvírá v 10 h :grinning:
4. lis 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo já jsem do 10 taky mrtvá.....příští týden tam budeme zívat všecky.... :grinning:
4. lis 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsem na tom stejně, nejraději bych chodila spát s Vikinou o půl osmé :grinning:. A to jsme pařívali do rána a pak jen převléct a rovnou do školy....no to by mě dneska asi zabilo...
4. lis 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, co se týče alkoholu, tak jsme si minulý týden daly s kamarádkou na městě deci vína, protože jsme to už nemohly vydržet a jely jsme pak s kočárkama domu jako kdybychom vypily celou flašku. :grinning: No mazec. Řechtaly jsme se každé kravině, jak kdyby nám bylo patnáct. Jak psala Dadli, aspoň nás to moc nestojí. :wink:
Evi- tak jestli jsi rodila v Prostějově, tak jsme se tam možná viděly. Přidávám odkaz na uklidovou firmu Kopretina. Nám uklízí v domě. Tak máme na nástěnce letáček. http://www.akopretina.cz/
Dneska jsem byla malou fotit a vydržela asi půl hodiny a potom řvala jak tygr a bylo po focení. Jsem sebou táhla medvědy a šatičky a vůbec na ně nedošlo. :frowning2:
Blani - koukni mi prosím na to zatloukátko od jaké je to firmy. Děkuji.
Přemýšlím, že bych koupila parní hrnec, a malé pak vařila v páře, tak se chci zeptat jestli to má cenu, vaříte někdo prckům v páře, nebo si myslíte že to budou vyhozené peníze. Mají ho teď v akci. http://www.eva.cz/zbozi/29465/hrnec-parni-fagor-cv-906d/
4. lis 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dari určitě to nejsou vyhození peníze ale v případě že si tam pak budete vařit i vy.Jestli budeš půl roku plnohodnotne kojit tak ti ten půl rok uteče jako voda a pak budeš skoro vše vařit hromadně.Já jsme v páře nevařila dávala jsem to do kojenecké vody pak jsem to rovnou rozmixovala později rozmačkala a bylo hotovo.Optej se Blanky ta měla nějak 3 v 1 ohřívalo to vařilo to v páře a to 3 nevím ale měla jsme to pujčené na dovolenou na ohřev a mělo to malej obsah teda to ohřívání jeslti je nástavec na parní vaření větší nevím.je to asi hodně o zvyku je to určitě zdravější ale vytahovat to a přendávat nevím nic pro mě.Jelikož vařím skoro denně tak se snažím jednoduše pro malou zdravě a pokud možno rychle
4. lis 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám období kdy se mi chce strašně spát po 9 hod a mám období kdy hledím na tv a drahá polovička má dávno půlnoc :grinning: Jsem zvědavá jak to dopadne když tak si dám kafe a jede se dál
4. lis 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
babu rodila jsem v Prostějově ale ležela jsem na gyndě poněvač měli plno leželi jsme tam 3 byl to mazec
4. lis 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, asi máš pravdu. Taky vařím skoro denně a zvlášť se mi pro malou vařit asi nebude chtít. Davidovi to z páry nechutná, tak to asi nebudu komplikovat.
Evi - to tam byl fakt mazec. Já jsem tam byla deset dní a narodilo se tam děti jako smetí. :slight_smile: Naštěstí jsem měla štěstí a ještě když jsem tam šla já měli volný nadstandart. Tak jsem si ho vzala a měla jsem to prý místo dovolené, jak mi pak říkal přítel. Protože těch 4500 Kč platil on. Bych mu taky přála takovou dovolenou:slight_smile:
4. lis 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdyby jsem rodila v termínu, tak jsme se mohly taky potkat v porodnici, měla jsem termín 13.7.,no a VIkča má vlastně taky tři a půl měsíce.
4. lis 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dari když tak to dáš do páry jako když se ohřívají knedlíky :sunglasses:
4. lis 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tobi a ty jsi rodila o tolik dřív?? jak to??
4. lis 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bohužel jo, měla jsem nějaký trable, tak jsem rodila o tři měsíce dřív v Olmiku.
4. lis 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky máme problém, asi . já odborník na kakání a střeva :grinning: :grinning:

malej mi od té soboty ještě nekakal, v tu sobotu jak jsem psala jak se posral a vypadlo mu to z tepláčku, hrozně se toho bál, dupal a rozdupal to všude, naštěstí já byla v pohodě, uklidnovala jsem ho že to nic není, že huráá bobeček ,ale on měl hrozný panický záchvat.
¨
už od včera mu dávám plínku celý den, aby se mohl v klidu vykakat, dávám mu přesnidávky s vločkami, ovoce, polívečky, nic tuhýho, jogurty i tu symbu na střeva, ale mám pocit že to má psychicky, připadá mi že to zadržuje a bojí se kakat.

dnes už jsem z toho fakt špatná, zítra zavolám dr. asi už je to dlouho, že ?? fakt mám už strach. :frowning2:
4. lis 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý jo, tak to už je fakt dost, Vikča to jednou taky měla, tak jsme museli použít takovou trubičku do zadku, pak se vykadila.
4. lis 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
on nikdy neměl zácpu nebo prdíky, kakal vždy každý den, nebo 2 x denně. Přemyšlela jsem co jsem mu dávala papat, ale nic nového, nic stavícího. nebo jestli ten tussin, hedelix, ale to je blbost. do pr...,. to je furt něco, když nekašlou, tak soplí, nebo mají průjem, nebo zácpu.....
4. lis 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nebo spí moc, pak zase málo...to je furt něco co :grinning:, a nejhorší je, že je člověk ze všeho vedle....ale ty jsi zasloužilá matka, co teprve my...prvorodičky :unamused:
4. lis 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
des to její usínání....ležíču ju vykládá sizhaznu začne ječet...,tak rožnu a čtu dál..a ona stoupne a řekne hají ne ne ne.....tak dostala na prcinu,zhasla jsem...a za chvíli jsem za ní šla,pač plakala,uklidnila se a odešla jsem a spí..tohle nikdy nedelala...tak nevím co se s ní deje..ani v noci nevolavala..hned usla jak jsem ji položila...ted se furt budí v noci..desný..

tak před 9 usla...,akortá se jdu na ni ted podívat a mokrej polštář,vlasy celou halvu,tak převlíct,vyfoukat vlásky,tak se na me usmíval..to je takovej bobíšek....

a v pátek jdeme koupit velkou postel s velkou zábranou do toho nýbytku gazel,vedle požárníku,masivní postel i s madrací,velký mantinel aby nevypadla a ana ten manitel se dávají takové ochrné polštářky v pekných barvách...máme ji vyhlídlou tu postel,máme od nich manželskou doma i na chalupe....sice stojí 7000 kč komplet,myslím i více s tema ochranýma mantinelama na tom zábradlí,ale aspon nevypadne.a za druhý si tam sní lehnu a budu číst pohádku a i v noci když bude krize,tak si sní hajnuv její postýlce.Nemám ráda když spí u nás...je to málokdy,tak 1 za 14 dní když je krize ale i tak mi to vadí...tak to bude lepší....

dáši radši zavolej dr.pro jistotou,já bych z toho byla na mrtivici,ale aspon 1 krát denne by mel kakat...no aspon ob den....kamoška když mel amalýho tak ji nekadil 10 dní,ale to kojila a vše střebal...byly na vyšetření tak vše strávil ale naši bobánci jsou vetší tak bych to asi řešila,už je to přeci jen od soboty delší doba..to je taky trápeníčko fakt....
4. lis 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
co jsem napsala za tu první vetu? :grinning: ..melo to být..čtu,leží..zhasnu..řve :grinning:
4. lis 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Daši já někde četla, že oni právě nekakaj i kvůli tomu "bloku", když nějakej maj. Že se bojej...ale už nevím kde ani co radili s tím
4. lis 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadli a má bolení??zkus do něj ráno nalít aspon trochu teplé vody...a zavolat dr....
tkhle dlouho to už je divný..naši mají bobek každej den a většinou zárovwen :grinning:
4. lis 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobé ránko

tak dnes krásná noc.....vzbudila se jen 1 krát na mlíčko o půl 3 a pak chrnela do půl 8...... :wink:

Dáši pak písni jak jste dopadli u dr.,ale ty se tu ukážeš až večer,myslím jsi v práci dnes celý den? tak hlavne at se malý vykadí..

Jo a ješte jak tu nekdo psal,že mají 3 letou holčičku a zarostla ji pipka,to se stane jak proboha.... :unamused:
5. lis 2009 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko, tak u nás v noci 3x dudu, 1 x mlíko a od čtyř spal s náma - ale zato vstával v půl osmé. Tak aspoŃ, že jsme to dospali.
5. lis 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky Marti to jsem psala já....s tou zarostlou prckou...vubec nevím kamoška s ní byla u dr.a ta ji to roztáhla násilím ale ne uplně.musím to doma roztahovat...a kdyby to nešlo pak na gyndu....děsný co?ona teda měla s tím problém jako miminko co si pamatuju.chudinka..vždyt to muselo děsně bolet :unamused:
jinak mi jsme se dneska docela vyspali...Johanka spala do 3hodin v postýlce..pak samo se mnou.aele dobrý.jen mě děsně bolela v noci hrudní páteř..fujfuj...
5. lis 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky malej ma rimičkuzbudil se ve 3 na mlíčko a pak opul šeste a strašně plakal tak jsem odsala ale moc tam toho neměl prokapala a vzala ho ksobě a pak usnul do sedmi .jo chtěla jsem se zeptat mate někdo skušenosti z odsavačkou na vysavač stou normalní to asi neumím
5. lis 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi...asi všechny...mám ji taky je to nejlepší a odsaje nejučinějš
5. lis 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
a normalně jí koupím v lékarně?protože tou obyčejnou je to fakt nanic a jaky používaš kapičky kdyš mate rímu ja mam libenar ale to je jen rostok
5. lis 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ymáme odsávačku na vysavač..používaly jsme od 2 mesíce na rýmu a krásne to odsaje,malá je na ni zvykláani neplače a ted už si odsává i sama když má rýmu....a to i Nellinka šikulka... :wink:

koupíš ji v lékárne ,stojí přes 300 kč...a do nosa používáme physiomer-mořskou sul..ta dětská je od 2 týdnu do 3 let....
5. lis 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek