• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
kolik měříš??
5. lis 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy to nemáš , to není možný. Jsi štíhlounká teďka
5. lis 2009 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
kukla jsem na stránky....a indech mám 24,1 což mi ukazuje o.k...ale nad 25 už je nadváha...takže by to chtelo ješte tech 5 kg dolu a bylo by to bezva....Holky já se nechci videt po 2 díteti...

Ješte me holky láká posilovna,je to dřina....ale chtela bych sváho trenera kterej by mi řekl jak cvičit,kolik a dohlížel na me..pač sama to tam budu flákat,a tak bych to břicho sakra zpevnila....nemáte nekterá stím trenerem zkušenosti?
Kdosi mi říkal že chodil do jitřenky ale že ten trenér o ničem.... :angry: :unamused:
5. lis 2009 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten trenér je celkem drahej ne?
Marti vydrž, až bude pařát v pořádku, zas budem chodit k Dadli ju.
Já právě musím zhubnout teď, pr po druhým dítěti bych byla obrovská koule.
5. lis 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristy ty jsi ale podle mě vyší určo..já mám 169 cm....
5. lis 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti já 172
5. lis 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
pařát? to si me rozesmála...určite budem..potřebuju to jako sůl..nejradši bych si koupil aten orbitrek,ale kruci kam ho dát..máme malej byteček...ch jooooo :unamused:

no vidíš že jsi vyšší........ :wink:
5. lis 2009 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tady se hubne jo????
naši kluci si hrají na pohřeb.... :confounded:
5. lis 2009 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
co ty detičky nanapadne...že.. :wink:
5. lis 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
čučím na ulici,malá večeří s tatkou..a za chvíli ju jdu vykoupati....
5. lis 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
romi máme se složit na věnec,?? :grinning:

u nás už se hajá uf :slight_smile:
jsme po večeři a já asi prsknu ale byla to mňamka :confused:
5. lis 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivi tak ty věnce dva..umřeli nám dva plyšáci :grinning: :grinning: :grinning:
5. lis 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristy to by jsi musela znat mího manžela :slight_smile: ten rad papa ale něco zustalo dělala jsem zapekanou brokolici z kuřecím masem a bramborovou kaši ja se musím moc hlídat jsem moc tlusta ve 20 jsem važila 65kg a ted skoro sto mam problemi ze štítnou žlazou a v 21 jsem se vymlela na motorce a pul roku mi davali dohromady nohu jen jak ksem se toho pul roku skoro nehejbala tak to šli kyla na horu zavídím vam holky vaší vahu musím zhubnou aspon na 80kg :slight_smile:
5. lis 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
evik no mě ta doktorka taky zjistila zvýšený hormon št žlazy a na ultrazvuku mi řekli že ji mám zvěčenou ale v normě. :unamused:
5. lis 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
evik mi se známe já znám z firemního večírku tavého manžu koubase a moje bívalá švagrová je Blanka Navrátilová jak je ten svět malej že :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. lis 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a Blanku zná i Dadlina tady z koníka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: pochází taky ze stražiska :grinning: :grinning: :grinning:
5. lis 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my jsme vykoupání..chodím s Klárinkou..a ted pijeme mlíčko....a po 8 ji pujdu číst pohádky,ale u nás to nemá efekt..chce knížku a delá čurbes....tak nevím jak nani..dřív jsem ji položila a bylo ticho a usla..ted jak ji položím tak se brání a odejdu tak ječí...tak fakt nevím co se ji stalo a dnes po obede..teda lehla a chrnela hned...tak nevím.....
5. lis 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to jo fakt malej :grinning: :grinning: :grinning: jo a ty jsi z hor že? jo a nepotkali jsmese tam u vas na zabavje tak 4roky na spatek tvuj děla taky v Mubee
5. lis 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristy tak ted jsem čuměla na foty a tvyho manžu taky znam určitě jsmese vyděli tam u vás na zabavje jo a ty jdeš taky toho 13 těším se na tebe jo a jak se má blanka dlouho jsem jí neviděla než jsem otěhotněla tak to jsme pořad někde lítali ale ted není čas šak to znaš :grinning:
5. lis 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky taky vám chodí na email...meily,jako že si máme koupit roušky proti chřipce? me každý den dva,že v lékarnách jsou vyprodány...akorát me tím stresujííííííííí :unamused:
5. lis 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi jj jsem to já byli jste u nás na zábavě .O blance nic nevím jen si posíláme maili vtipný ale fakt nevím.Jo Lu dělá taky v MUBEE na ITSW
5. lis 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti nic mi nechodí ,ale jak píšeš stresujíci blbnou lidi
5. lis 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti...já se taky děsně bojím té prasečiny...a mě nechodí žádný takový :confounded:
5. lis 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo toho 13 tam budu taky už se těším jak malá holka akorát mám trochu nervy jak dojdu domu přes město v noci se asi poser.. :frowning2:
5. lis 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mrknu na růžovku a pak jsem tady :grinning:
5. lis 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak vidím tak řešíme většina to stejné hubnutí až na vyjímky kterým je to prostě dané.Nejhorší je že jak je zima a člověk je doma tak by se jedlo....ach jo už se těším na léto kolo .... to si ještě počkám.

Nellka usnula vzorově tak snad ji to vydrží.

Nemáte některá na prodej spací pytel od roku?V tescu ho nemají a náš starý nám bude za chvíli malej
5. lis 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

teda Kristy 10kg tak to jseš dobrá :slight_smile: ty brusle jsem jěště nezkoušela hlava děravá :angry: ale myslím na tebe zítra ju?
já se taky trošku bojím jít sama k tomu Hobitu.Pojedu asi busem v 19hvylezu u Dony ale pak jít sama se mě nechce.Nechcete si dát někde takovej předsraz :slight_smile: at se tam netrousíme po jedné?

Já se taky snažím dodržovat zdravou stravu a hodně pít ale jak mám příležitost tak se na to vy.... a pak si to vyčítám :angry: :angry: a jsem na tom podobně jako ty Kristy sežeru rohlík a hned 1-2kg nahoře.A taky si říkám že jsou horší hlavně ty mladý holky některý a já už mám 2 děcka tak si vlastně nemám na co stěžovat že :grinning: :grinning: :grinning: ale stěžuju si pořád protože já nebyla spokojená ani když jsem měla 58kg ale to už dávno nemám :cry: :cry: :cry: :cry:

Zítra budu mít novou hlavu už jsem s tím asi 3měsíce nic nedělala tak doufám že nebudu vypadat v pátek jak trotl :grinning: :grinning: už se taky strašně těším :slight_smile: tak doufám že se neco nepo....
Jdu čučet na Zoufalky pááááááááá
5. lis 2009 ve 22:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaute

super jsem se zasmála, Jonusko-pohřeb :grinning:

KAKÁNÍ - ráno jsem volala dr. řekla že mám koupit glycer.čípek nebo jít na dětské na krystýr... no to nikdy, řekla jsem že to má psychický, že nemá zácpu.
šla jsem do lékárny do tesca, řekla jsem lékárníkovi co a jak, byl supeeeer. řekl mi že má stejně starého chlapečka a s lékarnicí se shodli že pokud to má psych. a zadržuje to že se bojí, tak mu to glycer.čípek zhorší, pač to pálí ve střevě a on se bude ještě víc pak bát kakat. oba mi doporučili klas. čípek na teplotu, paralen, nurofen, že to ho nebude bolet ale udělá to mazlavý střevo. oba se mi neskutečně věnovali, řekli mi že kdyby to nepomohlo tak mám zítra přijít a že něco vymyslí.

tak jsem doma dala nurofen čípek,pak jsem ho zavezla k babičce, a babička za hodku volala že kalal a za další hodku že znovu, no mě se tak ulevilo, uff

babička volala že martinek je tam neskutečně hodnej,nemrčí, po obědě sám usnul, spal 4hodky, večer usnul ve 20h , bez chování, prostě sám, tak mi navrhla at pro něho zítra nejezdím, udělám si volný den, večer jdu na zumba párty a tatka pojede za ním a já budu mít volné sobotní dopo pro sebe, pak na 13h jedu do brna s kámoškama, tak přijedu za miláčkama až v sobotu večer. jééé, já budu mít 2 dny a jednu noc úúúplně pro sebe. se těšííííím
5. lis 2009 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti , znám trenéra z fitka , z lázní , je to manžel mé dobré kámošky. můžu ti to domluvit, ale to si dělám konkurenci a dala bych mu svoji klientku , to neee :grinning: néé, dělám si srandu, když budeš chtít , zeptám se co to stojí atd. a domluvím ti to, ju???

zrovna v tu sobotu jedeme s kámoškama do brna , mrknout se na jeho ženu, tu moji kámošku, jde na miss fitness, během 6 týdnu ji neskutečně změnil postavu, bez jedinýho špíčku, ale co musela projít, s jídlem, no spíš s nejídlem, hrůůůza, ani za nic, to už je extrém.

verdiku, já jsem ti chtěla psát jestli nechceš jet s náma, ale vladka bere syna, tak nemám místo v autě, jede Lea , Jana, Vladka a já . jedině že bys jela svým autem. já už nemám náš autobus, máme nové auto.
5. lis 2009 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi, jak dopadl pohřeb? Jsem se nad nápadem Tvých kluků pobavila. Nechápu, kam na takové nápady děti chodí...
Marti, posilovnu u Lázní mám moc ráda. Zkusila jsem chodit i jinde, ale tady se mi prostě líbí prostředí. Teď po prázdninách tam prý mají i nové stroje (já jsem tam byla naposledy v srpnu a to tam ještě bylo všechno při starém). Posilku už ale v prac. týdnu nestíhám. Chodívám na aerobik, badminton, s malou plavat a nevím, kdo by hlídal Elly, kdybych si k tomu přidala ještě posilovnu. Ale potřebovala bych ji jak sůl - protáhnout záda, posílit břicho....
Peti a Marti - na Nellinčiných narozkách jsem pít nemohla, bo jsem se musela postarat o Elly. Mě stačí čichnout ke špuntu a jak tu někdo psal - se nezřízeně směju každé blbosti jak puberťačka, netrefím dveřní otvor apod. Ale zase prý moje opička bývá veselá. Tak se snad příští pátek dobře pobavíme.
Dadli, kakání - super zpráva. Co my maminy ale neřešíme? Jsem ráda, že už je to v pořádku. A fajnový přístup lékárníků fakt hodnotím jenom kladně! A těch pár dnů VOLNA Ti fakt závidím. I když stěžovat si moc nemůžu- minulý týden jsme byli v kině, včera v divadle. Vždycky to bylo spojeno s večeří, ručičkováním.... Prostě romantika.
Paa všem a všem nemocným přeju brzké uzdravení
5. lis 2009 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek