• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
VŠE NEJ NEJ DO NOVÉHO ROKU, hlavně zdravíčko pro ty naše zlatíčka

jiji , dr. Látalovou znám, je to super ženská, chodila jsem k ní s prvním mimi před skoro 18 lety, a pak ona chodila ke mě, asi před 2 lety na lymfat. masáže a ted jsem ji dlooouho neviděla a taky jsem na ni úplně zapomněla, tak díky že jsi mi ji připomněla

silvestr taky pěkně doma u jednohubek a vínečka, já jen malinko pač kojím, zato těch jednohubek..... a taky nedopnu rifle tak jsem na sebe naštvaná , + 2kg :confounded: Zítra jdu s tatkou na squash, jdem poprve, tak to bude asi spíš sranda :grinning:

jinak tuky tuk, jsme zdraví a držíme se, dávám mu 1x denně oscillococcinum , na zvýšení imunity v tomto nečase

ale spaníí - posledních 14 dní hrozný boj při večerním ukládání, stojí a řve a řve, dokud nepřijdu, když odcházím tak hned zase začne, trvá to i hodinku, nechtěla jsem ho uspávat , ale včera jsem zkoušela tu drsnou metodu prodlužovat intervaly a nechat ho, stála jsem za dveřmi a nebylo to nic pro mě, ale chtěla jsem vydržet, jenže se šíleně rozčiloval a pak se chudáček poblinkal, pak jsem ho jen chytla za pacenku a usnul, byl takovej vděčnej že tam jsem, tak dnes jsem tam s ním byla než usnul a držela ho, už ho řvát nenechám, určitě je to jen období a přejde to, nevadí mi ho uspávat , ale on se začal budit i v noci , nakojím ho a on ne a ne usnout, stojí a řve a je vzhůru i hodinu, ikdyž ho hladím, plácám atd. jako kdyby nemohl zabrat, vrtí se, sedí, stojí, dělá paci paci, je sladkej ale já ráno grogi :grinning:
2. led 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky no co je? vy ještě svátkujete a silvestrujete.Dneska jsem kájince zastřihla afinku je jako Ivánek z Mrazíka :grinning: :grinning: ,pořád ještě nechodíme tak snad to letos stihneme :wink: leze po kolenách a je tak rychlá že pochybuju že kdyby chodila že bude tak kmitat :grinning: :grinning: .
3. led 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak nám ten nový rok nezačal nijak růžově, malý na Silvestra začal kašlat, na nový rok se mu k tomu přidala rýma, ale taková ta vodová, co vám stále teče z nosu a prskáte a prskáte a v noci i horečka
dnes měl teplotku i odpoledne, tak jsme dali nurofen, stříkáme vincentku a tekoucí rýma přešla do té hustější, tak jsem odsávala
skočili jsme na Orl ať se na něj mrknou, nějak se mi nelíbil, skrz ty horečky a dali nám kapičky do uší a marti taky jsem mu včera dávala sinupret, ale dr mi dnes řekla ať jsem s ním opatrná, tak jsem ho přestala dávat, na kontrolu jdeme za 3dny, tak čučíme doma a dnes bylo taaaak krásně, ach jo a to jsme chtěli zas vyrazit na hory, jenže znáte to, něco si naplánujete a rup a je vše jinak..... :frowning2: :frowning2:
vidím, že i malá Michalka bojuje s kašlem a to si říkám mrzne, žádný bacil by neměl nikde lítat a potvory ono to furt někde žije a číhá :angry: :angry:
jé jiji, tak to se musíte dát do kupy, ať si malá hor pěkně užije, ale já myslím, že pokud nebude mít teplotky , tak ji ten pobyt na horách jen pomůže, brácha odjíždí do Itálie v pondělí s prckama, taky se mají :slight_smile:
kristyan , neboj chození přijde, buď ráda,že lozíte, to chození je teda mazec, to je samé, au,bum, kam lezeš,počkej, pomalinku, a malý taky už tedy chodí, ale on se pustí hlava nehlava, od švagrové malý je ještě mladší než Adámek a před vánocemi si vyskočil na bobek, ten si přišunul ke stolu v obýváku , na něj vylezl a pak bum a následoval pád dolů, to byla modřina a ten pláč, au, au, on je hrozný divočák,chvilku neposedí

jak tak sleduji počasí, tak má pořádně mrznout, brrr, na úterý minus 22

tak se mějte, jdu si dát trošku vínečka a uvidím jaká bude zase noc s rýmou , tak ať jste vy nemocinkaní brzy zdraví a vy zdraví se držte :slight_smile: :slight_smile: pa
3. led 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nazdárek,
Verdik to je pech :unamused: tak držíme pěsti ať se stím brzy porvete.

Kristy my už máme taky za sebou první stříhání.Už vypadá jako chlapeček.Vlásky schovaný a založíme do albíčka :grinning:
Je tak krásnej :sweat_smile:
To počasí je fakt hnus.Nedá se s těma dětma někde vylést :rolling_eyes:
3. led 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé verdíku to mě mrzí že i Adánka to chytlo..no vidím že nás to trápí opět skoro všecky :grinning: .ještě mi prosím verdíku řekni proč ze sinupretem opatrně....já zase vím od jedné dr. z nosního že ho doporučuje...tak bych chtěla slyšet i jiný názor...
a pak se máme něčím řidti když jeden je PRO a druhej PROTI..
my tu rýmu verdíku máme hustou..a už nekašleme a teplotku nemáme..jen tu hnusnou rýmu :angry: :angry: :angry:
3. led 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti, je to přesně tak, jak to píšeš, jedna dr na orl mi řekla , že sinupret můžu,i když v letáčku se uvádí, že do roku děti vůbec ne, že se mu vše uvnitř krásně uvolní ten hlen a na pohotovosti mi zas řekla, se sinupretem opatrně, že někdy spíš uškodí než pomůže a to z toho důvodu, že se hlen sice krásně uvolní, ale je to v takovém velkém množství , že si s ním to malé mimčo nedokáže poradit, pak si vyber :frowning2:
já jsem to dala Adámkovi včera 2X10kapek, ale ono je to hodně alkoholový, nevím, jestli si to chutnala a on se z toho pozvracel, tak dnes jsem to vynechala
já na něj nenechám dopustit, vždy když mě trápí rýma nebo ucpaný nos,dám si sinupret a je po trablech, ale jsem dospělý člověk a tak si s tím hravě poradím a navíc to beru v tabletkách a ty jsou chutné
jak to Klárince dáváš ty a kolikrát a nepozvrací se ti z toho????
Adámek už mrčí, těžko se mu dýchá a tak noc asi nebude fakt nic moc,nejlíp je mu, když ho chovám a spí jakoby na sedačky , ach jo,posraná rýma...... :angry:
3. led 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

beruška je už skoro zdravoučká....sem tam vysajeme,jen když se ji objeví bublina u nosu....a spinká hezky,budí se jen na mlíčko...
Verdíku dávám i fenistil při každé rýmě..a jinak ji ten sinupret dávám 3 denně 15 kapek jak je uvedeno pro děti,už jsme rok měli..jinak bych ji ho nedala.....a nakapu to na lžičku a beruška to spolkne a zapije čajíčkem..bereme tak všecky léky....a ještě se mi po ničem naštěstí nepozvracela,jen se otřepe :grinning: ,oni ty bylinky ji moc nechutnají...ale jak vidí lžičku a řeknu HAM....tak otevře pusenku a zbaští vše... :grinning: :grinning:
a to že je v tabletkách jsem četla...aspon vím po čem přiště chytnu když budu mít rýmu....
Taky mi tak beruška u té rými usínala,že jsem ji chovala,hlavičku měla na rameni mém,prcku vystrčenou....jelikož usíná u čaje a jak má rýmu tak nemohl apít tak řvala a řvala..ale včera konečně usla sama u čajíčka...tak to bude lepší,protože i když už pije tak nechrochtá a soplík ji nelítá z nosu...tak snad to nejhorší je už za náma...ve středu máme poradnu a očkování,ale asi to odložíme po domluvě....
4. led 2009 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ráno jsem ji dala ten sinupret a valí to z ní to soplísko..odsáváme a odsáváme....no aspon to jde všecko ven...ted hajinká beruška... :wink:
4. led 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
přidala jsem 12 fotečkek z vánoc a narozenin..tak juknite maminky.. :wink:
4. led 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti já to asi Aďovi taky dám, pokud to tedy opět nevyzvrací
představ si, že sinupret vyrábí jeden výrobce a teď poslouchej, u nás v ĆR letáčku je uvedeno , nepoužívat kojenci a batolata do 1roku a na Slovensku mají v letáčku vhodné už pro kojence s váhou vyšší jak 4kg, tak si z toho vyber, dobrý co!!!!!!!
marti my jdeme s malým do poradny a na očkování 8.1. tak to se mineme, ale stejně jako vy asi nás nenaočkuje vzhledem k té rýmě a nachlazení
noc celkem šla, teď taky chrupká, ale soplík mu tam rachotí a tak čekám, že za chvíli procitne, tak zatím pa a díky za informace o průběhu, jak to zvládá malá, držte se, pa :slight_smile:
4. led 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeji krásný den maminky a miminka :slight_smile:

chjo ty nemoci, u nás jsem pro změnu nemocná já. Byli jsme na pohotovosti, mám zánět průdušek a antibiotika - ty jsem neměla už několik let, ale tentokrát je to nutný, kvůli maličké, abych se z toho rychle vylízala a nenakazila ji. Stejně musím mít roušku....
Teď mi spinká venku na dvoře, ale nechám ji tam raději jen hodinku a pak ji šoupnu do chodby ať mi zase nezačne kašlat :frowning2:

Jinak to její Silvestrovské kašlání jí přes noc přešlo, asi zabral Hedelix v kombinaci s namazaným jezevčím sádlem :wink:

holky tak se všichni vyzdravte, je to trápeníčko a mějte se krásně!!
4. led 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo ještě něco, holky asi máte všechny ty odsávačky na vysavač, že? My jsme teda zatím nepotřebovali, ale asi si ji taky pořídím, je asi nejlepší,co? A prosím kolik stojí a kde se dá koupit??
4. led 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Renči na vysavač je neljpeší,vysaješ krásně soplík.....a koupila jsem ji v lekarně v nové nemocnici,jak jsou tam zdravotnické potřeby....objednali mi ji hned na druhý den a stála přes 300 kč...nedám na ni dopustit....a to ti myslím potvrdí tady všecky maminy...
4. led 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky podle toho článku by se neměli mimča mazat krémem a to já Klárinku mažu aby ji neomrzli škranky....
4. led 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti , dík za článek, píšou, že když má mimi špičku nosánku studenou, tak je mu chladno. Malej má vše teploučké,ručičky, nožičky, tělíčko, jen tu špičku nosánku úplně studenou. a to je zababušenej v dece , fusaku, dost dobře oblečenej, tak teda nevím . když přijdeme domu a vybalím ho ,tak je krásně teploučkej. chodíme ven dopo i odpo na 1 hodku a vždy ten nosan je studenej :confounded:

jinak se marodci uzdravte !!!!

vertiku, ještě jednou se omlouvám, za ten ranní budíček, prcek mi vzal mobil z nočního stolku a nechápu , že vytočil vás, to je záhada . asi mu bylo smutno po Adámkovi :wink: tak posíláme pusenu a brzo se uzdravte
4. led 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nazdárek tak ten článek mě pěkně popletl. :fearful:
Taky mažu malého krémem do zimy.No a nos máme pořád studenej a jinak mu je teplo.Hm no tak teď nevím.
Jinak přejem všem brzký uzdravení.To je trápení ach jo :frowning2: My zatím bojujem akorát začínáme soplit.
4. led 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já si myslím že když jspu mimča ted venku tak je logický že nosánky musí mít studené..to máme i my.že jo...to je daný asi obecně...že třeba na jaře nebo tak ne?přece ted venku nemužou mít nosánky teplý..naše je taky teplá jako hrom a nosánek a škranky studené...vždyt je má venku...
a viděli jste ty teplotky ..ta zima? brrrr
ach jo..Abinko a vítej v klubu :angry: ,je to naprd ta zima
4. led 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky zdravim vas...)
my jsme nastesti zdravi vcera jsme jezdili na sanich po zahrade ´vojtas byl uppllnnee unesenej fakt se mu to strasne libilo dnes jsme meli jet na sanich za tatinkem do prace ale na to tam dnes snih neni no....skoda..

jinak nevim zda ten clanek nebyl mysleny ze se nemaji deti azat normalnimi kremy alet treba nivea do chladu a vetru co je k tomu primo urcena tak to jo,ta neobsahuje vodu takze neskodi....

mejete se moocc hezky
5. led 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojík, jen na chvilku nakukuju a zdravím. Máme odpojený net, tak jsem na chvilku připojená přes manžův mobil. My máme pro změnu alergickou reakci - vyrážku po celém Jájouškovi :frowning2:
5. led 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Konečně sneží....doufám že napadne i na chaloupce at mužeme konečně na saně....ale zase hlásí pěknou zimu...beruška hajá v kočárku v předcíni,byly jsme hodku venku....

já si taky myslím že ty krémy co jsou do chladu atd..že ty mazat mužeme,já používám od bubchen kosmetiku...na malou...

kolčo do týna to bude pryč jestli je to alergie..uvidíš...a když to nebude miznout tak radši k dr...
5. led 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee kolco a na co mate alergii prisla si na to??

a jaktoze mae odpojeny net?to cely lesany?

u nas nejak ten snihna to prdi stve me to dostali jsme k vanocum meteorologickou stanici byla pokazena tak jsme ji jeli vymenit za uplne jinou a zda se mi ze ukazuje blbe to neni mozny aby byli 3st nad nulou :confused:
5. led 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petí nejspíš na rajče, co jsem snědla. My ho zapomněli zaplatit :sweat_smile:
5. led 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
denousku možný to je, my máme stanici docela přesnou a právě ted je 1,2stupně nad nulou, takže u vás ty 3plus klidně můžou být :slight_smile: :slight_smile:

kolci už jsem si říkala, kde se touláš, že tě tu není vidět, no a když napíšeš tak to není zrovna nic veselého, vyrážka, tak z nějakého jídla nebo ovoce???no prostě pořád se musí něco dít, že???tak když to nezmizí a nepřijdete na to z čeho to je , tak skočíš k dr :wink:

marti já si o těch krémech myslím to stejné, používám taky bubchen a tam je krém vyloženě určený pro miminka do mrazu, tak snad ví, co vyrábí!!!!!no a s tím studeným nosánkem , to mě tedy taky pobavilo, já tedy jsem dospělák a že bych měla v mrazu teplé tváře a nos, nad tím mi rozum zůstává stát a malý je taky vždycky krásně teplý, takže to řešit nijak nebudu i když má nosánek venku studený, jinak marti malý tu rýmu po odsátí měl takovou hustou a skoro do žluta, docela je dost zahleněný a tak nám dali kapečky pamycom, at se toho zbavíme co nejdřív, co Klárinka ještě musíš odsávat nebo už pohoda, doufám, že jak budou děti fit, že se sejdeme :slight_smile: :slight_smile:

reni tak se dej do pořádku, za chvíli vyrážíte na hory, tak ať jsi fit a můžeš si to užít a co malá, jak to zvládá, ono se říká, že když kojíš, tak to mimčo buď nedostane vůbec nebo v menší formě, tak se držte :slight_smile: :slight_smile:
5. led 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
kolci tak to se nam taky stava a dycky necekane a kdyz neco potrebuju :grinning:

ja nechci aby bylo and nulou :frowning2: chceme sankovat :frowning2: :frowning2: :frowning2:
5. led 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Denoušku já jsem štastná že je teplo dnes...obrazně teplo :wink: ....kdybyb tak aspon bylo celou zimu a konečně sněží..to je nádhera když je bílo...snad bude i na chaloupce sníh...ještě tam nebyl..at mužu malou o víkendu povozit na sánkách... :wink:

dnes jsem soplík vysála zatím jednou..tak snad dobrý..noc taky super...jen jednou na mlíčko..vstávalijsme v 7..paráda..kéž by to tak vydrželo .....
5. led 2009 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak vy jste nemocni mimouši? mi jsme zatím v poho papáme ještě pořád jako kdyby jsme 14 dní nejedli od té nemocnice je nějaká rozjezená :grinning: Kájinka tu pusu nezavře pořád něco baští je to miluna a zítra ji zvážím a jsem zvědavá kolik bude vážit ,když jsme přišli z nam. tak měla 8020 g tak ted to typuju tak na 9 kg :slight_smile: .
Mi jsme na saních nejezdili u nás sněží a padalo by jí to do očí a na pusu a to by se jí asi nelíbilo :frowning2: ale už se těším jak nebude sněžit tak hned ji pujdu povozit :slight_smile:

Přejeme brzské uzdravení mimuša a pusinku všem od Kájinky na uzdravení :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. led 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky naše zlato konečne usnulo.....tak jdu za miláčkama na kutě.....a asi se nám kloube zoubek na hoře..konečně..má tam hrču a nateklý.....tak snad na nás brzy vykoukne 3 zoubek.... :wink:
tak dobrou....pa pa :wink:

kristyan děkujeme za pusinky....Klárince to pomohlo :grinning:
5. led 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojík holky,
tak my máme teďka v noci spaní naprd, ani nepočítám kolikrát jsem k němu vstávala. Řve jak pavián a dudlíka nechce, mlíko taky ne :frowning2: . Teďka to zas dospává, spí už dvě hoďky :confused:
6. led 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo ja sem sem psala a neni to tady .. :frowning2:
vcera rano se malej vzbudil bez gati od pyzama a dnes rano i bez plinecky a hra si s pindikem :sweat_smile: :grinning:

kolci mas to ted pestry co to se zpravi neboj....

marti jaktoze prodavas kocarek??bude novej?nebo uz je?
6. led 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek